• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Страхування

Звертаємо Вашу увагу, що вартість послуг страхування від невиїзду з 8 травня 2020 року становитьблизько 250 грн* на особу.

В зв`язку зі зверненнями громадян, по питанню ведення карантинних заходів та скасуванню рейс у заплановані місця відпочинку, ТДВ «Страхова компанія «USI» вважає за необхідне пояснити:

Пунктом 3.1.1.10. Свідоцтва про страхування фінансових збитків внаслідок неможливості здійснення подорожі за кордон або зміни строків перебування за кордоном передбачає, що страховим ризиком є раптові непередбачені події, що призвели до понесення Застрахованою особою матеріального (фінансового) збитку внаслідок неможливості здійснення подорожі (поїздки) за кордон через офіційно об’явлені в місці постійного проживання Застрахованої особи або в місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором на туристичне обслуговування), народні заворушення, епідемії, терористичні акти.

11 березня 2020 року Постановою Кабінету Міністрів України №211 на території України з 12 березня по 3 квітня 2020 року оголошено карантин.

Також, 14 березня 2020 року розпорядженням Кабінету Міністрів України тимчасового закривають пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення.Наголошуємо, що на території України не оголошено епідемію, а лише введено карантинні заходи для запобігання поширенню інфекційного захворювання.

Якщо у Вас, внаслідок оголошеного карантину, скасовано рейс у заплановані місця відпочинку, просимо, в першу чергу звертатися до туроператора ТОВ “Джоін АП!” з питанням про можливе перебронювання (перенесення подорожі на інші дати).

У данному розділі надано детальну інформацію про усі види та умови страхування, котрі надає туроператор Join UP! спільно з страховими компаніями «USI». Перелік послуг включає в себе страхування фінансових ризиків туристів на випадок відміни поїздки або зміни її сроків, а також медичне страхування від нещасного випадку.

Завдяки послугам страхування туристи отримують можливість без усіляких небезпек придбати будь-який туристичний продукт компанії Join UP! Страхова компанія «USI» захищає наших туристів від усих можливих страхових випадків – відміна рейсу, відмова у видачі візи, хвороба, нещасний випадок або інші непередбачувані обставини. Дана послуга доступна при бронюванні всіх турів Join UP! і для всіх турагенств.

Страхування гарантує можливість отримати повну компенсацію по туру (з вирахуванням 10% франшизи), вартість до 75 000 грн на кожного туриста, який зазначений у турі. Дія страхового полісу починається з моменту внесення повної оплати туру.

Послуга страхування не розповсюджується на інфантів (діти до 2-х років).


  Сертификат застрахованного лица к Договору комплексного страхования путешествующих за рубеж

Повна інформація, а також порядок виплат страхового відшкодування наведені нижче від «USI»:
  Правила добровільного медичного страхування (Безперервне страхування здоров’я) від 01.11.2017
  Правила добровільного страхування вантажу та багажу
  Правила добровільного страхування від нещасних випадків
  Правила добровільного страхування медичних витрат
  Правила добровільного страхування фінансових ризиків
  Протокол 71 Зміна найменування ПСК-ЗАХІД на USI
  Договір комплексного страхування мандруючих за кордон
  Договір страхування мандруючих Україною
  Сертифікат застрахованої особи до Договору страхування мандруючих Україною
  Договір страховання фінансових ризиків
  Сертифікат застрахованої особи до Договору страховання фінансових ризиків
  Ліцензія: Медичне страхування
Ліцензія: Страхування вантажів
Ліцензія: Страхування від нещасних випадків
Ліцензія: Страхування медичних витрат
Ліцензія: Страхування фінансових ризиків

Документи для Республіки Білорусь

Звертаємо Вашу увагу, що додати послугу страхування фінансових ризиків на випадок відміни поїздки можливо не піздніше ніж за 48 годин до початку туру за подвійним тарифом.

*Враховуючи актальний курс на день бронювання туру

Заступник начальника відділу по роботі з партнерським каналом СК «USI»
Цьока Людмила
тел.: 0 800 308 400
тел./факс +38 (044) 482-10-00 — СК «USI»
[email protected]