Агентам

Дайвинг

«Это целый новый мир!»– ответят вам те, кто хоть раз занимался дайвингом.

И мы не спорим, ведь погружение в пучины океанов и мое – одно из самых прекраснейших и невероятных занятий! Впечатления, которые вы получите под водой, тяжело сравнить хоть с чем-то: кораллы, неизведанные морские жители, яркие рыбки, настоящие затонувшие корабли – кто знает, какие сокровища вы найдете на дне? Мы же расскажем вам, где и как лучше заниматься дайвингом. Изучайте и начинайте свое погружение!

Дайвінг в Єгипті

Для тих, хто цнує красу підводного світу організовуються екскурсії в національний парк Рас-Мохаммед, який відомий великою різноманітністю коралів, а також іншими формами морської флори і фауни. Регіон Хургада також є центром для шанувальників водних видів спорту, таких як: віндсерфінг, кайтинг, глибоководна рибалка, плавання, всі можливі види снорклинга і дайвінгу, а також морські прогулянки під вітрилами. Велика кількість дайвінг-центрів в Хургаді дає повну свободу вибору - обираєте молодого красивого тренера або шукаєте програми для новачків - тут є все.

Дайвінг у Єгипті

Місцеве червоне море - одне з найкрасивіших на планеті, рай для любителів дайвінгу, снорклинга і кайтинга, і, звичайно ж, для тих, хто активним видам відпочинку воліє лежання на пляжі. Шарм-Ель-Шейх - це чудове місце для підводного плавання! Чиста і тепла вода, багатий підводний світ і велика кількість коралових рифів створюють хороші умови для зайняття дайвінгом і снорклінгом як взимку, так і влітку. До послуг туристів - численні дайвінг-клуби, школи підводного плавання, яхти, інструктори, а також пункти прокату масок, ласт, аквалангів і всього, що вам може стати в нагоді.

Дайвінг на Домінікані

На дні біля острова збереглися останки близько 400 кораблів, які затонули за останні п'ятсот років. Кліматичні умови дозволяють займатися тут дайвінгом цілий рік: середня температура води становить 25-29°C. Середня видимість в прибережних водах - від 20 до 32 метрів в Карибському морі і від 16 до 30 метрів в водах Атлантики. У всіх основних курортних зонах працюють дайв-центри PADI, SSI, NAUI, DAN і інші міжнародні центри навчання для початківців і професіоналів.

Дайвінг на Домінікані

Домінікана недарма славиться як одна з кращих місць для підводного плавання на Карибах. Тут можна спостерігати життя різноманітних мешканців коралових рифів і підводних галявин, включаючи кілька сотень видів тропічних риб, а також акул, скатів, ламантинів і китів-горбачів; вивчати химерні підводні печери, що доступні навіть для початківців дайверів. Одна з родзинок дайвінгу в Домінікані - можливість своїми очима побачити затонулі кораблі: як сучасні, так і старовинні, що стали учасниками і свідками морських битв часів засвоєння Америки.

Дайвінг на Мальдівах

Різноманіття підводних мешканців перетворює дайвінг на справжню пригоду. Кращі регіони для дайвінгу: Арі Атол, Баа Атолл. Під час занурення слід також відвідати незабутні місця з затонулими кораблями неподалік від готелів: Sgangri-las Villingili Resort, Sheraton, W Reatreat & Spa. Китових акул можна зустріти в прозорих водах готелів: Constance Moofushi, Centara Grand і Lily Beach, а скупчення мант чекає вас в (Hanifaru Bay) - Kihaad Maldives, Dusit Thani Maldives.

Дайвінг на Мальдівах

Мальдівські острови вважаються одним з кращих екзотичних напрямків. Кожен з островів - це окремий неповторний світ з густими пальмовими лісами, блакитними лагунами, білосніжними піщаними пляжами і екваторіальним сонцем, яке щедро віддає своє тепло туристам цілий рік. А ще це приголомшливий водний світ! Мальдіви - це місце паломництва величезної кількості аквалангістів з усіх кінців світу, адже тут - одне з тих небагатьох місць, де будь-хто, від новачка до майстра, знайде прекрасні умови для підводного плавання. Практично на кожному острові є дайв-центри, які пропонують широкий спектр послуг для туристів, як для тих, хто готується до свого першого занурення, так і для досвідчених аквалангістів.

Дайвінг в Таїланді

У Таїланді для дайвінгу розрізняють два сезони: з листопада по травень найкраще занурюватися на західному узбережжі, а з червня по вересень - на східному. Температура води в місцях дайвінгу - 28-30 ° С, середня денна температура повітря взимку - 25 ° С, влітку - 30 ° С. Основний регіон для дайвінгу - це Андаманське море, відправна точка - Пхукет. На Ко Чанг є дайвінг-центри, але це скоріше для недосвідчених дайверів і новачків. Чанг в основному позиціонується як місце для снорклинга.

Дайвінг в Таїланді

Дайвінг в Таїланді дуже популярний - воно й не дивно! Адже видимість під водою в більшості місць для занурень - до 30 метрів. Дайв-сайти в Таїланді - це підводні гори з печерами і тунелями, коралові сади, скельні утворення, вкриті твердими і м'якими коралами, затонулими кораблями. У Андаманському морі мешкають китові акули, манти і білопірі сірі акули, не кажучи вже про велику кількість тропічних риб, молюсків, голожаберніков, морських черепах. Почалося освоєння підводних просторів дайверами з усього світу в Таїланді з Пхукета і Патайї, де в 70-і роки були відкриті перші дайв-центри. А слідом за ними були «відкриті» Сіміланскі острова, острова Самуї, Крабі, Пхі-Пхі, Сурінскі острова.

Дайвінг на Шрі Ланці

На півдні і північному сході острова розташовано більше 130 видів коралів, які є домівкою для таких морських мешканців як морський ангел, риба-куля, риба-клоун, групперів, лев, сержант, морський йорж, морський коник і безлічі інших видів, властивих цим широт. Також в цих водах мешкає п'ять видів морських черепах, що є гордістю ланкійців! Головним дайв-курортом Шрі-Ланки вважається курорт Хіккадува. Не менший інтерес для шанувальників дайвінгу представляють курорти на південно-західному і східному узбережжі: Діквела, Унаватура, Бентота, Калпітія і на сході весь район від Нілавелі і до Баттікалоа, особливо околиці Пассекуда в районі Ванделус Бей.

Дайвінг на Шрі Ланці

Шрі Ланка - це теплий Індійський океан, барвисті коралові рифи, різноманітність морської фауни, затонулі кораблі, печери і величезна кількість барвистих коралів, які залучають в ці місця шанувальників дайвінгу. Широкий кораловий риф, що оточує узберіжжі Шрі Ланки, розташований на глибині від 2 до 40 метрів. Теплі води Індійського океану і бездоганна видимість під водою (від 15 до 35 м), створюють відмінні умови для заняття дайвінгом і снорклінгом. Також, Шрі Ланка приваблює шанувальників занурень на затонулі об'єкти (WRECK DIVING) і шанувальників занурень в печерах (CAVE DIVING). Води Індійського океану не залишають байдужим нікого, хто хоч раз занурився в шалено найкрасивіший підводний світ, навколишній Цейлон.