• USD/UAH 27.6218.06.2019EUR/UAH 30.9618.06.2019
    • travel@joinup.ua
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Албанія


Albania

Тури на відпочинок в Албанию

Унікальна Албанія – справжня загадка для мандрівників!

Якщо подивитися на глобус, то важко собі уявити, що десь ще є незвідані території. Але Албанію поки ще сміливо можна назвати «білою плямою», на яку слід звернути увагу допитливому мандрівникові. Албанія – країна, що розташувалася на південному сході Європи на Балканському півострові. І, мабуть, це один з останніх ще не досліджених куточків світу, який приваблює туристів.

Албанія радує туристів прекрасною незайманою природою, неймовірними краєвидами, чистим і прозорим морем, відсутністю шуму та великої кількості людей на курортах і цікавою культурою. Наразі Албанія активно розвивається і відкрита для туристів. Наша порада: беріть напрокат машину і вирушайте насолоджуватися красою балканської країни. Приємний бонус – безвізовий в’їзд в мальовничу Албанію і 300 сонячних днів на рік!

Прозорість води Адріатичного і Іонічного морів змушують мандрівників затамувати подих. Тут є прекрасні місця для заняття дайвінгом, оскільки підводні пейзажі нітрохи не поступаються надводним. Туристів в Албанії чекають розкішні пляжі, кришталево чиста вода і дивовижної краси гори.

Щоб дістатися до цієї дивовижної країни, вам всього-на-всього необхідно буде зробити прямий переліт з Києва до Тирани – столиці Албанії – тривалістю 1,5 години.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Дуррес

Країна: Албанія

мандрівників: 671

рейтинг:


Тепла Адріатика відома своїми курортами: Дуррес, Шенджін і Веліпойе - ці курорти добре підходять для сімейного відпочинку. Найдовший пляж - 15-кілометровий Дуррес, а найелегантніший - Сент-Джон недалеко від міста Лежи. Найближче до столиці розташований Дуррес.

Борщ

Країна: Албанія

Борщ - курорт зі смішною назвою, яке асоціюється у українців виключно з прийомом їжі, проте, від звичного нам борщу тут тільки назва, все інше - від прекрасного албанського курорту. Це маленьке затишне село, яка ідеально підходить для романтичних подорожей. Пляжі тут тихі і затишні, легко можна відшукати містечко для усамітнення, щоб помилуватися місцевим заходом, пробігтися за руки по мілководдю, полежати на піску і подивитися на зірки.

Саранда

Країна: Албанія

мандрівників: 981

рейтинг:


Саранда – южные ворота Ионического побережья подойдет, тем кто хочет отдохнуть под палящими лучами солнца - самый живописный и колоритный туристический регион Албании. Этот курорт славятся великолепными галечными пляжами, окружают маленькие поселки, которые облюбовали туристы для более спокойного отдыха. Это Ксамиль, Борщ, Дерми, Химара.

Влера

Країна: Албанія

мандрівників: 491

рейтинг:


Чудове курортне місто Влера розкинулось на стику двох морів - Іонічного і Адріатичного. Курорт Влера може надати різний рівень відпочинку за різними цінами. У Влеру з Тирани вам необхідно буде проїхати по гірській, але дуже хорошій дорозі 2-2,5 години.

Албанія: Новини країни

Албанія. Нові враження від літа

Літо – це та пора року, на яку у нас завжди багато планів і сподівань. Хочеться стільки всього встигнути! Побувати на морі та засмагнути до шоколадного кольору. Наїстися вдосталь найрізноманітніших

ЧайTime у квітні. Family time

Які у вас є сімейні традиції? Можливо, ви обов’язково збираєтесь разом на недільну вечерю, передивляєтеся на свята певні фільми (наприклад, на Новий рік – «Один вдома» чи «Грінч» на Різдво).