Агентам

Єгипет


EGYPT

Тури на відпочинок в Египет

Єгипет – один з найпопулярніших в українців напрямків. Уже котрий рік наші співвітчизники їздять в цю чудову країну і відпочивають на березі Червоного моря – здається, що про Єгипет вже відомо все. Але ні! Туроператор Join UP! відкриє для вас Єгипет заново! Ви побачите його таким, яким ніколи не бачили раніше! Змініть пасивний відпочинок на пляжі на цілу низку незабутніх вражень від нового Єгипту. Join UP! проти шаблонів, зате за якісний, цікавий і неповторний відпочинок. Тому в Єгипті туроператор знайшов найдивовижніші місця для розваг і пропонує відкрити нові грані такої знайомої, але все ж незвіданої країни.

Визначних туристичних пам’яток в цій країні напрочуд багато. Головний її атракціон – Червоне море, одне з найкрасивіших на планеті, рай для любителів дайвінгу, снорклінгу і кайтингу, і, звичайно ж, для тих, хто віддає перевагу не активним видам відпочинку, а лежанню на пляжі. Другий за важливістю привід відвідати Єгипет – це стародавні руїни, фортеці, храми. Предки сучасних єгиптян будували так, що ці «руїни» виглядають міцнішими за сучасні будівлі. Єгипетські піраміди – єдине офіційне чудо світу, що збереглося з античних часів. Третій привід – релігійний. Тут і гора Мойсея, і коптський монастир Святого Антонія і навіть найбільший у світі ісламський університет «Аль-Азхар».

Стоимость по курортам

Опис курортів

Шарм-ель-Шейх

Країна: Єгипет

мандрівників: 71732

рейтинг:


Шарм-еш-Шейх – українською вживаються також назви Шарм-ель-Шейх, Шарм-аль-Шейх, Шарм-елі-Шейх і Шарм-аш-Шейх. Це місто-курорт в Єгипті на південному краю Сінайського півострова на узбережжі Червоного моря, одне з міст так званої Єгипетської Рив'єри та один з районних центрів губернаторства Південний Сінай.  Шарм-ель-Шейх простягнувся майже на 30 км з північного сходу на південний захід уздовж західного берега затоки Акаба, що має в межах міста декілька бухт, зокрема – Наама-Бей.

Хургада

Країна: Єгипет

мандрівників: 238522

рейтинг:


Хургада – місто в Єгипті і туристичний центр на Червоному морі. Розташована на західному узбережжі Червоного моря, за 500 км на південний схід від Каїра. Хургада не поступається привабливістю популярному місту Шарм-ель-Шейх і давно займає свою нішу в туристичному світі.

Таба

Країна: Єгипет

мандрівників: 19742

рейтинг:


Таба – невелике курортне місто в губернаторстві Південний Сінай, Єгипет. Розташоване поблизу єгипетсько-ізраїльського кордону, в північній частині затоки Акаба. Курорт У місті розташовані кілька готелів високого рівня, серед яких є представники таких мереж, як: Hilton, Mövenpick, Hyatt Regency, Marriott, Sofitel і Intercontinental.

Марса-Алам

Країна: Єгипет

мандрівників: 131610

рейтинг:


Марса-Алам – молодий, але дуже перспективний курорт на південному узбережжі Червоного моря. Прекрасно підійде для любителів підводного плавання: море на цій ділянці узбережжя прикрашають незаймані коралові рифи з багатющою підводною фауною. Розташований за 271 км на південь від Хургади і за 131 км на південь від Ель-Кусейра.

Дахаб

Країна: Єгипет

мандрівників: 9597

рейтинг:


Дахаб – курортне місто в Єгипті, розташоване на сході Сінайського півострова, на березі Акабської затоки Червоного моря, за 100 км на північ від Шарм-ель-Шейха. У Дахабі є Старе місто, так званий Масбат, бедуїнське село Асса, район новобудов Мубарак, Медіна і Лагуна Дахаба, де розташовані дорогі готелі та станції навчання віндсерфінгу. Старе місто складається з набережної, уздовж якої впритул один до одного стоять недорогі кемпи, маленькі готелі, ресторани, крамнички та кафе, а також з кількох вузьких вулиць.

Ель-Кусейр

Країна: Єгипет

мандрівників: 6914

рейтинг:


Ель-Кусейр – єгипетське місто на березі Червоного моря. Розташоване за 130 км на південь від Хургади і за 103 км на північ від Марса-Алама. В Ель-Кусейрі збереглися залишки римського порту, в якому було знайдено безліч амфор та керамічних виробів.

Порт-Галіб

Країна: Єгипет

мандрівників: 15788

рейтинг:


Порт-Галіб – курорт, що офіційно відкрився на початку 2008 року. Він розташований на південь від Хургади, поблизу від Марса-Алама, на мальовничій ділянці узбережжя Червоного моря. Порт-Галіб позиціонують як курорт класу deluxe, що дуже виділяється на тлі усталеної думки про Єгипет як про масовий напрямок.

Ель-Гуна

Країна: Єгипет

мандрівників: 35423

рейтинг:


Курорт Ель-Гуна розташований недалеко від Хургади, між Червоним морем і красивими хребтами гір Етбай. Цей новий курорт перебуває під приватним керівництвом мільярдера Саміха Савіріса. Унікальність Ель-Гуни полягає в незвичайній забудові - усі вілли цього курорту розташовані на маленьких острівцях, з'єднаних між собою каналами з містками.

Сахл-Хашіш

Країна: Єгипет

мандрівників: 41799

рейтинг:


Сахл-Хашіш – це новий сучасний курорт, що наразі споруджується на берегах Червоного моря, на території Єгипту. Він розташований за 15 кілометрів від аеропорту Хургади, а його прибережна смуга простягнулася на 12 кілометрів уздовж затоки Сафага. Назва нової курортної зони перекладається як «Зелена долина».

Мадінат-Макаді

Країна: Єгипет

мандрівників: 28792

рейтинг:


Мадінат-Макаді – це сучасний курорт, розташований на узбережжі Червоного моря. Перший готель був тут побудований 1998 року. Курорт розташований за 25 км на південь від міжнародного аеропорту Хургади і утворений з готелів міжнародних мереж Sol Y Mar, Jaz і Iberotel (італійська, німецька та французька відповідно).

Сафага

Країна: Єгипет

мандрівників: 3274

рейтинг:


Курорт Сафага – це ще одна важлива позначка на картах дайверів. Сафага розташована на березі Червоного моря за годину їзди від Хургади. Барвисті коралові мілини та унікальний екологічно чистий пісок наче магнітом притягують туристів, здебільшого з європейських країн.

Макаді-Бей

Країна: Єгипет

мандрівників: 64211

рейтинг:


Курорт Макаді-Бей розташований всього за 30 кілометрів від аеропорту міста Хургада, далеко від житлових районів і галасливих доріг. Цей фактор сприяє спокійному та комфортному відпочинку. Незаймана природа, розкішні пляжі із золотавим піском і чиста морська вода у 90-х привернули увагу інвесторів, а пізніше – і туристів.

Сома-Бей

Країна: Єгипет

мандрівників: 26448

рейтинг:


Сома-Бей – новий перспективний туристичний район, розташований на узбережжі Червоного моря, в мальовничих відокремлених затоках, за 47 км від Хургади. Спочатку узбережжя Сома-Бей було пустельним і безлюдним. Його освоєння почалося в середині 1990-х років.

Статуетки і пірамідки

Ці сувеніри розкидані по різних крамничках і коштують всюди приблизно однаково. Будьте тільки уважні, коли вам кажуть, що виріб з каменю. Насправді це, як правило, фарбований гіпс.

Статуетки кішки без змії є берегинями вогнища.

Єгипет: Новини країни

Хургада: піщаний Бетмен і королі Червоного моря

Хургада посіла 3 місце у переліку найкращих природних місцин та здобула відзнаку «Вибір туристів»1 від Tripadvisor.2 Таке визнання отримує менш як 1% з 8 мільйонів локацій на платформі! За що

Шлях води влітку веде до Єгипту

Клан рифового народу На’ві та чарівні тулкуни з фільму «Аватар: Шлях води» могли б облаштуватись у Єгипті. Відправляйтеся сюди влітку — і ви все зрозумієте без зайвих слів. Підводний світ

Box of Impressions. Унікальні враження від Join UP!™ в Хургаді!

Цікава історія, безліч розваг, відомі на весь світ курорти та розмаїття комфортних готелів — здавалося б, чим ще можна здивувати мандрівника, який вибере відпочинок у Єгипті? Численні подорожі до цієї