Агентам

Танзанія (о. Занзібар)


Tanzania

Тури на відпочинок în Tanzania (Insula Zanzibar)

Ми зробимо для вас Танзанію близькою і знайомою, ми розкриємо вам усі грані цієї екзотичної країни, ми розповімо вам про найцікавіші її місця і дивну історію! Наш концепт ZOOm of Tanzania – це особливості країни під збільшувальним склом. Разом з нами ви станете справжніми експертами з неймовірної краси африканської савани, тропічних лісів, дивовижних звірів і рослин! Ми в деталях розповімо про дивовижний тваринний світ Танзанії, щоб ви відчули себе справжніми журналістами Discovery або National Geographic. Саме тут на вас чекає знаменитий вулкан Кіліманджаро, красиві озера Вікторія, Танганьїка і Ньяса, прекрасний острів Занзібар з чудовими пляжами і цікавим місцевим населенням – суахілі, острів Мафія з коралами, які давно облюбували дайвери, і багато-багато іншого! Танзанія – дивовижна і дуже незвичайна для нас. Поїздка сюди дійсно переверне вашу свідомість і допоможе подивитися на світ зовсім інакше. Не пропустіть можливості насолодитися такою неймовірною екзотикою і швидше бронюйте тур. Беріть від життя максимум!

Стоимость по курортам

Опис курортів

Дар-ес-Салам

Країна: Танзанія

мандрівників: 703

рейтинг:


Місто розташоване на східному узбережжі Африки, на березі Індійського океану і є найбільшим портом Танзанії і одним з найбільших портів на східному узбережжі Африки. Хоча Дар-ес-Салам поступився 1993 року офіційним статусом столиці держави місту Додома, він, як і раніше, є місцем, де розташовується уряд країни. .

Пвани-Мчангани

Країна: Танзанія

мандрівників: 3099

рейтинг:


Курорт Пвани — один из лучших на восточном побережье Занзибара. Здесь туристы найдут все необходимые атрибуты райского острова — лазурную воду, отличные пляжи, комфортабельные отели в традиционном африканском стиле, а также отличную погоду круглый год. .

Матемве

Країна: Танзанія

мандрівників: 6798

рейтинг:


Это пляж рядом с деревней Matemwe на северо-восточном побережье Занзибара, приблизительно в 50 км от Стоун-Тауна. Сама Matemwe – деревня средних размеров, с соломенными зданиями и множеством уличных торговцев рыбой, у которых можно купить немного улова.

Джамбіані

Країна: Танзанія

мандрівників: 7200

рейтинг:


Мичамви

Країна: Танзанія

мандрівників: 5245

рейтинг:


Стоун Таун

Країна: Танзанія

мандрівників: 16670

рейтинг:


В столице острова Занзибар Стоун Таун царит дух древних времен. Это шумный и пестрый город с узенькими улицами, домами в арабском стиле, мечетями и мусульманскими женщинами. В маленьких кофейнях можно выпить знаменитый кофе, в многочисленных маленьких лавках купить местные сувениры, побывать на пестром восточном базаре.

Кізімказі

Країна: Танзанія

мандрівників: 3936

рейтинг:


Особливість пляжу Кізімказі, розташованого на півдні острова Занзібар в Танзанії, полягає в абсолютній усамітненості та можливості зблизька поспостерігати за дельфінами і навіть поплавати з ними. На білосніжному м'якому піску блакитних лагун на туристів чекають тиша і спокій. Свою назву пляж отримав від прилеглого рибальського селища, в якому розташована найдавніша у Східній Африці діюча мечеть Shirazi.

Паже

Країна: Танзанія

мандрівників: 5506

рейтинг:


Занзибар - архипелаг в Индийском океане, у берегов Танзании, которой и принадлежит, состоящий из главного острова Занзибара (который ранее назывался Унгуджа - 1460 кв. км), острова Пембы, а также около 50 маленьких островков. На Занзибаре мягкий климат и комфортный температурный режим - температура зимой не поднимается выше 35С, а летом - не опускается ниже 26.

Занзібар

Країна: Танзанія

мандрівників: 902

рейтинг:


Занзібар – це цілий архіпелаг з однойменним головним островом, розташованим на північний схід від Дар-ес-Салама за 35 км від узбережжя. Столиця острова – місто Занзібар. Його найстаріша частина має назву Стоун-Таун (Кам’яне місто).

Якщо сафарі, то Танзанія

Танзанію недарма називають найкращим місцем для сафарі. Адже парки з різноманітними представниками африканської фауни займають чверть території країни. Подорож в Танзанію – це унікальна можливість побачити дику природу – без кліток і водночас абсолютно безпечно.

Популярний у цій країні камінь танзаніт став відомим завдяки американській ювелірній фірмі «Тіффані», яка і запропонувала назву на честь Танзанії, де розташоване його єдине в світі родовище.

Танзанія (о. Занзібар): Новини країни

Занзібар — наш екзотичний піт-стоп щастя

Ми в Join UP! так навчилися наближувати Занзібар і настільки ним захопилися, що знаходимо його навіть в Україні! Як? Ось, наприклад, ми відкрили тимчасовий портал в Африку прямо в оранжереї

Занзібар: чому цей напрямок must visit*?

Занзібар — це про фреш зі столітнього баобаба, про сафарі, де можна відчути себе немов у мультфільмі “Король Лев”, про найсвіжішого та найсмачнішого тунця щойно з океану, про сотні фламінго,

Сонячний і блакитний Занзібар: вибираємо райський пляж разом із Join UP!

Що потрібно зробити, щоб відчути дух Занзібару? Перше — зануритися в теплі води океану і побачити його різнокольорові рифи. Потім прогулятися пляжем під яскравим сонцем, подивитися на місцевих жителів і