• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Шрі-Ланка


SRI LANKA

Тури на відпочинок на Шри-Ланку

«Шрі-Ланка – це унікальний світ, де на невеликій території існує таке розмаїття культур, пейзажів і кліматичних зон, якого не знайдеш навіть у країнах, чия територія в десятки разів більша»
Сер Артур Кларк

Під час подорожі ви зможете відчути тропіки на узбережжі Індійського океану, насолоджуючись сонечком на безкрайніх піщаних пляжах, побачити стародавні буддійські святині і найстаріше дерево Бодхі, якому більше 2250 років, взяти участь в сафарі на джипах в національному заповіднику, насолодитися м’яким кліматом центральної частини острови, помилуватися водоспадами і відчути прохолоду високогір’я, де на затягнутих туманом плантаціях зростає найкращий знаменитий цейлонський чай. Шрі-Ланка має найбільшу кількість водоспадів по відношенню до займаної нею території, ніж будь-яка країна світу. А ще ви точно оціните ланкійську гостинність, що відома в усьому світі. Місцеві мешканці відрізняються дружелюбністю і готові прийти на допомогу тим, хто не знайомий з місцевими звичаями. Ланкійці дуже гостинні, тож із задоволенням запрошують людей до своїх домівок, якими б скромними вони не були. Перший час буде здаватися незвичним, що всі навколо вам посміхаються. Однак, після вашого повернення з поїздки посмішки жителів острова, що йдуть від самого серця, зігріватимуть вас холодної пори.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Західне узб. – Косгода

Країна: Шрі-Ланка

Косгода – унікальне місце Шрі-Ланки, оскільки тут з морських глибин виходять відкладати яйця гігантські морські черепахи, що пропливають заради цього багато тисяч кілометрів з узбережжя Африки. Тут розташовані черепахові ферми, де розводять 5 видів черепах. Якщо вам пощастить, ви зможете стати свідками і відкладання яєць, і вилуплення з них маленьких черепашок.

Північно-Західне узб. – Вайккал

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 487

рейтинг:


Вайккал – місто-пляж, практично з усіх боків оточене океаном. На сьогоднішній день Вайккал має прекрасну інфраструктуру і чудові золоті пляжі, на яких безпечно купатися навіть дітям. Засмагайте під жарким сонцем, займайтеся водними видами спорту, грайте в теніс, сквош та міні-гольф, вивчайте околиці – відпочинок у Вайккалі може бути дуже різноманітним.

Південне узб. – Ахангама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 412

рейтинг:


Ахангама – невелике селище у Шрі-Ланці, розташоване лише за 20 хвилин приємної поїздки від пляжу Унаватуни. Якщо ж поїхати в протилежний бік, то всього за 10 хвилин від Ахангами ви побачите бухту Велігама – друге за популярністю місце для серфінгу, а ще 10 хвилин їзди приведуть вас до Мірісси. Пляж, що простягнувся в Ахангамі, є приємним місцем і для спокійного відпочинку, і для більш складного ніж у Велігамі серфінгу.

Південне узб. – Тангалле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2186

рейтинг:


Місто Тангалле розташоване на самому півдні Шрі-Ланки. На відстані близько 200 кілометрів від столиці Шрі-Ланки – Коломбо. В основній бухті міста розташувався рибальський порт.

Східне узб. - Трінкомалі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 417

рейтинг:


Трінкомалі та його околиці мають для країни велике історичне значення. Ці місця є священними як для індуїстів, так і для буддистів. Щоправда звідси випливають розбіжності між тамілами і сингалами в питанні щодо того, кому належить Трінкомалі.

Південне узб. – Унаватуна

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4168

рейтинг:


Унаватуна (Unawatuna) – симпатичне рибальське село з прекрасним піщаним пляжем і пальмовими гаями. За версією каналу «Діскавері» – цей пляж входить у десятку найкращих у всьому світі. Унаватуна розташована на південному узбережжі Шрі-Ланки, тут завжди велика кількість туристів, гестхаузів, є невелика лагуна, що дуже зручно підходить для плавання навіть дітям.

Південне узб. – Велігама

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 508

рейтинг:


Велігама (Weligama, «Піщане село») – затишно розташувалася у великий мальовничій бухті, красу якої можна оцінити на заході сонця, вирушивши у її східну частину. Там також розташована штаб-квартира серферів, які дуже цінують місцеві хвилі. З протилежного боку, на заході, все навпаки – вода тиха, спокійна і прозоро-блакитна, як сапфір.

Західне узб. - Хіккадува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2204

рейтинг:


Хіккадува (Hikkaduwa) – дуже популярний курорт з розвиненою інфраструктурою і чудовими умовами для шикарного відпочинку, який вважається найкращим дайв-курортом усієї Шрі-Ланки. Трохи осторонь від головного пляжу численні серфери щосили підкорюють хвилі: у Хіккадуві розташована їхня штаб-квартира. Сучасні готелі Хіккадуви дуже різноманітні, є серед них фешенебельні і претензійні, а є і цілком затишні готелі економ-класу.

Східне узб. - Нілавелі

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2189

рейтинг:


Нілавелі – це маленьке курортне село, яке розташувалося за 10 кілометрів на схід від Трінкомалі. Своєю популярністю Нілавелі зобов'язане виключно туристам. На сході Шрі-Ланки через більш ніж 30-річну війну не відбувалося жодного розвитку, тим не менш, східне узбережжя Шрі-Ланки приваблювало багатьох туристів.

Західне узб. – Маунт-Лавінія

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2563

рейтинг:


Дехівала-Маунт-Лавінія – це чудове місто, розташоване на острові Шрі-Ланка, яке могло похвалитися найкращими і найвідомішими пляжами на всьому острові ще з часів англійської колонізації. Пісок тут, як і на багатьох курортах Шрі-Ланки, дуже сухий і чистий, а вода тепла і спокійна. Вологість повітря практично завжди тримається вище за позначку в 75 відсотків.

Західне узб. – Ваддува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2302

рейтинг:


Ваддува – це один з найбільш відомих курортів, розташований на південь від столиці Шрі-Ланки, за 35 км на південь від Коломбо. На узбережжі працюють дайвінг-центри з досвідченими інструкторами, відкриті з жовтня по березень. Жителі містечка відомі всьому світу як «усміхнені люди», вони славляться своєю гостинністю і привітністю.

Північно-західне узб. – Маравіла

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 33

рейтинг:


Маравіла – популярний у туристів курорт Шрі-Ланки, розташований за 60 км на північ від Коломбо. Тут ви знайдете пляжі з м'яким золотистим піском, потаємні бухти і затоки, підводні коралові сади, уподобані рибами всіх кольорів райдуги. Маравіла пропонує мандрівникам ласкаву воду кольору блакитного сапфіра і можливість дослідити останки затонулих кораблів.

Південне узб. – Коггала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1507

рейтинг:


Когалла – один з найпопулярніших курортів Шрі-Ланки, що приваблює насамперед шанувальників підводного плавання. Дивовижні коралові рифи та різноманіття морських мешканців роблять кожне занурення цікавим і незабутнім. Курорт Когалла розташований за 130 км на південь від Коломбо.

Коломбо

Країна: Шрі-Ланка

Коломбо – найбільше місто Шрі-Ланки. Засноване арабськими торговцями, потім укріплене португальцями, завойоване голландцями, відбудоване як солідна столиця англійцями, Коломбо рівною мірою є містом старого колоніального минулого і жвавим діловим центром сьогодення. Воно розташоване на західному узбережжі острова і входить у склад мегаполісу Велике Коломбо, який також включає законодавчу столицю Шрі-Ланки Шрі-Джаяварденепура-Котте та Дехівала-Маунт-Лавінія.

Західне узб. – Ахунгала

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4818

рейтинг:


Ахунгала – невелике рибальське містечко, розташоване за 78 км від Коломбо. В Ахунгалі прекрасні морські і тропічні пейзажі. Відвідавши це містечко, ви зможете насолодитися чудовими океанськими і тропічними пейзажами, величними водоспадами і чарівними красотами підводного світу.

Південне узб. – Діквелла

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 514

рейтинг:


Діквелла (Dikwella) – невелике селище на півдні Шрі-Ланки, розташоване в бухті. На туристів у ньому чекають прекрасні пляжі, тихий, спокійний відпочинок. Океан тут спокійний, на прибережному дні збереглися корали.

Західне узб. – Бентота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 11329

рейтинг:


Для туристів, охочих побувати у світі романтики, острів Шрі-Ланка створив чудовий курорт Бентота. У ньому дружно співіснують річки і моря, а на місці їх злиття – великий пляж з прохолодною тінню від кокосових пальм. Під ними навіть в найбільш нестерпну спеку можна насолодитися прохолодою.

Західне узб. – Індурува

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 1981

рейтинг:


Містечко Індурува розташоване за 64 кілометри від столиці острова – Коломбо. Від аеропорту їхати сюди півтори години. Індурува – відносно новий туристичний район.

Західне узб. – Калутара

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 6347

рейтинг:


На південному заході Шрі-Ланки розташований ще один з хороших курортів цього острова. Його назва Калутара. Від нього до столиці Коломбо – 42 км, а прославився він по всьому світу своїми спортивними клубами.

Південне узб. – Ґалле

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 2301

рейтинг:


Ґалле (Galle) – велике місто-порт на південному заході Шрі-Ланки, столиця Південної провінції. Основна визначна пам'ятка міста – голландський форт, побудований в 17 столітті. Наразі в Галле розвинена харчова (зокрема – рибна), скляна і текстильна промисловість.

Північно-західне узб. – Негомбо

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 5413

рейтинг:


Негомбо – популярний туристичний курорт, розташований приблизно за 12 км від аеропорту Шрі-Ланки, на північ від Коломбо. Курорт вразить вас багатою історією і культурою, і ви зможете зробити справжнісіньку подорож у часі, побачити незайману природу, дослідити національні свята, більше дізнатися про буддизм і навіть опинитися на краю землі – горі Ворлдс-Енд. Це курортне місто розташоване за 40 км на північ від столиці Шрі-Ланки Коломбо.

Західне узб. – Берувела

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 4340

рейтинг:


Берувелла – одна з найпопулярніших курортних зон на Шрі-Ланці. Це місто розташоване за 56 км від Коломбо. Його вважають найпершим поселенням арабських купців, що оселилися тут ще в VII столітті.

Південне узб. – Хамбантота

Країна: Шрі-Ланка

мандрівників: 837

рейтинг:


Місто Хамбантота (Hambantota) розташоване на південному узбережжі острова, за 240 км від Коломбо і є столицею південної провінції Шрі-Ланки. Регіон відрізняється досить посушливим кліматом. Основні заняття місцевого населеленія – сільське господарство, рибальство, видобуток солі.

Спеції

Як ви вже зрозуміли, особливістю кухні Шрі-Ланки є широке використання всіляких спецій, особливо чилі, що надає страві характерного особливо гострого смаку.

Каррі – суміш спецій з куркуми, коріандру, часнику, чорного перцю, перцю чилі, гірчичного зерна, кмину, кориці та інших компонентів.

Шрі-Ланка: Новини країни

Шрі-Ланка скасувала до кінця січня вимогу щодо другого ПЛР-тесту

У період з 22 січня по 31 січня 2021 року вимога щодо обов’язкового ПЛР-тестування на 5-7 день після прибуття на острів скасована. Залишаються чинними два тестування після прибуття: в готелі

Готелі мережі Cinnamon на Шрі-Ланці: подарунки продовжуються!

Ну що, вже відкрили всі подарунки, які шукали під ялиночкою, обмінялись презентами з друзями та рідними, і стало трошки сумно, бо цей приємний період свят добігає кінця? Не засмучуйтесь! Адже

Шрі-Ланка на Новий рік. Дива починаються!

Новорічні свята для кожного з нас – це період очікування дива. Неважливо – чи йдеться про дитину 5 років, яка вірить у Санту та чари Гаррі Поттера, чи серйозного, ділового