Агентам

Великобританія


GREAT-BRITAIN

Тури на відпочинок в Великобританию

Велика і прекрасна Великобританія

Великобританія асоціюється у нас з лондонською стриманістю в емоціях, вишуканим стилем, справжній аристократизм, відмінним смаком і багатовіковими традиціями. Саме в цю країну хочеться їхати, щоб упевнитися, що існує у світі щось вічне і непорушне. А ще сюди хочеться приїхати і на власні очі побачити Біг-Бен, Вестмінстерське абатство, справжню королеву, непохитних вартових, які несуть свою службу немов стійкі олов’яні солдатики, ту саму Темзу, про яку писали десятки великих письменників і якій було присвячено безліч текстів на шкільних уроках англійської.

Так і хочеться запитати місцевих жителів: «Як це жити у справжньому королівстві?» Адже ми знаємо, що королівства і королеви здебільшого існують тільки в казках. Англія багата на таланти: Шерлок Холмс і його творець Артур Конан Дойл, Вільям Шекспір, Джейн Остін, Шарлота Бронте, Льюїс Керрол, сер Вальтер Скотт і багато-багато інших родом саме з цієї країни. Ось як надихає Велика Британія! Надихайтеся разом з Join UP! і ви.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Лондон

Країна: Великобританія

мандрівників: 43695

рейтинг:


Лондон — город, столица Соединённого Королевства Великобритании и Северной Ирландии. Административно образует регион Англии Большой Лондон, разделённый на 33 самоуправляемые района. Население — 8,4 млн человек (2013 год), второй по величине город Европы и крупнейший в Евросоюзе.

Дощова країна

Парасолька – це майже символ Великобританії, і особливо – Лондона. Адже тут без парасольки з дому майже ніхто не виходить, навіть якщо вранці за вікном світить сонце. Дощ може початися зовсім раптово. Завдяки погоді, тут є величезний вибір парасольок усіх кольорів і розмірів. І коли вони всі відкриваються на вулиці – створюється враження незвичайного свята!

Через особливості рельєфу велика частина Шотландії, а також горбиста місцевість Уельсу і Англії прохолодніші влітку і холодніші взимку в порівнянні з рештою Англії.