Агентам

Spa & Wellness на Шрі-Ланці

У SPA-центрах, розташованих в готелях, гостям пропонуються не тільки аюрведичні, а й інші види процедур, таких як: тайський масаж, водолікування, трав'яні ванни, рефлексологія і косметичні процедури. Для тих, хто потребує енергетичної підзарядки, пропонуються курси медитації. Ви повернетеся умиротвореними, спокійними і просто сяючими! Головне – не втратити це відчуття і продовжити займатися собою вже удома! Адже ви вже оцінили, як це приємно і корисно – витрачати час на себе.

Spa & Wellness на Шрі-Ланці

На Шрі-Ланці можна відновити не лише тіло, але і душу. Найпопулярнішим методом омолодження втомленого тіла і заспокоєння збудженої душі залишається аюрведа – одна з найдавніших у світі систем медицини. Аюрведичні програми складаються з цілої низки процедур з використанням трав і різних типів ванн і масажів, а також техніки очищення і омолоджування – таких як йога, медитація і спеціальні дієти.

Лікувальні джерела в Чехії

Історичний і сучасний досвід довів видатного профілактичного і лікувального впливу карловарських джерел при хворобах шлункового тракту, обміну речовин і опорно-рухового апарату.

Лікувальні джерела в Чехії

Як тут не згадати про Карлові Вари - найбільший і найвідоміший курорт в Чеській Республіці, зобов'язаний своєю популярністю лікувальної дії гарячих джерел, що б'ють в долині річки Тепла. На землі знайдеться небагато таких мальовничих і прекрасних міст, як Карлові Вари. Мінеральні джерела - це основа основ курортного лікування в Карлових Варах. Загальна кількість зареєстрованих джерел в місті і околицях - 132, в лікувальних цілях використовуються тільки 12 з них. За своїм хімічним складом карловарська вода становить собою натрієво-бікарбонатно-сульфатну кислу воду.

Spa & Wellness на Мальдівах

За рідкісним винятком, практично всі готелі на Мальдівах можуть похвалитися прекрасно обладнаними SPA-центрами і масажними кабінетами, в яких ви зможете насолодитися спеціально розробленими процедурами із застосуванням ароматерапії. Відвідуючи SPA-центри на Мальдівах, відайтеся задоволенням і повній релаксації! Дайте вашому тілу і душі можливість зняти напруження. Вразьте вашого супутника після омолоджувальної процедури. Відчуйте безхмарні моменти медитації в мирній атмосфері SPA-центру – з музикою, чарівними ароматами та спеціальними оліями, ретельно вибраними для вас. Відкрийте для себе, що збалансованість вашої активності та досконалого відпочинку – це те, на що ви справді заслуговуєте і що вам потрібно.

Spa & Wellness на Мальдівах

Навіть якщо ви вважаєте себе досконалим, навіть якщо ваша зовнішність бездоганна, навіть якщо у вас ідеальне здоров'я, вам не варто пропускати ці можливості. Адже досконалості немає межі, і ваші зовнішність і здоров'я можуть стати ще ідеальнішими, ніж були, після відпочинку на SPA-курорті.

Чому варто відвідати SPA в Домінікані

• тільки тут так ретельно дотримуються давніх традицій, використовуючи унікальні екстракти і масла, що складаються з активних інгредієнтів • у всіх процедурах задіяні інноваційні технології

Spa & Wellness в Домінікані

У домініканській SPA-індустрії гармонійно поєднуються давні традиції та інноваційні методики очищення й омолодження організму за допомогою водних процедур. Майстри використовують тільки безпечні олії та елітну косметику на основі натуральних інгредієнтів. Багато туристів їдуть в Домінікану спеціально для того, щоб пройти оздоровчий курс у кращих майстрів по SPA. У SPA-зоні розташовані найкращі готелі, які пропонують туристам багатий вибір косметологічних процедур, що приведуть у захват навіть найбільш вибагливих клієнтів. Поряд з фешенебельними ексклюзивними SPA-центрами в Домінікані є невеликі комплекси, які пропонують свої не менш ефективні програми. Якщо ви не можете визначитися зі своїми бажаннями, фахівці салонів порекомендують вам процедури, виходячи з вашого віку і способу життя.

Spa & Wellness в Ізраїлі

Мертве море – також ідеальне місце для прийому сонячних ванн. У цій найнижчій точці земної кулі шар повітря є дуже товстим. Тому шкідливі ультрафіолетові промені тут сюди майже не проходять, і ви отримуєте тільки «м'який» ультрафіолет з цілющими властивостями. Обгоріти на Мертвому морі практично неможливо. Ще одне з багатств Мертвого моря – лікувальна грязь, яка сприятливо впливає на кровообіг, діяльність нервової системи, процеси обміну речовин, знімає м'язову напругу і стреси.

Spa & Wellness в Ізраїлі

Мертве море лежить на 400 м нижче рівня Світового океану і вважається найбільш солоним водоймищем на планеті. До складу його води входить безліч компонентів – від брому і хлору до рідкісних металів. Саме солі і забезпечують всесвітньо відомі лікувальні властивості місцевої води і грязей, що особливо ефективні при лікуванні різних захворювань шкіри та суглобів. На Мертвому морі завжди хороша тепла погода – 330 сонячних днів на рік! Мертве море – природна лікарня, яка допомагає при багатьох захворюваннях, особливо шкірних, ревматичних і дихальних. Чудовий комплекс Хамей Гааш з басейнами з термомінеральною водою є головним бальнеологічним курортом Ізраїлю.

Spa & Wellness в Угорщині

Лікування на курортах Угорщини – це високий клас відпочинку та терапії при досить прийнятних цінах, це позбавлення від недуг під час знайомства з дивовижною країною, поєднання впливу унікальних термальних вод і угорського привітності.

Spa & Wellness в Угорщині

Угорщина займає провідну позицію в бальнеолікуванні у світовому масштабі. Країна входить в число п'яти найбагатших на термальні води країн світу. Імператори, королі, представники знаті, відомі державні діячі, гості та місцеві мешканці століттями насолоджувалися тут купанням і оздоровленням. Дивовижні властивості вод, накопичені за довгі роки знання і досвід, традиційна угорська гостинність – ось основа найширшого вибору пропозицій на угорських термальних, біосферних, SPA курортах.

Spa & Wellness в Угорщині

Термальні курорти Угорщини – візитна картка країни. Усього в країні налічується близько 60 тисяч водних джерел, 1152 з них – з температурою понад +30°С. Саме в Угорщині розташована єдина в Європі печерна лікувальна купальня (Мішкольц-Тапольца), а також найвідоміше в Європі озеро Хевіз природного вулканічного походження з гарячою лікувальною водою (+33°С). І якщо Угорщину називають імперією купалень, то її столицю Будапешт справедливо вважають столицею термальних купалень. Тут 130 джерел з лікувальною водою, які дають понад 70 мільйонів літрів води з температурою від +24 до +78°С на день.

Spa & Wellness в Індії

І, звичайно, аюрведа. Саме в Індії ви зможете разом зануритися в таємні знання аюрведи – традиційної системи індійської медицини, одного з різновидів альтернативної медицини. Аюрведа вважається додатковою ведою (упаведой) «Атхарваведи» і ґрунтується на індуїстській філософській системі санкхья. Слово «аюрведа» можна перекласти як «знання життя», «знання довгого життя» або навіть «наука життя». За легендою, аюрведа була частиною одкровень святих мудреців, які здобули всеосяжне знання про Всесвіт близько семи тисяч років тому. Пізнаючи практики аюрведи, ви не тільки станете здоровішими і красивішими, але ще почнете набагато краще розуміти світ!

Spa & Wellness в Індії

Що може бути цікавішим і кориснішим для тіла, ніж йога? Коли ви, долаючи себе і розширюючи межі власних можливостей, вивчаєте своє тіло і вчитеся новому? До речі, тут також активно практикують і парну йогу – це дуже красиво і прекрасно вчить довіряти одне одному! Асани різної складності, які ви разом робите на березі ласкавого і ніжного Індійського океану – це точно стане одним з ваших найяскравіших і найтепліших спільних спогадів!

Spa & Wellness в Індії

Саме Індія подарувала світові йогу, камасутру і аюрведу – важливі для душі і тіла вчення, які допомагають досягати найбільших висот у самопізнанні і вивченні навколишнього світу.

SPA & Wellnes в Азербайджані

Незабаром Азербайджан цілком може стати світовою SPA-столицею. Уряд планує перетворити лікувальні курорти країни на справжні destination spa. В Азербайджані є низка оздоровчих курортів з мінеральними джерелами, які надають можливості для лікування багатьох недуг, що піддаються бальнеологічній або природній терапії. Більшість курортів з мінеральними джерелами є одночасно туристичними центрами. Особливо багата на мінеральні джерела Нахічевань, абсолютно унікальним є єдине в світі родовище лікувальної нафти – Нафталан.