Агентам

Туніс


TUNISIA

Тури на відпочинок в Тунис

Більша частина узбережжя Тунісу – це пляжі з білим піском. У східній частині країни – від Хаммамета до острова Джерба – розташувалися найбільш жваві райони узбережжя з численними туристичними комплексами. Від Сусса до Сфакса тягнеться район Сахеля – царство оливкових і мигдалевих гаїв. На півночі Тунісу, на узбережжі між Бізерта і Табарку, пейзажі більш дикі, там пляжі межують зі скелями.
Ландшафт на півночі Тунісу надзвичайно близький до південно-європейського: дикі, порізані вітрами береги, родюча долина річки Меджеру, гірський ланцюг Високого Теля. Узбережжя в районі Табарки називається Кораловим – це царство підводного полювання та риболовлі.

Стоимость по курортам

Туніс – троянда пустелі

I love I know

Опис курортів

Набёль

Країна: Туніс

мандрівників: 245

рейтинг:


Город Набёль по величине превосходит даже Хаммамет. Здесь находится огромное количество магазинов, баров и ресторанов. Но туристы еще не сильно облюбовали этот курорт, поэтому если туристам нужен регион, где редко встретишь нашего туриста – им нужно ехать в Набель.

Монастир

Країна: Туніс

мандрівників: 42105

рейтинг:


Монастир можно разделить на две части: курорт и центр города. Расположение кукорта Монастир выгодное в том, что он находится ближе к Суссу чем к самому центру г. Монастир.

Махдиа

Країна: Туніс

мандрівників: 16566

рейтинг:


Махдия – самый спокойный, романтичный и уединенный уголок Туниса. Нет пляжей белоснежнее чем здесь. Сюда стоит ехать тем, кто желает побыть наедине с природой либо просто не любит выезжать за пределы гостиницы.

Сусс

Країна: Туніс

мандрівників: 49387

рейтинг:


Сусс – третий по величине город после Туниса и Сфакса. Территориально Сусс расположен немного южнее от Хаммамета, в 80 км. Как курорт Сусс начал развиваться в 60-ых годах, и, как результат, его успела безумно полюбить молодежь, т.

Хаммамет

Країна: Туніс

мандрівників: 78528

рейтинг:


Хаммамет – самый известный курорт восточного побережья Туниса. В 60ых годах ХХ столетия город стал превращаться в курорт, поэтому здесь хорошая развита городская инфраструктура. Здесь представлено самое большое количество отелей, большинство из них имеют на своей территории собственные центры талассотерапии.

Бізерта

Країна: Туніс

Найпівнічніший курорт Тунісу Бізерта – це протяжні пустельні пляжі, просторі проспекти, обсаджені квітучими акаціями, білосніжні французькі особняки в затишному центрі міста і широка гавань-порт, вхід в яку перекриває розвідний міст. До речі, 1920 року саме сюди прийшли на останню стоянку 34 кораблі Російського імператорського флоту. Тож не дивуйтесь, що посеред міської забудови тут височіє храм Олександра Невського, поїдені часом плити на християнському кладовищі рясніють дворянськими прізвищами, а великодній благовіст змішується із закликами муедзина.

Гаммарт

Країна: Туніс

мандрівників: 3057

рейтинг:


Престижне північне передмістя туніської столиці Гаммарт розташовується за 18 км від центру міста. Більшість тутешніх об'єктів розміщення – розкішні приватні резиденції і досить нові готелі високого рівня. Чудові центри таласотерапії, мальовниче узбережжя, де піщані пляжі перемежовуються зі скелястими ділянками, об які розбивається пінний прибій, і близькість до пам'яток Сіді-бу-Саїда і Карфагена – ось плюси цього курорту.

Бордж-Седрія

Країна: Туніс

мандрівників: 742

рейтинг:


Курорт Бордж-Седрія розташований за 20 км від м. Туніс. Цей регіон приваблює туристів тим, що вдале розташування дозволяє поєднувати розмірений відпочинок на білосніжному пляжі, а також шопінг, нічне життя і багато іншого в м.

Табарка

Країна: Туніс

Табарка – старинный финикийский порт, очаровательный уголок Туниса, завораживающий своими густыми лесами, зелеными холмами и коралловыми рифами. Табарка расположена на северном побережье Туниса, в 20 км от границы с Алжиром, у подножия горного массива Хрумирия. Примерно в полукилометре от берега находится небольшой остров (600 м в длину, 400 в ширину).

Энфида

Країна: Туніс

Энфида – город на северо-востоке Туниса с населением около 10 000 жителей. Расположен на железной дороге Тунис – Сус, примерно в 45 км. к северо-востоку от Суса и в 7 км.

Ароматичні олії

Варто звернути увагу на кольорове скло. Дуже дешево можна купити вази, келихи, глечики та вишукані флакони для ароматичних масел. Обов'язково придбайте витончений флакончик із запахом якоїсь рідкісної східної квітки.

У Тунісі ароматичні олії роблять з усього – навіть з кактуса.

Туніс: Новини країни

Космічні порти Сахари та печерні готелі. Що подивитися сет-джеттерам у Тунісі?

Туніс… Такий самобутній, екзотичний, кінематографічний. Пейзажі та медини Тунісу мають такий прекрасний вигляд на екранах і так чудово підходять для зйомок, що стали декораціями не одного культового фільму. Лише “Зоряні

Щось старе, щось нове, щось блакитне. Усе це — Туніс

Туніс розташований не в далекій-далекій галактиці, а на півночі Африки, на узбережжі Середземного моря. Та побувати там уперше — наче попасти у фантастичну кінострічку. Кожна будівля, зустрічний бедуїн, вагон наземного

Загадковий Туніс: 5 причин зустріти літо саме тут

У цій країні є пустеля, рожеві озера і море з райськими пляжами, екзотична африканська природа, піратські селища та міста з французьким шармом. А ще – рифи з рідкісними червоними коралами,