Агентам

Шрі-Ланка


SRI LANKA

Тури на відпочинок în Sri Lanka

«Шрі-Ланка – це унікальний світ, де на невеликій території існує таке розмаїття культур, пейзажів і кліматичних зон, якого не знайдеш навіть у країнах, чия територія в десятки разів більша»
Сер Артур Кларк

Під час подорожі ви зможете відчути тропіки на узбережжі Індійського океану, насолоджуючись сонечком на безкрайніх піщаних пляжах, побачити стародавні буддійські святині та найстаріше дерево Бодхі, якому більше 2250 років, взяти участь у сафарі на джипах у національному заповіднику, насолодитися м’яким кліматом центральної частини острови, помилуватися водоспадами і відчути прохолоду високогір’я, де на затягнутих туманом плантаціях зростає найкращий знаменитий цейлонський чай. Шрі-Ланка має найбільшу кількість водоспадів по відношенню до займаної нею території, ніж будь-яка країна світу. А ще ви точно оціните ланкійську гостинність, що відома в усьому світі. Місцеві мешканці відрізняються дружелюбністю і готові прийти на допомогу тим, хто не знайомий з місцевими звичаями. Ланкійці дуже гостинні, тож із задоволенням запрошують людей до своїх домівок, якими б скромними вони не були. Перший час буде здаватися незвичним, що всі навколо вам посміхаються. Однак, після вашого повернення з поїздки посмішки жителів острова, що йдуть від самого серця, зігріватимуть вас холодної пори.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Західне узб. – Косгода

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 439

рейтинг:


Косгода – унікальне місце Шрі-Ланки, оскільки тут з морських глибин виходять відкладати яйця гігантські морські черепахи, що пропливають заради цього багато тисяч кілометрів з узбережжя Африки. Тут розташовані черепахові ферми, де розводять 5 видів черепах. Якщо вам пощастить, ви зможете стати свідками і відкладання яєць, і вилуплення з них маленьких черепашок.

Північно-Західне узб. – Вайккал

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4364

рейтинг:


Вайккал – місто-пляж, практично з усіх боків оточене океаном. На сьогоднішній день Вайккал має прекрасну інфраструктуру і чудові золоті пляжі, на яких безпечно купатися навіть дітям. Засмагайте під жарким сонцем, займайтеся водними видами спорту, грайте в теніс, сквош та міні-гольф, вивчайте околиці – відпочинок у Вайккалі може бути дуже різноманітним.

Південне узб. – Ахангама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 658

рейтинг:


Ахангама – невелике селище у Шрі-Ланці, розташоване лише за 20 хвилин приємної поїздки від пляжу Унаватуни. Якщо ж поїхати в протилежний бік, то всього за 10 хвилин від Ахангами ви побачите бухту Велігама – друге за популярністю місце для серфінгу, а ще 10 хвилин їзди приведуть вас до Мірісси. Пляж, що простягнувся в Ахангамі, є приємним місцем і для спокійного відпочинку, і для більш складного ніж у Велігамі серфінгу.

Південне узб. – Тангалле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 7702

рейтинг:


Місто Тангалле розташоване на самому півдні Шрі-Ланки. На відстані близько 200 кілометрів від столиці Шрі-Ланки – Коломбо. В основній бухті міста розташувався рибальський порт.

Східне узб. - Трінкомалі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 6128

рейтинг:


Трінкомалі та його околиці мають для країни велике історичне значення. Ці місця є священними як для індуїстів, так і для буддистів. Щоправда звідси випливають розбіжності між тамілами і сингалами в питанні щодо того, кому належить Трінкомалі.

Південне узб. – Унаватуна

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 11672

рейтинг:


Унаватуна (Unawatuna) – симпатичне рибальське село з прекрасним піщаним пляжем і пальмовими гаями. За версією каналу «Діскавері» – цей пляж входить у десятку найкращих у всьому світі. Унаватуна розташована на південному узбережжі Шрі-Ланки, тут завжди велика кількість туристів, гестхаузів, є невелика лагуна, що дуже зручно підходить для плавання навіть дітям.

Південне узб. – Велігама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4092

рейтинг:


Велігама (Weligama, «Піщане село») – затишно розташувалася у великий мальовничій бухті, красу якої можна оцінити на заході сонця, вирушивши у її східну частину. Там також розташована штаб-квартира серферів, які дуже цінують місцеві хвилі. З протилежного боку, на заході, все навпаки – вода тиха, спокійна і прозоро-блакитна, як сапфір.

Західне узб. - Хіккадува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 10640

рейтинг:


Хіккадува (Hikkaduwa) – дуже популярний курорт з розвиненою інфраструктурою і чудовими умовами для шикарного відпочинку, який вважається найкращим дайв-курортом усієї Шрі-Ланки. Трохи осторонь від головного пляжу численні серфери щосили підкорюють хвилі: у Хіккадуві розташована їхня штаб-квартира. Сучасні готелі Хіккадуви дуже різноманітні, є серед них фешенебельні і претензійні, а є і цілком затишні готелі економ-класу.

Східне узб. - Нілавелі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 3228

рейтинг:


Нілавелі – це маленьке курортне село, яке розташувалося за 10 кілометрів на схід від Трінкомалі. Своєю популярністю Нілавелі зобов'язане виключно туристам. На сході Шрі-Ланки через більш ніж 30-річну війну не відбувалося жодного розвитку, тим не менш, східне узбережжя Шрі-Ланки приваблювало багатьох туристів.

Західне узб. – Маунт-Лавінія

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 7297

рейтинг:


Дехівала-Маунт-Лавінія – це чудове місто, розташоване на острові Шрі-Ланка, яке могло похвалитися найкращими і найвідомішими пляжами на всьому острові ще з часів англійської колонізації. Пісок тут, як і на багатьох курортах Шрі-Ланки, дуже сухий і чистий, а вода тепла і спокійна. Вологість повітря практично завжди тримається вище за позначку в 75 відсотків.

Західне узб. – Ваддува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 5148

рейтинг:


Ваддува – це один з найбільш відомих курортів, розташований на південь від столиці Шрі-Ланки, за 35 км на південь від Коломбо. На узбережжі працюють дайвінг-центри з досвідченими інструкторами, відкриті з жовтня по березень. Жителі містечка відомі всьому світу як «усміхнені люди», вони славляться своєю гостинністю і привітністю.

Північно-західне узб. – Маравіла

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2960

рейтинг:


Маравіла – популярний у туристів курорт Шрі-Ланки, розташований за 60 км на північ від Коломбо. Тут ви знайдете пляжі з м'яким золотистим піском, потаємні бухти і затоки, підводні коралові сади, уподобані рибами всіх кольорів райдуги. Маравіла пропонує мандрівникам ласкаву воду кольору блакитного сапфіра і можливість дослідити останки затонулих кораблів.

Південне узб. – Коггала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4337

рейтинг:


Когалла – один з найпопулярніших курортів Шрі-Ланки, що приваблює насамперед шанувальників підводного плавання. Дивовижні коралові рифи та різноманіття морських мешканців роблять кожне занурення цікавим і незабутнім. Курорт Когалла розташований за 130 км на південь від Коломбо.

Коломбо

Країна: Шрі-Ланка

Коломбо – найбільше місто Шрі-Ланки. Засноване арабськими торговцями, потім укріплене португальцями, завойоване голландцями, відбудоване як солідна столиця англійцями, Коломбо рівною мірою є містом старого колоніального минулого і жвавим діловим центром сьогодення. Воно розташоване на західному узбережжі острова і входить у склад мегаполісу Велике Коломбо, який також включає законодавчу столицю Шрі-Ланки Шрі-Джаяварденепура-Котте та Дехівала-Маунт-Лавінія.

Західне узб. – Ахунгала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 7655

рейтинг:


Ахунгала – невелике рибальське містечко, розташоване за 78 км від Коломбо. В Ахунгалі прекрасні морські і тропічні пейзажі. Відвідавши це містечко, ви зможете насолодитися чудовими океанськими і тропічними пейзажами, величними водоспадами і чарівними красотами підводного світу.

Південне узб. – Діквелла

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 951

рейтинг:


Діквелла (Dikwella) – невелике селище на півдні Шрі-Ланки, розташоване в бухті. На туристів у ньому чекають прекрасні пляжі, тихий, спокійний відпочинок. Океан тут спокійний, на прибережному дні збереглися корали.

Західне узб. – Бентота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 16637

рейтинг:


Для туристів, охочих побувати у світі романтики, острів Шрі-Ланка створив чудовий курорт Бентота. У ньому дружно співіснують річки і моря, а на місці їх злиття – великий пляж з прохолодною тінню від кокосових пальм. Під ними навіть в найбільш нестерпну спеку можна насолодитися прохолодою.

Західне узб. – Індурува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2716

рейтинг:


Містечко Індурува розташоване за 64 кілометри від столиці острова – Коломбо. Від аеропорту їхати сюди півтори години. Індурува – відносно новий туристичний район.

Західне узб. – Калутара

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 13271

рейтинг:


На південному заході Шрі-Ланки розташований ще один з хороших курортів цього острова. Його назва Калутара. Від нього до столиці Коломбо – 42 км, а прославився він по всьому світу своїми спортивними клубами.

Південне узб. – Ґалле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 10328

рейтинг:


Ґалле (Galle) – велике місто-порт на південному заході Шрі-Ланки, столиця Південної провінції. Основна визначна пам'ятка міста – голландський форт, побудований в 17 столітті. Наразі в Галле розвинена харчова (зокрема – рибна), скляна і текстильна промисловість.

Північно-західне узб. – Негомбо

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 15715

рейтинг:


Негомбо – популярний туристичний курорт, розташований приблизно за 12 км від аеропорту Шрі-Ланки, на північ від Коломбо. Курорт вразить вас багатою історією і культурою, і ви зможете зробити справжнісіньку подорож у часі, побачити незайману природу, дослідити національні свята, більше дізнатися про буддизм і навіть опинитися на краю землі – горі Ворлдс-Енд. Це курортне місто розташоване за 40 км на північ від столиці Шрі-Ланки Коломбо.

Західне узб. – Берувела

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 10670

рейтинг:


Берувелла – одна з найпопулярніших курортних зон на Шрі-Ланці. Це місто розташоване за 56 км від Коломбо. Його вважають найпершим поселенням арабських купців, що оселилися тут ще в VII столітті.

Південне узб. – Хамбантота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2225

рейтинг:


Місто Хамбантота (Hambantota) розташоване на південному узбережжі острова, за 240 км від Коломбо і є столицею південної провінції Шрі-Ланки. Регіон відрізняється досить посушливим кліматом. Основні заняття місцевого населеленія – сільське господарство, рибальство, видобуток солі.

Спеції

Як ви вже зрозуміли, особливістю кухні Шрі-Ланки є широке використання всіляких спецій, особливо чилі, що надає страві характерного особливо гострого смаку.

Каррі – суміш спецій з куркуми, коріандру, часнику, чорного перцю, перцю чилі, гірчичного зерна, кмину, кориці та інших компонентів.

Шрі-Ланка: Новини країни

“Шрі-Ланка назавжди стала частинкою мого серця” — Ксенія Бугрімова, кінорежисерка та продюсерка

Шрі-Ланка змінює життя кожного, хто хоч раз ступить на її землю. Дика природа, таємничість, щасливі, безтурботні люди — все захоплює та закохує у себе. Але що, як перше враження не

Шрі-Ланка – ідеальне місце, щоб смакувати життя

Ми продовжуємо наближати екзотику. І цього разу через уже знайомий для наших агентів портал в оранжереї київського ботсаду ім. Фоміна телепортувалися під тепле сонечко Шрі-Ланки. Ми слухали спів пташок серед

Вибираємо свій курорт на Шрі-Ланці: корисна шпаргалка

На Шрі-Ланці дуже багато місць, яким варто приділити увагу. Однак найважливіше при плануванні відпустки — вибір курорту для незабутнього відпочинку. Адже пляж та готель — це те, де турист проведе