• USD/UAH 25.7412.11.2019EUR/UAH 28.2912.11.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Індія


INDIA

Тури на відпочинок в Индию

Індія – вражаючий край з багатовіковою історією і дивовижною культурною спадщиною. У цій далекій загадковій країні кожен мандрівник знайде щось близьке саме йому. Тут стираються межі національностей та релігій, панують мир і гармонія. Дивовижно, але більшість мандрівників, які відвідали Індію, повертаються сюди знову і знову.

Пориньте в культуру цієї чудової країни та розкрийте її численні таємниці, і ви обов’язково знайдете ту частинку Індії, яка буде близька вашому серцю.

Спокійний відпочинок на пляжах Гоа і Керали, колоритний Делі та Гімалаї, що здіймаються високо в небо, скарби «Золотого Трикутника» і стародавні секрети аюрведи притягують, як магніт, туристів з різних куточків світу.

Стоимость по курортам

Park Hyatt Goa Resort and Spa 5*

Шикарний готель на березі Аравійського моря

Alila Diwa Goa 5*

Спокійний готель з прекрасним сервісом

Holiday Inn Goa 5*

Ресторани на будь-який смак

Majorda Beach Resort 5*

Оригінальні вечірні заходи

Опис курортів

Север Гоа

Країна: Індія

Северный Гоа является полной противоположностью Южному Гоа. Это недорогая, очень шумная и веселая часть штата. Чаще всего в Северный Гоа приезжают молодые люди и девушки, которые не претендуют на респектабельность и престижность проживания, предпочитая комфорту насыщенную ночную жизнь.

Арамбол

Країна: Індія

мандрівників: 146

рейтинг:


Арамбол (Arambol) – найбільше і найбільш пристосоване для туризму прибережне село на північному узбережжі Гоа. Цей курорт популярний головним чином у туристів-дикунів: джанків, трансерів, фріків та хіпі. Вдень тут запускають повітряних зміїв, катаються на кайтах, вечорами – медитують, займаються йогою, тренують fire-show.

Канакона

Країна: Індія

мандрівників: 1990

рейтинг:


Приблизно до 2000 року мало хто чув про Канакону. Це південний регіон ГОА: пишні поля, ліси, гори, річки та відокремлені пляжі. Зараз це прекрасне місце для пляжного відпочинку як для любителів тиші, так і для поціновувачів активного відпочинку.

Мандрем

Країна: Індія

мандрівників: 420

рейтинг:


Пляж Мандрем в Гоа раскинулся к северу от пляжа Ашвем и к югу от пляжа Арамболь. Это отдельно стоящий пляж с широкими  участками сплошного песка, на который попадает очень мало тени. Пляж Мандрем территориально находится в районе Пернем (Pernem), который является самым северным талуком (районом) Гоа.

Ассагао

Країна: Індія

мандрівників: 91

рейтинг:


Ассагао – респектабельний район, один з найстаріших у Гоа, відомий своїми шикарними португальськими віллами. Один з найулюбленіших районів англійців. Ідеальний вибір для тривалого комфортного проживання.

Кумараком

Країна: Індія

мандрівників: 1893

рейтинг:


Кумараком - живописний район на півострові в штаті Керала. Території покриті кокосовими пальмами, лагунами, лабіринтами каналів і мангровими зарослями, в яких гняздятся птиці. Прибережні води багаті рибою, креветками, крабами.

Аллеппі

Країна: Індія

мандрівників: 245

рейтинг:


Аллеппі (Alleppey), або, як кажуть місцеві мешканці, Аллапужа – місто на Малабарському узбережжі Аравійського моря в індійському штаті Керала між Колламом (85 км на південь) і Кочином (64 км на північ). Місто є популярною туристичною цікавинкою Керали завдяки мережі каналів, озер і лагун, які ще називають внутрішніми водами, за що курорт зветься Венецією Сходу. В Аллапужі розвинені водні види спорту, в серпні-вересні тут проходять водні фестивалі з перегонами на місцевих довгих і вузьких човнах.

Ковалам

Країна: Індія

мандрівників: 7818

рейтинг:


Ковалам – село на узбережжі Аравійського моря, розташоване за 15 км від столиці штату Керала міста Трівандрума. Це один з найпопулярніших пляжних і аюрведичних курортів у Кералі. Усе його узбережжя тепер забудовано численними готелями, ресторанами, аюрведичними клініками та магазинчиками.

Кочин

Країна: Індія

мандрівників: 1117

рейтинг:


Кочин - велике місто-порт і відомий туристичний центр в штаті Керала, на узбережжі Аравійського моря. Міжнародний аеропорт Кочина знаходиться в 29 км від міста. Кочин витягнувся майже на 50 км уздовж узбережжя, на березі зручної закритої гавані, іменованої озером Вембанад.

Моржим

Країна: Індія

мандрівників: 689

рейтинг:


Моржим - курорт на берегу Аравийского моря в Северном Гоа, который стоит особняком на северной стороне устья реки Чапора. Но состоит из светлого чистого песка, чью бескрайнюю полосу можно наблюдать с форта Чапора. Пляж Моржим известен, главным образом, из-за оливковых морских черепах, которые приплывают в эти места откладывать яйца.

Бетул

Країна: Індія

Бетул – досить невеликий пляж, який розкинувся уздовж південної частини річки Сал. Гарний пляж з м'яким піском сріблястого кольору. Навколо ростуть кокосові пальми і фруктові дерева.

Ашвем

Країна: Індія

мандрівників: 250

рейтинг:


Ашвем (Aswem) – один з найбільш малолюдних пляжів Північного Гоа. Його нечисленні відвідувачі можуть вдосталь насолоджуватися рівним пляжем з дрібним піском і відсутністю скель, яких багато в інших містечках курорту. На відміну від південного узбережжя, пляж тут темнішого кольору, бо в місці впадіння річки пісок через мул набуває сірого відтінку.

Ваінгуінім

Країна: Індія

мандрівників: 1540

рейтинг:


Ваінгуінім – це пляж, розташований приблизно за 7 км на південь від центру міста Панаджі. Дуже тихий, територія широка і чудово підходить тим, хто шукає спокійне місце для відпочинку. Пляж дуже популярний зокрема через унікального бірюзового кольору воду.

Арпора

Країна: Індія

мандрівників: 2669

рейтинг:


Невелике селище Арпора – продовження прибережних сіл Бага і Анжуна. Через віддаленість від моря (найближча до узбережжя межа селища розташована, приблизно, на відстані одного кілометра від води) це місце трохи менш популярне у туристів, ніж пляжні містечка і села. В Арпорі багато дорогих і не дуже готелів, але практично не існує дешевих гестхаусів і бунгало – на них немає попиту.

Бамбола

Країна: Індія

мандрівників: 2690

рейтинг:


Пляж Бамбола розкинувся біля пагорбів перед гирлом річки Зуарі (Zuari), між Університетом Гоа і Медичним коледжем Гоа. Тут на вас чекають насправді незаймана природна краса і чудовий вид на море. Пляж Бамбола популярний у любителів спокійного сімейного відпочинку на пляжі, а красиві пальмові гаї на березі забезпечують спокій і усамітнення для закоханих парочок.

Сернабатим

Країна: Індія

мандрівників: 794

рейтинг:


Пляж Сернабатим в действительности самая южная часть пляжа Колва, следующий к северу за Бенаулимом.

Вагатор

Країна: Індія

мандрівників: 609

рейтинг:


Вагатор (Vagator) – симпатичний курорт у Північному Гоа, розташований за 2 км від Анджуни і популярний в першу чергу у любителів танцювальної музики. Мальовнича місцевість, зі скелями, що спускаються до моря, високими пальмами; небагатолюдний пляж, особливо в порівнянні з таким популярним курортом як Калангут, і чудовий краєвид околиць принесли йому славу одного з найпрекрасніших містечок на північному узбережжі. Не дуже добре розвинена туристична інфраструктура, з одного боку, дозволяє уникнути всіх мінусів більш популярних у туристів пляжів, а з іншого – все-таки надає найнеобхідніше.

Беталбатім

Країна: Індія

мандрівників: 1725

рейтинг:


Беталбатім – невеликий і тихий пляж, що простягнувся за пару кілометрів від пляжу Колва. Тут можна спокійно погуляти, насолодитися тишею, розслабитися під шелест пальм, що хитаються на вітру, і помедитувати, споглядаючи мерехтливі води Аравійського моря. Особливістю цього пляжу є те, що тут мешкає багато дельфінів, і місцеві жителі можуть взяти вас із собою в море, щоб поспостерігати за цими прекрасними створіннями.

Бага

Країна: Індія

мандрівників: 1974

рейтинг:


Тут розташовано кілька готелів, є невеличкий мальовничий пляж і тече красива річка, в водах якої дуже люблять купатися діти. Міжнародний аеропорт «Даболім» розташований усього за годині їзди від курорту. Найближча залізнична станція – в Маргао.

Анжуна

Країна: Індія

мандрівників: 1493

рейтинг:


Анжуна (Anjuna) – справжній центр бурхливого життя в Гоа. Тут зупиняються найбільш «заводні» туристи, які хочуть не стільки купатися і засмагати, скільки веселитися на вечірках під відкритим небом і спілкуватися з місцевим населенням. Усього за декілька кілометрів від Анжуни розташоване місто Мапуса, в якому функціонує велика залізнична станція штату – Тівім.

Кандолім

Країна: Індія

мандрівників: 13841

рейтинг:


Кандолім – менше метушні і веселощів, більше комерції. Кандолім уже більше схожий на південні пляжі – тут менше безтурботних туристів, менше метушні і веселощів. По дорозі від Калангута на Кандолім мандрівники милуються червоними водяними ліліями в мальовничому ставку і типовими іспанськими будівлями.

Калангут

Країна: Індія

мандрівників: 8138

рейтинг:


Калангут (Calangute) – невелике містечко на північному узбережжі Гоа, колись місцева «столиця» хіпі, мабуть, один з найпопулярніших курортів штату. Місцевий пляж не можна назвати найкращим, до того ж багато хто визнає його занадто людним і шумним, зате тут у туристів не буде проблем з розміщенням і харчуванням. Головне достоїнство Калангута – близькість інших, менш людних пляжів, де туристична інфраструктура представлена ​​нечисленними бунгало без зручностей і маленькими гестхаузами, і досить розвинене для Індії транспортне сполучення з містами північного узбережжя.

Синкуэрим

Країна: Індія

Синкуэрим - это прекрасный пляж, который находится на живописном участке побережья. Он расположился к югу от таких популярных пляжей, как Бага, Калангут и Кандолим. Это отличное место для купания, и, обязательно рекомендуем посетить этот пляж, если окажетесь поблизости.

Арросім

Країна: Індія

мандрівників: 4856

рейтинг:


Ароссім на Гоа – це красива, мальовнича смуга м'якого білосніжного пісочку, яка розширюється у південний бік. Буває важко сказати, де починається і де закінчується пляж, тому що між ним і сусідніми немає ніяких природних кордонів. Пляж Ароссім розташований всього за 13 кілометрів від аеропорту Даболим.

Маджорда

Країна: Індія

мандрівників: 2006

рейтинг:


Маджорда расположен в районе Сальцете (Salcete) совсем рядом с другими пляжами Южного Гоа. Это отличный пляж, окаймлен многочисленными пальмами. Здесь вас ждут одни из самых известных отелей и курортов Гоа, из-за чего этот пляж пользуется большой популярностью у туристов.

Уторда

Країна: Індія

мандрівників: 1321

рейтинг:


В 7 км к северу от Колвы находится пляж Уторда – живописное место на фоне пальм. Он граничит с пляжами

Колва

Країна: Індія

мандрівників: 1264

рейтинг:


Селище Колва розташоване на південному кінці прибережної смуги Гоа. Воно розкинулося всього за 6 кілометрів від міста Маргао. Тут гарний і широкий пляж, покритий м'яким піском, оточений рядами зелених пальм.

Бенаулім

Країна: Індія

мандрівників: 1247

рейтинг:


Бенаулім (Benaulim) розташований за 7 км від Маргао і всього за 2 км від пляжу Колва. З цим курортом пов'язаний один цікавий індуїстський міф, згідно з яким Гоа був створений, коли шосте втілення Вішну – Шрі Паршурама (Shri Parshurama) пустив в море з вершини Західних Гат (Western Ghats) стрілу і наказав водам відступити. Те місце, куди встромилася стріла, відомо на санскриті як Banali («місце, куди впала стріла»).

Варка

Країна: Індія

мандрівників: 2450

рейтинг:


Варка – селище в Південному Гоа, що відрізняється широким прекрасним пляжем з дрібним світлим піском. Рекомендований для відпочинку людям, які хочуть моря, сонця, піску і спокою. Варка на відміну від інших пляжів – просто оаза, в тому сенсі, що її можна віднести до кращих морських курортів для людей, які потребують пасивного відпочинку.

Кавелоссим

Країна: Індія

мандрівників: 6005

рейтинг:


Кавелоссим – це один з найбільших населених пунктів на південному заході району Сальцете (Salcete), і розташований він за 11 кілометрів на південь від пляжу Колва. Пляж з такою ж назвою простягнувся за 7 кілометрів на південь від пляжу Варка. На тлі інших відомих пляжів Гоа цей відрізняється своїми розмірами та м'яким піском, серед якого стирчать чорні камені із застиглої лави.

Палолем

Країна: Індія

мандрівників: 330

рейтинг:


Палолем, также называют «Paradise Beach» («Райский пляж»). Он находится в Южном Гоа. Эта местность более километра длиной, слабо развита в плане туризма высшего класса, так что, если вы планируете жить на Палолеме, то вам придётся арендовать простую хижине, наслаждаясь местным бытом.

Велсао

Країна: Індія

Це тихе спокійне село на південному узбережжі Гоа. Тут можна отримати насолоду від краси первозданної природи, майже непошкодженої туристичною інфраструктурою. Єдине, що може затьмарити перебування в цьому селі – це завод з виробництва добрив – Zuari Industries Ltd, який злегка псує чудові пейзажі.

Варкала

Країна: Індія

Варкала (Varkala) – популярний курорт у штаті Керала, що лежить за 40 км від Трівандраме. Саме селище розташоване за 1,5 км від пляжу, там є кілька магазинів і овочевих крамниць, аптека, пошта. Пляжі          Пляж Варкали ділиться на дві частини, між якими є джерело, куди місцеві ходять по воду: Південний берег являє собою відносно тихе рибальське село з кількома готелями і салонами, що розташувалися на крутих схилах упереміш з будинками тутешніх мешканців.

Спеції

Неможливо розповідати про індійську кухню, не згадавши про скарби цієї країни – спеції. Пам'ятайте хороший фільм з Айшварією Рай «Принцеса спецій»? Її магазинчик спецій – це просто Індія в мініатюрі. Пам'ятайте, кожна спеція має своє власне, практично сакральне значення.

Більшість індійських спецій корисна для здоров'я: вони полегшують процес травлення і засвоєння їжі. Індійські кухарі це знають і вміло користуються цими знаннями, використовуючи їх для надання їжі не тільки особливого смаку, а й корисних властивостей. Так, імбир, наприклад, добре допомагає при розладі шлунка, часник знижує рівень холестерину та артеріальний тиск, куркума корисна при виразці і допомагає легше переносити спеку.

Індія: Новини країни

Індія. Усе буде Гоа!

Індія – країна невичерпна. Тут можна жити роками і так і не знати про неї все – така вона багатогранна. І ми впевнені, що навіть після однієї подорожі сюди ви

Керала. Неймовірна Індія!

 Індія – це строката, яскрава, шалена, натхненна, часом незбагненна та завжди захоплива історія, яка, ми вважаємо, має статися з кожним. Дивуватись місцевим звичаям, вибирати спеції, вчитись одягати сарі, спостерігати за

Відкрийте таємниці Індії

Індія схожа на величезну скриню з коштовностями, де в кожного з дорогоцінних каменів та в кожної прикраси є своя дивовижна історія. Історія, оповита тисячолітніми легендами. Історія, розфарбована у десятки яскравих