Агентам

Швейцарія


Switzerland

Тури на відпочинок в Швейцарию

Швейцарські годинники, швейцарські банки, надійність і пунктуальність, розкіш і стиль, сири і шоколад … а які у вас перші асоціації, пов’язані з цією країною? Ми в Join UP! у захваті від Швейцарії! І хочемо, щоб ви не тільки знали про неї все найцікавіше, але й обов’язково побували в цій красивій і захопливій країні! Саме тому ми вже приготували для вас найкращі пропозиції для гірськолижного відпочинку, насичені екскурсійні тури, найкращі готелі і зручні авіаперельоти. Насолоджуйтесь Швейцарією разом з нами!

Стоимость по курортам

Опис курортів

Санкт-Мориц

Країна: Швейцарія

мандрівників: 1217

рейтинг:


Санкт-Мориц - коммуна в Швейцарии. Находится в кантоне Граубюнден на берегу одноимённого озера. Входит в состав округа Малоя.

Шоколад – це гордість і символ Швейцарії!

О, скільки видів цього божественного десерту тут можна знайти! Чорний, молочний, білий, з різноманітними горішками, з медом, сухофруктами... про нього можна розповідати просто до нескінченності! Будучи в Швейцарії, обов'язково побалуйте себе шоколадом і купіть пару плиток додому! І, до речі, Швейцарія не просто дихає шоколадом – вона їм живе. Швейцарці – світові лідери зі споживання шоколаду.

У середньому на одного мешканця країни припадає близько 12 кг шоколаду на рік!