Агентам

ОАЕ


UAE

Тури на відпочинок în EAU

В Об’єднаних Арабських Еміратах просто неймовірна кількість чудес! І що важливо – всі вони рукотворні. Ось де можна дійсно захопитися розумом і здібностями людини, адже всього якихось 40 років тому в місцях, які зараз вражають і зачаровують нас цими дивами, була безмежна пустеля і звичайне рибальське село!

Почнемо з того, що навіть з повітря відкривається неймовірний вид на штучні острови Перської затоки, про створення яких ходять легенди і зняті документальні фільми, що розповідають про всі етапи грандіозного будівництва. Придивіться до цих витворів рук людських: Пальма Джумейра, Пальма Джебель Алі, Пальма Дейра, а також штучні архіпелаги «Мир» і «Всесвіт», які складаються з дрібних островів – такого ви не зустрінете в жодній країні світу. Про рекорди ОАЕ ви чули не один раз: тут найсучасніше метро, найкращий у світі шопінг, найвищий хмарочос, найрозкішніший готель з власним океанаріумом, на відкритті якого витратили більше феєрверків, ніж на Олімпійських іграх в Пекіні. Тут ви будете дивуватися постійно.

Стоимость по курортам

Rixos The Palm Dubai Hotel & Suites 5*

Відпочинок для обраних

Опис курортів

Дубай – місто

Країна: ОАЕ

мандрівників: 31986

рейтинг:


Більше вражень цієї зими Дубай – це місто, яке нікого не залишає байдужим. Його чудеса, атмосфера, легенди і таємниці ваблять невиправних мрійників, затятих мандрівників, закоханих романтиків. А ще – людей, які вміють дивуватися, захоплюються науковими відкриттями і досягненнями, і, звичайно, тих, хто обожнює літо.

Дубай – Джумейра

Країна: ОАЕ

мандрівників: 226528

рейтинг:


Район Джумейра (Jumeirah) – зона відпочинку і найпрестижніших пляжних курортів у Дубаї. Тут можна помилуватися знаменитим готелем-вітрильником Burj Al Arab, прогулятися торгово-розважальним комплексом «Сук Мадінат» з безліччю бутиків, ресторанів, кафе, відвідати мечеть Джумейра – класичний зразок арабської архітектури. Ті, хто зупинився у міському готелі, можуть дістатися на таксі або громадському транспорті на доглянутий муніципальний пляж Джумейра-Біч-Парк.

Дубай – Бурдж Дубай (Бурдж Халіфа)

Країна: ОАЕ

мандрівників: 30732

рейтинг:


Найвища будівля в Дубаї і найвищий у світі хмарочос, що формою нагадує сталагміт, на 300 метрів обігнала свого основного конкурента – гіганта з міста Тайбей. Бурдж Халіфа (або Бурдж Дубай) є однією з головних цікавинок Дубая. Хмарочос сягає 828 метрів заввишки, кількість поверхів будівлі – 163.

Дубай – шосе шейха Зайда

Країна: ОАЕ

мандрівників: 115264

рейтинг:


Шосе шейха Зайда в Дубаї є головною і найдовшою вулицею емірату – її довжина становить 55 км. Це дубайська частина найдовшої автостради ОАЕ E11, яка сполучає містечко Аль-Сила в Абу-Дабі з Рас-Аль-Хаймом на кордоні з державою Оман . На шосе шейха Зайда розташовано багато визначних пам'яток міста – це і перші в історії емірату висотні будівлі Міжнародного торгового центру, і Бурж Халіф – найвища будівля у світі, де розмістилися такі відомі торгові центри як: Mall of the Emirates, Marina Mall, Dubai Mall і Ibn-Batuta Mall, а також модні житлові райони, шикарні готелі.

Дубай – Медіа Сіті

Країна: ОАЕ

мандрівників: 465

рейтинг:


Цей район був створений урядом Дубая як відправна точка розвитку засобів масової інформації ОАЕ і став регіональним центром розміщення інформаційних агентств, видавництв, інтерактивних ЗМІ, а також організацій, що займаються рекламною, виробничою і мовною діяльністю. Проведені земляні роботи з прокладання інженерних мереж (наприклад, волоконно-оптичного кабелю) дозволяють фірмам легко встановити необхідне обладнання. Також для компаній, що працюють в зоні ДМС, передбачений більш гнучкий режим отримання дозволу на мовлення та проведення експлуатаційних робіт.

Дубай – Над-аль-Шеба

Країна: ОАЕ

мандрівників: 2700

рейтинг:


Над-аль-Шеба – район у західній частині м. Дубай, найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів, адміністративному центрі емірату Дубай, розташований на південь від Дубайської бухти Крик. Відомий, насамперед, іподромом для верблюжих перегонів.

Дубай – Дейра

Країна: ОАЕ

мандрівників: 173383

рейтинг:


Один з історичних районів міста Дубай – Дейра (Deira) – розташований на правому березі бухти Крик, що розділяє Дубай на дві частини. Це і район-курорт, і передмістя, яке входить до складу Дубаї. З півночі район обмежений водами Перської затоки, а на сході – містом Шарджа.

Дубай – Аль-Барша

Країна: ОАЕ

мандрівників: 105189

рейтинг:


Аль-Барша (Al Barsha) – новий житловий район, що і досі будується, у західній частині міста Дубай, емірат Дубай, Об'єднаних Арабських Еміратів. Аль-Барша розташований поруч з районами Дубай Інтернет Сіті і Медіа Сіті, Дубай-Марина і біля знаменитого штучного острова Пальма Джумейра, на південь від району Al Sufouh. Поруч на відвідувачів чекає гірськолижний курорт Ski Dubai, а найбільший торговий центр Дубая Молл оф Емірейтс побудований на шляху до розкішного житлового району Emirates Hills, популярному у західних туристів.

Дубай – Бур-Дубай

Країна: ОАЕ

мандрівників: 97145

рейтинг:


Бур-Дубай – це місце, яке традиційно відвідує велика кількість туристів через розташування тут численних місцевих атракцій. Район Бур-Дубай є історичною, старою, частиною міста, в якій зосереджені памятки, що приваблюють туристів з усього світу. Наразі Бур-Дубай прекрасно підходить для спокійного відпочинку, покупок і вивчення історії ОАЕ.

Дубай – Джебель-Алі

Країна: ОАЕ

мандрівників: 31916

рейтинг:


Джебель-Алі – набільша у світі штучна глибоководна гавань, що розташована на території емірату Дубай, ОАЕ. У минулому – невелике прибережне селище, що лежить за 40 кілометрів на захід від столиці емірату, міста Дубай. Наразі ж воно практично прилягає до столиці, яка стрімко розростається.

Аль-Айн

Країна: ОАЕ

мандрівників: 2528

рейтинг:


За 170 км від столиці, на кордоні з Оманом розташована оаза Аль-Айн. Розкинувшись в передгір'ях хребта Джебель-Хафит, це невелике містечко потопає в зелені. По всьому місту можна бачити старовинні вежі і форти.

Рас Аль Хаймах

Країна: ОАЕ

мандрівників: 77100

рейтинг:


Самый северный из семи эмиратов протянулся вдоль Персидского залива до границы с Оманом, проходящей по горному хребту. При въезде в эмират Рас-эль-Хайма взору открываются пальмовые рощи с обширными водоемами, чистое море и великолепие Хаджарских гор. Вдоль прибрежной зоны Рас-эль-Хайма расположились роскошные пляжные курорты.

Умм Аль Кувейн

Країна: ОАЕ

мандрівників: 914

рейтинг:


Ум Аль Кувейн - спортивный центр страны. Здесь есть морской клуб (Marine Club), расположенный на берегу между Pearl Hotel и Эмири Диван. Практикуются виндсерфинг, водные лыжи, хождение под парусом.

Фуджейра

Країна: ОАЕ

мандрівників: 29263

рейтинг:


Фуджейра – самый молодой из эмиратов, когда-то он был частью Шарджи и стал самостоятельным только в 1953 году. Один из живописных курортов из всех эмиратов, где удивительно гармонично сочетаются море, горы и пустыня. Отдых в Фуджейре – это пляжи и уединенные бухты, плодородные долины и скалистые хребты гор Хаджар.

Аджман

Країна: ОАЕ

мандрівників: 16698

рейтинг:


Емірат Аджман розташований на узбережжі Перської затоки, за 8 км на північ від Шарджі. Він найменший з семи еміратів: його площа складає всього 260 кв. км.

Абу-Дабі - місто

Країна: ОАЕ

мандрівників: 104531

рейтинг:


Місто Абу-Дабі – столиця Об'єднаних Арабських Еміратів, політичний і адміністративний центр країни і резиденція президента. Територія емірату Абу-Дабі складає більше 70% від загальної площі Об'єднаних Арабських Еміратів, 95% нафтових запасів країни розташовані в Абу-Дабі. До емірату відносяться також 200 островів, що облямовують Аравійський півострів, і місто-оазис Аль-Айн.

Шарджа - Город

Країна: ОАЕ

мандрівників: 11042

рейтинг:


Названная ЮНЕСКО в 1998 году культурной столицей арабского мира, в 2014 году – столицей арабской культуры, в 2015-ом – столицей арабского туризма, а в 2019-ом – Международной столицей книги, Шарджа предлагает отдых на любой вкус. Белоснежные пляжи на побережьях Арабского и Оманского заливов, парки развлечений, аттракционы и игровые центры идеально подойдут для семей с детьми. Дайвинг, серфинг, водные лыжи, джип-сафари, параглайдинг, горные велосипеды, стрелковый клуб – для активных путешественников; музеи, памятники, археологические центры, посещение эмиратской фермы и дома местного жителя – для ценителей культуры и истории.

Шарджа - Пляж

Країна: ОАЕ

мандрівників: 8574

рейтинг:


Лагуна Аль Хан ("Al Khan Lagoon") Лагуна Аль Хан расположена между Шарджей и Дубаи. Здесь не действуют ограничения на катание на водных лыжах и гидроциклах, что снискало этому месту популярность среди любителей активных водных развлечений. Утром здесь обычно тихо, оживление наступает после полудня.

Дубай – готелі в Пустелі

Країна: ОАЕ

мандрівників: 6523

рейтинг:


Поїзда сюди – це не просто екотуризм, це шанс доторкнутися до справжнього бедуїнського побуту, дізнатися про велику простоту і різноманітну складність пустелі, красу дюн і барханів під вічним рухом зірок. Час ніби завмирає, і ви можете вслухатися у навколишню природу, щоб здійснити найбільш захопливу подорож – подорож до самого себе. .

Абу-Дабі - пляж

Країна: ОАЕ

мандрівників: 80529

рейтинг:


Пляж на столичній набережній розбитий на низку секцій, зокрема платні, безкоштовні, сімейні ділянки. За бажання можна вибрати ділянки з травою або піском у тіні дерев. Тут є все для зручності та комфорту відпочиваючих: шезлонги, парасольки, кабінки для переодягання, душові та туалети, спортивна зона, служба порятунку, магазини пляжних аксесуарів, кафе.

Дубай – місто

Країна: ОАЕ

мандрівників: 31986

рейтинг:


Більше вражень цієї зими Дубай – це місто, яке нікого не залишає байдужим. Його чудеса, атмосфера, легенди і таємниці ваблять невиправних мрійників, затятих мандрівників, закоханих романтиків. А ще – людей, які вміють дивуватися, захоплюються науковими відкриттями і досягненнями, і, звичайно, тих, хто обожнює літо.

Дубай – пл. Аль-Насер

Країна: ОАЕ

Квартал Nasser Square, неймовірно популярній у наших туристів і складається з 4 ринків: Критиого ринку Дейра, Муршид-базару та ринків Уасл і Наїф. Це справжній лабіринт вулиць з магазинами одягу, галантереї, тканин, взуття, усіляких побутових приладів, дитячої білизни, що приваблює туристів низькими розцінками на відео-, аудіо- та фототехніку, посуд, годинники та одяг. .

ОАЕ

В Об'єднаних Арабських Еміратах просто неймовірна кількість чудес! І що важливо – всі вони рукотворні.

Ось де можна дійсно захопитися розумом і здібностями людини, адже всього якихось 40 років тому в місцях, які зараз вражають і зачаровують нас цими дивами, була безмежна пустеля!

ОАЕ: Новини країни

Нові заклади, WOW-шопінг, доступний люкс та все для дітей. Літній Дубай, яким ви його не знали

Як вам ідея відновити сили та наповнитися WOW-енергетикою Дубая влітку? Задумалися? Чому саме туди і саме в цей час? Ми, як завжди, потурбувалися, щоб зберегти ваш час та спростити момент

Вечеря від зіркового шефа в ресторані під водою та коктейль у найвищому лаунж-барі світу. Гастрогід Дубаєм

Коли вам здасться, що ваші смакові рецептори вже нічим не здивуєш, забронюйте подорож до Дубая з Join UP! Адже це місто WOW-вражень, гастро – у тому числі. Тільки подивіться на

Яскравий календар подій: які заходи чекають на гостей Шарджі в лютому

Світло новорічних вогнів — це символ нових надій, сміливих планів та передчуття майбутніх пригод. Однією з ваших пригод у новому 2024 році може бути подорож до дивовижного міста на узбережжі,