Агентам

Японія


Japan

Тури на відпочинок в Японию

Японія – країна вранішнього сонця. Столиця держави – Токіо. Японія розташована в Тихому океані на дугоподібному архіпелазі, що складається з понад 6,8 тисячі островів, які зігнутим ланцюгом, близько 3800 кілометрів завдовжки, простягнулися вздовж східного узбережжя Азії. Японія славиться своїми густонаселеними містами, імператорськими палацами, національними парками, храмами і святилищами. Мережа високошвидкісних залізниць «Сінкансен» представлена ​​на всіх основних островах Японського архіпелагу: Кюсю з субтропічними пляжами Окінави, Хонсю, де розташовані Токіо і Хіросіма з меморіалом жертвам атомного бомбардування і Хоккайдо з гірськолижними курортами.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Токио

Країна: Японія

Токио – столица Японии, шумный город, в котором современные небоскребы с неоновой подсветкой сочетаются с традиционными храмами. Среди деревьев расположен богато украшенный синтоистский храм Мэйдзи, известный своими высокими воротами, а в огромных общественных садах находится Императорский дворец. В Токийском национальном музее представлены произведения классического искусства, а в музее Эдо-Токио можно увидеть копию театра кабуки.

Сакура

Цвітіння сакури в Японії – одна з головних атракцій країни.

Щорічно мільйони туристів приїжджають сюди, щоб на власні очі побачити, як розквітають ці дерева. У цей час японські пейзажі здаються просто приголомшливими. Цвітіння сакури вже не одне століття є справжнім святом для японців. Тут його називають Ханамі, що означає – милування квітами. Традиція з'явилася при імператорському дворі, а потім поширилася на всю країну. У ній японці бачили глибокий зміст: краса і швидке в'янення квітів ототожнювалися з життям людини.

Японія: Новини країни

Рекламний тур «Любов та роботи». Скажіть Японії «коннічіва!»

Ну що ж, саме час вивчити, що японською «добрий день» буде «коннічіва», а «добрий вечір» – «конбанва». Що ієрогліф «гора» японською читається як «яма», а «хурма» – як «какі». А