• USD/UAH 25.7412.11.2019EUR/UAH 28.2912.11.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Андорра


ANDORRA

Тури на відпочинок в Андорру

«Що людина в порівнянні з горами!»  – писала Джейн Остін ще в XVIII столітті, відправляючи одну з героїнь роману «Гордість і упередження» милуватися їхньою величчю. Гори притягують людей і сьогодні своєю неприступністю, красою та ілюзією, що їх вдасться підкорити. У наш час це можна зробити декількома способами: катаючись на лижах і сноуборді, а також на велосипеді і просто вирушивши в похід. Саме тому щороку в Андорру знову і знову приїжджають лижники з усього світу, любителі екстриму, а також просто зацікавлені туристи.

Стоимость по курортам

Затишна Андорра

Найбільш лижний відпочинок

Опис курортів

Ордино

Країна: Андорра

мандрівників: 172

рейтинг:


Ордино — одна из семи паррокий Андорры. Ордино — самый северный округ в Княжестве Андорра. Расположена на северо-западе страны.

Ла Масан

Країна: Андорра

мандрівників: 2615

рейтинг:


Ла Массана (La Massana) - гірськолижний курорт в Андоррі. Курорт Ла Массана знаходиться в 7 км від Андорри Ла Вела - столиці держави Андорри. Місто Ла Массана - знаходиться між двох річок в дуже мальовничій місцевості.

Арінсал

Країна: Андорра

мандрівників: 2748

рейтинг:


Гірськолижна база Arinsal (Арінсал) є частиною курорту Pal-Arinsal, що з 2000 року об'єднує бази Arinsal і Pal. Бази з'єднує новий підйомник - телекабіна "Seturia". Чудовий сніговий покрив, сяюче сонця, розвинена інфраструктура - це лише деякі переваги курорту Pal-Arinsal.

Сольдеу

Країна: Андорра

мандрівників: 5050

рейтинг:


Это самый современный и динамично развивающийся курорт, предлагающий максимальное разнообразие трасс любого уровня сложности. Soldeu расположен в центральной части Андорры у подножия гор на высоте 1700 м над уровнем моря. Поселки Soldeu и El Tarter находятся в 3-х км друг от друга.

Пас де ла Каса

Країна: Андорра

мандрівників: 2310

рейтинг:


Пал де ла Каса - Grau Roing простирается на границе с Францией. Это самый высокогорный курорт в Пиренеях. Курорт открылся в 1957 году и стал первым горнолыжным курортом Андорры.

Канільо

Країна: Андорра

мандрівників: 2211

рейтинг:


Канільо (кат. Canillo) – одна з семи паррокій Андорри. Розташована на північному сході країни.

Эль Тартер

Країна: Андорра

мандрівників: 1270

рейтинг:


Самый современный курорт в Андорре, со множеством трасс разного уровня сложности. Курорт состоит из двух небольших посёлков Сольдеу и Эль-Тартер, которые находятся в 3 км друг от друга. Они соединены друг с другом разветвлённой сетью подъёмников, поэтому горнолыжные склоны и трассы слились в одно большое пространство, хорошо освоенное и любимое горнолыжниками.

Лес Ескальдес

Країна: Андорра

мандрівників: 5343

рейтинг:


Ескальдес - розташований на висоті 1029 метрів і відділений від столиці Андорри мостом через гірську річку. І хоча на карті обидва цих міста все ще позначаються окремо, фактично їх вже давно вважають єдиним цілим. Це наймолодша історична область Андорри; утворена в 1978 році.

Энкамп

Країна: Андорра

мандрівників: 1510

рейтинг:


На пути из Andorra la Vella в Soldеu (в 6 км от столицы) находится уютный городок Encamp. Он имеет развитую инфраструктуру,здесь есть все для полноценного отдыха: музеи (наиболее известным является городской музей автомобилей), дискотеки, магазины,рестораны, бары, спортивный центр. Спортивный комплекс Encamp Multisports Centre оснащен 2 бассейнами для взрослых и детей, площадкой для игры в баскетбол,волейбол, мини-футбол, сквош,тренажерным залом, 2 саунами, массажным кабинетом, настольным теннисом, бильярдом.

Рансоль

Країна: Андорра

Рансол - небольшая уютная деревушка в горах, расположившаяся в нескольких километрах от горнолыжной станции El Tarter. Зона катания Grandvalira. Горнолыжная станция El Tarter.

Андорра-ла-Велья

Країна: Андорра

мандрівників: 12444

рейтинг:


Андорра-ла-Велья або Андорра-ла-Велья – столиця Андорри і одна з семи паррокій, на які розділена країна. Населення – 20 724особи  (2002 рік). Площа – 12 кв.

Сніг і спорт – найкраще поєднання!

Андорра – найбільш високогірна країна Європи з найкращими гірськолижними курортами. Але славиться це крихітне князівство не тільки можливістю покататися на лижах чи сноуборді, Андорра – рай для шопоголіків, адже тут зона безмитної торгівлі!

А ще тут просто величезна кількість музеїв і цікавих пам'яток. Словом, нудьгувати ви точно не будете!

Андорра: Новини країни

Андорра. Зимові казки

Узимку наша віра в чудеса та казки посилюється в багато разів. Чому? Не знаємо. Чи то через магію снігу, що виблискує на сонці, немов мільйони маленьких діамантів, чи то через очікування

Join UP! Fashion Weeks. Андорра та Греція чекають!

Fashion Week… хто ж не чув про ці непересічні події, що не залишають байдужою жодну світську тусовку? Модні доми, дизайнери одягу, аксесуарів та прикрас готуються до них з неймовірною відповідальністю

Unike Artic 3* в Андоррі. Даруємо релакс в центрі Caldea!

Затишок… Так багато в цьому слові спокою і тепла. Воно пов’язане у нас з домом та безтурботністю. З відчуттям захищеності, улюбленими речами, з моментами, коли можна бути собою і ні