Агентам

Індія


INDIA

Тури на відпочинок в Индию

Індія – вражаючий край з багатовіковою історією і дивовижною культурною спадщиною. У цій далекій загадковій країні кожен мандрівник знайде щось близьке саме йому. Тут стираються межі національностей та релігій, панують мир і гармонія. Дивовижно, але більшість мандрівників, які відвідали Індію, повертаються сюди знову і знову.

Пориньте в культуру цієї чудової країни та розкрийте її численні таємниці, і ви обов’язково знайдете ту частинку Індії, яка буде близька вашому серцю.

Спокійний відпочинок на пляжах Гоа і Керали, колоритний Делі та Гімалаї, що здіймаються високо в небо, скарби «Золотого Трикутника» і стародавні секрети аюрведи притягують, як магніт, туристів з різних куточків світу.

Стоимость по курортам

Park Hyatt Goa Resort and Spa 5*

Шикарний готель на березі Аравійського моря

Alila Diwa Goa 5*

Спокійний готель з прекрасним сервісом

Holiday Inn Goa 5*

Ресторани на будь-який смак

Majorda Beach Resort 5*

Оригінальні вечірні заходи

Опис курортів

Север Гоа

Країна: Індія

Северный Гоа является полной противоположностью Южному Гоа. Это недорогая, очень шумная и веселая часть штата. Чаще всего в Северный Гоа приезжают молодые люди и девушки, которые не претендуют на респектабельность и престижность проживания, предпочитая комфорту насыщенную ночную жизнь.

Арамбол

Країна: Індія

мандрівників: 197

рейтинг:


Арамбол (Arambol) – найбільше і найбільш пристосоване для туризму прибережне село на північному узбережжі Гоа. Цей курорт популярний головним чином у туристів-дикунів: джанків, трансерів, фріків та хіпі. Вдень тут запускають повітряних зміїв, катаються на кайтах, вечорами – медитують, займаються йогою, тренують fire-show.

Канакона

Країна: Індія

мандрівників: 4354

рейтинг:


Приблизно до 2000 року мало хто чув про Канакону. Це південний регіон ГОА: пишні поля, ліси, гори, річки та відокремлені пляжі. Зараз це прекрасне місце для пляжного відпочинку як для любителів тиші, так і для поціновувачів активного відпочинку.

Мандрем

Країна: Індія

мандрівників: 956

рейтинг:


Пляж Мандрем в Гоа раскинулся к северу от пляжа Ашвем и к югу от пляжа Арамболь. Это отдельно стоящий пляж с широкими  участками сплошного песка, на который попадает очень мало тени. Пляж Мандрем территориально находится в районе Пернем (Pernem), который является самым северным талуком (районом) Гоа.

Ассагао

Країна: Індія

мандрівників: 106

рейтинг:


Ассагао – респектабельний район, один з найстаріших у Гоа, відомий своїми шикарними португальськими віллами. Один з найулюбленіших районів англійців. Ідеальний вибір для тривалого комфортного проживання.

Кумараком

Країна: Індія

мандрівників: 2876

рейтинг:


Кумараком – мальовничий район на півострові в штаті Керала. Це королівство кокосових пальмами, лагун, лабіринтів каналів і мангрових заростей, в яких гніздяться птиці. Прибережні води багаті рибою, креветками, крабами.

Аллеппі

Країна: Індія

мандрівників: 326

рейтинг:


Аллеппі (Alleppey), або, як кажуть місцеві мешканці, Аллапужа – місто на Малабарському узбережжі Аравійського моря в індійському штаті Керала між Колламом (85 км на південь) і Кочином (64 км на північ). Місто є популярною туристичною цікавинкою Керали завдяки мережі каналів, озер і лагун, які ще називають внутрішніми водами, за що курорт зветься Венецією Сходу. В Аллапужі розвинені водні види спорту, в серпні-вересні тут проходять водні фестивалі з перегонами на місцевих довгих і вузьких човнах.

Ковалам

Країна: Індія

мандрівників: 13261

рейтинг:


Ковалам – село на узбережжі Аравійського моря, розташоване за 15 км від столиці штату Керала міста Трівандрума. Це один з найпопулярніших пляжних і аюрведичних курортів у Кералі. Усе його узбережжя тепер забудовано численними готелями, ресторанами, аюрведичними клініками та магазинчиками.

Кочін

Країна: Індія

мандрівників: 2662

рейтинг:


Кочін (або Кочі) – велике місто-порт і відомий туристичний центр у штаті Керала, на узбережжі Аравійського моря. Міжнародний аеропорт Кочі розташований за 29 км від міста. Кочі витягнувся майже на 50 км уздовж берега зручної закритої гавані, яку ще називають озером Вембанад.

Моржим

Країна: Індія

мандрівників: 1503

рейтинг:


Моржим - курорт на берегу Аравийского моря в Северном Гоа, который стоит особняком на северной стороне устья реки Чапора. Но состоит из светлого чистого песка, чью бескрайнюю полосу можно наблюдать с форта Чапора. Пляж Моржим известен, главным образом, из-за оливковых морских черепах, которые приплывают в эти места откладывать яйца.

Бетул

Країна: Індія

мандрівників: 640

рейтинг:


Бетул – досить невеликий пляж, який розкинувся уздовж південної частини річки Сал. Гарний пляж з м'яким піском сріблястого кольору. Навколо ростуть кокосові пальми і фруктові дерева.

Ашвем

Країна: Індія

мандрівників: 333

рейтинг:


Ашвем (Aswem) – один з найбільш малолюдних пляжів Північного Гоа. Його нечисленні відвідувачі можуть вдосталь насолоджуватися рівним пляжем з дрібним піском і відсутністю скель, яких багато в інших містечках курорту. На відміну від південного узбережжя, пляж тут темнішого кольору, бо в місці впадіння річки пісок через мул набуває сірого відтінку.

Ваінгуінім

Країна: Індія

мандрівників: 3142

рейтинг:


Ваінгуінім – це пляж, розташований приблизно за 7 км на південь від центру міста Панаджі. Дуже тихий, територія широка і чудово підходить тим, хто шукає спокійне місце для відпочинку. Пляж дуже популярний зокрема через унікального бірюзового кольору воду.

Арпора

Країна: Індія

мандрівників: 7916

рейтинг:


Невелике селище Арпора – продовження прибережних сіл Бага і Анжуна. Через віддаленість від моря (найближча до узбережжя межа селища розташована, приблизно, на відстані одного кілометра від води) це місце трохи менш популярне у туристів, ніж пляжні містечка і села. В Арпорі багато дорогих і не дуже готелів, але практично не існує дешевих гестхаусів і бунгало – на них немає попиту.

Бамбола

Країна: Індія

мандрівників: 4810

рейтинг:


Пляж Бамбола розкинувся біля пагорбів перед гирлом річки Зуарі (Zuari), між Університетом Гоа і Медичним коледжем Гоа. Тут на вас чекають насправді незаймана природна краса і чудовий вид на море. Пляж Бамбола популярний у любителів спокійного сімейного відпочинку на пляжі, а красиві пальмові гаї на березі забезпечують спокій і усамітнення для закоханих парочок.

Сернабатим

Країна: Індія

мандрівників: 1222

рейтинг:


Пляж Сернабатим в действительности самая южная часть пляжа Колва, следующий к северу за Бенаулимом.

Вагатор

Країна: Індія

мандрівників: 1294

рейтинг:


Вагатор (Vagator) – симпатичний курорт у Північному Гоа, розташований за 2 км від Анджуни і популярний в першу чергу у любителів танцювальної музики. Мальовнича місцевість, зі скелями, що спускаються до моря, високими пальмами; небагатолюдний пляж, особливо в порівнянні з таким популярним курортом як Калангут, і чудовий краєвид околиць принесли йому славу одного з найпрекрасніших містечок на північному узбережжі. Не дуже добре розвинена туристична інфраструктура, з одного боку, дозволяє уникнути всіх мінусів більш популярних у туристів пляжів, а з іншого – все-таки надає найнеобхідніше.

Беталбатім

Країна: Індія

мандрівників: 3212

рейтинг:


Беталбатім – невеликий і тихий пляж, що простягнувся за пару кілометрів від пляжу Колва. Тут можна спокійно погуляти, насолодитися тишею, розслабитися під шелест пальм, що хитаються на вітру, і помедитувати, споглядаючи мерехтливі води Аравійського моря. Особливістю цього пляжу є те, що тут мешкає багато дельфінів, і місцеві жителі можуть взяти вас із собою в море, щоб поспостерігати за цими прекрасними створіннями.

Бага

Країна: Індія

мандрівників: 3535

рейтинг:


Тут розташовано кілька готелів, є невеличкий мальовничий пляж і тече красива річка, в водах якої дуже люблять купатися діти. Міжнародний аеропорт «Даболім» розташований усього за годині їзди від курорту. Найближча залізнична станція – в Маргао.

Анжуна

Країна: Індія

мандрівників: 1798

рейтинг:


Анжуна (Anjuna) – справжній центр бурхливого життя в Гоа. Тут зупиняються найбільш «заводні» туристи, які хочуть не стільки купатися і засмагати, скільки веселитися на вечірках під відкритим небом і спілкуватися з місцевим населенням. Усього за декілька кілометрів від Анжуни розташоване місто Мапуса, в якому функціонує велика залізнична станція штату – Тівім.

Кандолім

Країна: Індія

мандрівників: 25518

рейтинг:


Кандолім – менше метушні і веселощів, більше комерції. Кандолім уже більше схожий на південні пляжі – тут менше безтурботних туристів, менше метушні і веселощів. По дорозі від Калангута на Кандолім мандрівники милуються червоними водяними ліліями в мальовничому ставку і типовими іспанськими будівлями.

Калангут

Країна: Індія

мандрівників: 16108

рейтинг:


Калангут (Calangute) – невелике містечко на північному узбережжі Гоа, колись місцева «столиця» хіпі, мабуть, один з найпопулярніших курортів штату. Місцевий пляж не можна назвати найкращим, до того ж багато хто визнає його занадто людним і шумним, зате тут у туристів не буде проблем з розміщенням і харчуванням. Головне достоїнство Калангута – близькість інших, менш людних пляжів, де туристична інфраструктура представлена ​​нечисленними бунгало без зручностей і маленькими гестхаузами, і досить розвинене для Індії транспортне сполучення з містами північного узбережжя.

Синкуэрим

Країна: Індія

мандрівників: 4014

рейтинг:


Синкуэрим - это прекрасный пляж, который находится на живописном участке побережья. Он расположился к югу от таких популярных пляжей, как Бага, Калангут и Кандолим. Это отличное место для купания, и, обязательно рекомендуем посетить этот пляж, если окажетесь поблизости.

Арросім

Країна: Індія

мандрівників: 8392

рейтинг:


Ароссім на Гоа – це красива, мальовнича смуга м'якого білосніжного пісочку, яка розширюється у південний бік. Буває важко сказати, де починається і де закінчується пляж, тому що між ним і сусідніми немає ніяких природних кордонів. Пляж Ароссім розташований всього за 13 кілометрів від аеропорту Даболим.

Маджорда

Країна: Індія

мандрівників: 3323

рейтинг:


Маджорда расположен в районе Сальцете (Salcete) совсем рядом с другими пляжами Южного Гоа. Это отличный пляж, окаймлен многочисленными пальмами. Здесь вас ждут одни из самых известных отелей и курортов Гоа, из-за чего этот пляж пользуется большой популярностью у туристов.

Уторда

Країна: Індія

мандрівників: 5158

рейтинг:


В 7 км к северу от Колвы находится пляж Уторда – живописное место на фоне пальм. Он граничит с пляжами

Колва

Країна: Індія

мандрівників: 1918

рейтинг:


Селище Колва розташоване на південному кінці прибережної смуги Гоа. Воно розкинулося всього за 6 кілометрів від міста Маргао. Тут гарний і широкий пляж, покритий м'яким піском, оточений рядами зелених пальм.

Бенаулім

Країна: Індія

мандрівників: 2672

рейтинг:


Бенаулім (Benaulim) розташований за 7 км від Маргао і всього за 2 км від пляжу Колва. З цим курортом пов'язаний один цікавий індуїстський міф, згідно з яким Гоа був створений, коли шосте втілення Вішну – Шрі Паршурама (Shri Parshurama) пустив в море з вершини Західних Гат (Western Ghats) стрілу і наказав водам відступити. Те місце, куди встромилася стріла, відомо на санскриті як Banali («місце, куди впала стріла»).

Варка

Країна: Індія

мандрівників: 9483

рейтинг:


Варка – селище в Південному Гоа, що відрізняється широким прекрасним пляжем з дрібним світлим піском. Рекомендований для відпочинку людям, які хочуть моря, сонця, піску і спокою. Варка на відміну від інших пляжів – просто оаза, в тому сенсі, що її можна віднести до кращих морських курортів для людей, які потребують пасивного відпочинку.

Кавелоссим

Країна: Індія

мандрівників: 17136

рейтинг:


Кавелоссим – це один з найбільших населених пунктів на південному заході району Сальцете (Salcete), і розташований він за 11 кілометрів на південь від пляжу Колва. Пляж з такою ж назвою простягнувся за 7 кілометрів на південь від пляжу Варка. На тлі інших відомих пляжів Гоа цей відрізняється своїми розмірами та м'яким піском, серед якого стирчать чорні камені із застиглої лави.

Палолем

Країна: Індія

мандрівників: 749

рейтинг:


Палолем, также называют «Paradise Beach» («Райский пляж»). Он находится в Южном Гоа. Эта местность более километра длиной, слабо развита в плане туризма высшего класса, так что, если вы планируете жить на Палолеме, то вам придётся арендовать простую хижине, наслаждаясь местным бытом.

Велсао

Країна: Індія

Це тихе спокійне село на південному узбережжі Гоа. Тут можна отримати насолоду від краси первозданної природи, майже непошкодженої туристичною інфраструктурою. Єдине, що може затьмарити перебування в цьому селі – це завод з виробництва добрив – Zuari Industries Ltd, який злегка псує чудові пейзажі.

Варкала

Країна: Індія

Варкала (Varkala) – популярний курорт у штаті Керала, що лежить за 40 км від Трівандраме. Саме селище розташоване за 1,5 км від пляжу, там є кілька магазинів і овочевих крамниць, аптека, пошта. Пляжі          Пляж Варкали ділиться на дві частини, між якими є джерело, куди місцеві ходять по воду: Південний берег являє собою відносно тихе рибальське село з кількома готелями і салонами, що розташувалися на крутих схилах упереміш з будинками тутешніх мешканців.

Спеції

Неможливо розповідати про індійську кухню, не згадавши про скарби цієї країни – спеції. Пам'ятайте хороший фільм з Айшварією Рай «Принцеса спецій»? Її магазинчик спецій – це просто Індія в мініатюрі. Пам'ятайте, кожна спеція має своє власне, практично сакральне значення.

Більшість індійських спецій корисна для здоров'я: вони полегшують процес травлення і засвоєння їжі. Індійські кухарі це знають і вміло користуються цими знаннями, використовуючи їх для надання їжі не тільки особливого смаку, а й корисних властивостей. Так, імбир, наприклад, добре допомагає при розладі шлунка, часник знижує рівень холестерину та артеріальний тиск, куркума корисна при виразці і допомагає легше переносити спеку.

Індія: Новини країни

Індія. Усе буде Гоа!

Індія – країна невичерпна. Тут можна жити роками і так і не знати про неї все – така вона багатогранна. І ми впевнені, що навіть після однієї подорожі сюди ви

Керала. Неймовірна Індія!

 Індія – це строката, яскрава, шалена, натхненна, часом незбагненна та завжди захоплива історія, яка, ми вважаємо, має статися з кожним. Дивуватись місцевим звичаям, вибирати спеції, вчитись одягати сарі, спостерігати за

Відкрийте таємниці Індії

Індія схожа на величезну скриню з коштовностями, де в кожного з дорогоцінних каменів та в кожної прикраси є своя дивовижна історія. Історія, оповита тисячолітніми легендами. Історія, розфарбована у десятки яскравих