• USD/UAH 29.5425.11.2020EUR/UAH 34.8525.11.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Болгарія


BULGARIA

Тури на відпочинок в Болгарию

Це унікальна країна, що приваблює не лише своїми природними багатствами, жарким кліматом, прохолодою Чорного моря, але й культурним розмаїттям. Болгарський народ зберіг з найдавніших часів і до наших днів безліч традицій і звичаїв, які відображають самобутність болгарської культури. Строкатість болгарського культурного колориту здебільшого визначило розташування країни на перетині важливих транспортних шляхів.

Стоимость по курортам

Усі кольри Болгарії!

Вибирайте те, що вам більше до душі

Більше Болгарії

Більше вигоди разом з Join UP!

Опис курортів

Пампорово

Країна: Болгарія

мандрівників: 817

рейтинг:


Пампорово - горнолыжный курорт с красивой природой и живописным ландшафтом! Пампорово – находится в горах Родопи на расстояние 85 км от Пловдива и в 260 км от Софии. Ближайший город – Смолян, расстояние до которого 12 км. Этот романтичный курорт расположен среди альпийских сосновых лесов, солнечных полян и отличается мягким средиземноморским климатом с небольшим колебанием суточных температур.

София

Країна: Болгарія

София - столица Болгарии. Административный центр городской области София. Население - 1,34 млн человек (2014 год).

Боровець

Країна: Болгарія

мандрівників: 3455

рейтинг:


Боровець – перший гірський курорт в Болгарії! Тут проводяться етапи Кубка Європи FIS з гірських лиж – Alpine Fis Ski European Cup та Giant Slalom і Slalom (чоловіки).  1993 року у Боровці пройшов Чемпіонат світу з біатлону. Гірськолижний курорт Боровець розташований в сосновому лісі на північних схилах гір Рила біля підніжжя найвищої на Балканському півострові вершині Мусала (2 925 м).

Банско

Країна: Болгарія

мандрівників: 6816

рейтинг:


Банско – старовина і надсучасність Тут проходять етапи кубка світу FIS з гірських лиж і кубка Європи з біатлону – IBU Open European Championships Biathlon. У Банско проводилися змагання: Кубка світу FIS з гірських лиж – Alpine FIS Ski World Cup 2009, 2011 і 2012 року. Кубка Європи FIS з гірських лиж – Alpine FIS SKI European Cup 2007, 2008 і 2013 року.

Лозенець

Країна: Болгарія

Лозенець – невелике курортне село на чорноморському узбережжі Болгарії за 65 км на південь від м. Бургас та за 5 км від м. Царево.

Золоті Піски – регіон

Країна: Болгарія

Регіон (район) Золоті Піски – це місцевість між курортом Сонячний День і власне курортом Золоті Піски, що спершу була забудована дачними будиночками та відомчими базами відпочинку. Наприклад, тут були розташовані міжнародний будинок журналістів, бази відпочинку великих промислових підприємств і холдингів. Пізніше почали з’являтися невеликі приватні пансіонати і сучасні готельні комплекси (нові або на базі вже наявних).

Приморско

Країна: Болгарія

Город Приморско и курорт Приморско находится в 52 км к югу от Бургас а  между заливами Стомопло и Дьявольским заливом. Приморско известен своей протяженной песчаной пляжной полосой. Длина пляжа - 10 км.

Поморие

Країна: Болгарія

Поморие располагается вблизи Солнечного Берега и Несебра. Основание города приходится на 4 в. до н.

Святой Влас

Країна: Болгарія

мандрівників: 31

рейтинг:


Курорт Святой Влас - вырос из небольшого (3000 жителей) прибрежного поселка. Сегодня Святой Влас - это один из самых молодых и быстро развивающихся небольших курортов Болгарии, расположенный всего в 6 километрах от крупнейшего курорта Болгарии - Солнечного Берега. Но, в отличии от этого курорта, здесь пока немноголюдно и тихо.

Балчик

Країна: Болгарія

Балчик – місто на північному сході Болгарії. Воно розташоване на узбережжі Чорного моря, недалеко від курорту Албена і за 47 км від Варни. Архітектура міста насправді зачаровує – розташовані амфітеатром білі, червоні, жовті будиночки роблять Балчик особливо привабливим навесні і влітку, в пору бурхливого цвітіння.

Бургас

Країна: Болгарія

Бургас – це найбільше місто в південно-східній Болгарії. Він розташований біля Бургаської затоки на узбережжі Чорного моря. Неймовірно красиве місто лежить на висоті 17 м вище рівня моря, а порт Бургаса є найбільшим болгарським портом.

Обзор

Країна: Болгарія

мандрівників: 1830

рейтинг:


Обзор – это болгарский курорт, который компактно расположился между крупными городами Варной и Бургасом. Обзор – это местечко, где удивительным и волшебным образом сочетается лес и море. Это просто одно из самых красивых мест в нашем мире! И это не преувеличение, это воистину так! Курорт Обзор имеет одну из самых длинных и больших береговых линий не только в Болгарии, но и во всей Европе.

Варна

Країна: Болгарія

Варна – портове місто і курорт в Болгарії. Місто відоме з VI ст. до н.

Солнечный день

Країна: Болгарія

Бывшая элитная здравница Совета Министров Болгарии, а ныне солидная бальнеолечебница на Черном море – курорт «Солнечный день» приглашает любителей релаксации и комфорта провести свой отпуск, наслаждаясь тишиной и солидным «ведомственным» сервисом. Сегодняшний уровень курорта Солнечного дня во многом объясняется его историческим прошлым, когда территория здравницы была в прямом смысле слова закрытой для посторонних глаз. До конца прошлого века здесь восстанавливали свое здоровье руководители Болгарии и члены их семей.

Ривьера

Країна: Болгарія

мандрівників: 424

рейтинг:


Черное море ежегодно привлекает на свои берега миллионы отдыхающих со всего континента. Одним из самых популярных мест отдыха на черном море являются курорты Болгарии. Курорты этой удивительной страны весьма разнообразны и привлекательны: каждый курорт имеет свои особенности и достопримечательности.

Албена

Країна: Болгарія

мандрівників: 748

рейтинг:


Албена – долина весни і здоров'я. Албена розташована за 35 км від міста Варна на березі мальовничої затоки і поруч із заповідником Балтата з унікальним для цієї частини Європи ліановим лісом і болотним проліском. Стародавні фракійці називали місцевість, де розташований курортний комплекс, "Долиною весни".

Св. Константин и Елена

Країна: Болгарія

мандрівників: 229

рейтинг:


Между курортом Золотые Пески и городом Варной расположен самый старый курорт Болгарии – Святой Константин и Елена, заслуженно гордящийся славными традициями гостеприимства и радушия. Курорт расположен в прекрасном зелёном парке с обилием минеральных источников. Остров Святого Константина и Елены – сочетание экзотики и современности, один из самых привлекательных курортов черноморского побережья Болгарии.

Несебр

Країна: Болгарія

Несебр - один из самых старых городов Европы, основанный более трех тысячелетий тому назад. Расположен на небольшом полуострове в 5 км южнее Солнечного Берега и в 35 км севернее Бургаса. В настоящее время Несебр - это небольшой курортный город, состоящий из двух частей: старого и нового города.

Дюні

Країна: Болгарія

Курортне селище Дюні розташоване за 40 км на південь від міста Бургас і за 7 км на південь від Созополя. Курорт ділиться на 3 основні зони, кожна з яких має свою оригінальну архітектуру, власний стиль і атмосферу. Море тут мілке і спокійне, пляж довжиною 4,5 км та шириною місцями до 100 м.

Созополь

Країна: Болгарія

мандрівників: 543

рейтинг:


Город Созополь расположен на скалистом полуострове. Это один из самых древних городов в Болгарии, преемник античной Аполлонии, возникший в 12-11 веке до новой эры как фракийское поселение. В 7-ом веке до н.

Єленіте

Країна: Болгарія

мандрівників: 80

рейтинг:


Будівництво курорту почалося в 1985 році. Комплекс побудований зі споруд типу бунгало і вілл, що оточені багатою рослинністю. Це невеличке самостійне селище має приватний пляж, декілька ресторанів, прокат екіпіровки для водного спорту, тенісними кортами.

Разлог

Країна: Болгарія

Болгарский бальнеокурорт Разлог располагается на юго-западе Болгарии на высоте около 800 метров над уровнем моря, в 500 м от центра города Разлог и в 6 км от Банско. В городе есть два музея и два православных храма, развиваются старинные ремесла, а также в неприкосновенности сохранились около 40 домов с характерной для времен Болгарского Возрождения архитектурой. С трех сторон город окружен живописными горами: с севера к нему подступает гора Рила, с юга – горы Родопы и Пирина, с запада – горный массив Родопы.

Золоті Піски

Країна: Болгарія

мандрівників: 2100

рейтинг:


  Золоті Піски – це унікальна природа, мальовничий ліс, чудові пляжі, чисте море, сонце, мінеральні джерела, незабутня атмосфера. Курортний комплекс «Золоті Піски» розташований в національному парку Болгарії за 25 км від міста Варна. Свою назву курорт отримав завдяки великому (до 100 метрів завширшки і 3,5 км завдовжки) піщаному пляжу з чистим золотим піском.

Солнечный берег

Країна: Болгарія

мандрівників: 23245

рейтинг:


Берег для всех, солнце для каждого!

Що подивитися

Звичаї

Завдяки сприятливому географічному розташуванню – на перехресті шляхів Західної та Центральної Європи, Близького і Середнього Сходу, тут відбулася взаємодія різних культур: фракійців, греків, римлян, турок, слов'ян. Вони вплинули на нинішні свята, культуру і традиції.

Болгарія має багату й різноманітну культурну спадщину

Болгарія: Новини країни

Болгарія: зимова казка для дітлахів

Зима – це та пора року, яка в кожного з нас асоціюється з дитинством. Санчата, на яких спускаєшся з гірки стільки разів поспіль, що аж голова трошки обертом. Гра в

Зима + Болгарія = любов

Ми в Join UP! любимо досконалі поєднання. І сьогодні із задоволенням розкажемо вам про одне з них: Зима + Болгарія = любов. Чому? На це є ну дуже багато причин.

Болгарія: Must visit. Частина 2

Коли ми почали готувати для вас матеріал про місця, які варто відвідати в Болгарії, то зіткнулися з тим, що їх ну дійсно багато. І про кожне можна розповідати до нескінченності!