Агентам

отдыхай катарно

Катар


Qatar

Тури на відпочинок Катар

Катар – держава (емірат) в південно-західній Азії, розташоване на Катарському півострові в північно-східній частині Аравійського півострова. На півдні межує з Саудівською Аравією, з усіх інших сторін омивається Перською затокою. На північному заході має морський кордон з островами Бахрейн, на південному сході – морський кордон з ОАЕ.

Катар є абсолютною монархією. Глава держави – емір. Емір призначає прем’єр-міністра, членів Ради міністрів і Консультативної ради. Влада еміра обмежена тільки рамками шаріату.

Катар може похвалитися прекрасним поєднанням відпочинку на березі океану, недорогого шопінгу і м’яких ісламських традицій. Найкращий час для перебування в Катарі – вересень-травень. Державна релігія – іслам. Його сповідує близько 95% населення. Більшість катарців – послідовники суннітського напрямку в ісламі; для порівняння, більшість іранців – шиїти.

Громадянам України віза не потрібна!

Стоимость по курортам

Опис курортів

Доха

Країна: Катар

У Досі гарне старе місто, яке, зазвичай, включають у туристичні маршрути у Катарі. Можна відвідати Національний Музей Катару, Етнографічний Музей Катару, парк розваг «Королівство Аладдіна», зоопарк. Усього за 25 км від Дохи розташований форт Умм-Сала-Мохамед.

Справжня катарська кухня

Три основних інгредієнти бедуїнської кухні – це м'ясо, фініки і верблюже молоко.

У всіх ресторанах і кафе практикують приготування «більш європейських» страв, завезених з багатших на кулінарні традиції арабських країн – традиційні хумус, шиш-кебаб, тікку, мутаббаль, смажене на рожні м'ясо або рибу (незважаючи на приморське розташування країни, риба в раціоні катарців представлена досить слабо). Всюди зустрічаються індійські і пакистанські ресторани і кафе з відповідною кухнею.

Катар: Новини країни

Індивідуальний трансфер у Катарі. Ну просто розкішний грудень!

Катар – це країна, яка втілила всі східні казки з їхніми прихованими скарбницями, нечуваними чудесами, справжніми магами та чарівниками. Тут і запаморочливі хмарочоси, які, здається, не могла побудувати людина. І

Даруйте враження. Ювелірний дім SOVA та Join UP! здійснюють мрії!

Ану, згадайте, що вам подарували на… позаминулий день народження? А на першу річницю весілля? Чи, наприклад, який подарунок «просто так» вам запам’ятався найбільше? Упевнені, що скоріше за все, серед того,

Літо по-катарськи. Шукайте подарунки в новині!

Яким ви уявляєте собі літо по-катарські? Розкішним та незвичним, неспішним та невимовно красивим, гарячим та цікавим. Саме таким воно і буде, якщо ви вирішите провести його у цій сповненій чудес