Агентам

Мексика


MEXICA

Тури на відпочинок в Мексику

Уявіть – ви стоїте в тропічних хащах і під крики квітчастих папуг розглядаєте ієрогліфи майя на стінах храмів Паленке. Або, злившись в одне ціле з дошкою для серфінгу, гребете в бік прибою, що обрушує на узбережжя потужні бірюзові хвилі, а позаду вас тягнуться яскраво-білі пляжі. Або занурюєтеся з аквалангом в підводну печеру в оточенні рибок, немов би намальованих яскравою гуашшю. Або до світанку і до упаду танцюєте на кращих у світі дискотеках Акапулько! А в проміжках – намагаєтеся спробувати хоча б частину з трьохсот місцевих сортів текіли, причому без жодних лаймів і солі, а як суворі мексиканські селяни – з томатним соком, щедро приправленим чилі.

Стоимость по курортам

Caliente Amor

Відпочивайте гаряче разом з Join UP!

Caliente Amor

Відпочивайте гаряче разом з Join UP!

Опис курортів

Ривьера Мая

Країна: Мексика

Ривьера Майя – молодой курорт в 50 км от Канкуна, в нескольких километрах от Тулума, национальных парков Шкарет и Шель-Ха и к юго-востоку от всемирно известной археологической зоны Чичен Итца. Это своего рода оазис клубных отелей, соперничающих между собой в предоставлении услуг "Все включено".

Канкун

Країна: Мексика

мандрівників: 264374

рейтинг:


Канкун не схожий на казку – він і є казка, ідеал, еталон. Білизна піску, що сліпить очі, тропічний клімат з температурою влітку до 37 градусів і взимку до 24 градусів тепла; пляжі, які асоціюються зі словом «мрія» і де ви знайдете широкий вибір водних та інших видів спорту, таких як: снорклінг, дайвінг, водні лижі, мотоцикли, вітрильний спорт, риболовля, плавання з дельфінами, прогулянки верхи, на позашляховиках тощо. Лагуни з мангровими заростями в поєднанні з сучасною архітектурою готелів рівня люкс! Нічні клуби з музикою на вибір – від року до сальси, близько п'ятисот ресторанів для будь-якого гурмана, розташованих на території зони готелів 30 км завдовжки, що своєю формою нагадує щасливу цифру сім, а також ділова частина міста з населенням вісімсот тисяч жителів.

А що там під сомбреро?

Гримуча суміш іспанської, індійської та карибської культур. Стародавні пам'ятники загадкових цивілізацій, кращі пляжі Канкуна і Рів'єра-Майя, дайвінг, текіла, чудова кухня і багато іншого в тіні величезного сомбреро під назвою Мексика.

До речі, текіла виготовляється з серцевини блакитної агави

Мексика: Новини країни

Мексика здійснює мрії: зустрінемо Новий рік у Канкуні?

 «І тоді вони зробили мені пропозицію, від якої неможливо було відмовитися!» – приблизно так ви будете розповідати друзям про те, як вирішили гайнути до сонячної Мексики разом із Join UP!.

Мережа готелів Hard Rock в Мексиці та Домінікані – завжди щось особливе для вас!

Ми дуже любимо, коли бізнес будується з душею. Коли в нього є історія, своя філософія, нестримне бажання постійно вдосконалюватись та змінюватись. Саме тому ми завжди в такому захваті від мережі

Усе буде… Мексика!

Інколи здається, що «Мексика» – це навіть не про країну, а про характер чи стан душі. «Мексика» – це бажання жити на повну, насолоджуватись кожним днем, не боятися висловлювати емоції,