• USD/UAH 27.6217.06.2019EUR/UAH 31.0217.06.2019
    • travel@joinup.ua
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Китай


China

Тури на відпочинок в Китай (о. Хайнань)

На сьогоднішній день Китай з Join UP! це:

  • Власна чартерна програма Київ – острів Хайнань на крилах SkyUp.
  • Великий вибір готелів на найпопулярніших курортах острова Хайнань: Санья Бей, Дадунхай, Ялунбей (Ялунвань), Хайтангбей, Бухта Чистої Води. Моментальне підтвердження кращих готелів кожного регіону. Ексклюзивні ціні на популярні готелі.
  • Надійні партнери – приймаюча компанія Sanya Wealth International Travel Service.
  • Широка екскурсійна програма і комбіновані тури.

Дізнатись більше

Китай – це країна, яка дивує неймовірно. Все тут особливе, нове і незвичне. Подорож до Китаю розширює горизонти, дає знання, насичує неймовірними враженнями і дарує незабутні спогади!

Хайнань – найпівденніша провінція Китаю. Більшу частину її території займає однойменний острів – другий за величиною острів Китаю. Він лежить на південь від материкової китайської провінції Гуандун і відділений від півострова Лейчжоу вузькою і неглибокою протокою Цюнчжоу. На заході від Хайнаня, через Тонкінську затоку, розкинувся В’єтнам. З півдня і сходу о. Хайнань омивається відкритим морем. Територія острова становить близько 32 900 кв.км, що трохи більше площі такої країни, як Бельгія.

У величезній акваторії, що входить до складу провінції Хайнань, розкидано понад 300 малих островів архіпелагу Саньша. В сумі площа цих островів складає лише 3% від площі всієї провінції, але площа акваторії перевищує розміри будь-якої європейської країни.

Як закохатися в Хайнань за 7 днів?

У переддень запуску чартерної програми Join UP! на острів Хайнань ми приготували для вас чарівний сюрприз! За підтримки міністерства туризму Китаю, Hainan Airlines і центру багатопрофільної медицини «І-лін», ми створили абсолютно неймовірний промо-тур.
Немов трейлер до давно очікуваного фільму, наш тур розкриє для вас всі секрети і найяскравіші грані Хайнаня.
Ні, це не рекламний тур з інспекцією готелів і швидкими пробіжками екскурсійними об’єктами. І це не екскурсійний тур, в якому відвідуються найбільш протоптані туристичні маршрути.

Наша мета – дати вам відчути, що таке китайська культура, медицина, кухня. І показати місця і пляжі, від яких перехоплює дух.

Ваше завдання – отримати максимальну насолоду і полюбити Хайнань так само трепетно, як любимо його ми.

Наш тур не містить обмежень щодо бронювання: агенти можуть забронювати участь не тільки для себе, але також для родичів, друзів або ж улюблених туристів.

Повна програма туру

Стоимость по курортам

Опис курортів

Хайнань

Країна: Китай

мандрівників: 200

рейтинг:


Самая южная провинция Китая. Большинство территории суши провинции приходится на одноименный остров — Хайнань. Остров находится к югу от материковой китайской провинции Гуандун, и отделен от гуандунского полуострова Лэйчжоу узким и неглубоким проливом Цюнчжоу.

Санья

Країна: Китай

мандрівників: 2870

рейтинг:


Город Санья расположен на самом юге острова Хайнань. Население города приближается к 700 тысячам человек. Санья - одновременно очень молодой и очень древний город.

Країна Розмаху

У Китаї в усьому відчувається розмах: найбільша кількість населення, колосальна промисловість, чайна церемонія на кілька годин, сотні страв китайської кухні, теракотова армія з 8000 воїнів і Великий мур майже на 9000 кілометрів... Але краще один раз побачити на власні очі китайський розмах, ніж сто разів почути про нього.

Китайська стіна – єдина архітектурна споруда, яку видно з космосу/

Китай: Новини країни

Китайський Новий рік. Свято наближається!

Тисячі червоних ліхтариків, що прикрашають вулиці, будинки, магазинчики і заклади та створюють просто незабутню і трохи ірреальну атмосферу. Фантастичні нескінченні феєрверки, які мають не тільки доповнити свято, але й відігнати

Join UP! Fashion Weeks. Колекції Китаю та Туреччини

Коко Шанель, Крістіан Діор, Джорджо Армані, Ів Сен-Лоран, Джанні Версаче, Ральф Лорен, Жан-Поль Готьє, Гуччо Гуччі – список відомих модельєрів і дизайнерів, які робили і роблять великі і маленькі революції

Наши в Китае

Китай порой кажется не просто другой страной, а другой планетой. Поэтому нам было особенно интересно узнать, как там живется украинцам. Мы решили ничего не выдумывать и не представлять, а прямо спросили