• USD/UAH 25.7412.11.2019EUR/UAH 28.2912.11.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Греція


GREECE

Тури на відпочинок в Грецию

Греція – країна, яка буде дивувати вас знову і знову, як би добре ви її не знали. Незалежно від того вперше ви в Греції чи відвідуєте її вже давно і регулярно – вона все одно зможе відкрити вам свої нові грані і секрети. Вона схожа вишукану жінку, прекрасну і неповторну в будь-якому віці.

Це й не дивно, адже Греція, як цілком заслужено її називають, є колискою цивілізацій, країна, яка пізнала неймовірні злети і великі падіння. Саме ця зігріта сонцем і заколисана водами морів земля дала світові великих філософів, полководців, учених і винахідників. Тож дізнаємося про неї більше…

Географія

Греція розташована в південній частині Балканського півострова. Займає площу 131 994 кв. км. Межує з Албанією, колишньою Югославською Македонією, Болгарією і Туреччиною. Омивається Середземним, Іонічним, Егейським морями, а південне узбережжя Криту – Лівійським морем. До складу Греції входить близько 2 тисяч островів, на які припадає майже 20% території країни.

Клімат

Клімат Греції можна розділити на три типи: середземноморський, альпійський та помірний, кожен з яких панує на певній території. Наприклад, ділянки гірського хребта, розташовані на захід від Пінда, отримують більшу кількість опадів, ніж райони, розташовані на його східному боці.

Середземноморський тип клімату характеризується м’якою вологою зимою і жарким сухим літом. Такий тип клімату панує на Кікладах, Додеканесі, Криті, східній частині Пелопоннесу і частині Центральної Греції. Температури тут нечасто досягають рекордних значень, а взимку навіть на Кікладах і островах Додеканес може випадати сніг.

Альпійський тип клімату більш характерний для гірських районів країни, до яких належать: Епір, Центральна Греція, Західна Македонія, частина Фессалії, а також номи Ахея, Аркадія і Лаконія.

Східну Македонію і Фракію можна віднести до регіонів з помірним типом клімату, який характеризується відносно холодною і вологою зимою і жарким, сухим літом. Афіни розташовані в перехідній зоні, де поєднуються два типи клімату: середземноморський і помірний. У північній частині Афін переважає помірний, в той час як у центральних і південних районах спостерігаються риси середземноморського клімату.

Розваги Греції

Відпочинок у Греції пропонує вам величезний вибір різноманітних занять і розваг:

1. Фестивалі Греції. Кожне грецьке місто і острів має свої фестивальні традиції, пов’язані з язичницькими святами або зі святами, присвяченими тутешнім святим. Також, місцеві жителі проводять фестивалі, що походять з глибокої давнини, на честь різних ремесел, наприклад: фестиваль виноробства, землеробства і рибальства. Але найприкметніші з усіх фестивалів – зимові карнавали, які передують Великому Посту, свята сироїдіння, вживання м’яса, вина, хамси, виноградних грецьких горілок і багато інших фестивалів. На весь білий світ прославилися Афінський фестиваль і фестиваль Епідавра.

2. Нічне життя в Греції. Греція є однією з країн, що славляться своїм бурхливим нічним життям. Ані влітку, ані взимку тут не засумуєш. Велика кількість дискотек, безліч ресторанів і барів, бузуки (мюзик-холи), торгові центри – усі ці заклади приймають відвідувачів до пізньої ночі. У мюзик-холах збираються ті, хто бажає насолодитися національною музикою. Тут можна не тільки послухати улюблених виконавців, а й потанцювати. Крім цього, в такого роду закладах є танці, які виконують виключно чоловіки або виключно жінки. Наприкінці веселого вечора проводяться масові танці, зокрема й танці на столах під безліч запущених у повітря серветок.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Ханья - Город

Країна: Греція

мандрівників: 2580

рейтинг:


Живописная Ханья расположена в самой зеленой части острова Крит — западной: зимой здесь часто идут дожди, благодаря чему растительность пропитывается влагой впрок на засушливое лето. Находится в этой части острова область Ханья, любимое многими место пляжного отдыха. Основные курорты Самые популярные курорты этой области — посёлки Платаньяс (в 10 км от Ханьи), Георгиуполис и Каврос.

Лассіті

Країна: Греція

Лассіті багата історичними місцями і гарними пейзажами. Наприклад, тут знаходиться найкрасивіший затоку у всій Греції - Мірабелло. Мальовничість Лассіті, області на Криті, навряд чи хтось поставить під сумнів.

Іракліон - Місто

Країна: Греція

мандрівників: 5021

рейтинг:


Столиця Криту – сучасне місто Іракліон, отримала свою назву на честь давньогрецького героя Геракла, який здійснив на Криті один зі своїх подвигів. Прекрасні умови для відпочинку і багата історія вже давно зробили його одним з найпопулярніших у туристів місць. Тут динамічно розвивається інфраструктура, отже на туристів чекають шикарні бутики і ресторани, вулиці повні сувенірних крамничок і галасливих кафе з ароматами місцевої кухні.

Санторини

Країна: Греція

мандрівників: 628

рейтинг:


Санторини - архипелаг из пяти островов: Санторини (или Фира, главный и самый большой остров), Терасия, Аспрониси, Палеа-Камени и Неа-Камени. Он известен своими эффектными ландшафтами, чистым морем, великолепными «разноцветными» пляжами красного, белого и чёрного цвета и маленькими, «игрушечными» городками и деревушками. Больше всего впечатляет пейзаж западного побережья, где расположены огромные, крутые скалы с белыми домиками, которые на вершине как бы плавно спускаются к воде.

Кос - Місто

Країна: Греція

мандрівників: 437

рейтинг:


Острів Кос один з великих островів Греції, за своєю величиною він займає 3-е місце. З усіх боків він омивається Егейським морем і знаходиться всього в 4 км на схід від турецького узбережжя, курорту Бодрум. Головним містом острова Кос є столиця під однойменною назвою Кос.

Афіни

Країна: Греція

мандрівників: 148

рейтинг:


Афіни – столиця Греції, нома Аттика та номархії (префектури) Афіни. Місто розташоване в Центральній Греції і є економічним, культурним та адміністративним центром країни. Столиця Греції носить ім'я богині мудрості, її справедливо називають колискою цивілізації Заходу.

Халкидики

Країна: Греція

Халкидики, полуостров напоминающий своей формой трезубец, где расположен в северной части Эгейского моря. Три его «вилы» - полуострова — это Кассандра, Ситония и Агион-Орос (Афон). В отличие от южных островов, Халкидики утопают в яркой зелени даже в разгар лета.

Корфу

Країна: Греція

мандрівників: 52

рейтинг:


Корфу (Керкіра) - острів дивовижною природної краси, де історичне значення і археологічне багатство стародавніх міст в поєднанні з сучасною туристичною інфраструктурою, традиційними селами, дивовижними пляжами і благодушній радістю місцевих жителів по відношенню до чужинців дарують радість відкриття цього чарівного куточка Греції. Керкіра є одним з найпопулярніших грецьких острів і одним з найвідоміших і космополітичних в Іонічному архіпелазі, розташовуючись в його північній частині. Історія Керкири сповнена легенд і пам'яті про історичні події, кожне з яких залишило свій слід в культурі.

Закінтос

Країна: Греція

Закінтос – острів в Іонічному морі, третій за площею з Іонічних островів. Узбережжя острова порізане білими скелями, тут повно гротів і печер, що зачаровують своєю красою і куди можна заплисти на невеликих човнах. Це один з семи Іонічних островів, з красивими бухтами, білим піском, чистою водою і величезними морськими черепахами каретта-каретта.

Салоники

Країна: Греція

мандрівників: 6257

рейтинг:


Красивейший древний город — порт Салоники — второй по величине город Греции, её научный и культурный центр, раскинулся на берегу живописного залива Термиакос. Более чем двадцать три столетия город Салоники (или Фессалоники) носит женское имя — имя дочери Филиппа II, победившего фессалийцев (Фессалоники в переводе с греческого — «победа над Фессалией»), и жены основателя города, македонского царя Кассандра, который в 315 году до н. э.

Лахани

Країна: Греція

мандрівників: 2091

рейтинг:


Курорт розташований на південному узбережжі острова, на схилі пагорба з видом на Середземне море і має репутацію одного з найкрасивіших курортів на Родосі, поступаючись тільки Ліндос. Лахани знаходиться в долині з недоторканими пляжами на піщаному березі, про розташування деяких з яких відомо тільки місцевим жителям. Назва курорту походить від грецького слова «lachanika» в перекладі означає «овочі».

Про людей

Греків по праву вважають одними з найбільш толерантних до інших націй народів. Вони свято дотримуються заповіту оратора Ісократа, що жив у III ст. до н. е. Цей знаменитий чоловік казав, що греками «ми називаємо тих, хто розділяє з нами спільну культуру».

На території Греції живуть і працюють тисячі громадян іноземних держав. І греки буквально роблять все можливе, аби «чужинці» відчували себе в їхній країні, як у себе вдома.

Греція: Новини країни

Вели-и-и-и-ка порція Греції! Подарунки чекають!

«Жити на повну» – це, здається, девіз Греції. Якщо обідати – то на красивій терасі з краєвидами моря, величезними порціями морепродуктів, сирів та фірмового грецького салату. Якщо пити вино –

Прогноз по Греції +2! І ми не про погоду, а про вигоди!

О, Греція! Це та країна, про яку мріють романтики і філософи, бувалі мандрівники, поети та люди, які просто вміють насолоджуватись життям – смачною їжею, краєвидами, від яких перехоплює подих, атмосферою

Daios Cove Luxury Resort & Villas на Криті. Пропозиція, від якої неможливо відмовитись!

Греція – правильний вибір для ідеального літнього відпочинку. Особливо, якщо ви оберете Крит. І особливо, якщо ви оберете неймовірний готель Daios Cove Luxury Resort & Villas, який є одним з