• USD/UAH 29.3822.09.2020EUR/UAH 34.3922.09.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Танзанія (о. Занзібар)


Tanzania

Тури на відпочинок в Танзанию (о. Занзибар)

Ми зробимо для вас Танзанію близькою і знайомою, ми розкриємо вам усі грані цієї екзотичної країни, ми розповімо вам про найцікавіші її місця і дивну історію! Наш концепт ZOOm of Tanzania – це особливості країни під збільшувальним склом. Разом з нами ви станете справжніми експертами з неймовірної краси Африканської савани, тропічних лісів, дивовижних звірів і рослин! Ми в деталях розповімо про дивовижний тваринний світ Танзанії, щоб ви відчули себе справжніми журналістами Discovery або National Geographic. Саме тут на вас чекає знаменитий вулкан Кіліманджаро, красиві озера Вікторія, Танганьїка і Ньяса, прекрасний острів Занзібар з чудовими пляжами і цікавим місцевим населенням – суахілі, острів Мафія з коралами, які давно облюбували дайвери, і багато-багато іншого! Танзанія – дивовижна і дуже незвичайна для нас. Поїздка сюди дійсно переверне вашу свідомість і допоможе подивитися на світ зовсім інакше. Не пропустіть можливості насолодитися такою неймовірною екзотикою і швидше бронюйте тур. Беріть від життя максимум!

Стоимость по курортам

Опис курортів

Дар-ес-Салам

Країна: Танзанія

мандрівників: 515

рейтинг:


Місто розташоване на східному узбережжі Африки, на березі Індійського океану і є найбільшим портом Танзанії і одним з найбільших портів на східному узбережжі Африки. Хоча Дар-ес-Салам поступився 1993 року офіційним статусом столиці держави місту Додома, він, як і раніше, є місцем, де розташовується уряд країни. .

Пвани-Мчангани

Країна: Танзанія

мандрівників: 1061

рейтинг:


Курорт Пвани — один из лучших на восточном побережье Занзибара. Здесь туристы найдут все необходимые атрибуты райского острова — лазурную воду, отличные пляжи, комфортабельные отели в традиционном африканском стиле, а также отличную погоду круглый год. .

Матемве

Країна: Танзанія

мандрівників: 3586

рейтинг:


Это пляж рядом с деревней Matemwe на северо-восточном побережье Занзибара, приблизительно в 50 км от Стоун-Тауна. Сама Matemwe – деревня средних размеров, с соломенными зданиями и множеством уличных торговцев рыбой, у которых можно купить немного улова.

Джамбіані

Країна: Танзанія

мандрівників: 4582

рейтинг:


Мичамви

Країна: Танзанія

мандрівників: 2301

рейтинг:


Стоун Таун

Країна: Танзанія

мандрівників: 9615

рейтинг:


В столице острова Занзибар Стоун Таун царит дух древних времен. Это шумный и пестрый город с узенькими улицами, домами в арабском стиле, мечетями и мусульманскими женщинами. В маленьких кофейнях можно выпить знаменитый кофе, в многочисленных маленьких лавках купить местные сувениры, побывать на пестром восточном базаре.

Кізімказі

Країна: Танзанія

мандрівників: 2232

рейтинг:


Особливість пляжу Кізімказі, розташованого на півдні острова Занзібар в Танзанії, полягає в абсолютній усамітненості та можливості зблизька поспостерігати за дельфінами і навіть поплавати з ними. На білосніжному м'якому піску блакитних лагун на туристів чекають тиша і спокій. Свою назву пляж отримав від прилеглого рибальського селища, в якому розташована найдавніша у Східній Африці діюча мечеть Shirazi.

Паже

Країна: Танзанія

мандрівників: 2650

рейтинг:


Занзибар - архипелаг в Индийском океане, у берегов Танзании, которой и принадлежит, состоящий из главного острова Занзибара (который ранее назывался Унгуджа - 1460 кв. км), острова Пембы, а также около 50 маленьких островков. На Занзибаре мягкий климат и комфортный температурный режим - температура зимой не поднимается выше 35С, а летом - не опускается ниже 26.

Занзібар

Країна: Танзанія

Занзібар – це цілий архіпелаг з однойменним головним островом, розташованим на північний схід від Дар-ес-Салама за 35 км від узбережжя. Столиця острова – місто Занзібар. Його найстаріша частина має назву Стоун-Таун (Кам’яне місто).

Якщо сафарі, то Танзанія

Танзанію недарма називають найкращим місцем для сафарі. Адже парки з різноманітними представниками африканської фауни займають чверть території країни. Подорож в Танзанію – це унікальна можливість побачити дику природу – без кліток і водночас абсолютно безпечно.

Популярний у цій країні камінь танзаніт став відомим завдяки американській ювелірній фірмі «Тіффані», яка і запропонувала назву на честь Танзанії, де розташоване його єдине в світі родовище.

Танзанія (о. Занзібар): Новини країни

За райським відпочинком — на Занзібар вже у жовтні зі SkyUp

Якщо ви мріяли про подорож у тропічний рай — швидше бронюйте квитки до Занзібару. Безкраї білосніжні пляжі, ласкаві лазурні води теплого Індійського океану, екзотична незаймана природа поєдналися тут з комфортом

Занзібар – острів, де мрії здійснюються!

Шум океану, під який так приємно засинати. Екзотичні фрукти, що стануть найкращим та найсмачнішим сніданком. Неймовірний вибір морепродуктів, що зроблять ідеальною кожну вечерю. Такі незвичні та захопливі традиції місцевих мешканців,

Казковий Занзібар. Додаткові вигоди на family-готелі Join UP!

Занзібар… Далекий острів, на який ми мріяли потрапити ще в дитинстві, читаючи казку «Доктор Айболить». Саме це місце ми уявляли як домівку найдивовижніших тварин, що зустрічалися нам тільки в книжках