• USD/UAH 25.5626.01.2020EUR/UAH 28.0626.01.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Шрі-Ланка


SRI LANKA

Тури на відпочинок на Шри-Ланку

«Шрі-Ланка – це унікальний світ, де на невеликій території існує таке розмаїття культур, пейзажів і кліматичних зон, якого не знайдеш навіть у країнах, чия територія в десятки разів більша»
Сер Артур Кларк

Під час подорожі ви зможете відчути тропіки на узбережжі Індійського океану, насолоджуючись сонечком на безкрайніх піщаних пляжах, побачити стародавні буддійські святині і найстаріше дерево Бодхі, якому більше 2250 років, взяти участь в сафарі на джипах в національному заповіднику, насолодитися м’яким кліматом центральної частини острови, помилуватися водоспадами і відчути прохолоду високогір’я, де на затягнутих туманом плантаціях зростає найкращий знаменитий цейлонський чай. Шрі-Ланка має найбільшу кількість водоспадів по відношенню до займаної нею території, ніж будь-яка країна світу. А ще ви точно оціните ланкійську гостинність, що відома в усьому світі. Місцеві мешканці відрізняються дружелюбністю і готові прийти на допомогу тим, хто не знайомий з місцевими звичаями. Ланкійці дуже гостинні, тож із задоволенням запрошують людей до своїх домівок, якими б скромними вони не були. Перший час буде здаватися незвичним, що всі навколо вам посміхаються. Однак, після вашого повернення з поїздки посмішки жителів острова, що йдуть від самого серця, зігріватимуть вас холодної пори.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Західне узб. – Косгода

Країна: Шрі-Ланка

Косгода – унікальне місце Шрі-Ланки, оскільки тут з морських глибин виходять відкладати яйця гігантські морські черепахи, що пропливають заради цього багато тисяч кілометрів з узбережжя Африки. Тут розташовані черепахові ферми, де розводять 5 видів черепах. Якщо вам пощастить, ви зможете стати свідками і відкладання яєць, і вилуплення з них маленьких черепашок.

Северо-Западное поб. - Вайккала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 487

рейтинг:


Ваикал – город-пляж, практически со всех сторон окруженный океаном. На сегодняшний день, Ваикал имеет прекрасную инфраструктуру и восхитительные золотые пляжи, на которых безопасно купаться даже детям. Загорайте под жарким солнцем, занимайтесь водными видами спорта, играйте в теннис, сквош и мини-гольф, изучайте окрестности – отдых в Ваикале может быть очень разнообразным.

Южное поб. - Ахангама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 412

рейтинг:


Ахангама - Небольшая деревенька в Шри-Ланке всего в 20 минутах приятной поездки от пляжа Унаватуна. Если же поехать в противоположную сторону, то всего в 10 минутах то Ахангамы расположена бухта Велигама, второе по популярности место для серфинга, а еще 10 минут езды приведут Вас в Мириссу. Раскинувшийся в Ахангаме  пляж является приятным местом и для размеренного отдыха, и для более сложного чем в Велигаме серфинга.

Южное поб. - Тангалле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2186

рейтинг:


Город Тангалле находится на самом юге Шри Ланки. На расстоянии порядка 200 километров от столицы Шри Ланки - Коломбо. В основной бухте города, находится рыболовецкий порт.

Східне узб. - Трінкомалі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 417

рейтинг:


Трінкомалі та його околиці мають для країни велике історичне значення. Ці місця є священними як для індуїстів, так і для буддистів. Щоправда звідси випливають розбіжності між тамілами і сингалами в питанні щодо того, кому належить Трінкомалі.

Южное поб. - Унаватуна

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4168

рейтинг:


Унаватуну (Unawatuna) — симпатичная рыбацкая деревушка с отличными песчаным пляжем и пальмовыми рощами. По версии канала Дискавери - этот пляж входит в «десятку» лучших во всем мире. Унаватуна находится на южном побережье Шри Ланки  с большим количеством туристов, гестхаузов и небольшой лагуной, что очень удобно подходит для плавания даже детям.

Южное поб. - Велигама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 508

рейтинг:


Велигма (Weligama, «Песочная деревня») - уютно расположилась в большой живописной бухте, красоту которой можно оценить на закате, отправившись на ее восточную часть. Там же находится штаб-квартира серферов, которые очень ценят местные волны. В противоположной стороне, на западе, все наоборот — вода тихая, спокойная и лазурно-чистая, как сапфир.

Західне узб. - Хіккадува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2156

рейтинг:


Хіккадува (Hikkaduwa) – дуже популярний курорт з розвиненою інфраструктурою і чудовими умовами для шикарного відпочинку, який вважається найкращим дайв-курортом усієї Шрі-Ланки. Трохи осторонь від головного пляжу численні серфери щосили підкорюють хвилі: у Хіккадуві розташована їхня штаб-квартира. Сучасні готелі Хіккадуви дуже різноманітні, є серед них фешенебельні і претензійні, а є і цілком затишні готелі економ-класу.

Східне узб. - Нілавелі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2189

рейтинг:


Нілавелі – це маленьке курортне село, яке розташувалося за 10 кілометрів на схід від Трінкомалі. Своєю популярністю Нілавелі зобов'язане виключно туристам. На сході Шрі-Ланки через більш ніж 30-річну війну не відбувалося жодного розвитку, тим не менш, східне узбережжя Шрі-Ланки приваблювало багатьох туристів.

Західне узб. – Маунт-Лавінія

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2563

рейтинг:


Дехівала-Маунт-Лавінія – це чудове місто, розташоване на острові Шрі-Ланка, яке могло похвалитися найкращими і найвідомішими пляжами на всьому острові ще з часів англійської колонізації. Пісок тут, як і на багатьох курортах Шрі-Ланки, дуже сухий і чистий, а вода тепла і спокійна. Вологість повітря практично завжди тримається вище за позначку в 75 відсотків.

Західне узб. – Ваддува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2302

рейтинг:


Розташування Ваддува – це один з найбільш відомих курортів, розташований на південь від столиці Шрі-Ланки, за 35 км на південь від Коломбо. На узбережжі працюють дайвінг-центри з досвідченими інструкторами, відкриті з жовтня по березень. Жителі містечка відомі всьому світу як «усміхнені люди», вони славляться своєю гостинністю і привітністю.

Северо-Западное поб. - Маравила

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 33

рейтинг:


Маравила - туристический курорт Шри-Ланки, расположен в 60 км севернее Коломбо. Пляжи с мягким золотистым песком, потаенные бухты и заливы, подводные коралловые сады, облюбованные рыбами всех цветов радуги. Маравила - туристический курорт Шри-Ланки, который предлагает своим путешественникам бесконечные пляжи с мягким золотистым песком, потаенные бухты и заливы, ласковую воду цвета голубого сапфира, подводные коралловые сады, останки затонувших кораблей и мелководья, облюбованные рыбами всех цветов радуги.

Южное поб. - Коггала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1507

рейтинг:


Когалла – один из популярнейших курортов Шри-Ланки, привлекающий прежде всего поклонников подводного плавания. Удивительные коралловые рифы и многообразие морских жителей делают каждое погружение интересным и незабываемым. Курорт Когалла находится в 130 км к югу от Коломбо.

Коломбо

Країна: Шрі-Ланка

Коломбо – найбільше місто Шрі-Ланки. Засноване арабськими торговцями, потім укріплене португальцями, завойоване голландцями, відбудоване як солідна столиця англійцями, Коломбо рівною мірою є містом старого колоніального минулого і жвавим діловим центром сьогодення. Воно розташоване на західному узбережжі острова і входить у склад мегаполісу Велике Коломбо, який також включає законодавчу столицю Шрі-Ланки Шрі-Джаяварденепура-Котте та Дехівала-Маунт-Лавінія.

Західне узб. – Ахунгала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4818

рейтинг:


Ахунгала – невелике рибальське містечко, розташоване за 78 км від Коломбо. В Ахунгалі прекрасні морські і тропічні пейзажі. Відвідавши це містечко, ви зможете насолодитися чудовими океанськими і тропічними пейзажами, величними водоспадами і чарівними красотами підводного світу.

Южное поб. - Диквелла

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 514

рейтинг:


Диквелла (Dikwella) - небольшой поселок на юге Шри-Ланки, расположенный в бухте. Прекрасные пляжи, тихий, спокойный отдых. Океан здесь спокоен, на прибрежном дне сохранились кораллы.

Західне узб. – Бентота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 10026

рейтинг:


Розташування Для туристів, охочих побувати у світі романтики, острів Шрі-Ланка створив чудовий курорт Бентота. У ньому дружно співіснують річки і моря, а на місці їх злиття – великий пляж з прохолодною тінню від кокосових пальм. Під ними навіть в найбільш нестерпну спеку можна насолодитися прохолодою.

Західне узб. – Індурува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1981

рейтинг:


Містечко Індурува розташоване за 64 кілометри від столиці острова – Коломбо. Від аеропорту їхати сюди півтори години. Індурува – відносно новий туристичний район.

Західне узб. – Калутара

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 6347

рейтинг:


Розташування На південному заході Шрі-Ланки розташований ще один з хороших курортів цього острова. Його назва Калутара. Від нього до столиці Коломбо – 42 км, а прославився він по всьому світу своїми спортивними клубами.

Южное поб. - Галле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2301

рейтинг:


Галле (Galle) — крупный город-порт на юго-западе Шри-Ланки, столица Южной провинции. Основная достопримечательность — голландский форт, построенный в 17 веке. В настоящее время в Галле развита пищевая (в том числе рыбная), стекольная и текстильная промышленность.

Северо-Западное поб. - Негомбо

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 5413

рейтинг:


Негомбо - популярный туристический курорт, расположенный примерно в 12 км от аэропорта Шри-Ланки, севернее Коломбо. Курорт поразит Вас богатой историей и культурой, и Вы сможете совершить самое настоящее путешествие во времени, увидеть девственную природу, национальные праздники, больше узнать о буддизме и даже оказаться на краю земли - горе Ворлдс-Энд. Этот курортный город расположен в 40 км к северу от столицы Шри-Ланки Коломбо.

Західне узб. – Берувела

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4340

рейтинг:


Розташування Берувелла – одна з найпопулярніших курортних зон на Шрі-Ланці. Це місто розташоване за 56 км від Коломбо. Його вважають найпершим поселенням арабських купців, що оселилися тут ще в VII столітті.

Южное поб. - Хамбантота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 837

рейтинг:


Город Хамбантота (Hambantota) расположен на южном побережье острова, в 240 км от Коломбо и является столицей южной провинции Шри-Ланки. Регион отличается довольно засушливым климатом. Основные занятия местного населеления - сельское хозяйство, рыболовство, добыча соли.

Спеції

Як ви вже зрозуміли, особливістю кухні Шрі-Ланки є широке використання всіляких спецій, особливо чилі, що надає страві характерного особливо гострого смаку.

Каррі – суміш спецій з куркуми, коріандру, часнику, чорного перцю, перцю чилі, гірчичного зерна, кмину, кориці та інших компонентів.

Шрі-Ланка: Новини країни

Dreams come true! Комбіновані тури Мальдіви + Шрі-Ланка!

Про що ви мрієте? Можливо, хочете опинитись на невеличкому острові на Мальдівах, де все буде напрочуд красиво, вишукано та тільки для вас? Щоб пити напої з кокосу, милуватись заходами сонця,

На Шрі-Ланку – як додому! Вибирайте улюблений готель!

 Шрі-Ланка – це ледь не перша екзотична країна, яка колись давно з’явилась у нашому портфелі. Певно, саме тому в нас до неї такі ніжні почуття та велике бажання, щоб абсолютно

Акція на Шрі-Ланці

З 11.09.2019 діє нова пропозиція – тим, хто забронює готелі Lanka Super Corals і Hikkaduwa Beach Hotel на вересень-жовтень (заїзд з 12.09.19, виїзд до 31.10.19), ми даруємо* групову екскурсію в