Агентам

Угорщина


HUNGARY

Тури на відпочинок в Венгрию

Угорщина – одна з найсмачніших і найкрасивіших країн світу!

Якщо ви не були в Угорщині, то ви просто не їли найсмачніших в світі м’ясних, і не тільки, страв, не підспівували улюбленій групі на одному з найстаріших музичних фестивалів Європи, не бачили найкрасивіший у світі парламент і не насолоджувалися однією з наймелодійніших мов, гуляючи старовинними вулицями. Гуляш, палачинке, токайське вино та інші новації угорської кухні просто розбурхують апетит і радують душу, красива і стильна архітектура паморочить голову, могутній і швидкий Дунай змушує замислитися про вічне, а привітні і гостинні угорці із задоволенням підкажуть цікаві і нетривіальні місця! Винахідлива Угорщина вважається батьківщиною сірників і кубика Рубіка, кулькових ручок і кінескопа, кольорового телебачення і звукозапису, а також катастрофічно складної мови з 25 відмінками – особливої ​​гордості угорської нації.

Стоимость по курортам

Угорська казка

Неймовірні місця та яскраві враження!

Опис курортів

Шарвар

Країна: Угорщина

мандрівників: 1453

рейтинг:


Город двух целебных источников. С 2004 года Шарвар, наряду с Будапештом, является членом объединения Королевских термальных курортов Европы. Обновленный шарварский термальный комплекс соответствует всем современным требованиям.

Дебрецен

Країна: Угорщина

мандрівників: 592

рейтинг:


Лікувальна купальня Дебрецена, що розташована в парку Надьєрде (Великий ліс) – одне з найпопулярніших курортних місць Угорщини. Комплекс утворюють крита купальня, пляж з термальними і звичайними басейнами і критий аквапарк Aquaticum. Місто Дебрецен розташоване на перетині територій Хайдушаг, Ніршег і Хортобадь.

Бюкфюрде

Країна: Угорщина

мандрівників: 2582

рейтинг:


Бюкфюрде – найдинамічніший курорт Угорщини. Місцева водолікарня здатна щодня приймати тисячі гостей. Більше половини з них прибуває з Австрії, до кордону з якою звідси лише 25 км.

Будапешт

Країна: Угорщина

мандрівників: 152035

рейтинг:


Столиця Угорщини офіційно включена у список Європейських Королівських курортів. Тут завжди чекають гостей, до яких ставляться як до королівських осіб. До їхніх послуг бальнео- і велнес-готелі категорій 4-5 зірок і більше десятка міських купалень на чолі з найбільшою водолікарнею Європи – купальнею «Сечені», що відповідають усім вимогам.

Эгер

Країна: Угорщина

мандрівників: 1173

рейтинг:


Старинная турецкая купальня Эгера - визитная карточка живописного городка. Рядом с ней в красивом парке расположен современный термальный комплекс. Его вода содержит гидрокарбонат кальция и излучает радон.

Хайдусобосло

Країна: Угорщина

мандрівників: 1018

рейтинг:


Вот уже 75 лет Хайдусобосло считается - "Меккой ревматиков". Бьющая из глубины 1100 метров термальная вода имеет температуру 75 °С и помогает излечиться от большого числа заболеваний опорно-двигательного аппарата, кожных и гинекологических болезней. Термальный курорт Хайдусобосло расположен в 202 км на восток от Будапешта,  в 20 км от г.

Хевиз

Країна: Угорщина

мандрівників: 4003

рейтинг:


Вблизи западного побережья Балатона, в 200 километрах от Будапешта находится подлинное природное чудо - термальное озеро Хевиз. Лечебное озеро круглогодично пригодно для купания, и благодаря своим природным характеристикам оказывает поразительный эффект в лечении болезней опорно-двигательного аппарата. Самый известный курорт Венгрии привлекает ежегодно тысячи гостей, желающих поправить своё здоровье в уникальных целебных водах.

Кожен угорець відповість вам, що секрет смачної страви – це справжня угорська паприка!

Паприка – найулюбленіша угорська спеція – дуже популярна у східній і європейській кухнях. Найціннішу паприку – солодку edesnemes – роблять з яскраво-червоних сортів слабопекучого перцю.

Угорщина: Новини країни

Хевіз та Хайдусобосло: термальний відпочинок у мальовничій Угорщині

Відвідуючи Будапешт, мандрівники нерідко поєднують пізнавальні екскурсії з оздоровленням на термальних водах угорської столиці. Та тим, хто бажає повного релаксу, варто податися вглиб країни. Два неперевершених термальні курорти, сховані від

Корисний відпочинок на термальних водах Угорщини

Приємне з корисним — ще й як чудово поєднуються. Це за багато років до нас довели. Могутні правителі, представники знаті та особи королівської крові кілька століть тому залюбки ніжилися у

Будапешт чекає в гості!

Ця осінь точно буде дуже класною. Чому? Хоча б тому, що все більше напрямків стають доступними для подорожей, все більше улюблених міст чекає в гості, все більше крутих моментів та