Агентам

Франція


France

Тури на відпочинок во Францию

Франція – країна натхнення!

Якби не було Франції, напевно, дуже багато прекрасного у світі просто не існувало б. Чудові краєвиди Провансу надихали художників на їхні найкращі картини, тонкі і стрункі парижанки звели моду в культ і показали всім, що таке справжній шик і елегантність, а ще Франція подарувала світу безліч відомих письменників і архітекторів. А якби не Париж, не було б найпрекраснішої і найромантичнішої для закоханих столиці. Саме тому неможливо уявити нашу планету без Франції. Напевно, у більшості людей хоча б раз в житті виникало непереборне бажання відвідати цю казкову країну, і це правильно. Країно прекрасної музики, смачного сиру, ідеального вина і п’янких ароматів, ми тебе любимо!

Стоимость по курортам

Париж – місто натхнення

Секрети красивого французького життя

Опис курортів

Сен-Мало

Країна: Франція

Сен-Мало — город и порт в Бретани на северо-западе Франции, находящийся на берегу Ла-Манша в устье реки Ранс. Население города составляет 50675 жителей (1999). Город пользуется популярностью у туристов, в тёплое время года в Сен-Мало может находиться до 200 тыс.

Біарріц

Країна: Франція

Біарріц – один з найбільш фешенебельних світових курортів, місце відпочинку багатьох знаменитостей і королівських сімей. Наполеон III та імператриця Євгенія були зачаровані цим містечком на березі моря у країні басків і побудували тут собі резиденцію. Біарріц розташований на Атлантичному узбережжі Франції, за декілька десятках кілометрів від кордону з Іспанією.

Руан

Країна: Франція

Руан — историческая столица Нормандии, ныне центр региона Верхняя Нормандия и префектура департамента Приморская Сена на севере Франции. Изначально город располагался только на правом берегу Сены. В настоящее время в городскую черту включен левобережный район Сен-Север, а также остров Лакруа.

о.Корсика

Країна: Франція

Корсика — четвёртый по величине остров в Средиземном море. Это один из 27 регионов Франции; тем не менее, Корсика имеет особый статус — Территориальная общность Корсика. Главный город — Аяччо.

Віші

Країна: Франція

Перлина найбільш недослідженого, чистого і незайманого туристичним потоком регіону Франції Овернь Віші – одне з найкрасивіших курортних міст світу, яке справедливо вважають королем міст на воді. Віші було спеціально побудовано для того, щоб радувати і приваблювати своєю красою та чарівністю, і воно швидко завоювало популярність і репутацію міста з багатим культурним життям і добре розвиненими зв'язками. Віші пропонує тисячі можливостей для розваг і вражаючого відпочинку.

Довіль

Країна: Франція

Довіль – комуна у Франції, що розташована в регіоні Нижня Нормандія. Департамент комуни – Кальвадос. Входить до складу кантону Трувіль-сюр-Мер.

Діснейленд

Країна: Франція

Disneyland Paris – комплекс парків розваг компанії «Уолт Дісней» у місті Марн-ля-Вале, що розташоване за 32 км на схід від Парижа. Площа парку становить близько 1 943 га. У середньому за рік паризький Діснейленд відвідує 12,5 млн.

Париж

Країна: Франція

мандрівників: 100590

рейтинг:


Культурным и деловым центром Франции, безусловно, является прекрасный и эклектичный Париж - столица страны с Х века. История города насчитывает более двух тысячелетий. Это город искусства и архитектуры, запечатленной в камне истории, город моды, романтики и утонченного стиля, где жизнь не затихает ни днем, ни ночью, где "праздник, который всегда с тобой".

Антіб/Жуан-ле-Пен

Країна: Франція

мандрівників: 2942

рейтинг:


Антіб – Жуан ле Пен (Antibes / Juan les Pins) – друге за розміром місто Приморських Альп, ідеально розташоване між Каннами і Ніццою і оточене однією з найкрасивіших берегових ліній Франції 25 кілометрів завдовжки. . .

Сен-Жан-Кап-Ферра

Країна: Франція

Сен-Жан-Кап-Ферра — французский курорт на выступающем в море мысе Лазурного Берега, в департаменте Приморские Альпы. Эти места «открыл» для отдыхающих бельгийский король Леопольд II, который в 1902 году построил для своей любовницы Каролин Лакруа фешенебельную виллу чуть восточнее Вильфранша. Ныне это самая дорогая вилла в мире.

Монте Карло

Країна: Франція

Монте-Карло — административная территория княжества Монако, крупнейший район страны, расположенный на территории одноименной коммуны в Монако. Южнее города расположен Ла-Кондамин, а севернее французский город Тенао. Город известен своими казино, пляжами и пользуется популярностью у представителей высшего общества.

Ницца

Країна: Франція

мандрівників: 40716

рейтинг:


Ницца - главный город Французской Ривьеры, лежит на берегу Бухты Ангелов и на склонах холмов, окружен предгорьями Приморских Альп и прекрасно защищен ими от холодных северных ветров. Очарование средиземноморской природы Ниццы ярче всего проявляется в живописном Старом городе с постройками XVII-XVIII вв. , с многочисленными рынками, цветочным базаром.

Канни

Країна: Франція

мандрівників: 16918

рейтинг:


Канни чи Канн (фр. Cannes, окс. Canas) – місто на півдні Франції з населенням 70 тисяч мешканців, засноване лігурами на узбережжі затоки Напуль, до якої впритул підходить гірський масив Естерель.

Чим багети багаті

Багет – довгий й тонкий хлібобулочний виріб з хрусткою скоринкою – це своєрідний символ Франції. У кожній пекарні Франції ви знайдете п'ять або навіть більше видів багетів. Щоб відчути себе справжнім французом, досить купити зранку свіжий багет і з'їсти його, відламуючи запашні шматки.

Довжина стандартного багета приблизно – 65 см.

Франція: Новини країни

Nice to meet you, Nice!* Даруємо екскурсію у Ніцці!

Подорож до прекрасної Ніцци, яка й без того — втілена мрія мандрівника, з нами стає ще привабливішою. Чому? Тому що ми приготували для вас ну дуже приємний подарунок — екскурсію

Франція чекає! Bienvenue!

Франція – це про особливий стиль життя. Про вражаючу багатовікову історію країни і не менш важливі та неймовірно цікаві історії її жителів. Про таких жінок, як Коко Шанель та Катрін

Час відпочивати красиво: у Францію — з Join UP!

Романтика французьких міст і містечок, висока кухня, історичні та визначні місця, дивовижно красиві ландшафти, вишукане Лазурне узбережжя… Здається, ця країна має практично безмежні можливості для туристів. Тому й вибрати, куди