Агентам

Андорра


ANDORRA

Тури на відпочинок în Andorra

«Що людина в порівнянні з горами!»  – писала Джейн Остін ще в XVIII столітті, відправляючи одну з героїнь роману «Гордість і упередження» милуватися їхньою величчю. Гори притягують людей і сьогодні своєю неприступністю, красою та ілюзією, що їх вдасться підкорити. У наш час це можна зробити декількома способами: катаючись на лижах і сноуборді, а також на велосипеді і просто вирушивши в похід. Саме тому щороку в Андорру знову і знову приїжджають лижники з усього світу, любителі екстриму, а також просто зацікавлені туристи.

Стоимость по курортам

Затишна Андорра

Найбільш лижний відпочинок

Опис курортів

Ордино

Країна: Андорра

мандрівників: 172

рейтинг:


Ордино — одна из семи паррокий Андорры. Ордино — самый северный округ в Княжестве Андорра. Расположена на северо-западе страны.

Ла-Массана

Країна: Андорра

мандрівників: 3438

рейтинг:


Ла-Массана (La Massana) – гірськолижний курорт в Андоррі, розташований за 7 км від Андорра-ла-Велья – столиці держави Андорра. Місто Ла-Массана зручно влаштувалося між двох річок в дуже мальовничій місцевості. Відпочинок в Ла-Массані дуже популярний у молоді.

Арінсал

Країна: Андорра

мандрівників: 3860

рейтинг:


Гірськолижна база Arinsal (Арінсал) є частиною курорту Pal-Arinsal, що з 2000 року об'єднує бази Arinsal і Pal. Бази з'єднує новий підйомник - телекабіна "Seturia". Чудовий сніговий покрив, сяюче сонця, розвинена інфраструктура - це лише деякі переваги курорту Pal-Arinsal.

Сольдеу

Країна: Андорра

мандрівників: 7929

рейтинг:


Это самый современный и динамично развивающийся курорт, предлагающий максимальное разнообразие трасс любого уровня сложности. Soldeu расположен в центральной части Андорры у подножия гор на высоте 1700 м над уровнем моря. Поселки Soldeu и El Tarter находятся в 3-х км друг от друга.

Пас де ла Каса

Країна: Андорра

мандрівників: 2903

рейтинг:


Пал де ла Каса - Grau Roing простирается на границе с Францией. Это самый высокогорный курорт в Пиренеях. Курорт открылся в 1957 году и стал первым горнолыжным курортом Андорры.

Канільо

Країна: Андорра

мандрівників: 3042

рейтинг:


Канільо (кат. Canillo) – одна з семи паррокій Андорри. Розташована на північному сході країни.

Эль Тартер

Країна: Андорра

мандрівників: 1738

рейтинг:


Самый современный курорт в Андорре, со множеством трасс разного уровня сложности. Курорт состоит из двух небольших посёлков Сольдеу и Эль-Тартер, которые находятся в 3 км друг от друга. Они соединены друг с другом разветвлённой сетью подъёмников, поэтому горнолыжные склоны и трассы слились в одно большое пространство, хорошо освоенное и любимое горнолыжниками.

Лес Ескальдес

Країна: Андорра

мандрівників: 7382

рейтинг:


Ескальдес (Escaldes) розташований на висоті 1029 метрів над рівнем моря і відділений від столиці Андорри мостом через гірську річку. І хоча на карті обидва цих міста все ще позначаються окремо, фактично їх вже давно вважають одним цілим, Ескальдес є логічним і гармонійним продовженням столиці. Це наймолодша історична область Андорри; утворена вона була 1978 року.

Энкамп

Країна: Андорра

мандрівників: 2867

рейтинг:


На пути из Andorra la Vella в Soldеu (в 6 км от столицы) находится уютный городок Encamp. Он имеет развитую инфраструктуру,здесь есть все для полноценного отдыха: музеи (наиболее известным является городской музей автомобилей), дискотеки, магазины,рестораны, бары, спортивный центр. Спортивный комплекс Encamp Multisports Centre оснащен 2 бассейнами для взрослых и детей, площадкой для игры в баскетбол,волейбол, мини-футбол, сквош,тренажерным залом, 2 саунами, массажным кабинетом, настольным теннисом, бильярдом.

Рансоль

Країна: Андорра

Рансол - небольшая уютная деревушка в горах, расположившаяся в нескольких километрах от горнолыжной станции El Tarter. Зона катания Grandvalira. Горнолыжная станция El Tarter.

Андорра-ла-Велья

Країна: Андорра

мандрівників: 17719

рейтинг:


Андорра-ла-Велья або Андорра-ла-Велья – столиця Андорри і одна з семи паррокій, на які розділена країна. Населення – 20 724особи  (2002 рік). Площа – 12 кв.

Сніг і спорт – найкраще поєднання!

Андорра – найбільш високогірна країна Європи з найкращими гірськолижними курортами. Але славиться це крихітне князівство не тільки можливістю покататися на лижах чи сноуборді, Андорра – рай для шопоголіків, адже тут зона безмитної торгівлі!

А ще тут просто величезна кількість музеїв і цікавих пам'яток. Словом, нудьгувати ви точно не будете!

Андорра: Новини країни

Зимова казка у засніжених горах Андорри від Join UP!

Яка ж це насолода — покататися на санчатах, лижах, зліпити сніговика з морквяним носом та зробити свого янгола на білому й гладенькому снігу. Потім зняти промоклі рукавички, верхній одяг і,

На вас чекає дивосніжна пригода в Андоррі від Join UP! і Megogo

Узимку ми всі трішки діти, які від душі радіють білим краєвидам за вікном і тільки й чекають нагоди пограти у сніжки, стрімголов спуститися зі схилу на лижах або зліпити сніговика.

Гірськолижна Андорра: ліки від нудьги

В Андоррі красиво, весело сніжно і дивовижно. Здається, це вже достатній список причин, чому туди варто вирушити цієї зими! Та цей затишний європейський куточок, схований від сторонніх очей біля Іспанії,