• USD/UAH 27.0618.07.2019EUR/UAH 30.218.07.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

ОАЕ


UAE

Тури на відпочинок в ОАЭ

В Об’єднаних Арабських Еміратах просто неймовірна кількість чудес! І що важливо – всі вони рукотворні. Ось де можна дійсно захопитися розумом і здібностями людини, адже всього якихось 40 років тому в місцях, які зараз вражають і зачаровують нас цими дивами, була безмежна пустеля і звичайне рибальське село!

Почнемо з того, що навіть з повітря відкривається неймовірний вид на штучні острови Перської затоки, про створення яких ходять легенди і зняті документальні фільми, що розповідають про всі етапи грандіозного будівництва. Придивіться до цих витворів рук людських: Пальма Джумейра, Пальма Джебель Алі, Пальма Дейра, а також штучні архіпелаги «Мир» і «Всесвіт», які складаються з дрібних островів – такого ви не зустрінете в жодній країні світу. Про рекорди ОАЕ ви чули не один раз: тут найсучасніше метро, найкращий у світі шопінг, найвищий хмарочос, найрозкішніший готель з власним океанаріумом, на відкритті якого витратили більше феєрверків, ніж на Олімпійських іграх в Пекіні. Тут ви будете дивуватися постійно.

Стоимость по курортам

Marina View Hotel 4*

Унікальний готель з концептом AI

Madinat Jumeirah 5*

Більше 20 років на висоті!

Citymax Hotels 3*

Кращі бюджетні готелі

Rixos Bab Al Bahr 5*

Концепт UAI

Oberoi Hotel 5*

Готель в даунтауні за спеціальною ціною

Sheraton Sharjah 5*

Новий готель на пляжі в Шарджі

Grand Midwest Reve 4*

Цена/качество городского отеля

Опис курортів

Дубай - Джумейра

Країна: ОАЕ

мандрівників: 126358

рейтинг:


Джумейра (Jumeirah) - зона відпочинку і зосередження найпрестижніших пляжних курортів в Дубаї. Тут можна помилуватися знаменитим готелем-вітрильником Burj Al Arab, прогулятися по торгово-розважальному комплексу «Сук Мадінат» з безліччю бутиків, ресторанів, кафе, відвідати мечеть Джумейра - класичний зразок арабської архітектури. Ті, хто зупинився в міському готелі, можуть дістатися на таксі або громадському транспорті на доглянутий муніципальний пляж Джумейра-Біч-Парк.

Дубай - Бурдж Дубай

Країна: ОАЕ

мандрівників: 8942

рейтинг:


Найвища будівля в Дубаї і найвищий у світі хмарочос, що нагадує за формою сталагміт, на 300 метрів обігнав свого основного конкурента - гіганта з міста Тайпей. Тепер саме Бурдж Халіфа (або Бурдж Дубай) - найвищий хмарочос Дубая і головна його визначна пам'ятка. Хмарочос спрямовується увись на 828 метрів, кількість поверхів будівлі - 163.

Дубай - Шейх Зайд шосе

Країна: ОАЕ

мандрівників: 41248

рейтинг:


Шосе шейха Зайда в Дубаї є головною і найдовшою вулицею емірату - її протяжність становить 55 км, - це дубайська частина найдовшої автостради ОАЕ E11, яка сполучає містечко Аль-Сила в Абу-Дабі з Рас-Аль-Хаймом на кордоні з державою Оман . На шосе шейха Зайда, знаходяться багато визначних пам'яток міста - це і перші в історії емірату висотні будівлі Міжнародного торгового центру, і Бурж Халіф - найвища будівля в світі, де так само розташовуються такі відомі торгові центри як: Mall of the Emirates, Marina Mall, Dubai Mall і Ibn-Batuta Mall, а також модні житлові райони, шикарні готелі. Уздовж автомагістралі знаходиться більшість хмарочосів емірату Дубай.

Дубай - Медіа Сіті

Країна: ОАЕ

мандрівників: 4157

рейтинг:


Вона була створена урядом Дубая як відправна точка розвитку засобів масової інформації ОАЕ і стала регіональним центром розміщення інформаційних агентств, видавництв, інтерактивних ЗМІ, а також організацій, що займаються рекламною, виробничою і мовною діяльністю. Проведені земляні роботи з прокладання інженерних мереж (наприклад, волоконно-оптичного кабелю) дозволяють фірмам легко встановити необхідне обладнання. Також для компаній, що працюють в зоні «ДМС», передбачений більш гнучкий режим отримання дозволу на мовлення та проведення експлуатаційних робіт.

Дубай - Над Аль Шеба

Країна: ОАЕ

мандрівників: 1002

рейтинг:


Над-аль-Шеба - район в західній стороні м. Дубай, найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів, адміністративному центрі емірату Дубай. Район Над-аль-Шеба, розташований на південь від Дубайської бухти Крик, відомий іподромом для верблюжих перегонів Над-Аль-Шеба.

Дубай - Дейра

Країна: ОАЕ

мандрівників: 63982

рейтинг:


Один з історичних районів міста Дубай Дейра (Deira) знаходиться на правому березі бухти Крик, що розділяє Дубай на дві частини - це і район курорт і передмістя, який входить до складу Дубаї. З півночі район обмежений водами Перської затоки, а на сході з містом Шарджа, а на узбережжі Дейри є пристань для суден і яхт припливаючих в Дубай - порт Саїд, звідки цікаво спостерігати за життям всього міста. Уздовж майже усієї затоки з боку Дейри прокладена широка, набережна, зручна для прогулянок по берегу.

Дубай - Аль Барша

Країна: ОАЕ

мандрівників: 33730

рейтинг:


Новий будівний житловий район Аль Барша (Al Barsha) - район в західній частині міста Дубай, емірат Дубай, Об'єднаних Арабських Еміратів. Аль Барша знаходиться поруч з районами Дубай Інтернет і Медіа Сіті, Дубай Марина і знаменитого штучного острова Пальма Джумейра, на південь від району Al Sufouh. Поруч розташований гірськолижний курорт Ski Dubai, а найбільший торговий центр Дубая Молл оф Емірейтс розташовується на шляху до розкішного житлового району Emirates Hills, популярному серед західних туристів.

Дубай - Бур-Дубай

Країна: ОАЕ

мандрівників: 31352

рейтинг:


Бур-Дубай - це місце, яке традиційно відвідує велика кількість туристів на увазі розташування тут численних місцевих визначних пам'яток. Район Бур-Дубай є історично старою частиною міста, в якій були зосереджені ресурси для залучення туристів з усього світу. В даний час Bur Dubai прекрасно підходить для спокійного відпочинку, здійснення покупок і вивчення історії ОАЕ.

Дубай - Джебель-Алі

Країна: ОАЕ

мандрівників: 13432

рейтинг:


Джебель-Алі-велика в світі штучна глибоководна гавань, що знаходиться на території емірату Дубай, ОАЕ. У минулому - невелике прибережне селище, розташоване в 40 кілометрах на захід від столиці емірату, міста Дубай. У теперішній же час він практично прилягає до стрімко розростаючої столиці, а в кінці 1970-х років тут, в пустелі, були розгорнуті роботи по створенню найбільшої в історії людства штучної гавані, де велика частина вантажно-розвантажувальних площ порту призначені для контейнерних перевезень.

Аль-Айн

Країна: ОАЕ

У 170 км від столиці, на кордоні з Оманом, розташована оаза Аль-Айн. Розкинувшись в передгір'ях хребта Джебель-Хафит, це невелике містечко потопає в зелені. По всьому місту можна бачити старовинні вежі і форти.

Рас Аль Хаймах

Країна: ОАЕ

мандрівників: 36045

рейтинг:


Самый северный из семи эмиратов протянулся вдоль Персидского залива до границы с Оманом, проходящей по горному хребту. При въезде в эмират Рас-эль-Хайма взору открываются пальмовые рощи с обширными водоемами, чистое море и великолепие Хаджарских гор. Вдоль прибрежной зоны Рас-эль-Хайма расположились роскошные пляжные курорты.

Умм Аль Кувейн

Країна: ОАЕ

мандрівників: 65

рейтинг:


Ум Аль Кувейн - спортивный центр страны. Здесь есть морской клуб (Marine Club), расположенный на берегу между Pearl Hotel и Эмири Диван. Практикуются виндсерфинг, водные лыжи, хождение под парусом.

Фуджейра

Країна: ОАЕ

мандрівників: 11498

рейтинг:


Фуджейра – самый молодой из эмиратов, когда-то он был частью Шарджи и стал самостоятельным только в 1953 году. Один из живописных курортов из всех эмиратов, где удивительно гармонично сочетаются море, горы и пустыня. Отдых в Фуджейре – это пляжи и уединенные бухты, плодородные долины и скалистые хребты гор Хаджар.

Аджман

Країна: ОАЕ

мандрівників: 6022

рейтинг:


Емірат Аджман розташований на узбережжі Перської затоки, в 8 км на північ від Шарджі. Він найменший з семи еміратів: його площа складає всього 260 кв. км.

Абу-Дабі - Місто

Країна: ОАЕ

мандрівників: 40630

рейтинг:


Місто Абу-Дабі – столиця Об'єднаних Арабських Еміратів, політичний і адміністративний центр країни і резиденція президента. Територія емірату Абу-Дабі складає більше 70% від загальної площі Об'єднаних Арабських Еміратів, 95% нафтових запасів країни розташовані в Абу-Дабі. До емірату відносяться також 200 островів, що облямовують Аравійський півострів, і місто-оазис Аль-Айн.

Шарджа - Город

Країна: ОАЕ

мандрівників: 5244

рейтинг:


Это третий по величине из семи эмиратов, входящих в состав ОАЭ, и единственный из них, расположенный сразу на двух побережьях. Берег Персидского залива занимает столица эмирата – город Шарджа, а побережье Индийского океана – поселки Кальба, Кор-Факкан и Даба-эль-Хасн. Ландшафт эмирата варьирует от бескрайних оранжевых пустынь с живописными зелеными оазисами до горных цепей прибрежной территории.

Шарджа - Пляж

Країна: ОАЕ

мандрівників: 4329

рейтинг:


Лагуна Аль Хан ("Al Khan Lagoon") Лагуна Аль Хан расположена между Шарджей и Дубаи. Здесь не действуют ограничения на катание на водных лыжах и гидроциклах, что снискало этому месту популярность среди любителей активных водных развлечений. Утром здесь обычно тихо, оживление наступает после полудня.

Дубай - Готелі в Пустелі

Країна: ОАЕ

мандрівників: 2080

рейтинг:


Це не просто екотуризм, це шанс доторкнутися до справжнього бедуїнському побуті, дізнатися велику простоту і різноманітну складність пустелі, красу дюн і барханів під вічним рухом зірок. Час ніби завмирає, і ви можете вслухатися в навколишнє вас природу, щоб зробити саму захоплюючу подорож - подорож до себе. .

Абу-Дабі - Пляж

Країна: ОАЕ

мандрівників: 35158

рейтинг:


Пляж на столичній набережній розбитий на низку секцій, зокрема платні, безкоштовні, сімейні ділянки. За бажання можна вибрати ділянки з травою або піском в тіні дерев. Тут є все для зручності та комфорту відпочиваючих: шезлонги, парасольки, кабінки для переодягання, душові та туалети, спортивна зона, служба порятунку, магазини пляжних аксесуарів, кафе.

Дубай - Місто

Країна: ОАЕ

мандрівників: 510

рейтинг:


Більше вражень цієї зими Дубай - це місце, яке нікого не залишає байдужим. Його чудеса, атмосфера, легенди і таємниці ваблять невиправних мрійників, затятих мандрівників, закоханих романтиків. А ще, людей, які вміють дивуватися, захоплюються науковими відкриттями і досягненнями, і, звичайно, тих, хто обожнює літо.

Дубай - Аль Насер пл.

Країна: ОАЕ

Квартал Nasser Square, користується неймовірною популярністю серед наших туристів і включає 4 ринки: Критий ринок Дейра, Муршид базар, ринки Уасл і Наїф. Це справжній лабіринт вулиць з магазинами одягу, галантереї, тканин, взуття, всіляких побутових приладів, дитячої білизни і приваблює туристів низькими розцінками на відео-, аудіо- та фототехніку, посуд, годинник і одяг. .

ОАЕ

В Об'єднаних Арабських Еміратах просто неймовірна кількість чудес! І що важливо – всі вони рукотворні.

Ось де можна дійсно захопитися розумом і здібностями людини, адже всього якихось 40 років тому в місцях, які зараз вражають і зачаровують нас цими дивами, була безмежна пустеля!

ОАЕ: Новини країни

Dubai Marine Beach 5*. Східна розкіш!

Дубай – це місце, де постійно відчуваєш себе героєм красивого фільму про життя селебрітіс. Тут скрізь дорогі автомобілі, червоні доріжки, розкішні ресторани зі стравами на кшталт «морозиво з золотом» чи

Фантастичне літо в ОАЕ!

Ну що, які у вас плани на літо? Упевнені, що список довгий! Саме ця пора надихає на пригоди, подорожі та навіть на якесь дитяче бешкетництво. Так і хочеться відпочивати, робити

Jumeirah. Той самий бездоганний відпочинок в ОАЕ

У нас є такі партнери, про яких ми хочемо розповідати вам ну просто без упину. Адже у них дуже цікава історія та концепція, а ще – такі співзвучні нам цінності