• USD/UAH 26.9416.07.2019EUR/UAH 30.2116.07.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Чорногорія


MONTENEGRO

Тури на відпочинок в Черногорию

Чорногорія розташована в південно-східній Європі, і лежить на Адріатичному узбережжі Балканського півострова. Загальна площа країни – 13,8 тис. кв. км. Назву свою Чорногорія або Монтенегро отримала, ймовірно, через чорні густі ліси, що вкривають гірські масиви країни. Види Чорногорії вражають своєю невимовною красою. Близько 80% площі країни займають ліси, луки і природні пасовища Флора Чорногорії надзвичайно різноманітна: всього на території країни росте 2833 виду рослин, з них 212 зустрічаються лише на Балканському півострові, а 22 – лише в Чорногорії. У країні – 29 високогірних озер унікальної краси.

Стоимость по курортам

Ах, Чорногорія!

Ще більше вигоди від Join UP!

Опис курортів

Столев

Країна: Чорногорія

Столев небольшое тихое место, расположен в Черногории в Которской бухте, где Роза создает горные и морские ветры, особенно подходит для легочных больных в поздней весной и ранней осенью. Место, богатое с большим количеством растений, которые не - 548 видов. Деревня находится примерно в 8 км от Котора и Тиват же расстоянии от, и через дорогу от Пераст.

Красичі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 12

рейтинг:


Містечко Красичі (Чорногорія), розташоване на південь від Бокакоторської бухти. Цей зелений відокремлений куточок знаходиться на невеликій височині, і в кожному будинку можуть милуватися видом на море. На узбережжі знаходиться велике підприємство, єдине в своєму роді - судноремонтний завод.

Ораховац

Країна: Чорногорія

мандрівників: 123

рейтинг:


Ораховац – маленькое поселение Черногрии, которое расположено поблизости от Пераста и Котора, у Которского залива. Общая площадь составляет 401 квадратный километр. Население по данным переписи 2003 года составляет 36 человек.

Кумбор

Країна: Чорногорія

мандрівників: 23

рейтинг:


Кумбор - невелике містечко, яке знаходиться на південно-східному березі Адріатичного моря неподалік від аеропорту Тіват. Він розташувався в Бока-Которської бухті, яка утворилася в пониззі колишньої річки: тут виникло кілька заток, протоки Кумборскіі і Веризі. Кумбор - дивовижний містечко, яке розташувалося в куточку незайманої природи.

Баошічі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 21

рейтинг:


Селище Баошічі, як і багато інших містечок в Боке, спочатку виникло як рибальське селище. Перша згадка про нього датується тисяча триста п'ятьдесят першим роком. У XV столітті тут існував маєток княжої сім'ї Баошічей, від якого і відбулася сучасна назва містечка.

Бігово

Країна: Чорногорія

мандрівників: 7

рейтинг:


Якщо Ви шукаєте тишу і усамітнення з природою, то Бігово, або по-іншому Бігов, стане для Вас ідеальним місцем відпочинку. Розташоване в симпатичній бухті невелике рибальське село з населенням всього близько 100 чоловік знаходиться всього в півгодини їзди від таких ключових населених пунктів, як Тіват, Котор і Будва. Тут Ви будете спокійно насолоджуватися чудовими пейзажами найекологічнішої країни Європи.

Джурашевичи

Країна: Чорногорія

мандрівників: 22

рейтинг:


Джурашевичи - удивительное место. По свидетельству исторических источников, первые славяне появились здесь в 6-м веке. Таким образом, Джурашевичи фактически является одним из первых мест поселений древних славян.

Прчань

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1113

рейтинг:


Прчань находится напротив Котора и Доброты. Это небольшой населенный пункт, население которого не превышает 3000 человек. Расположен он у самой кромки моря.

Милоцер

Країна: Чорногорія

Милоцер - замечательный курортный городок в Черногории. Еще не так давно Милоцер служил бывшей королевской резиденцией, но сегодня это один из самых почитаемых курортов Черногории, на котором находится летняя резиденция президента Черногории, расположенная на известном пляже Королевы. Как известно, живописную красоту и великолепные пейзажи Милоцера связаны с тем, что он находится в парке сосновых деревьев.

Доброта

Країна: Чорногорія

мандрівників: 598

рейтинг:


Доброта - чорногорське місто в муніципалітеті Котор, на східному березі однойменної затоки. На північ від Доброти розташований центр муніципалітету - місто Котор. Перш, з XIV до початку XVIII століття, населений пункт не був самостійним, а був частиною Котора.

Беліла

Країна: Чорногорія

Беліла(Bjelila) - це невеликий чорногорське селище на узбережжі Тіватської затоки поряд з Крашічі, розташований всього в 11 кілометрах від Тівата і Котора. селище приваблює туристів завдяки своїй віддаленості, що забезпечує незабутній тихий і мальовничий відпочинок з чудовим видом на затоку. У Беліл постійно проживає всього близько 20 сімей, в літню пору звичайно кількість жителів помітно збільшується.

Утеха

Країна: Чорногорія

мандрівників: 16

рейтинг:


Название Утеха довольно странно звучит для нашего уха. Интересно, что такое название поселку дало небольшое кафе, которое появилось в этой части побережья одним из первых, еще в 60-е годы прошлого века. Именно тогда этот участок морского берега начали активно застраивать и один из землевладельцев, проявив завидную дальновидность, открыл здесь кафе под названием «Утеха».

Каменарі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 258

рейтинг:


Каменарі в Чорногорії - це зовсім невелике селище, червоні черепичні дахи якого потопають у зелені. Він розташований на березі протоки Веризі - самого вузького місця прекрасного Боко-Которської затоки, в 15 км на схід від великого курортного міста Херцег-Нови, і, згідно з даними останнього перепису населення, тут проживає трохи більше 1100 жітелей. Названіе селища буквально перекладається з чорногорського як « каменотеси », адже саме вони в основному населяли ці місця в минулому, оскільки недалеко знаходилися каменоломні, знамениті своїм червоним мармуром.

Чань

Країна: Чорногорія

мандрівників: 7

рейтинг:


Чань (на черногорском — «Чањ/Čanj») — небольшой курортный поселок, расположенный в Барском муниципалитете Черногории (расстояние до Бара — примерно 15 километров). Поселение расположено в северной части Барской ривьеры на границе с муниципалитетом Будвы недалеко от курортных поселков Петровац и Сутоморе. Чань находится в стороне от главной автомобильной магистрали на огороженном участке морского побережья между двумя холмами — Островица и Велиград, поэтому здешний отдых отличается необыкновенным спокойствием и безопасностью.

Бієла

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1164

рейтинг:


Відпочинок в Чорногорії з кожним роком стає все популярнішим і актуальніше серед громадян країн СНД. Багато в чому на це впливає невисока вартість туристичних путівок, а також можливість відправиться в подорож «дикуном». Особливий інтерес у туристів, особливо з маленькими дітьми, викликає селище Біела, розташований на березі Боко-Которської бухти, яка по праву вважається одним з найкрасивіших місць Чорногорії.

Дженовичі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 31

рейтинг:


Найменше курортне селище Герцегської Рів'єри - Дженовічі - знаходиться в самому початку Боко-Которської бухти, в 7 км від міста Герцег Нові. Це рибальське поселення з піщано-гальковими пляжами, відокремленими бухтами і печерами. Незважаючи на те, що селище невелике, він має добре розвинену туристичну інфраструктуру: велика кількість готелів і апартаментів класу «Люкс», всюди розташовані магазинчики, ресторани і кафе.

Св.Стефан

Країна: Чорногорія

мандрівників: 661

рейтинг:


Курорт Святой Стефан в Черногории - это уникальный остров-гостиница, расположенный в 9 км к юго-востоку от Будвы. Он связан с берегом узким перешейком. По легенде, крепость была построена на морской скале в XV веке местной народностью Пастровиче, на средства от похищенных у турков сокровища Крепость была призвана защищать местных жителей от нападения пиратов и получила название Святой Стефан.

Тиват

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1016

рейтинг:


Тиват — современный курортный город на берегу Бока-Которского залива, на полуострове Врмац, неподалеку от международного аэропорта. Мягкий климат, приятные пляжи и удобное расположение ежегодно привлекают сюда всё больше туристов. Пляжи Тивата На побережье вокруг Тивата находится 17 муниципальных и отельных пляжей, а также множество небольших живописных бухточек с ресторанами, гостиницами и барами.

Пржно

Країна: Чорногорія

мандрівників: 226

рейтинг:


Пржно является известным туристическим местом. В затоне, скрытом мысами, находится пляж Королевы, на который, как гласит предание, приходила королева Мария Карагеоргиевич, которая, отдыхая, любовалась уникальным пейзажем. Это один из красивейших пляжей Адриатического побережья.

Рафаиловичи

Країна: Чорногорія

мандрівників: 408

рейтинг:


Рафаиловичи окружен замечательной средиземноморской природой и известен во всем мире своим двухкилометровым, золотистым пляжем, начинающимся от курортного поселка Бечичи. Небольшой поселок, расположенный непосредственно на пляже Бечичи, в его восточной части. В 1935 г.

Будва

Країна: Чорногорія

мандрівників: 4038

рейтинг:


Будва - це найголовніший туристичний центр Чорногорії. У Будві Ви знайдете все, що тільки захочете: дискотеки, ресторани і бари, різні казино, всілякі спортивні майданчики, великі тенісні корти; цей курорт відмінно підходить для шанувальників активного і веселого проведення часу. Кипляча життя тут в розпал сезону не замовкає навіть ні на секунду, вулиці міста завжди освітлені і багатолюдні.

Петровац

Країна: Чорногорія

мандрівників: 1288

рейтинг:


Петровац - прекрасный городок, расположенный в бухте вдоль пляжа, покрытого красной мелкой галькой. Красота "Кастел Ластви", - так раньше назывался Петровац, и в прошлом привлекала многих туристов. Расположенный в 17 км от Будвы окружают оливковые рощи и густые сосновые леса, поэтому микроклимат там очень мягкий.

Буляріца

Країна: Чорногорія

мандрівників: 14

рейтинг:


Буляріца - популярний туристичний селище в Будванськая муніципалітеті Чорногорії (відстань до Будви - близько 18 км). Містечко розташоване в однойменній бухті Адріатичного моря поблизу пагорба Дубовиця на відстані 1 км від Петровац. Ця остання в цій частині Будванської рів'єри відоме туристичне містечко, трохи південніше селища починається вже Барський муніципалітет.

Бечічі

Країна: Чорногорія

мандрівників: 3262

рейтинг:


Бечічі як і Рафаїлович - одні з найменших курортних селищ. Розташовані в чотирьох кілометрах від центру Будви і в півтора кілометрах один від одного. Бечічі приваблюють туристів, в основному, розвиненою, добре налагодженої інфраструктурою відпочинку і чудовим пляжем.

Ігало

Країна: Чорногорія

мандрівників: 365

рейтинг:


На березі Бока-Которської затоки, недалеко від Герцег-Нові знаходиться широко відомий курорт Ігало (Igalo). Популярність йому приніс, в першу чергу, заснований в 1949 році Інститут Ігало, найбільший в Європейській частині Середземномор'я центр курортно-санаторного лікування. Спектр захворювань, які лікуються тут, вражає своєю просторістю, від ревматичних проблем до шкірних захворювань.

Яз

Країна: Чорногорія

мандрівників: 190

рейтинг:


Пляж Яз в Черногории считается одним из самых больших пляжей. При этом, рядом с ним нет никакого крупного населенного пункта. Ближайший город Будва находится в 3 километрах от пляжа.

Котор

Країна: Чорногорія

мандрівників: 3489

рейтинг:


Котор прекрасно знайомий нам за романом популярного письменника сучасності Мілорада Павича «Ящик для письмового приладдя». Це справжній середньовічний приморське місто, з приголомшливими древніми церквами, таємничими вуличками і старовинними будинками і причалами, куди в давні часи приходили з далеких плавань кораблі з дивовижними вантажами. Стародавня частина Котора перебуває під охороною ЮНЕСКО, що підтверджує унікальність тутешніх пам'яток.

Ульцын

Країна: Чорногорія

мандрівників: 624

рейтинг:


Ульцынь - это один из самых древних городов этой прекрасной страны и самый южный. В истории этого города тесно переплетаются традиции Востока и Запада. Город этот был основан примерно в 5 веке до нашей эры греческими колонистами.

Рисан

Країна: Чорногорія

мандрівників: 12

рейтинг:


Рисан — миниатюрный курортный городок в Черногории, который находится на берегах Которского залива Адриатического моря. Расстояние до международного аэропорта Тиват — 25 км, до международного аэропорта Подгорица — 90 км. Рисан окружен кольцом гор, создающих здесь очень комфортный теплый микроклимат.

Пераст

Країна: Чорногорія

мандрівників: 430

рейтинг:


Пераст по праву считается одним из наиболее изысканных и красивых городков на побережье Бока-которского залива. Когда-то процветающий порт и надежный оплот морских пиратов, современный Пераст занимает узкую полосу у самой водяной кромки напротив пролива Вериге и двух крошечных островков — Святого Георгия и Госпа од Шкрпела — о которых складывают легенды. Дворцы и дома в стиле венецианского барокко напоминают о славном прошлом этого городка, в котором сейчас постоянно проживает всего около 200 местных жителей.

Добра Вода

Країна: Чорногорія

мандрівників: 119

рейтинг:


Добра Вода - курортне селище, яке займає південну частину узбережжя Чорногорії та славиться цілющим повітрям. Найближчі великі населені пункти - Улцинь, Будва, Тіват, Подгоріца і Бар. Невеличке мальовниче селище стало залучати туристів з 50-х років минулого століття, нині в селищі проживає близько 700 чоловік.

Герцег-Нові

Країна: Чорногорія

мандрівників: 482

рейтинг:


Герцег-Нові - ще один з прибережних міст Чорногорії. Його історія, як і історія багатьох балканських міст, сповнена драматичних подій, а його архітектурний вигляд сформований численними і різноманітними правителями. А було цих правителів чимало, адже місто засноване було королем Твртко I в 1382 році, а розкопки показали, що люди селилися тут і в античні часи.

Бар

Країна: Чорногорія

мандрівників: 152

рейтинг:


Раніше Бар називався Антібарієм (бо навпроти знаходиться італійський Барі, куди зараз можна потрапити на паромі). В наші дні міст з коренем «бар» стало аж три: один італійський Барі, чорногорський Старий Бар, де знаходяться всі стародавні пам'ятки і Новий Бар (або просто Бар) - популярний курорт на Адріатичному морі, куди приїжджають всі туристи. Пляжі Бара Найвідоміший міський пляж знаходиться в центрі Бара: дрібногальковий, дуже мальовничий, він розтягнувся вздовж берега моря майже на кілометр.

Сутоморе

Країна: Чорногорія

мандрівників: 172

рейтинг:


В первую очередь, Сутоморе славится своими песчаными пляжами, протяженность которых составляет, в общей сложности, около 2,5 км. Пляж ухожен и чист, здесь немало возможностей для занятий плаванием и дайвингом, а также традиционных пляжных развлечений вроде катамаранов, парашютов, «бананов». Широко известен небольшой (около 800 м) песчаный пляж в Сутоморе.

Десерти

Десертом в Чорногорії заведено вважати чорну каву, чай з травами, різні муси і соки.

Якщо ви любитель солодкого та випічки, то обов'язково скуштуйте: палачинке – великий млинець з начинкою з джему, шоколаду, крему або повидла; крстічем – місцеві пончики, які подають з гіркою кавою або гарячим шоколадом; слаткіші – пиріг з сирною начинкою; бурек – листковий пиріг з м'ясом або сиром; штруклі – сливи та горіхи, запечені в сирі.

Чорногорія: Новини країни

До Чорногорії з Одеси! Ловіть подарунки на найближчі вильоти!

Чорногорія – це країна, якій так пасує літо! Воно одягає Чорногорію у квітчасті вбрання, додає багато-багато ягідних та фруктових мотивів, сміливо поєднує насичений зелений колір гір, синього моря та яскравого

Почати літо з Чорногорії!

До літа залишилось три… два… один! Ух! Знаємо, як ви чекали на нього і як хочете провести його насичено, цікаво та весело. Але з літом часто трапляється одна й та

ЧайTime у квітні. Family time

Які у вас є сімейні традиції? Можливо, ви обов’язково збираєтесь разом на недільну вечерю, передивляєтеся на свята певні фільми (наприклад, на Новий рік – «Один вдома» чи «Грінч» на Різдво).