• USD/UAH 25.6623.09.2019EUR/UAH 28.1423.09.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Індонезія


INDONESIA

Тури на відпочинок в Индонезию

Усамітнення, душевна рівновага і гармонія, спокій і надзвичайне умиротворення – все це про Індонезію. Цікаві традиції та культурні особливості, які так відрізняються від наших, змусять вас поринути в абсолютно інший, неймовірний світ екзотики. Смачні фрукти, дивовижні страви, неймовірні танці, сувенірні маски, специфічні прикмети і амулети, барвистий одяг, свята, що зачаровують, і багато-багато інших особливостей роблять відпочинок в Індонезії настільки дивовижним. Найпопулярніший курорт о. Балі, який за легендою був створений богами для власного відпочинку, приваблює туристів з усього світу своїми недоторканими ландшафтами, тропічними лісами і рисовими полями, пальмовими гаями і стародавніми храмами і, звичайно ж, безкрайнім райським узбережжям.

Стоимость по курортам

Індонезія

I love I know

Опис курортів

Кута

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 57848

рейтинг:


Кута знаходиться в 7 км на північний захід від Денпасара на березі Індійського океану. Розташування Кути зумовило її статус головного курорту Балі. Головна особливість в Куті - найбільші за протяжністю пляжі з білим дрібним піском.

Нуса Дуа

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 50446

рейтинг:


Нуса Дуа - лучше расположенного места для идиллического отдыха найти невозможно. Комплексный и контролируемый подход к планированию позволил сохранить уникальную социальную и культурную жизнь Нуса Дуа и неповторимый балийский ландшафт. Нуса Дуа был задуман как курорт, позволяющий укрыться от напряженной городской жизни.

Танжунг Беноа

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 20672

рейтинг:


Танджунг («мыс») Беноа - это песчаная коса, на которой стоит рыболовецкая деревушка. От Беноа Харбор мыс отделяет узкая полоса воды. Некогда деревня была торговым портом, и на ней до сих пор наряду с балийцами проживают китайцы.

Убуд

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 52970

рейтинг:


Считающийся изысканным местом для жаждущих спокойного отдыха, Убуд предлагает близкое знакомство с искусством и культурой Бали. Пешие прогулки среди рисовых полей, поездки на велосипеде по узким тропинкам или преодоление речных порогов во время рафтинга - все это оставляет незабываемые впечатления от знакомства с природой Бали и балийцами. Убуд уютно расположен среди холмов в 27 км от города Денпасар.

Джимбаран

Країна: Індонезія (о. Балі)

мандрівників: 21992

рейтинг:


Пляж Джимбаран вважається одним з найкращих на Балі. Тут набагато менше бродячих торговців, до того ж можна смачно поїсти – уздовж пляжу розташовані криті пальмовим листям кафе, де гостям подадуть свіжі морепродукти, обсмажені в кокосовій стружці. Крім того, на пляжі повно рибних ресторанів, де можна спробувати рибу-гриль, дари моря і ракоподібних.

Чорний пісок, біле сонце

Екзотичність цієї країни важко з чимось порівняти. Первозданна природа Балі, палаци і батик Яви, дощові ліси Калімантан і пляжі з чорним піском острова Суматра. В Індонезії можна прекрасно поєднати активний і пляжний відпочинок, культурологічні та природознавчі екскурсії.

Основні курорти - острова Балі, Калімантан, Суматра, Ломбок, Сулавесі, Ява, Бінтан, Батам

Індонезія: Новини країни

Побалувати себе Балі. Як щодо ваших улюблених Mercure Nusa Dua 4* та The Westin Resort Nusa Dua?

Балі – це мрія тих, хто хоче навчитись медитувати та починати свій ранок з йоги. Кайфувати від кожного дня, створюючи неймовірної краси моменти життя. Це мрія тих, хто прагне єднання

Нові грані Індонезії. Дивовижний острів Нуса-Пеніда

З чим у вас асоціюється Індонезія? З безкраїм океаном, на який неможливо надивитися і який хочеться запам’ятати і увібрати кожною клітинкою тіла. З фантастичними водоспадами та неймовірними островами. З тропічними

Балі. Простий рецепт щастя

Для того щоб почуватися щасливим, потрібно зовсім мало і водночас багато. Адже щастя – це стан, який залежить від нашого світогляду, внутрішньої рівноваги та  відчуття гармонії з навколишнім світом. Тож