• USD/UAH 26.2121.10.2019EUR/UAH 29.1321.10.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Luxury туры

Хотите взять от жизни все? Как вам обед в ресторане, который находится на высоте 828 метров? Дубай уже ждет вас!

А как вам идея незабываемой и самой романтичной свадьбы на Мальдивах? Здесь уже подготовлен целый комплекс услуг, которые воплотят все ваши мечты! Признайтесь, вы же мечтали покурить настоящие кубинские сигары в обществе прекрасных жительниц карибского бассейна? А как вам номер отеля под водой или апартаменты, в которых останавливалась сама Мадонна? Мечты нужно исполнять, и мы поможем вам в этом!

Туреччина Luxury тури

Luxury тури в Азербайджані

Азербайджан - країна, яка активно розвивається в туристичному напрямку, прагнучи надати якісний сервіс для мандрівників з різним рівнем достатку. Якщо ви звикли до розкоші, luxury тури в Азербайджан - то, що вам потрібно, де кожен Ваш каприз буде вгаданий і виконаний. Це унікальна країна, в якій поєднуються самобутність культурних традицій і сучасна розкіш нічних вогнів міста.

Luxury тури в Азербайджані

На Вас чекають: - Люксові готелі з ексклюзивними номерами, в яких ви будете почувати себе як вдома; - Кращі ресторани Баку, Азербайджану, шеф-кухаря яких познайомлять вас з шедеврами південній кухні, запропонують спробувати азербайджанські делікатеси. І звичайно, куди ж без кальяну і традиційного чаю - Насичені екскурсійні програми, які дозволять вам доторкнутися до історії, традицій цієї дивовижної країни. В рамках деяких екскурсій ви зможете придбати сувеніри - ювелірні прикраси, килими, дизайнерські предмети інтер'єру і привезти додому як пам'ять про відпочинок - Шопінг-програми з персональним гідом по найбільшим торговим центрам столиці Азербайджану