Агентам

Індонезія


INDONESIA

Тури на відпочинок до Індонезії

Усамітнення, душевна рівновага і гармонія, спокій і надзвичайне умиротворення – все це про Індонезію. Цікаві традиції та культурні особливості, які так відрізняються від наших, змусять вас поринути в абсолютно інший, неймовірний світ екзотики. Смачні фрукти, дивовижні страви, неймовірні танці, сувенірні маски, специфічні прикмети і амулети, барвистий одяг, свята, що зачаровують, і багато-багато інших особливостей роблять відпочинок в Індонезії настільки дивовижним. Найпопулярніший курорт о. Балі, який за легендою був створений богами для власного відпочинку, приваблює туристів з усього світу своїми недоторканими ландшафтами, тропічними лісами і рисовими полями, пальмовими гаями і стародавніми храмами і, звичайно ж, безкрайнім райським узбережжям.

Стоимость по курортам

Індонезія

I love I know

Опис курортів

Кута

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 83163

рейтинг:


Кута розташована за 7 км на північний захід від Денпасара на березі Індійського океану. Таке географічне положення зумовило її статус найпопулярнішого курорту Балі. Головна особливість Кути – довгі пляжі з білим дрібним піском.

Нуса Дуа

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 81264

рейтинг:


Нуса Дуа - лучше расположенного места для идиллического отдыха найти невозможно. Комплексный и контролируемый подход к планированию позволил сохранить уникальную социальную и культурную жизнь Нуса Дуа и неповторимый балийский ландшафт. Нуса Дуа был задуман как курорт, позволяющий укрыться от напряженной городской жизни.

Танжунг Беноа

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 28259

рейтинг:


Танджунг («мыс») Беноа - это песчаная коса, на которой стоит рыболовецкая деревушка. От Беноа Харбор мыс отделяет узкая полоса воды. Некогда деревня была торговым портом, и на ней до сих пор наряду с балийцами проживают китайцы.

Убуд

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 82325

рейтинг:


Считающийся изысканным местом для жаждущих спокойного отдыха, Убуд предлагает близкое знакомство с искусством и культурой Бали. Пешие прогулки среди рисовых полей, поездки на велосипеде по узким тропинкам или преодоление речных порогов во время рафтинга - все это оставляет незабываемые впечатления от знакомства с природой Бали и балийцами. Убуд уютно расположен среди холмов в 27 км от города Денпасар.

Джимбаран

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 32104

рейтинг:


Пляж Джимбаран вважається одним з найкращих на Балі. Тут набагато менше бродячих торговців, до того ж можна смачно поїсти – уздовж пляжу розташовані криті пальмовим листям кафе, де гостям подадуть свіжі морепродукти, обсмажені в кокосовій стружці. Крім того, на пляжі повно рибних ресторанів, де можна спробувати рибу-гриль, дари моря і ракоподібних.

Чорний пісок, біле сонце

Екзотичність цієї країни важко з чимось порівняти. Первозданна природа Балі, палаци і батик Яви, дощові ліси Калімантану і пляжі з чорним піском острова Суматра. В Індонезії можна прекрасно поєднати активний і пляжний відпочинок, культурологічні та природознавчі екскурсії.

Основні курорти - острова Балі, Калімантан, Суматра, Ломбок, Сулавесі, Ява, Бінтан, Батам

Індонезія: Новини країни

До уваги туристів, що збираються відпочивати на острові Балі в Індонезії

Відтепер для відвідування Індонезії знадобиться віза. З метою боротьби з поширенням коронавірусу Covid-19 уряд Індонезії ухвалив рішення посилити умови в’їзду в країну з-за кордону, скасувавши візи по прильоту і безвізовий

Балі: три, два, один… З Новим роком!

Щоразу на Новий рік ми загадуємо бажання та багато чого обіцяємо собі: більше подорожувати, більше дбати про себе, менше витрачати час на те, що не подобається, більше – на те,

Балі. Готелі, які закохують в себе

Важко знайти людину, яка б не мріяла потрапити на Балі. Адже це місце асоціюється зі спокоєм, єднанням з природою, здоровим способом життя, пізнанням себе, легкістю, натуральністю, усвідомленістю. Балі – це