• USD/UAH 25.6623.09.2019EUR/UAH 28.1423.09.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Грузія


GEORGIA

Тури на відпочинок в Грузию

Гостинна і неймовірно красива країна!

Грузія – та країна, де відчуваєш себе як вдома. Тут затишно, сонячно, радісно, ​​легко, красиво і неймовірно душевно! Грузія – це країна з давньою історією і самобутньою унікальною культурою, добрими і чуйними людьми, країна квітів, пісень і танців, країна храмів, міфів, гір, теплого моря, ласкавого сонця та блакитного неба. Тут до вас будуть ставитися, як до старого доброго друга, тут ви будете насолоджуватися такими неймовірно смачними зробленими з величезною любов’ю місцевими стравами.

Тільки в Грузії ви зустрінете таку кількість посмішок, смачне вино, тепле і приємне море. Чурчхела, сациві, хачапурі, боржомі, цинандалі, сацібелі – серце наповнюється радістю, коли ви чуєте ці слова? О, Грузіє! Ти така прекрасна.

Стоимость по курортам

Три столиці Грузії від Join UP!

Три казкових королівства!

Опис курортів

Сигнахи

Країна: Грузія

Город вина и любви, как его называют в последние годы, привлекателен для тех, кто устал от шума и любит все симпатичное, красивое и маленькое. Гуляя по Сигнахи, вы вполне можете почувствовать себя в Италии – такая уж там архитектура. Романтичные мощеные улицы, резные балконы, регистрация брака 24/7.

Саирме

Країна: Грузія

Оздоровительный курорт Саирме расположен южнее города Кутаиси на высоте 950 м над уровнем. Это место отличается уникальным географическим положением, лечебными источниками, экологически чистой окружающей средой и красивейшей природой. Курорт находится в горной зоне субтропического пояса.

Казбегі

Країна: Грузія

мандрівників: 2010

рейтинг:


Національний парк Казбегі розташований на північних схилах могутнього Кавказького хребта. Його територія охоплює в цілому більше 8700 гектарів. Висотою 5047 метрів над рівнем моря, гора Казбегі є третьою за висотою горою в Грузії, і до того ж оточена переказами.

Телави

Країна: Грузія

Телави является родиной нескольких из всемирно известных винных заводов региона, местом, где расположены художественные музеи, замки и театр. Телави расположен в центре региона и является идеальным местом, чтобы остановиться на обед, а также, превосходным местом для двух- или трехдневных экскурсий. .

Горі

Країна: Грузія

Фортецю, побудовану на вершині, назвали Горі і згадували в грузинському літописі вже в VII столітті. Деякі історики вважають, що фортеця була споруджена візантійським полководцем Іраклієм у часи війни проти персів для зберігання боєприпасів. Однак, Горі став активним центром торгівлі тільки в XI столітті.

Кутаїсі

Країна: Грузія

Кутаїсі, головне місто Імереті, друге за величиною місто Грузії (після Тбілісі). Елегантні вулиці старого міста, на яких стоять будинки XIX століття, тягнуться до берегів річки Ріоні. Недалеко від річки є кілька симпатичних парків, так що центр Кутаїсі - це відмінне місце для прогулянок.

Боржомі

Країна: Грузія

мандрівників: 239

рейтинг:


Парк мінеральних вод Боржомі привабливий для туристів цілий рік. Він займає 30 гектарів ущелини Боржомі-Харагаулі і є головним оздоровчим центром міста Боржомі. Найвідоміше і найнеймовірніше в Боржомі – його мінеральні води, що мають сильні цілющі властивості.

Мцхета

Країна: Грузія

Центр Мцхеты входит в фонд всемирного наследия ЮНЕСКО. Первые поселенцы появились там около тысячи лет до н. э.

Батумі

Країна: Грузія

мандрівників: 4838

рейтинг:


Столиця Аджарії і головний чорноморський курорт країни, Батумі подібний до молодого вина: безтурботний, запашний, вільний і п'янкий. Це інтернаціональне місто-сонце немов пустотлива (і обожнювана) молодша дитина з добропорядної сім'ї – і пожурити б треба за витівки, тільки ну зовсім не виходить сердитися на чарівне личко. Батумі – уособлення сучасної Грузії.

Тбилиси

Країна: Грузія

мандрівників: 9771

рейтинг:


Древний Тифлис на берегах Куры, Тбилиси — столица Грузии, её культурный, экономический и политический центр, а ещё безумно интересный и многоликий город. «Тёплый», по-грузински «тбили», Тбилиси был основан на горячих серных источниках. По легенде, которую так любят рассказывать всем приезжающим сюда местные жители, некогда царь Вахтанг Горгасали отправился на соколиную охоту, его птица бросилась за уткой, пытавшейся спастись в водоёме, и обе немедленно сварились в горячем источнике.

Кобулеті

Країна: Грузія

мандрівників: 1254

рейтинг:


Кобулеті - курортне місто (з 1944) в Аджарії, Грузія, в 21 км на північ від Батумі. Розташований на березі Чорного моря в зоні субтропічного клімату. Центр Кобулетського району.

Анаклія

Країна: Грузія

Анаклія – новий пляжний курорт на Чорноморському узбережжі Грузії.

Уреки

Країна: Грузія

мандрівників: 58

рейтинг:


Уреки - уникальный климатическо-бальнеологический курорт на побережье Черного моря в Грузии в 50 км от Батуми, славящийся пляжами с черным магнитным песком, которому нет аналога в мире. Курорт у моря с песочными пляжами. Пляж в Уреки покрыт песком черного цвета, называемый магнитным.

Кваріаті

Країна: Грузія

мандрівників: 62

рейтинг:


Кваріаті - найпрестижніший курортне селище на березі Чорного моря в 15 км від центру Батумі. Розташований практично на кордоні з Туреччиною, в 2-3 км від курорту Сарпі, завдяки закритому раніше прикордонного режиму, цей куточок Чорноморського узбережжя Грузії зміг зберегти в первозданному вигляді природу і чисте море. Кваріаті розташований в унікальному місці між горами і морем, завдяки чому тут кристально чисте гірське повітря прекрасно поєднується з морським бризом.

Бакуріані

Країна: Грузія

мандрівників: 57

рейтинг:


Містечко Бакуріані є одним з найкращих грузинських курортів. Чому? По-перше, Бакуріані – це сонячний курорт, адже кількість сонячних днів тут становить понад 210 на рік. По-друге, в місці, де розташований курорт, за рік випадає менше 800 міліметрів опадів.

Гудаурі

Країна: Грузія

мандрівників: 844

рейтинг:


Гудаурі – гірський курорт на південних схилах Великого Кавказького хребта в Грузії, що останнім часом дуже активно розвивається. Він приваблює гостей величезними можливостями для активного відпочинку в горах, дивовижними пейзажами і гостинною атмосферою. Курорт розташований неподалік від Хрестового перевалу (2379 м над рівнем моря) і за 43 км від другої за висотою вершини Грузії – гори Казбегі (5 033 м).

Історія виноробства

Цілком можливо, що Грузія – найдавніший виноробний регіон в світі. Початок розвитку культури виноградарства на території Грузії, судячи з археологічних і етнографічних даних, можна віднести до епохи енеоліту. Про це свідчать насіння культурного винограду, спеціальні ножі для обрізки, прикраси із зображенням виноградної лози, знайдені в древніх похованнях.

Про глибоке коріння виноробства Грузії також говорять і археологічні розкопки стародавніх поселень, вік яких, на думку археологів, складає 8 тисяч років. На знайденому посуді дуже часто присутнє зображення виноградної лози.

Грузія: Новини країни

#Spend Your Summer In Georgia!

Грузія – це та країна, розказуючи про яку починаєш трохи губитися, адже вона настільки багатогранна та цікава, що не знаєш, з чого ж почати. Але ми спробуємо. Наприклад, розкажемо, чому

Грузинські подарунки. Ще більше вигід для тих, хто відпочиває в Батумі!

Грузія – країна дуже гостинна. Тут вам будуть раді, як дуже близькому другу, огортаючи піклуванням та увагою. Найкращий шматочок шашлику – для вас, найбільше хачапурі – для вас, найпрекрасніший тост,

ЧайTime у квітні. Family time

Які у вас є сімейні традиції? Можливо, ви обов’язково збираєтесь разом на недільну вечерю, передивляєтеся на свята певні фільми (наприклад, на Новий рік – «Один вдома» чи «Грінч» на Різдво).