Агентам

Болгарія


BULGARIA

Тури на відпочинок în Bulgaria

Це унікальна країна, що приваблює не лише своїми природними багатствами, жарким кліматом, прохолодою Чорного моря, але й культурним розмаїттям. Болгарський народ зберіг з найдавніших часів і до наших днів безліч традицій і звичаїв, які відображають самобутність болгарської культури. Строкатість болгарського культурного колориту здебільшого визначило розташування країни на перетині важливих транспортних шляхів.

Стоимость по курортам

Усі кольри Болгарії!

Вибирайте те, що вам більше до душі

Більше Болгарії

Більше вигоди разом з Join UP!

Опис курортів

Пампорово

Країна: Болгарія

мандрівників: 1156

рейтинг:


Пампорово – гірськолижний курорт з красивою природою і мальовничим ландшафтом! Пампорово розташоване у горах Родопи на відстані 85 км від Пловдива і 260 км від Софії. Найближче місто – Смолян, відстань до якого – 12 км. Цей романтичний курорт лежить серед альпійських соснових лісів, сонячних полян і відрізняється м'яким середземноморським кліматом з невеликим коливанням добових температур.

Софія

Країна: Болгарія

мандрівників: 985

рейтинг:


Софія – столиця Болгарії, адміністративний центр міської області Софія. Населення – 1,34 млн осіб (2014 рік). Понад 95% всіх жителів складають етнічні болгари.

Боровець

Країна: Болгарія

мандрівників: 6281

рейтинг:


Боровець – перший гірський курорт в Болгарії! Тут проводяться етапи Кубка Європи FIS з гірських лиж – Alpine Fis Ski European Cup та Giant Slalom і Slalom (чоловіки).  1993 року у Боровці пройшов Чемпіонат світу з біатлону. Гірськолижний курорт Боровець розташований в сосновому лісі на північних схилах гір Рила біля підніжжя найвищої на Балканському півострові вершині Мусала (2 925 м).

Банско

Країна: Болгарія

мандрівників: 9898

рейтинг:


Банско – старовина і надсучасність Тут проходять етапи кубка світу FIS з гірських лиж і кубка Європи з біатлону – IBU Open European Championships Biathlon. У Банско проводилися змагання: Кубка світу FIS з гірських лиж – Alpine FIS Ski World Cup 2009, 2011 і 2012 року. Кубка Європи FIS з гірських лиж – Alpine FIS SKI European Cup 2007, 2008 і 2013 року.

Лозенець

Країна: Болгарія

мандрівників: 5

рейтинг:


Лозенець – невелике курортне село на чорноморському узбережжі Болгарії за 65 км на південь від м. Бургас та за 5 км від м. Царево.

Золоті Піски – регіон

Країна: Болгарія

мандрівників: 319

рейтинг:


Регіон (район) Золоті Піски – це місцевість між курортом Сонячний День і власне курортом Золоті Піски, що спершу була забудована дачними будиночками та відомчими базами відпочинку. Наприклад, тут були розташовані міжнародний будинок журналістів, бази відпочинку великих промислових підприємств і холдингів. Пізніше почали з’являтися невеликі приватні пансіонати і сучасні готельні комплекси (нові або на базі вже наявних).

Приморско

Країна: Болгарія

мандрівників: 959

рейтинг:


Місто Приморско і курорт Приморско розташовані за 52 км на південь від Бургаса, між затоками Стомопло і Диявольською затокою. Приморско відомий своєю довгою піщаною пляжною смугою. Довжина пляжу – 10 км.

Поморіє

Країна: Болгарія

мандрівників: 1936

рейтинг:


Поморіє розташоване поблизу Сонячного Берега і Несебра. Місто було засноване у 4 ст. до н.

Светий Влас

Країна: Болгарія

мандрівників: 2880

рейтинг:


Курорт Светий Влас виріс з невеликого (3 000 мешканців) прибережного селища. Сьогодні Светий Влас – це один з наймолодших і таких, що швидко розвиваються, невеликих курортів Болгарії, розташований всього за 6 кілометрів від найбільшого курорту Болгарії – Сонячний Берег. Але, на відміну від цього курорту, тут поки небагатолюдно і тихо.

Балчик

Країна: Болгарія

мандрівників: 1440

рейтинг:


Балчик – місто на північному сході Болгарії. Воно розташоване на узбережжі Чорного моря, недалеко від курорту Албена і за 47 км від Варни. Архітектура міста насправді зачаровує – розташовані амфітеатром білі, червоні, жовті будиночки роблять Балчик особливо привабливим навесні і влітку, в пору бурхливого цвітіння.

Бургас

Країна: Болгарія

мандрівників: 725

рейтинг:


Бургас – це найбільше місто в південно-східній Болгарії. Він розташований біля Бургаської затоки на узбережжі Чорного моря. Неймовірно красиве місто лежить на висоті 17 м вище рівня моря, а порт Бургаса є найбільшим болгарським портом.

Обзор

Країна: Болгарія

мандрівників: 4796

рейтинг:


Обзор – це болгарський курорт, який компактно розташувався між великими містами Варною і Бургасом. Обзор – це містечко, де дивним і чарівним чином об’єдналися ліс і море та просто одне з найкрасивіших місць у нашому світі! І це не перебільшення, це насправді так! Курорт Обзор має одну з найдовших і найбільших берегових ліній не тільки в Болгарії, але й у всій Європі. Її довжина становить близько 7 кілометрів.

Варна

Країна: Болгарія

мандрівників: 881

рейтинг:


Варна – портове місто і курорт в Болгарії. Місто відоме з VI ст. до н.

Сонячний День

Країна: Болгарія

мандрівників: 59

рейтинг:


Колишня елітна здравниця Ради Міністрів Болгарії, а нині солідна бальнеолікарня на Чорному морі – курорт Сонячний День – запрошує любителів релаксації і комфорту провести свою відпустку, насолоджуючись тишею і солідним «відомчим» сервісом. Сьогоднішній рівень курорту Сонячний День багато в чому пояснюється його історичним минулим, коли територія оздоровниці була в прямому сенсі слова закритою для сторонніх очей. До кінця минулого століття тут відновлювали своє здоров'я керівники Болгарії і члени їхніх сімей.

Рив’єра

Країна: Болгарія

мандрівників: 532

рейтинг:


Чорне море щорічно приваблює на свої береги мільйони відпочивальників з усього континенту. Одними з найпопулярніших місць відпочинку на Чорному морі є курорти Болгарії. Курорти цієї дивовижної країни дуже різноманітні і привабливі: кожен курорт має свої особливості і визначні пам'ятки.

Албена

Країна: Болгарія

мандрівників: 4705

рейтинг:


Албена – долина весни і здоров'я. Албена розташована за 35 км від міста Варна на березі мальовничої затоки і поруч із заповідником Балтата з унікальним для цієї частини Європи ліановим лісом і болотним проліском. Стародавні фракійці називали місцевість, де розташований курортний комплекс, "Долиною весни".

Св. Костянтин і Олена

Країна: Болгарія

мандрівників: 1596

рейтинг:


Між курортом Золоті Піски і містом Варна розташований найстаріший курорт Болгарії – Святі Костянтин і Олена, який заслужено пишається славними традиціями гостинності та привітності. Курорт, що розмістився у прекрасному зеленому парку з великою кількістю мінеральних джерел, – це справжнє поєднання екзотики і сучасності та один з найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя Болгарії. Курорт Святі Костянтин і Олена – це природний парк з кипарисами і сикоморами в лісистій місцевості, рельєфний морський берег, невеликі тихі затоки, тиша і спокій, лікувальні мінеральні джерела, чарівне поєднання морського бризу на висоті 25 м над рівнем моря з лісовою прохолодою і ароматом вікових дерев.

Несебр

Країна: Болгарія

мандрівників: 5358

рейтинг:


Несебр – одне з найстаріших міст Європи, засноване понад три тисячоліття тому. Розташоване воно на невеликому півострові за 5 км на південь від Сонячного Берега і за 35 км на північ від Бургаса. Наразі Несебр – це невелике курортне місто, що складається з двох частин: старого і нового міста.

Дюні

Країна: Болгарія

мандрівників: 1031

рейтинг:


Курортне селище Дюні розташоване за 40 км на південь від міста Бургас і за 7 км на південь від Созополя. Курорт ділиться на 3 основні зони, кожна з яких має свою оригінальну архітектуру, власний стиль і атмосферу. Море тут мілке і спокійне, пляж довжиною 4,5 км та шириною місцями до 100 м.

Созополь

Країна: Болгарія

мандрівників: 1533

рейтинг:


Місто Созополь розташоване на скелястому півострові. Це одне з найдавніших міст Болгарії, наступник античної Аполлонії, що виникло в 12-11 столітті до нової ери як фракійське поселення. У 7 столітті до н.

Єленіте

Країна: Болгарія

мандрівників: 1746

рейтинг:


Будівництво курорту почалося в 1985 році. Комплекс забудований спорудами типу бунгало і вілл, що оточені багатою рослинністю. Це невеличке самостійне селище має приватний пляж, декілька ресторанів, прокат екіпіровки для водного спорту, тенісні корти.

Разлог

Країна: Болгарія

Болгарський бальнеокурорт Разлог розташовується на південному заході Болгарії на висоті близько 800 метрів над рівнем моря, за 500 м від центру міста Разлог і за 6 км від Банско. У місті є два музеї та два православних храми, розвиваються старовинні ремесла, а також недоторканими збереглися близько 40 будинків з характерною для часів Болгарського Відродження архітектурою. З трьох боків місто оточене мальовничими горами: з півночі до нього підступає гора Ріла, з півдня – гори Родопи і Пірін, із заходу – гірський масив Родопи.

Золоті Піски

Країна: Болгарія

мандрівників: 11383

рейтинг:


Золоті Піски – це унікальна природа, мальовничий ліс, чудові пляжі, чисте море, сонце, мінеральні джерела, незабутня атмосфера. Курортний комплекс «Золоті Піски» розташований в національному парку Болгарії за 25 км від міста Варна. Свою назву курорт отримав завдяки великому (до 100 метрів завширшки і 3,5 км завдовжки) піщаному пляжу з чистим золотим піском.

Сонячний Берег

Країна: Болгарія

мандрівників: 47832

рейтинг:


Берег – для всіх, сонце – для кожного!  

Що подивитися

Звичаї

Завдяки сприятливому географічному розташуванню – на перехресті шляхів Західної та Центральної Європи, Близького і Середнього Сходу, тут відбулася взаємодія різних культур: фракійців, греків, римлян, турок, слов'ян. Вони вплинули на нинішні свята, культуру і традиції.

Болгарія має багату й різноманітну культурну спадщину

Болгарія: Новини країни

Прямуємо до сонця: автобусні тури на літо в Болгарії

Болгарія — колоритна і затишна. Майже кожен поважний турист має цю країну у своєму портфелі і хоч раз там побував. Тож і ми не змогли пройти повз і не нагадати

Болгарія для снігозалежних: гірськолижні тури від Join UP!

У нашому Winter Garden* є місце для всього: для відновлення на теплих океанічних узбережжях, для відкриттів і перезавантажень у нових екзотичних країнах і навіть для снігу та адреналіну. Саме тому

Болгарія запрошує на сезон зимових розваг!

Правда ж, іноді хочеться зими – як у дитинстві? Торувати стежки на сніжній ковдрі, що так приємно рипить під ногами, рум’янити щоки, вдихаючи свіже морозне повітря, мружитися від сліпучого сонця,