Агентам

Куба


CUBA

Тури на відпочинок на Кубу

Республіка Куба – острівна держава на півночі Карибського моря в західній частині дуги Великих Антильських островів. Країна займає територію однойменного острова і безлічі дрібніших островів. Рельєф Куби переважно рівнинний. Приблизно 2/3 всієї площі – це злегка горбисті рівнини. Пагорби і гори займають близько третини території. Найвищий гірський масив – С’єрра-Маестра – простягнувся вздовж південно-східного узбережжя на 250 км. Його найвища точка – пік Туркино (1974 м).

Стоимость по курортам

Опис курортів

Варадеро

Країна: Куба

Варадеро – курортне місто в провінції Матансас на Кубі. Розташоване воно на півострові Ікакос, за 140 км на схід від Гавани. Це одна з найбільших курортних зон Карибського басейну.

Кайо Гільєрмо

Країна: Куба

Маленький и чистый остров с прозрачным чистым морем, просторным белоснежным побережьем и стадами розовых фламинго. На Кайо-Гильермо — три пляжа, омываемых спокойным морем, общей длиной 4 км, среди которых особенно хорош живописный Плая-Пилар, один из лучших на всей Кубе. .

Кайо-Ларго

Країна: Куба

Кайо-Ларго розташований за 80 км на південь від гловного острова, майже в самому центрі кубинського архіпелагу. Довжина невеликого острівця всього 28 км, а ширина – 3 км, зате весь його південний берег – великий пляж з 20 км найдрібнішого білого піску. Постійних мешканців на Кайо-Ларго немає, якщо не рахувати, звичайно, яскравих птахів та ігуан; кубинці ж приїжджають на острів тільки для роботи в готелях (а живуть в невеликому селі Ісла-дель-Соль).

Кайо-Коко

Країна: Куба

Кайо-Коко – острів у центральній частині Куби, відомий своїми курортами, які працюють за системою «все включено». Він входить у склад провінції С'єго-де-Авіла і є частиною ланцюга островів, що називаються Хардинес-дель-Рей. Островом керує муніципалітет Морон.

Гавана

Країна: Куба

Гавана – столиця Республіки Куба, політичний, економічний і культурний центр країни, адміністративний центр провінції Гавана. Площа великої Гавани становить 726,75 км², місто поділене на 15 муніципалітетів. Гавана розташована на північному заході острова Куба, на березі Мексиканської затоки.

Аромат сигар

Кубу люблять за розкішну природу, чудові пляжі і масу колоніальних і революційних пам'яток. Туристів приваблюють революційна Гавана, курортні Варадеро і Ольгін, ром і, звичайно ж, неповторний аромат сигар.

Кубинський тютюн поширився по всьому світу в 1817 році/

Куба: Новини країни

Чуєте? Куба кличе!

Яскраві широкі сукні та спідниці місцевих жінок, білосніжний пісок пляжів, ретро-автомобілі… Додайте до цього ще всі відтінки океану і скажіть нам – чи можливо взагалі відмовитись від такої кольорової гами? Упевнені,

ЧайTime у травні. Додайте барв!

Ви любите яскраві кольори? Жовті соняхи, насиченого синьо-фіолетового забарвлення волошки, ніжно-рожеві бутони півоній,  яскрава зелена трава, червоні стиглі полуниці та жовтобокі персики. А ще – переливи моря – від блакитного

Куба. Концентрация свободы

Когда речь заходит о Кубе, в голове сразу возникают образы ретроавтомобилей, сигар, зажигательных танцев под звуки маракасов и бонго, вкусных коктейлей всех возможных цветов, пляжей с белоснежным песком, полосатых гамаков,