Агентам

Luxury туры

Хотите взять от жизни все? Как вам обед в ресторане, который находится на высоте 828 метров? Дубай уже ждет вас!

А как вам идея незабываемой и самой романтичной свадьбы на Мальдивах? Здесь уже подготовлен целый комплекс услуг, которые воплотят все ваши мечты! Признайтесь, вы же мечтали покурить настоящие кубинские сигары в обществе прекрасных жительниц карибского бассейна? А как вам номер отеля под водой или апартаменты, в которых останавливалась сама Мадонна? Мечты нужно исполнять, и мы поможем вам в этом!

Туреччина Luxury тури

Luxury тури в Азербайджані

Азербайджан – країна, яка активно розвиває туризм, прагнучи надати якісний сервіс мандрівникам з різним рівнем достатку. Якщо ви звикли до розкоші, luxury тури в Азербайджан – те, що вам потрібно, під час них кожен ваш каприз буде вгаданий і виконаний. Запрошуємо до цієї унікальної країни, в якій поєднуються самобутність культурних традицій і сучасна розкіш міста, що сяє нічними вогнями.

Luxury тури в Азербайджан

На вас чекають: - Готелі класу «люкс» з ексклюзивними номерами, в яких ви будете почувати себе як вдома. - Найкращі ресторани Баку і всього Азербайджану, шеф-кухарі яких познайомлять вас з шедеврами південної кухні, запропонують скуштувати азербайджанські делікатеси. І, звичайно, куди ж без кальяна і традиційного чаю? - Насичені екскурсійні програми, які дозволять вам доторкнутися до історії, традицій цієї дивовижної країни. В рамках деяких екскурсій ви зможете придбати сувеніри – ювелірні прикраси, килими, дизайнерські предмети інтер'єру – і привезти їх додому на згадку про відпочинок. - Шопінг-програми з персональним гідом найбільшими торговими центрами столиці Азербайджану.