• USD/UAH 25.6623.09.2019EUR/UAH 28.1423.09.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

отдыхай катарно

Катар


Qatar

Тури на відпочинок Катар

Катар – держава (емірат) в південно-західній Азії, розташоване на Катарському півострові в північно-східній частині Аравійського півострова. На півдні межує з Саудівською Аравією, з усіх інших сторін омивається Перською затокою. На північному заході має морський кордон з островами Бахрейн, на південному сході – морський кордон з ОАЕ.

Катар є абсолютною монархією. Глава держави – емір. Емір призначає прем’єр-міністра, членів Ради міністрів і Консультативної ради. Влада еміра обмежена тільки рамками шаріату.

Катар може похвалитися прекрасним поєднанням відпочинку на березі океану, недорогого шопінгу і м’яких ісламських традицій. Найкращий час для перебування в Катарі – вересень-травень. Державна релігія – іслам. Його сповідує близько 95% населення. Більшість катарців – послідовники суннітського напрямку в ісламі; для порівняння, більшість іранців – шиїти.

Громадянам України віза не потрібна!

Стоимость по курортам

Опис курортів

Доха

Країна: Катар

У місті Доха, є гарне старе місто, яке, як правило, включають в туристичні маршрути в Катарі. Можна відвідати Національний Музей Катару, Етнографічний Музей Катару, парк розваг «Королівство Аладдіна», зоопарк. Всього 25 км від Дохи є форт Умм-Сала-Мохамед.

Справжня катарська кухня

Три основних інгредієнти бедуїнської кухні – це м'ясо, фініки і верблюже молоко.

У всіх ресторанах і кафе практикують приготування «більш європейських» страв, завезених з багатших на кулінарні традиції арабських країн – традиційні хумус, шиш-кебаб, тікку, мутаббаль, смажене на рожні м'ясо або рибу (незважаючи на приморське розташування країни, риба в раціоні катарців представлена досить слабо). Всюди зустрічаються індійські і пакистанські ресторани і кафе з відповідною кухнею.

Катар: Новини країни

Літо по-катарськи. Шукайте подарунки в новині!

Яким ви уявляєте собі літо по-катарські? Розкішним та незвичним, неспішним та невимовно красивим, гарячим та цікавим. Саме таким воно і буде, якщо ви вирішите провести його у цій сповненій чудес

Музеї Катару. Прогуляємось?

Катар – країна, яку неодмінно варто відвідати кожному, хто вважає, що його вже нічим неможливо здивувати. Здається, що викликати шалений захват навіть у затятих мандрівників – головна мета цієї країни.

Катар. Відчуй себе шейхом!

Що ви уявляєте, коли чуєте про найбагатшу у світі країну? Шаленої висоти хмарочоси, які торкаються неба. Архітектурні дива, від яких неможливо відвести погляд. Золоті прикраси будь-якого розміру і ваги. Шикарні