Агентам

В’єтнам


VIETNAM

Тури на відпочинок во Вьетнам

Екзотичний і вражаючий В’єтнам чекає!

Що ви уявляєте, коли чуєте назву країни В’єтнам? Згадуєте про капці-в’єтнамки або про невисоких привітних людей, які завжди посміхаються? Або уявляєте, як будете там виглядати в смішних трикутних панамках? Що б ви не знали про В’єтнам, він все одно знайде, чим ще вас здивувати. Уперше опинившись у В’єтнамі, ви помітите, що це дивовижна країна, де багато гір, озер, трави незвичайного насиченого кольору, дерев, що ростуть в горщиках, маленьких будиночків і натовпу людей на вулицях. У В’єтнамі незвичайний колір неба і особливо великий місяць, тут майже не зустрінеш високих будівель, що затуляють дивовижну картину зоряного неба.

В’єтнам – у першу чергу, це багатонаціональна держава, де кожну провінцію і кожен народ характеризують свої традиції, релігійні уподобання і віри. Серед них – буддизм, католицизм, іслам і деякі інші. При цьому в’єтнамці, незважаючи на всю різницю в поглядах, мають спільні риси, які характеризують їх як єдиний народ, водночас і схожий, і несхожмй несхожий на всі інші.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Далат

Країна: В'єтнам

Далат – місто на центральному нагір’ї В’єтнаму, столиця провінції Ламдонг. Розташований він на плато Лангбанг на рівні приблизно 1 475 метрів над рівнем моря, за 1491 км від Ханоя і за 300 км від Хошиміна. Назва міста, скоріше за все, походить з латської мови, один з можливих перекладів – «річка племені Лат».

Ханой

Країна: В'єтнам

Ханой — столица Вьетнама и второй по численности населения город страны. Главный политический, образовательный и культурный центр страны и второй по значению промышленный центр (после Хошимина). С 1902 по 1953 годы — столица Французского Индокитая, с 1954 по 1976 годы — Демократической Республики Вьетнам (Северного Вьетнама).

Нячанг

Країна: В'єтнам

мандрівників: 2675

рейтинг:


Нячанг — столица провинции Кханьхоа в центральном Вьетнаме. Расположен на побережье Южно-Китайского моря, в 1280 км от Ханоя и в 439 км от Хошимина. Один из самых популярных курортов Вьетнама.

Фантхьет

Країна: В'єтнам

мандрівників: 354

рейтинг:


Фан Тьет (Phan Thiet) расположен в 200 км от Сайгона вдоль юго-восточного вьетнамского побережья; город известен благодаря самому протяженному пляжу страны.  Фан Тьет – это классический пример курорта, сохранившего культуру рыбацкой деревни. В самом городе туристический бизнес не развит, в то время как вдоль побережья на полуострове Муй Не  (Mui Ne) протянулись многие километры прекрасных курортов.

Справа в солом'яному капелюсі

В'єтнамські солом'яні капелюхи – не просто сувенір для туристів, а життєво необхідна для кожного в'єтнамця річ. Вони захищають від сонця і перегрівання, а ще можуть працювати як парасолька!

Капелюхи роблять з пальмового листя, з текстилю (часто – з шовку).