Агентам

Йорданія


JORDAN

Тури на відпочинок в Иорданию

Йорданія – це сучасне королівство, що пропонує досвідченому мандрівникові різноманітність, безпеку і традиційну гостинність. Тут поєднуються всі принади шикарного дозвілля: пляжний відпочинок і лікування на узбережжях Червоного і Мертвого морів, скельне місто Петра і розваги курорту Акаба, екскурсійні тури цілий рік і кращі готелі Близького Сходу, і, звичайно ж, безкраї простори пустелі Ваді-Рам.

Мабуть, головна принада Йорданії полягає в тому, що в цій країні можна знайти багато плюсів і практично жодного мінуса. Наприклад, цілющу силу Мертвого моря без надлишку відпочиваючих на пляжах, можливість відвідати безліч визначних пам’яток без необхідності долати величезні дистанції, а в Акаба – ще й можливість загорати-купатися цілий рік поспіль без виснажливої ​​літньої спеки. Якщо ви все більше переймаєтеся бажанням відвідати цю чарівну країну, пропонуємо невелику добірку занять, які неодмінно припадуть вам до душі.

Стоимость по курортам

Переплетіння двох культур

Комбінуй легко Йорданія + ОАЕ

Опис курортів

Тала Бэй

Країна: Йорданія

В 15 км от Акабы на берегу Красного Моря, в тихом, очень уютном и месте, окруженном живописными горами, расположился небольшой курортный пригород  Тала Бей. Спуск в воду в этом месте практически везде с понтонов, в отличии от отелей, расположенных в Акабе, и подводный мир нетронут. В этой зоне есть 2 отеля категории 5* и по одному 3* и 4*.

Маин

Країна: Йорданія

мандрівників: 1057

рейтинг:


Хаммамат Маин (Маин Спа) - ещё одно замечательное место, привлекающее туристов горячими водопадами, термальными источниками и прекрасной курортной инфраструктурой. Недалеко отсюда находятся одна из достопримечательностей, связанная с именем Ирода Великого - дворец Макавер (Макаэрус), где танцевала его падчерица Саломея, и где был обезглавлен Иоанн Креститель. Сейчас Маин Спа - это курорт, где со времен Ирода Великого принимают ванны в целебных термальных источниках, и куда люди, уже с римских времён, ехали, чтобы просто погрузиться в воды горячих источников и насладиться окружающими пейзажами.

Мёртвое Море

Країна: Йорданія

мандрівників: 31891

рейтинг:


Мертвое море вне всякого сомнения, это самое удивительное место на земле, расположенное на "высоте" более 400 метров ниже уровня мирового океана. С восточной стороны Мертвое море закрывают горы, а с западной виден Иерусалим, благодаря этому окружающий пейзаж поистине инопланетный. Район Мертвого моря слабо заселен, поэтому здесь всегда спокойно и тихо, а когда-то на этом месте стояли библейские города Содом, Гоморра, Адма, Севоим и Сигор.

Петра

Країна: Йорданія

Гигантские красные скалы и огромный некрополь не имеют ничего общего с современной цивилизацией. Вам остается только наслаждаться их первозданной красотой - это одно из величайших чудес, когда-либо сотворенных природой и человеком. Несмотря на то, что о Петре много написано, вы вряд ли окажетесь готовы к встрече с этим удивительным местом.

Амман

Країна: Йорданія

мандрівників: 13279

рейтинг:


Амман, столиця Йорданії – прекрасне сповнене контрастів місто. Амман являє собою унікальну суміш старого і нового і розташований в ідеальному місці – між пустельною і родючою частиною долини річки Йордан. У діловому центрі Аммана суперсучасні будівлі, готелі, чудові ресторани, галереї та бутіки сусідять з традиційними кав'ярнями та ремісничими майстернями.

Акаба

Країна: Йорданія

мандрівників: 24378

рейтинг:


Цей молодий курорт на узбережжі Червоного моря розташований в північній частині Акабської затоки, за 335 км від Аммана. Там кришталево чиста вода і хороші умови для відпочинку. Завдяки горам в Акабі – особливий мікроклімат: купатися можна цілий рік, в зимові місяці температура води не буває нижче +22 °C, влітку ж справжня спека настає лише в післяполуденні години.

Ваді-Рам

Країна: Йорданія

Пустеля Ваді-Рам – дивовижне місце, непідвладне часу і практично не займане цивілізацією. Тут "працювали" тільки погода і вітри, які створили монументальні «хмарочоси», що їх так гарно описав Лоуренс, який назвав Ваді-Рам «богоподібним простором». .

Солодощі

Солодощі, вироблені в Йорданії, вважаються одними з найкращих в арабському світі.

Це посипане кунжутом печиво, баклява з фісташками, знаменита канафа з сиром, пиріжки катаїф, десерт з гуави жавафа, чудове морозиво, різні зацукровані фрукти і сотні інших кондитерських виробів.

Йорданія: Новини країни

Розслаблення, оздоровлення, нові враження: ласкаво просимо до Йорданії з Join UP! Оновлено 09.07.21

Відмінні пляжі і коралові рифи Червоного моря, цілющі води і лікувальні грязі Мертвого моря, вражаюче кам’яне місто Петра і пустеля Ваді Рам з її космічними пейзажами. А ще — чимало

Movenpick Dead Sea Resort And Spa 5* – зірка серед готелів Йорданії

Така таємнича та ні з чим не зрівняна Йорданія притягує до себе мандрівників своїми захопливими історіями, приваблює дивами, такими як Петра, зачаровує космічними видами пустелі Ваді-Рам та заманює неповторним відпочином

Йорданія. Чари Мертвого моря

Наш світ невимовно красивий, різноманітний та захопливий. В ньому стільки природних чудес, що перевершують фантазії казок, дивують і полонять назавжди. Одне з таких незабутніх місць – Мертве море. Важко відірвати