• USD/UAH 25.6623.09.2019EUR/UAH 28.1423.09.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Шрі-Ланка


SRI LANKA

Тури на відпочинок на Шри Ланку

«Шрі-Ланка – це унікальний світ, де на невеликій території існує таке розмаїття культур, пейзажів і кліматичних зон, якого не знайдеш навіть у країнах, чия територія в десятки разів більша»
Сер Артур Кларк

Під час подорожі ви зможете відчути тропіки на узбережжі Індійського океану, насолоджуючись сонечком на безкрайніх піщаних пляжах, побачити стародавні буддійські святині і найстаріше дерево Бодхі, якому більше 2250 років, взяти участь в сафарі на джипах в національному заповіднику, насолодитися м’яким кліматом центральної частини острови, помилуватися водоспадами і відчути прохолоду високогір’я, де на затягнутих туманом плантаціях зростає найкращий знаменитий цейлонський чай. Шрі-Ланка має найбільшу кількість водоспадів по відношенню до займаної нею території, ніж будь-яка країна світу. А ще ви точно оціните ланкійську гостинність, що відома в усьому світі. Місцеві мешканці відрізняються дружелюбністю і готові прийти на допомогу тим, хто не знайомий з місцевими звичаями. Ланкійці дуже гостинні, тож із задоволенням запрошують людей до своїх домівок, якими б скромними вони не були. Перший час буде здаватися незвичним, що всі навколо вам посміхаються. Однак, після вашого повернення з поїздки посмішки жителів острова, що йдуть від самого серця, зігріватимуть вас холодної пори.

Стоимость по курортам

Anantara

Новий готель на узбережжі

Koggala Hotels

Кращі бюджетні готелі на березі моря

Club Palm Bey / The palms

Популярні готелі, є концепт AI

Club Bentota

Клубна концепція в екзотичному місці

Citrus Hotels

Сплеск емоцій і вражень

Bentota Beach / Chaaya Tranz

Одні з найбільш запитуваних і популярних готелів

Шрі Ланка - рукою подати

Лучшая экскурсионная программа

Опис курортів

Західне узб. - Косгода

Країна: Шрі-Ланка

Косгода - унікальне місце Шрі Ланки, оскільки тут з морських глибин виповзають відкладати яйця гігантські морські черепахи, що пропливають заради цього багато тисяч кілометрів з узбережжя Африки. У Когала знаходяться черепахові ферми, де розводиться близько 5 видів черепах. Якщо Вам пощастить, Ви зможете стати свідками і закладки яєць, і вилуплення з них маленьких черепашок.

Северо-Западное поб. - Вайккала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 487

рейтинг:


Ваикал – город-пляж, практически со всех сторон окруженный океаном. На сегодняшний день, Ваикал имеет прекрасную инфраструктуру и восхитительные золотые пляжи, на которых безопасно купаться даже детям. Загорайте под жарким солнцем, занимайтесь водными видами спорта, играйте в теннис, сквош и мини-гольф, изучайте окрестности – отдых в Ваикале может быть очень разнообразным.

Южное поб. - Ахангама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 412

рейтинг:


Ахангама - Небольшая деревенька в Шри-Ланке всего в 20 минутах приятной поездки от пляжа Унаватуна. Если же поехать в противоположную сторону, то всего в 10 минутах то Ахангамы расположена бухта Велигама, второе по популярности место для серфинга, а еще 10 минут езды приведут Вас в Мириссу. Раскинувшийся в Ахангаме  пляж является приятным местом и для размеренного отдыха, и для более сложного чем в Велигаме серфинга.

Южное поб. - Тангалле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2186

рейтинг:


Город Тангалле находится на самом юге Шри Ланки. На расстоянии порядка 200 километров от столицы Шри Ланки - Коломбо. В основной бухте города, находится рыболовецкий порт.

Східне узб. - Трінкомалі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1557

рейтинг:


Трінкомалі та його околиці мають для країни велике історичне значення. Ці місця є священними як для індуїстів, так і для буддистів. Щоправда звідси випливають розбіжності між тамілами і сингалами в питанні щодо того, кому належить Трінкомалі.

Южное поб. - Унаватуна

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4161

рейтинг:


Унаватуну (Unawatuna) — симпатичная рыбацкая деревушка с отличными песчаным пляжем и пальмовыми рощами. По версии канала Дискавери - этот пляж входит в «десятку» лучших во всем мире. Унаватуна находится на южном побережье Шри Ланки  с большим количеством туристов, гестхаузов и небольшой лагуной, что очень удобно подходит для плавания даже детям.

Южное поб. - Велигама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 508

рейтинг:


Велигма (Weligama, «Песочная деревня») - уютно расположилась в большой живописной бухте, красоту которой можно оценить на закате, отправившись на ее восточную часть. Там же находится штаб-квартира серферов, которые очень ценят местные волны. В противоположной стороне, на западе, все наоборот — вода тихая, спокойная и лазурно-чистая, как сапфир.

Західне узб. - Хіккадува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2156

рейтинг:


Хіккадуву (Hikkaduwa) - дуже популярний курорт з розвиненою інфраструктурою і умовами для шикарного відпочинку, який вважається кращим дайв-курортом всієї Шрі-Ланки. Трохи осторонь від головного пляжу численні серфери щосили підкорюють хвилі: в Хіккадуве розташована їхня штаб-квартира. Сучасні готелі Хіккадуви різноманітні, є серед них фешенебельні і претензійні, а є і цілком затишні готелі економ-класу.

Східне узб. - Нілавелі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1049

рейтинг:


Нілавелі – це маленьке курортне село, яке розташувалося за 10 кілометрів на схід від Трінкомалі. Своєю популярністю Нілавелі зобов'язане виключно туристам. На сході Шрі-Ланки через більш ніж 30-річну війну не відбувалося жодного розвитку, тим не менш, східне узбережжя Шрі-Ланки приваблювало багатьох туристів.

Західне узб. - Маунт Лавінія

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2563

рейтинг:


Маунт Лавінія - це чудове місто, розташоване на острові Шрі-Ланка і володіє найкращими і відомими пляжами на всьому острові з часів англійської колонізації. Пісок тут, як і на багатьох курортах Шрі-Ланки дуже сухий і чистий, а вода тепла і спокійна. Вологість повітря практично завжди тримається вище за позначку в 75 відсотків.

Західне узб. - Ваддува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2279

рейтинг:


Розташування Ваддува- це один з найбільш відомих курортів, розташований на південь від столиці Шрі-Ланки, в 35 км на південь від Коломбо. На узбережжі працюють дайвінг-центри з досвідченими інструкторами, відкриті з жовтня по березень. Жителі містечка відомі всьому світу як "усміхнені люди", вони славляться своєю гостинністю і привітністю.

Северо-Западное поб. - Маравила

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 33

рейтинг:


Маравила - туристический курорт Шри-Ланки, расположен в 60 км севернее Коломбо. Пляжи с мягким золотистым песком, потаенные бухты и заливы, подводные коралловые сады, облюбованные рыбами всех цветов радуги. Маравила - туристический курорт Шри-Ланки, который предлагает своим путешественникам бесконечные пляжи с мягким золотистым песком, потаенные бухты и заливы, ласковую воду цвета голубого сапфира, подводные коралловые сады, останки затонувших кораблей и мелководья, облюбованные рыбами всех цветов радуги.

Южное поб. - Коггала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1430

рейтинг:


Когалла – один из популярнейших курортов Шри-Ланки, привлекающий прежде всего поклонников подводного плавания. Удивительные коралловые рифы и многообразие морских жителей делают каждое погружение интересным и незабываемым. Курорт Когалла находится в 130 км к югу от Коломбо.

Коломбо

Країна: Шрі-Ланка

Розташування Заснований арабськими торговцями, потім укріплений португальцями, завойований голландцями, відбудований, як значна столиця, англійцями, Коломбо в рівній мірі є місто старого колоніального минулого і жвавий діловий центр сьогодення. Місто з населенням понад 1,5 млн. чоловік, є політичним і комерційним центром країни.

Західне узб. - Ахунгала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4818

рейтинг:


Ахунгала - невелике рибальське містечко, розташоване в 78 км від Коломбо. Тут знаходиться приватний міні-зоопарк. В Ахунгалі прекрасні морські і тропічні пейзажі.

Южное поб. - Диквелла

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 514

рейтинг:


Диквелла (Dikwella) - небольшой поселок на юге Шри-Ланки, расположенный в бухте. Прекрасные пляжи, тихий, спокойный отдых. Океан здесь спокоен, на прибрежном дне сохранились кораллы.

Західне узб. - Бентота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 9148

рейтинг:


Розташування Для туристів, охочих побувати в світі романтики, острів Шрі Ланка передбачив хороший хід, створивши чудовий курорт Бентота. У ньому дружно розташувалися річки і моря, а на місці їх злиття - великий пляж з прохолодною тінню від кокосових пальм. Під ними навіть в саму нестерпну спеку можна насолодитися прохолодою.

Західне узб. - Індурува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1981

рейтинг:


Містечко Індурува знаходиться в 64 кілометрах від столиці острова - Коломбо. Від аеропорту їзди сюди півтори години. Індурува - відносно новий туристичний район.

Західне узб. - Калутара

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 6347

рейтинг:


Розташування На південному заході Шрі-Ланки знаходиться один з непоганих курортів цього острова. Його назва Калутара. Він знаходиться в 42 км від столиці Коломбо, а прославився по всьому світу своїми спортивними клубами.

Южное поб. - Галле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2301

рейтинг:


Галле (Galle) — крупный город-порт на юго-западе Шри-Ланки, столица Южной провинции. Основная достопримечательность — голландский форт, построенный в 17 веке. В настоящее время в Галле развита пищевая (в том числе рыбная), стекольная и текстильная промышленность.

Северо-Западное поб. - Негомбо

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 5413

рейтинг:


Негомбо - популярный туристический курорт, расположенный примерно в 12 км от аэропорта Шри-Ланки, севернее Коломбо. Курорт поразит Вас богатой историей и культурой, и Вы сможете совершить самое настоящее путешествие во времени, увидеть девственную природу, национальные праздники, больше узнать о буддизме и даже оказаться на краю земли - горе Ворлдс-Энд. Этот курортный город расположен в 40 км к северу от столицы Шри-Ланки Коломбо.

Західне узб. - Берувела

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4340

рейтинг:


Розташування Берувелла - це одна з найпопулярніших курортних зон. Це місто розташоване в 56 км від міста Коломбо. Берувелла вважають найпершим поселенням арабських купців, що розмістилися тут в VII столітті.

Южное поб. - Хамбантота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 837

рейтинг:


Город Хамбантота (Hambantota) расположен на южном побережье острова, в 240 км от Коломбо и является столицей южной провинции Шри-Ланки. Регион отличается довольно засушливым климатом. Основные занятия местного населеления - сельское хозяйство, рыболовство, добыча соли.

Спеції

Як ви вже зрозуміли, особливістю кухні Шрі-Ланки є широке використання всіляких спецій, особливо чилі, що надає страві характерного особливо гострого смаку.

Каррі – суміш спецій з куркуми, коріандру, часнику, чорного перцю, перцю чилі, гірчичного зерна, кмину, кориці та інших компонентів.

Шрі-Ланка: Новини країни

Акція на Шрі-Ланці

З 11.09.2019 діє нова пропозиція – тим, хто забронює готелі Lanka Super Corals і Hikkaduwa Beach Hotel на вересень-жовтень (заїзд з 12.09.19, виїзд до 31.10.19), ми даруємо* групову екскурсію в

Шрі-Ланка: будь як вдома! Зустрічай нову програму на крилах SkyUp!

Шрі-Ланка – це та екзотика, про яку мріє, певно, кожний. Океан та неймовірної краси пейзажі, смачна та цікава (інколи інакше і не скажеш) їжа, завжди усміхнені обличчя місцевих мешканців, яскраве вбрання,

Наші на Шрі-Ланці

Шрі-Ланка – острів, що приваблює красою і неквапливістю. Впевнені, що багато хто хоч раз у житті мріяв переїхати сюди. Про життя на острові мрії розповідає: Тетяна Коломієць, 38 років Жила