• USD/UAH 26.2121.10.2019EUR/UAH 29.1321.10.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

SPA & Wellnes

Для многих слово «отдых» – это прямо таки синоним слова «здоровье».

Ведь именно на отдыхе можно максимально расслабиться, отдохнуть душой и телом, и пройти курсы оздоровительных и омолаживающих процедур. Массажи, полезные воды, бани, талассотерапия, древние практики оздоровления, йога – все это и много другое уже ждет вас! Присоединяйтесь!

Spa & Wellness на Шрі Ланці

У SPA, розташованих в готелях, гостям пропонуються не тільки аюрведичні, а й інші види процедур, таких як тайський масаж, водолікування, трав'яні ванни, рефлексологія і косметичні процедури. Для тих, хто потребує в енергетичній підзарядці, пропонуються курси медітаціі. Ви повернетеся утихомиреними, спокійними і просто сяючими! Головне, не втратити це відчуття, і продовжити займатися собою вже удома! Адже ви вже оцінили, як це приємно і корисно – витрачати час на себе?

Spa & Wellness на Шрі Ланці

На Шрі Ланці можна відновити не лише тіло, але і дух. Найпопулярнішим методом омолодити утомлене тіло і заспокоїти стомлену душу залишається аюрведа – прадавня в світі система медицини. Аюрведичні програми складаються з цілого ряду трав'яних процедур і різних типів ванн і масажів, а також техніки очищення і омолоджування, таких як йога, медитація і спеціальні дієти.

Лікувальні джерела в Чехії

Історичний і сучасний досвід довів видатного профілактичного і лікувального впливу карловарських джерел при хворобах шлункового тракту, обміну речовин і опорно-рухового апарату.

Лікувальні джерела в Чехії

Як тут не згадати про Карлові Вари - найбільший і найвідоміший курорт в Чеській Республіці, зобов'язаний своєю популярністю лікувальної дії гарячих джерел, що б'ють в долині річки Тепла. На землі знайдеться небагато таких мальовничих і прекрасних міст, як Карлові Вари. Мінеральні джерела - це основа основ курортного лікування в Карлових Варах. Загальна кількість зареєстрованих джерел в місті і околицях - 132, в лікувальних цілях використовуються тільки 12 з них. За своїм хімічним складом карловарська вода становить собою натрієво-бікарбонатно-сульфатну кислу воду.

Spa & Wellness на Мальдівах

За рідкісним винятком, практично всі готелі на Мальдівах можуть похвалитися відмінно обладнаними SPA центрами і масажними кабінетами, в яких Ви зможете насолодитися спеціально розробленими процедурами із застосуванням ароматерапії. Відвідуючи SPA центри на Мальдівах відайтеся задоволенням і повної релаксації! Дайте вашому тілу і душі можливість зняти напруженість. Зачаруйте вашого супутника після омолоджуючої процедури. Отримайте безхмарні моменти медитації в мирній атмосфері SPA центру, з музикою і ладаном, ароматом і маслами, ретельно вибраними для вас. Відкрийте для себе, що збалансованість вашої активності та глибокого відпочинку, це те, що ви справді заслуговуєте.

Spa & Wellness на Мальдівах

Навіть якщо ви вважаєте себе досконалістю, навіть якщо ваша зовнішність бездоганна, навіть якщо у вас ідеальне здоров'я, вам не варто пропускати ці сторінки. Адже немає межі досконалості, і ваші зовнішність і здоров'я можуть стати ще ідеальнішою від колишнього після відпочинку на SPA курорті.

Чому варто відвідати SPA в Домінікані

• тільки тут так ретельно дотримуються давніх традицій, використовуючи унікальні екстракти і масла, що складаються з активних інгредієнтів • у всіх процедурах задіяні інноваційні технології

Spa & Wellness в Домінікані

У домініканській SPA-індустрії гармонійно поєднуються давні традиції та інноваційні методики очищення й омолодження організму за допомогою водних процедур. Майстри використовують тільки безпечні масла і елітну косметику на основі натуральних інгредієнтів. Багато туристів їдуть в Домінікану спеціально для того, щоб пройти оздоровчий курс у кращих майстрів по SPA. У SPA-зоні розташовані найкращі готелі, що пропонують туристам багатий вибір косметологічних процедур, які приведуть у захват навіть самих вибагливих клієнтів. Поряд з фешенебельними ексклюзивними SPA-центрами, в Домінікані є невеликі комплекси, що пропонують свої не менш ефективні програми. Якщо ви не можете визначитися зі своїми бажаннями, фахівці салонів порекомендують вам процедури виходячи з вашого віку і способу життя.

Spa & Wellness в Ізраїлі

Мертве море також ідеальне місце для прийому сонячних ванн. У цій найнижчій точці земної кулі виключно товстий шар повітря. Тому шкідливі ультрафіолетові промені тут відображаються і ви отримуєте тільки "м'який" ультрафіолет з цілющими властивостями. Обгоріти на Мертвому морі практично неможливо. Ще одне з багатств Мертвого моря - лікувальна грязь, яка сприятливо впливає на кровообіг, діяльність нервової системи, процеси обміну речовин, знімає м'язову напругу і стреси.

Spa & Wellness в Ізраїлі

Мертве море, лежить на 400 м нижче рівня світового океану і вважається самим солоним водоймищем на планеті. До складу його води входить безліч компонентів - від брому і хлору до рідкісних металів. Саме солі і забезпечують всесвітньо відомі лікувальні властивості місцевої води і грязей, особливо ефективні при лікуванні різних захворювань шкіри і суглобів. На Мертвому морі завжди хороша тепла погода - 330 сонячних днів на рік! Мертве море - природна лікарня, яка допомагає при багатьох захворюваннях, особливо шкірних, ревматичних і дихальних. Басейни з термомінеральною водою в Хамей Гааш є головним бальнеологічним курортом Ізраїлю.

Spa & Wellness в Угорщині

Лікування на курортах Угорщини - це високий клас відпочинку та терапії при досить прийнятних цінах, це позбавлення від недуг під час знайомства з дивовижною країною, поєднання впливу унікальних термальних вод і угорського привітності.

Spa & Wellness в Угорщині

У світовому масштабі Угорщина займає провідну позицію в бальнеолікування. Країна входить в число п'яти найбагатших термальними водами країн світу. Імператори, королі, представники знаті, відомі державні діячі, гості та місцеві жителі століттями насолоджувалися тут купанням і оздоровленням. Сприятливі характеристики вод, накопичені за довгі роки знання і досвід, традиційна угорська гостинність - ось основа найширшого вибору пропозицій на угорських термальних, біосферних, SPA курортах.

Spa & Wellness в Угорщині

Термальні курорти Угорщини - візитна картка країни. Всього налічується близько 60 тисяч водних джерел, 1152 з них з температурою понад +30°С. Саме в Угорщині знаходиться єдина в Європі печерна лікувальна купальня (Мішкольц-Тапольца), а також найвідоміший в Європі озеро Хевіз природного вулканічного походження з гарячою лікувальною водою (+33°С). І якщо Угорщину називають імперією купалень, то її столицю Будапешт по праву вважають столицею термальних купалень. Тут 130 джерел з лікувальною водою, які дають понад 70 мільйонів літрів води в день з температурою від +24 до +78°С.

Spa & Wellness в Індії

І, звичайно, аюрведа. Саме в Індії ви зможете разом зануритися в таємні знання аюрведи - це традиційна система індійської медицини, одна з різновидів альтернативної медицини. Аюрведа вважається додатковою Ведою (упаведой) «Атхарваведи» і ґрунтується на індуїстської філософської системі санкхья. «Аюрведа» може бути переведено як «знання життя», «знання довгого життя» або навіть «науки життя». За легендою, Аюрведа була частиною відвертості святих мудреців, які здобули всеосяжне знання про Всесвіт близько семи тисяч років тому. Пізнаючи практики аюрведи, ви не тільки станете здоровішими і красивішими, але ще і станете набагато краще розуміти світ!

Spa & Wellness в Індії

Що може бути цікавіше і корисніше для тіла, ніж йога? Коли ви, долаючи себе і розширюючи межі власних можливостей, вивчаєте своє тіло і вчіться новому? До речі, адже тут активно практикують і парну йогу - це дуже красиво і дуже вчить довіряти один одному! Асани різної складності, які ви разом робите на березі ласкавого і ніжного Індійського океану - це точно стане одним з ваших найяскравіших і теплих спільних спогадів!

Spa & Wellness в Індії

Саме Індія дала світу йогу, камасутру і аюрведу - важливі речі для душі і тіла, які допомагають досягати найбільших висот в самопізнанні і вивченні навколишнього світу.

SPA & Wellnes в Азербайджані

Незабаром Азербайджан цілком може стати світовою спа - столицею. Уряд планує перетворити лікувальні курорти країни в справжні destination spa. В Азербайджані є ряд оздоровчих курортів з мінеральними джерелами, які надають можливості для лікування багатьох недуг, піддаються бальнеологічної або природної терапії. Більшість курортів з мінеральними джерелами є одночасно туристичними центрами. Особливо багата мінеральними джерелами Нахічевань, абсолютно унікальним є єдине в світі родовище лікувальної нафти - Нафталан.