Агентам

Австрія


AUSTRIA

Тури на відпочинок в Австрию

Австрія – ласий шматочок для любителів насиченого відпочинку. Це одна з найбільш цікавих і гарних країн Центральної Європи. Не дарма її називають країною альпійських вершин, лугів, гірських озер і прохолодних лісів – тут просто неможливо відвести погляд від красот, які надихають і окриляють! Австрія – країна контрастів, і як би ви не любили відпочивати – ви все одно знайдете тут для себе щось цікаве.

Вам близькі гори і зимові види спорту? Ви любите оперу і театри? Хочете відірватися в кращих нічних клубах? Пройтися по музеях та історичних місцях? Все це і навіть більше є в прекрасній Австрії! Цю країну можна вивчати довго, і кожен раз ви будете знаходити тут щось нове і захопливе. Хоч це країна і традиційного зимового туризму – разом зі Швейцарією вона є свого роду гірськолижною меккою для європейців, в теплу пору року тут також є чим зайнятися.

Стоимость по курортам

Для активних і спортивних!

Країна для тих, хто любить бути в формі

Опис курортів

Зальцбург

Країна: Австрія

мандрівників: 3824

рейтинг:


  Зальцбург – місто в західній Австрії, столиця федеральної землі Зальцбург. Зальцбург – четверте за величиною місто Австрії після Відня, Граца і Лінца. Центральна історична частина Зальцбурга внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Інсбрук

Країна: Австрія

Інсбрук – місто в Австрії, адміністративний центр федеральної землі Тіроль. Розташоване на заході країни. Площа міста – 104,91 км, населення – 117 тис.

Відень

Країна: Австрія

мандрівників: 47040

рейтинг:


Відень – столиця Австрії і одночасно одна з дев'яти федеральних земель, розташована всередині іншої землі, Нижньої Австрії, у східній частині країни. Населення Відня становить 1,73 млн. осіб (2012); а разом з передмістями – близько 2,3 млн.

Зеефельд

Країна: Австрія

Зеефельд – комуна в Австрії, у федеральній землі Тіроль. Входить до складу округу Інсбрук. Населення становить 3028 осіб (на 31 грудня 2005 року).

Санкт-Антон-ам-Арльберг

Країна: Австрія

Санкт-Антон-ам-Арльберг — коммуна в Австрии, в федеральной земле Тироль. Входит в состав округа Ландек. Население составляет 2838 человек (на 31 декабря 2005 года).

Хинтерглемм

Країна: Австрія

Популярнейшие горнолыжные курорты Заальбах и Хинтерглемм в долине Глеммталь благодаря обширному разнообразию превосходно оборудованных и соединенных между собой трасс являются местом настоящего паломничества любителей горных лыж с различным уровнем подготовки. В самом названии региона — «Горнолыжный цирк» — отражены головокружительные возможности суперактивного отдыха. Чемпионат мира по горнолыжному спорту, который проходил здесь в 1991 году, и этапы Кубка мира по горным лыжам только приумножили славу этого курорта.

Лех

Країна: Австрія

Лех – комуна в Австрії у федеральній землі Форарльберг. Входить до складу округу Блуденц. Населення на 31 грудня 2005 року становило 1896 осіб.

Зельден

Країна: Австрія

мандрівників: 986

рейтинг:


Зельден – комуна в Австрії, у федеральній землі Тіроль, розташована в долині Ецталь. Входить до складу округу Імст. Населення становить 3423 людини (на 31 грудня 2005 року).

Серфаус

Країна: Австрія

Зерфаус (нем.  Serfaus) — коммуна в Австрии, в федеральной земле Тироль. Входит в состав округа Ландек.

Майрхофен

Країна: Австрія

Майрхофен (нем.  Mayrhofen) — ярмарочная коммуна в Австрии, в федеральной земле Тироль, в долине Циллерталь. Входит в состав округа Швац.

Пицталь

Країна: Австрія

Есть много причин, по которым вам стоит приехать в Питцталь. Здесь находится самая высокая точка горнолыжной Австрии - Хинтерер Брунненкогель / Hinterer Brunnenkogel (3 440 м). Здесь самый красивый ледник Тироля с великолепными ски-туринговыми маршрутами.

Земля Зальцбург

Країна: Австрія

мандрівників: 130

рейтинг:


Земля Зальцбург - федеральна земля в центрі Австрії, шоста за величиною федеральна земля Австрії, розташована між Тиролем, Каринтией, Штирією, Верхньою Австрією і Баварією (Німеччина). Столиця і найбільше місто федеральної землі - Зальцбург, четвертий за величиною місто Австрії після Відня, Граца і Лінца. .

Ішгль

Країна: Австрія

Ішгль – курорт в Австрії, у федеральній землі Тіроль. Гірськолижний курорт Ішгль розташований на кордоні Австрії та Швейцарії. Зі швейцарського боку з ним майже межує курорт Самнаун (Samnaun), в який можна потрапити «не знімаючи лиж».

Цель-ам-Зее

Країна: Австрія

мандрівників: 11905

рейтинг:


Цель-ам-Зее — коммуна в Австрии, в федеральной земле Зальцбург. Входит в состав округа Целль-ам-Зе. Население составляет 9568 человек (на 1 января 2011 года).

Тироль

Країна: Австрія

Тироль — федеральная земля на западе Австрии, образующая австрийскую часть исторического региона Тироль. Столица и крупнейший город — Инсбрук. Население 687 тыс.

Бад-Гаштайн

Країна: Австрія

мандрівників: 3078

рейтинг:


Бад-Гастайн – комуна в Австрії, у федеральній землі Зальцбург. Входить до складу округу Санкт-Йохан-Понгау. Населення становить 5838 осіб (на 15 травня 2001 року).

Зальбах

Країна: Австрія

мандрівників: 3899

рейтинг:


Зальбах – невелике альпійське містечко, центр якого вечорами перетворюється на суцільну величезну тусовку. Безсумнівний плюс курорту – те, що нижні станції підйомників розташовані поблизу готелів. Гірськолижні курорти Зальбаха, що розташовані в долині Глеммталь недалеко один від одного, ваблять любителів активного зимового відпочинку з усього світу мальовничою природою, широким розмаїттям лижних трас усіх рівнів складності, зручною системою підйомників, що зв'язує воєдино гірські схили курорту і безмежними можливостями для нічних розваг.

Бад-Гофгаштайн

Країна: Австрія

мандрівників: 1989

рейтинг:


Бад-Гофгаштайн – ярмаркова громада та історичний центр долини Гастайнерталь. Розташований в сонячному і широкому місці долини. Центр Бад-Гофгаштайна оточений пішохідними зонами, красивими магазинами, готелями і ресторанами, а також великим курортним парком.

Капрун

Країна: Австрія

мандрівників: 1976

рейтинг:


Капрун – зворушливе провінційне містечко, що зберігає чарівність сільського колориту, розташоване за двадцять хвилин їзди від підніжжя гори з невимовною назвою Кітцштайнхорн, висота якої – 3 203 м (в народі – «Капрунскій льодовик»). Погода Гірськолижний сезон триває з грудня по квітень, а на льодовику Капрун – цілий рік. Схили, траси, підйомники Зона катання – 757–3 030 м Перепад висот – 2 243 м Траси – 21 Сині траси (для початківців) – 56% Червоні траси (середньої складності) – 44% Підйомники – 27 Крісельні – 6 Бугельні – 18 Гондольні/фунікулери – 3 Сноуборд-парк – 2 Хаф-пайп Траси зі штучним засніженням – 39% Траси для бігових лиж – 18 км Санні траси – 4 У спортивному регіоні Капрун в цілому близько одинадцяти лижних шкіл.

Гори і траси - вірні друзі

Відпочивати на місцевих курортах дуже комфортно - обладнані за останнім словом техніки траси і першокласні готелі відомі на весь світ. Тут ви станете справжніми профі гірськолижного спорту!

3/4 поверхні займають молоді брилові і складчасті хребти Східних Альп

Австрія: Новини країни

Гаштайн – відчуйте чари зимової Австрії

Знаєте, яким надважливим питанням ми зараз займаємося? Намагаємося вибрати найкраще для кожного мандрівника з усього розмаїття, яке чекає на нас у гірськолижному регіоні Гаштайн. Бо про те, чи їхати туди,

Час зачаруватися австрійськими Альпами у Целль-ам-Зее

Є моменти, які кожен з нас має пережити бодай раз у житті. Ми зараз говоримо про ті щасливі миті, коли очі починають променіти щастям, а від захвату бракує слів —

Австрія: плануємо сніжну зиму!

Сьогодні є кілька приводів поринути у мрії про красиву засніжену зиму в Австрії та уявити, як ви стрімко спускаєтесь на лижах чи сноуборді гірськими схилами. Яких? По-перше, так легше переносити