Місця
Великий китайський мур чекає на вас!
Коли ви потрапите в Китай – очі у вас точно будуть розбігатися в різні боки! І ви, як китайці в інших країнах, почнете фотографувати все, що бачите! Ми хочемо, щоб ваші візити в цю країну залишали найприємніші враження, а ще – багато-багато нових знань і яскравих емоцій. Саме тому ми приготували для вас різноманітні та насичені екскурсійні програми, завдяки яким ви побачите найбільш значущі місця і пам’ятки! Ось тільки деякі з них:
Великий китайський мур – найбільший пам’ятник архітектури. Звичайно, ви знаєте, що його навіть видно з космосу! І це дійсно дуже вражаюче видовище! Загальна його довжина становить 8851,8 км. Процес зведення цієї споруди вражає своїми масштабами. Будівництво Великого китайського муру почалося ще в III столітті до нашої ери за часів правління імператора Цінь Ши Хуан-ді з династії Цінь, в період Царств, що воюють (475-221 рр. до н. е.). У ті часи держава вкрай потребувала захисту від набігів ворогів, зокрема кочового народу хунну. До робіт була залучена п’ята частина населення Китаю, в той час це було близько мільйона осіб.
Долина тринадцяти гробниць династії Мін. Тут поховані 13 з 16 імператорів династії Мін. Зараз долина є меморіальним комплексом зі спорудженими в XVI столітті Великими червоними воротами, які до цього дня служать його парадним входом, а також з декількома павільйонами, альтанками, воротами поменше і стелами на згадку про покійних імператорів. З тринадцяти гробниць можна відвідати дві. Усередині за мармуровими дверима розташовані похоронні камери, що складаються з декількох залів, в останньому з яких стоять п’єдестали з саркофагами імператорів і членів їх сімей. Всі гробниці мають приблизно однакове планування, але відрізняються своїми розмірами і оздобленням.
Парк Іхеюань – літня резиденція імператорів династії Цін на околиці Пекіна. Парк з більш ніж трьома тисячами будівель занесений ЮНЕСКО в список Світової спадщини людства. На захід від нього до 1860 року розташовувались великі Імператорські сади. Створення «Саду чистої брижі» почалося в 1750 році за наказом імператора з влаштування рукотворного озера Куньмін (прообраз – Дяньчі). З виритої при будівництві озера землі зведений пагорб Довголіття, на вершині якого збудовані кілька буддистських храмів. Уздовж берега йде Довгий коридор, занесений в «Книгу рекордів Гіннесса» як найдовший у світі розписаний коридор – 728 метрів. На стінах висить близько 8 тисяч картин. Навколо стоять бронзові фігури драконів і левів – символів імператорської могутності. Тут же на березі стоїть знаменитий Мармуровий човен, де любила обідати імператриця Ци Сі, яка витратила на створення Літнього палацу гроші, зібрані на будівництво китайського військово-морського флоту – 30 мільйонів лян срібла (937,500 кг).
Палац Гугун. Він же – «заборонене місто». Як вам така назва? Найбільший палацовий комплекс у світі (961×753 метрів, 720 тис. м²), і головна резиденція китайських імператорів з XV до початку XX століття. Звідси Піднебесною правили 24 імператора династій Мін і Цін. Перший з китайських об’єктів занесений ЮНЕСКО в список Всесвітньої спадщини людства (1987 року).
А також – храм Неба, ламаїстський храм Юнхегун, парк Миру і ще багато-багато інших чарівних місць чекають на вас! Детальніше про наші екскурсії ви можете дізнатися на сайті.