• USD/UAH 27.0618.07.2019EUR/UAH 30.218.07.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Андорра


ANDORRA

Тури на відпочинок в Андорру

«Що людина в порівнянні з горами!»  – писала Джейн Остін ще в XVIII столітті, відправляючи одну з героїнь роману «Гордість і упередження» милуватися їхньою величчю. Гори притягують людей і сьогодні своєю неприступністю, красою та ілюзією, що їх вдасться підкорити. У наш час це можна зробити декількома способами: катаючись на лижах і сноуборді, а також на велосипеді і просто вирушивши в похід. Саме тому щороку в Андорру знову і знову приїжджають лижники з усього світу, любителі екстриму, а також просто зацікавлені туристи.

Стоимость по курортам

Затишна Андорра

Найбільш лижний відпочинок

Опис курортів

Ордино

Країна: Андорра

мандрівників: 172

рейтинг:


Ордино — одна из семи паррокий Андорры. Ордино — самый северный округ в Княжестве Андорра. Расположена на северо-западе страны.

Ла Масан

Країна: Андорра

мандрівників: 2615

рейтинг:


Ла Массана (La Massana) - гірськолижний курорт в Андоррі. Курорт Ла Массана знаходиться в 7 км від Андорри Ла Вела - столиці держави Андорри. Місто Ла Массана - знаходиться між двох річок в дуже мальовничій місцевості.

Арінсал

Країна: Андорра

мандрівників: 2748

рейтинг:


Гірськолижна база Arinsal (Арінсал) є частиною курорту Pal-Arinsal, з 2000 року об'єднує бази Arinsal і Pal. Бази з'єднує новий підйомник - телекабіна "Seturia". Чудовий сніговий покрив, сяйво сонця, розвинена інфраструктура - це лише деякі переваги курорту Pal-Arinsal.

Сольдеу

Країна: Андорра

мандрівників: 5050

рейтинг:


Это самый современный и динамично развивающийся курорт, предлагающий максимальное разнообразие трасс любого уровня сложности. Soldeu расположен в центральной части Андорры у подножия гор на высоте 1700 м над уровнем моря. Поселки Soldeu и El Tarter находятся в 3-х км друг от друга.

Пас де ла Каса

Країна: Андорра

мандрівників: 1988

рейтинг:


Пал де ла Каса - Grau Roing простирается на границе с Францией. Это самый высокогорный курорт в Пиренеях. Курорт открылся в 1957 году и стал первым горнолыжным курортом Андорры.

Канільо

Країна: Андорра

мандрівників: 2095

рейтинг:


Канільо (кат. Canillo) - одна з семи паррокій Андорри. Розташована на північному сході країни.

Эль Тартер

Країна: Андорра

мандрівників: 1270

рейтинг:


Самый современный курорт в Андорре, со множеством трасс разного уровня сложности. Курорт состоит из двух небольших посёлков Сольдеу и Эль-Тартер, которые находятся в 3 км друг от друга. Они соединены друг с другом разветвлённой сетью подъёмников, поэтому горнолыжные склоны и трассы слились в одно большое пространство, хорошо освоенное и любимое горнолыжниками.

Лес Ескальдес

Країна: Андорра

мандрівників: 5343

рейтинг:


Ескальдес - розташований на висоті 1029 метрів і відділений від столиці Андорри мостом через гірську річку. І хоча на карті обидва цих міста все ще позначаються окремо, фактично їх вже давно вважають єдиним цілим. Це наймолодша історична область Андорри; утворена в 1978 році.

Энкамп

Країна: Андорра

мандрівників: 1510

рейтинг:


На пути из Andorra la Vella в Soldеu (в 6 км от столицы) находится уютный городок Encamp. Он имеет развитую инфраструктуру,здесь есть все для полноценного отдыха: музеи (наиболее известным является городской музей автомобилей), дискотеки, магазины,рестораны, бары, спортивный центр. Спортивный комплекс Encamp Multisports Centre оснащен 2 бассейнами для взрослых и детей, площадкой для игры в баскетбол,волейбол, мини-футбол, сквош,тренажерным залом, 2 саунами, массажным кабинетом, настольным теннисом, бильярдом.

Рансоль

Країна: Андорра

Рансол - небольшая уютная деревушка в горах, расположившаяся в нескольких километрах от горнолыжной станции El Tarter. Зона катания Grandvalira. Горнолыжная станция El Tarter.

Андорра-ла-Велья

Країна: Андорра

мандрівників: 12190

рейтинг:


Андорра-ла-Велья або Андорра-ла-Велья – столиця Андорри і одна з семи паррокій, на які розділена країна. Населення – 20 724особи  (2002 рік). Площа – 12 кв.

Сніг і спорт – найкраще поєднання!

Андорра – найбільш високогірна країна Європи з найкращими гірськолижними курортами. Але славиться це крихітне князівство не тільки можливістю покататися на лижах чи сноуборді, Андорра – рай для шопоголіків, адже тут зона безмитної торгівлі!

А ще тут просто величезна кількість музеїв і цікавих пам'яток. Словом, нудьгувати ви точно не будете!

Андорра: Новини країни

Join UP! Fashion Weeks. Андорра та Греція чекають!

Fashion Week… хто ж не чув про ці непересічні події, що не залишають байдужою жодну світську тусовку? Модні доми, дизайнери одягу, аксесуарів та прикрас готуються до них з неймовірною відповідальністю

Unike Artic 3* в Андоррі. Даруємо релакс в центрі Caldea!

Затишок… Так багато в цьому слові спокою і тепла. Воно пов’язане у нас з домом та безтурботністю. З відчуттям захищеності, улюбленими речами, з моментами, коли можна бути собою і ні

Hola-la! Новый промо-тур в Андорру

Да, мы знаем, что вы его ждали и вам снились улочки Барселоны с вычурными домами, созданные Антонио Гауди, гордость Андорры — замок Каса де ла Валль, солнечные пляжи Коста-Брава и