Агентам

Китай


China

Тури на відпочинок до Китаю (о. Хайнань)

На сьогоднішній день Китай з Join UP! це:

  • Власна чартерна програма Київ – острів Хайнань на крилах SkyUp.
  • Великий вибір готелів на найпопулярніших курортах острова Хайнань: Санья Бей, Дадунхай, Ялунбей (Ялунвань), Хайтангбей, Бухта Чистої Води. Моментальне підтвердження кращих готелів кожного регіону. Ексклюзивні ціні на популярні готелі.
  • Надійні партнери – приймаюча компанія Sanya Wealth International Travel Service.
  • Широка екскурсійна програма і комбіновані тури.

Дізнатись більше

Китай – це країна, яка дивує неймовірно. Все тут особливе, нове і незвичне. Подорож до Китаю розширює горизонти, дає знання, насичує неймовірними враженнями і дарує незабутні спогади!

Хайнань – найпівденніша провінція Китаю. Більшу частину її території займає однойменний острів – другий за величиною острів Китаю. Він лежить на південь від материкової китайської провінції Гуандун і відділений від півострова Лейчжоу вузькою і неглибокою протокою Цюнчжоу. На заході від Хайнаня, через Тонкінську затоку, розкинувся В’єтнам. З півдня і сходу о. Хайнань омивається відкритим морем. Територія острова становить близько 32 900 кв.км, що трохи більше площі такої країни, як Бельгія.

У величезній акваторії, що входить до складу провінції Хайнань, розкидано понад 300 малих островів архіпелагу Саньша. У сумі площа цих островів складає лише 3% від площі всієї провінції, але площа акваторії перевищує розміри будь-якої європейської країни.

Як закохатися в Хайнань за 7 днів?

У переддень запуску чартерної програми Join UP! на острів Хайнань ми приготували для вас чарівний сюрприз! За підтримки міністерства туризму Китаю, Hainan Airlines і центру багатопрофільної медицини «І-лін», ми створили абсолютно неймовірний промо-тур.
Немов трейлер до давно очікуваного фільму, наш тур розкриє для вас всі секрети і найяскравіші грані Хайнаня.
Ні, це не рекламний тур з інспекцією готелів і швидкими пробіжками екскурсійними об’єктами. І це не екскурсійний тур, в якому відвідуються найбільш протоптані туристичні маршрути.

Наша мета – дати вам відчути, що таке китайська культура, медицина, кухня. І показати місця і пляжі, від яких перехоплює дух.

Ваше завдання – отримати максимальну насолоду і полюбити Хайнань так само трепетно, як любимо його ми.

Наш тур не має обмежень щодо бронювання: агенти можуть забронювати участь не тільки для себе, але також для родичів, друзів або ж улюблених туристів.

Повна програма туру

Стоимость по курортам

Опис курортів

Хайнань

Країна: Китай

мандрівників: 887

рейтинг:


Самая южная провинция Китая. Большинство территории суши провинции приходится на одноименный остров — Хайнань. Остров находится к югу от материковой китайской провинции Гуандун, и отделен от гуандунского полуострова Лэйчжоу узким и неглубоким проливом Цюнчжоу.

Санья

Країна: Китай

мандрівників: 13338

рейтинг:


Город Санья расположен на самом юге острова Хайнань. Население города приближается к 700 тысячам человек. Санья - одновременно очень молодой и очень древний город.

Країна розмаху

У Китаї в усьому відчувається розмах: найбільша кількість населення, колосальна промисловість, чайна церемонія на кілька годин, сотні страв китайської кухні, теракотова армія з 8000 воїнів і Великий мур майже на 9000 кілометрів... Але краще один раз побачити на власні очі китайський розмах, ніж сто разів почути про нього.

Китайський мур– єдина архітектурна споруда, яку видно з космосу.

Китай: Новини країни

Онлайн бронювання місць в літаку на рейсах а/к SkyUp в Китай. Оновлено

Що варто знати про нову послугу: При бронюванні або після бронювання туру агент може надати туристу додаткову послугу – вказати бажане місце в салоні літака (серед доступних на момент бронювання).

Неймовірний відпочинок. Неймовірний Китай!

Усі ми  спраглі до нових вражень – адже саме вони забарвлюють наше життя, додають емоцій, яскравих кольорів будням та виривають зі звичної рутини. Саме тому так важливо постійно подорожувати, пробувати

Китайський Новий рік. Свято наближається!

Тисячі червоних ліхтариків, що прикрашають вулиці, будинки, магазинчики і заклади та створюють просто незабутню і трохи ірреальну атмосферу. Фантастичні нескінченні феєрверки, які мають не тільки доповнити свято, але й відігнати