Агентам

Греція


GREECE

Тури на відпочинок în Grecia

Греція – країна, яка буде дивувати вас знову і знову, як би добре ви її не знали. Незалежно від того вперше ви в Греції чи відвідуєте її вже давно і регулярно – вона все одно зможе відкрити вам свої нові грані і секрети. Вона схожа вишукану жінку, прекрасну і неповторну в будь-якому віці.

Це й не дивно, адже Греція, як цілком заслужено її називають, є колискою цивілізацій, країна, яка пізнала неймовірні злети і великі падіння. Саме ця зігріта сонцем і заколисана водами морів земля дала світові великих філософів, полководців, учених і винахідників. Тож дізнаємося про неї більше…

Географія

Греція розташована в південній частині Балканського півострова. Займає площу 131 994 кв. км. Межує з Албанією, колишньою Югославською Македонією, Болгарією і Туреччиною. Омивається Середземним, Іонічним, Егейським морями, а південне узбережжя Криту – Лівійським морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% території країни.

Клімат

Клімат Греції можна розділити на три типи: середземноморський, альпійський та помірний, кожен з яких панує на певній території. Наприклад, ділянки гірського хребта, розташовані на захід від Пінда, отримують більшу кількість опадів, ніж райони, розташовані на його східному боці.

Середземноморський тип клімату характеризується м’якою вологою зимою і жарким сухим літом. Такий тип клімату панує на Кікладах, Додеканесі, Криті, східній частині Пелопоннесу і частині Центральної Греції. Температури тут нечасто досягають рекордних значень, а взимку навіть на Кікладах і островах Додеканес може випадати сніг.

Альпійський тип клімату більш характерний для гірських районів країни, до яких належать: Епір, Центральна Греція, Західна Македонія, частина Фессалії, а також номи Ахея, Аркадія і Лаконія.

Східну Македонію і Фракію можна віднести до регіонів з помірним типом клімату, який характеризується відносно холодною і вологою зимою і жарким, сухим літом. Афіни розташовані в перехідній зоні, де поєднуються два типи клімату: середземноморський і помірний. У північній частині Афін переважає помірний, в той час як у центральних і південних районах спостерігаються риси середземноморського клімату.

Розваги Греції

Відпочинок у Греції пропонує вам величезний вибір різноманітних занять і розваг:

1. Фестивалі Греції. Кожне грецьке місто і острів має свої фестивальні традиції, пов’язані з язичницькими святами або зі святами, присвяченими тутешнім святим. Також, місцеві жителі проводять фестивалі, що походять з глибокої давнини, на честь різних ремесел, наприклад: фестиваль виноробства, землеробства і рибальства. Але найприкметніші з усіх фестивалів – зимові карнавали, які передують Великому Посту, свята сироїдіння, вживання м’яса, вина, хамси, виноградних грецьких горілок і багато інших фестивалів. На весь білий світ прославилися Афінський фестиваль і фестиваль Епідавра.

2. Нічне життя в Греції. Греція є однією з країн, що славляться своїм бурхливим нічним життям. Ані влітку, ані взимку тут не засумуєш. Велика кількість дискотек, безліч ресторанів і барів, бузуки (мюзик-холи), торгові центри – усі ці заклади приймають відвідувачів до пізньої ночі. У мюзик-холах збираються ті, хто бажає насолодитися національною музикою. Тут можна не тільки послухати улюблених виконавців, а й потанцювати. Крім цього, в такого роду закладах є танці, які виконують виключно чоловіки або виключно жінки. Наприкінці веселого вечора проводяться масові танці, зокрема й танці на столах під безліч запущених у повітря серветок.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Ханья - Город

Країна: Греція

мандрівників: 7992

рейтинг:


Живописная Ханья расположена в самой зеленой части острова Крит — западной: зимой здесь часто идут дожди, благодаря чему растительность пропитывается влагой впрок на засушливое лето. Находится в этой части острова область Ханья, любимое многими место пляжного отдыха. Основные курорты Самые популярные курорты этой области — посёлки Платаньяс (в 10 км от Ханьи), Георгиуполис и Каврос.

Ласіті

Країна: Греція

мандрівників: 43

рейтинг:


Ласіті (Ласітіон) багатий на історичні місця та гарні пейзажі регфон Греції. Наприклад, тут можна побачити найкрасивішу затоку Греції – Мірабелло. Мальовничість Ласіті навряд чи хтось поставить під сумнів.

Іракліон - Місто

Країна: Греція

мандрівників: 9969

рейтинг:


Столиця Криту – сучасне місто Іракліон, отримала свою назву на честь давньогрецького героя Геракла, який здійснив на Криті один зі своїх подвигів. Прекрасні умови для відпочинку і багата історія вже давно зробили його одним з найпопулярніших у туристів місць. Тут динамічно розвивається інфраструктура, отже на туристів чекають шикарні бутики і ресторани, вулиці повні сувенірних крамничок і галасливих кафе з ароматами місцевої кухні.

Санторини

Країна: Греція

мандрівників: 919

рейтинг:


Санторини - архипелаг из пяти островов: Санторини (или Фира, главный и самый большой остров), Терасия, Аспрониси, Палеа-Камени и Неа-Камени. Он известен своими эффектными ландшафтами, чистым морем, великолепными «разноцветными» пляжами красного, белого и чёрного цвета и маленькими, «игрушечными» городками и деревушками. Больше всего впечатляет пейзаж западного побережья, где расположены огромные, крутые скалы с белыми домиками, которые на вершине как бы плавно спускаются к воде.

Кос – місто

Країна: Греція

мандрівників: 562

рейтинг:


Острів Кос один з великих островів Греції – за розміром він займає 3-е місце. З усіх боків омивається Егейським морем і лежить всього за 4 км на схід від турецького узбережжя та курорту Бодрум. Головне місто острова має таку саму назву – Кос.

Афіни

Країна: Греція

мандрівників: 182

рейтинг:


Афіни – столиця Греції, нома Аттика та номархії (префектури) Афіни. Місто розташоване в Центральній Греції і є економічним, культурним та адміністративним центром країни. Столиця Греції носить ім'я богині мудрості, її справедливо називають колискою цивілізації Заходу.

Халкидики

Країна: Греція

Халкидики, полуостров напоминающий своей формой трезубец, где расположен в северной части Эгейского моря. Три его «вилы» - полуострова — это Кассандра, Ситония и Агион-Орос (Афон). В отличие от южных островов, Халкидики утопают в яркой зелени даже в разгар лета.

Корфу

Країна: Греція

мандрівників: 3840

рейтинг:


Корфу (Керкіра) – острів дивовижної природної краси, де поєдналися цікава історія та археологічне багатство стародавніх міст, сучасна туристична інфраструктура та традиційні села, дивовижні пляжі та гостинність і вміння радіти життю місцевих мешканців. Усе це подарує вам величезну радість від відкриття цього чарівного куточка Греції. Керкіра розташована в північній частині Іонічного архіпелагу і є одним з найпопулярніших, найвідоміших та найбільш космополітичних грецьких острів.

Закінтос

Країна: Греція

мандрівників: 640

рейтинг:


Закінтос – острів в Іонічному морі, третій за площею з Іонічних островів. Узбережжя острова порізане білими скелями, тут повно гротів і печер, що зачаровують своєю красою і куди можна заплисти на невеликих човнах. Це один з семи Іонічних островів, з красивими бухтами, білим піском, чистою водою і величезними морськими черепахами каретта-каретта.

Салоники

Країна: Греція

мандрівників: 8658

рейтинг:


Красивейший древний город — порт Салоники — второй по величине город Греции, её научный и культурный центр, раскинулся на берегу живописного залива Термиакос. Более чем двадцать три столетия город Салоники (или Фессалоники) носит женское имя — имя дочери Филиппа II, победившего фессалийцев (Фессалоники в переводе с греческого — «победа над Фессалией»), и жены основателя города, македонского царя Кассандра, который в 315 году до н. э.

Лаханія

Країна: Греція

мандрівників: 3259

рейтинг:


Курорт розташований на південному узбережжі острова Родос, на схилі пагорба, звідки відкривається чудовий краєвид Середземного моря. Лаханія має репутацію одного з найкрасивіших курортів Родоса і поступається в цьому тільки Ліндосу. Вона лежить в долині з недоторканими піщаними пляжами, про розташування деяких з яких відомо тільки місцевим мешканцям.

Про людей

Греків по праву вважають одними з найбільш толерантних до інших націй народів. Вони свято дотримуються заповіту оратора Ісократа, що жив у III ст. до н. е. Цей знаменитий чоловік казав, що греками «ми називаємо тих, хто розділяє з нами спільну культуру».

На території Греції живуть і працюють тисячі громадян іноземних держав. І греки буквально роблять все можливе, аби «чужинці» відчували себе в їхній країні, як у себе вдома.

Греція: Новини країни

Ваша щаслива грецька пʼятірка: отримайте 5% комісії за бронювання 5-зіркових готелів на Криті

Літній відпочинок у Греції – це мрія, що може та стає реальністю задяки турам від Join UP! Кришталево чисті води Егейського моря, золоті піщані пляжі та величні стародавні міста чекають

Як Маккалістери, тільки до Греції і краще. Створюємо традицію сімейних подорожей

Пам’ятаєте, ми розповідали про сучасний туристичний тренд на multigenerational* подорожі, коли у відпустку разом їздять різні покоління? Так-так, прямо як у “Сам удома”: усією великою родиною. Бабусі, дідусі, батьки, онуки

У чому секрет популярності готелів Mitsis на Криті?

Найбільш сонячні та насичені історії про відпочинок народжуються на Криті. Тутешня кухня та щира гостинність готельєрів з року в рік зачаровують туристів. Крит — найбільший острів Греції, і прекрасних готелів