Сейшели призначають побачення
Побачення… Особлива зустріч, до якої готуєшся, яку уявляєш, прокручуєш у голові сотні разів, хочеш, щоб усе було ідеально. Зустріч, яка може перевернути все життя, і від якої завжди очікуєш «метеликів
Київ
▾UA
▾Острови щасливих людей!
Сейшельські острови – дійсно дивовижні! Тільки уявіть, до їхнього складу входять 115 островів, з них заселених – всього лише 33! Скільки ще островів ваблять своєю первозданною природою. Площа держави всього 455 км², а населення – 88 тисяч осіб. Іноді здається, що проживши тут пару років, можна перезнайомитися і подружитися з усіма місцевими мешканцями. Найбільший острів – Мае (25 км завдовжки, 8 км завширшки). Саме тут і розташовані столиця держави – Вікторія і міжнародний аеропорт. Інші великі острови – Силует, Праслін, Ла-Діг. На Сейшелах є безліч дрібних коралових островів, кожен з яких по-своєму прекрасний і унікальний. Художники і фотографи, які хочуть увічнити ці місця і пейзажі, часто завмирають від захоплення. Бо не захоплюватися Сейшелами просто неможливо! Відправляйтеся за щастям і новими враженнями з Join UP!
Усміхнені та доброзичливі!
Ви зрозумієте, як благотворно впливає на людей життя біля океану. На Сейшельських островах всі дуже доброзичливі й усміхнені. Воно й не дивно, кожен день слухати спів екзотичних птахів, їсти райські фрукти і дивитися на величні хвилі – ось воно просте щастя. Місцеві мешканці намагаються догодити кожному гостю, і провести запропонують, і місця покажуть, але не забувайте, що вони все ж розцінюють туристів як постійне джерело доходів, хоч і ставляться до вас зі щирою повагою. На Сейшелах розмовляють креольською мовою, яка являє собою суміш європейських мов з місцевими діалектами, а також англійською та французькою. Ними користуються в готелях, магазинах, банках і місцях розваг, пов’язаних з індустрією туризму. Також нерідко можна почути німецьку та італійську мову. За бажання цілком можливо знайти перекладача, на острові для цього існує спеціальна служба. Впевнені, що складнощів перекладу у вас не виникне, якщо ваше серце відкрите для пригод і неформального спілкування. Пізнавати світ так захопливо разом з Join UP!
Акула чи баракуда – це просто неймовірно смачно!
Тут хочеться їсти постійно. І не тому, що ви голодні, а тому, що просто неможливо відірватися від всіх цих чудових ласощів! На Сейшельських островах найкраща в цьому регіоні. Риба і рис – основні продукти, але тут також дуже популярні фрукти, овочі, трави та спеції. Вибір морепродуктів – величезний, саме тут ви зможете спробувати акулу, баракуду, восьминога, королівську рибу, рибу-папугу і ще багато інших. Не менш відомими стравами креольської кухні є дауб – солодкий соус; раугайле – томатний соус, що подається до риби або ковбаси; карі коко – м’ясо або риба з карі і кокосовим кремом; риба, маринована в лимонному соку, і бредесен – місцевий різновид шпинату. Ну дуже смачні острова!
Запальні танці і дивні музичні інструменти
На Сейшельських островах прижилися і своєрідно поєднались у щось неповторне різноманітні елементи африканської культури. Уряд заснував Національну школу музики і Національний культурний центр, метою яких стало збереження і поширення креольської культури і традицій. Тож, будучи тут, обов’язково спробуйте розучити сомбре моутія – типовий танець Сейшельських островів, в основі якого лежать африканські і малагасійські ритми. У місцевій традиційній музиці присутні європейські, індійські, китайські та арабські інструменти: акордеон, банджо, скрипка тут і снують поруч з макалапо (струнним інструментом), зезом (ситарою), африканськими шкіряним барабаном і бомом. Тож якщо додому ви приїдете з новим і незрозумілим музичним інструментом, та ще й почнете на ньому грати – це буде зовсім не дивно! Подорожуйте з натхненням разом з Join UP!
Не обійшлося на Сейшелах і без цікавих фактів
Тут ви дізнаєтеся дійсно багато чого цікавого! Наприклад, що гранітні острови – найдавніші з тих, що існують на нашій планеті. І що місцевий острів Альдабра – це місце, де живуть сотні тисяч черепах, тому він знаходиться під суворим захистом ЮНЕСКО. Цікаво, що один з островів зветься Фрегат, бо там живе однойменний птах, розмах крил якого може досягати 3 метрів, а в повітрі він може протриматися до 7 днів. Незважаючи на географічне положення островів, на Сейшелах не буває ураганів і циклонів. Тут панує суворий матріархат, а права чоловіка – пропорційні його заробітку. До речі, ви знали, що столиця Сейшельських островів місто Вікторія – найменша столиця в світі? І це тільки декілька фактів з сотень, які ви дізнаєтеся тут! Подорожуйте зі змістом разом з Join UP!
Чаклуни і маги, які приносять удачу
Більшість жителів Сейшельських островів сповідує католицизм і є дуже побожними людьми. Співвідношення віруючих тут таке: католики – 82,3%, англікани – 6,4%, адвентисти сьомого дня – 1,1%, інші християни – 3,4%, індуїсти – 2,1%, мусульмани – 1,1%, інші нехристияни – 1, 5%, не визначилися і атеїсти – 2,1%. Але тут також поширена віра у надприродне, а також старих чарівних духів, яких тут називаються грис. Чаклунство заборонили 1958 року, але на островах, як і раніше, існує безліч чаклунів (бонхоммес), які лікують, готують приворотне зілля, проклинають і роблять заговори на прибуток, любов і удачу. Іноді просто цікаво поспостерігати за їхніми ритуалами, діями і навіть шатами, адже це – важливий і цікавий культурний пласт. А якщо хочете, то можете спробувати ці цікаві обряди на собі. Хоча вирушити в подорож на Сейшели вже само по собі є великою удачею!
У пошуках піратських скарбів
Пошуки захованих на Сейшелах піратських скарбів не припиняються й досі, адже морські розбійники з Мадагаскару відсиджувалися на тутешніх островах під час британських облав, використовуючи острови як природний «сейф». Легенди про скарби не дають спокою шукачам пригод, які знаходять в музеях світу піратські карти, роблять ксерокопії, а потім риють, риють і риють. Причому скрізь – на Мае, Ла-Діге, Фаркуарі, Альдабрі, Провіденсі, Муайені, Силуеті. На Муайені, кажуть, захований скарб ціною в 300 мільйонів англійських фунтів, але знайти його ніхто не може, оскільки він зачарований. А поруч зі столицею в піску виявили старовинні монети і золоті кільця. Найдавніше піратське місце – острів Фрегат, щоправда, зараз це – курорт класу люкс, але пошукати золото за бажання можна і там. Відправляйтеся на Сейшели в пошуках скарбів і нових вражень!
Пірнаємо глибше і дивуємося!
Сейшели – ідеальне місце для тих, хто любить відпочинок, пов’язаний з водою. Найкращим місця для занурення на Сейшельських островах – Anse Petite (Мае), Anse Lazio (Праслін), Anse Potates і бухта Коко на острові Ла-Діг: тут велика глибина відразу біля берега. За прекрасним снорклінгом треба вирушати на безлюдні острови Кокос і Феліче – там навіть можна погладити під водою черепаху або восьминога! Одне з головних місць для дайвінгу – Акулячий берег (Shark Bank) на відстані 8 км на північний захід від Мае з чудовою видимістю під водою: в глибинах можна зустріти рибу-лева і рибу-корову, сірого ската і морську зірку, рибу-жабу і рибу-бритву та навіть кумедних рибу-Пікассо і рибу-Наполеона. А на острові Дес-Рошес коралова стіна тягнеться під водами Індійського океану на тисячі метрів, прикрашена природними печерами і тунелями, вивчати які особливо цікаво. Затамуйте подих – ми занурюємося!
Що купити?
Популярними сувенірами з Сейшельських островів є вироби, сплетені з пальмового листя. До таких предметів відносяться: злегка грубуваті циновки, величезних розмірів капелюхи, шкатулки, кошики, плетені посуд і макети кораблів.
Традиційно популярними тут є й вироби з панцира черепах. У невеликих сувенірних крамницях ви зможете знайти величезний асортимент таких предметів. Однак не поспішайте купувати цю сувенірну продукцію, оскільки вивезення її з країни заборонено.
Сейшели – місце виробництва ексклюзивних коштовних прикрас. Приголомшливої краси корали, перламутр та чорні перли в оправах із золота або срібла мають просто надзвичайний вигляд. Вартість подібних виробів вкрай висока.
Традиційними Сейшельськими сувенірами вважають також раковини і корали. У сувенірних крамницях і спеціалізованих магазинах представлений величезний вибір подібних виробів за порівняно невисокими цінами. Краще купувати таку продукцію в спеціалізованих магазинах, в яких після покупки видається чек. Чек – документ, що дозволяє вивезення з країни раковин і коралів, в іншому випадку куплені речі вам доведеться залишити в будівлі аеропорту.
Роблячи покупки, обов’язково не забудьте про місцевий чай, який має особливий смак. Також гурмани будуть в захваті від сейшельських спецій і прянощів: ванілі, кориці, чилі, гвоздики, каррі і т.д.
Пальма любові
Цей сувенір можна привезти лише з Сейшельських островів. Коко-де-мер називають також «морським горіхом» і горіхом «пальми любові», а росте він тільки на острові Праслін. Оригінальна форма цього плода, що росте на пальмі, завжди запам’ятовується туристам. Деякі кажуть, що морський горіх схожий на серце, іншим же він нагадує сідниці. За незвичайною формою ховається дуже смачний вміст. Варто зауважити, що купувати його потрібно тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення та гарантію достовірності товару.
Острови щасливих людей!
Сейшельські острови – дійсно дивовижні! Тільки уявіть, до їхнього складу входять 115 островів, з них заселених – всього лише 33! Скільки ще островів ваблять своєю первозданною природою. Площа держави всього 455 км², а населення – 88 тисяч осіб. Іноді здається, що проживши тут пару років, можна перезнайомитися і подружитися з усіма місцевими мешканцями. Найбільший острів – Мае (25 км завдовжки, 8 км завширшки). Саме тут і розташовані столиця держави – Вікторія і міжнародний аеропорт. Інші великі острови – Силует, Праслін, Ла-Діг. На Сейшелах є безліч дрібних коралових островів, кожен з яких по-своєму прекрасний і унікальний. Художники і фотографи, які хочуть увічнити ці місця і пейзажі, часто завмирають від захоплення. Бо не захоплюватися Сейшелами просто неможливо! Відправляйтеся за щастям і новими враженнями з Join UP!
Усміхнені та доброзичливі!
Ви зрозумієте, як благотворно впливає на людей життя біля океану. На Сейшельських островах всі дуже доброзичливі й усміхнені. Воно й не дивно, кожен день слухати спів екзотичних птахів, їсти райські фрукти і дивитися на величні хвилі – ось воно просте щастя. Місцеві мешканці намагаються догодити кожному гостю, і провести запропонують, і місця покажуть, але не забувайте, що вони все ж розцінюють туристів як постійне джерело доходів, хоч і ставляться до вас зі щирою повагою. На Сейшелах розмовляють креольською мовою, яка являє собою суміш європейських мов з місцевими діалектами, а також англійською та французькою. Ними користуються в готелях, магазинах, банках і місцях розваг, пов’язаних з індустрією туризму. Також нерідко можна почути німецьку та італійську мову. За бажання цілком можливо знайти перекладача, на острові для цього існує спеціальна служба. Впевнені, що складнощів перекладу у вас не виникне, якщо ваше серце відкрите для пригод і неформального спілкування. Пізнавати світ так захопливо разом з Join UP!
Акула чи баракуда – це просто неймовірно смачно!
Тут хочеться їсти постійно. І не тому, що ви голодні, а тому, що просто неможливо відірватися від всіх цих чудових ласощів! На Сейшельських островах найкраща в цьому регіоні. Риба і рис – основні продукти, але тут також дуже популярні фрукти, овочі, трави та спеції. Вибір морепродуктів – величезний, саме тут ви зможете спробувати акулу, баракуду, восьминога, королівську рибу, рибу-папугу і ще багато інших. Не менш відомими стравами креольської кухні є дауб – солодкий соус; раугайле – томатний соус, що подається до риби або ковбаси; карі коко – м’ясо або риба з карі і кокосовим кремом; риба, маринована в лимонному соку, і бредесен – місцевий різновид шпинату. Ну дуже смачні острова!
Запальні танці і дивні музичні інструменти
На Сейшельських островах прижилися і своєрідно поєднались у щось неповторне різноманітні елементи африканської культури. Уряд заснував Національну школу музики і Національний культурний центр, метою яких стало збереження і поширення креольської культури і традицій. Тож, будучи тут, обов’язково спробуйте розучити сомбре моутія – типовий танець Сейшельських островів, в основі якого лежать африканські і малагасійські ритми. У місцевій традиційній музиці присутні європейські, індійські, китайські та арабські інструменти: акордеон, банджо, скрипка тут і снують поруч з макалапо (струнним інструментом), зезом (ситарою), африканськими шкіряним барабаном і бомом. Тож якщо додому ви приїдете з новим і незрозумілим музичним інструментом, та ще й почнете на ньому грати – це буде зовсім не дивно! Подорожуйте з натхненням разом з Join UP!
Не обійшлося на Сейшелах і без цікавих фактів
Тут ви дізнаєтеся дійсно багато чого цікавого! Наприклад, що гранітні острови – найдавніші з тих, що існують на нашій планеті. І що місцевий острів Альдабра – це місце, де живуть сотні тисяч черепах, тому він знаходиться під суворим захистом ЮНЕСКО. Цікаво, що один з островів зветься Фрегат, бо там живе однойменний птах, розмах крил якого може досягати 3 метрів, а в повітрі він може протриматися до 7 днів. Незважаючи на географічне положення островів, на Сейшелах не буває ураганів і циклонів. Тут панує суворий матріархат, а права чоловіка – пропорційні його заробітку. До речі, ви знали, що столиця Сейшельських островів місто Вікторія – найменша столиця в світі? І це тільки декілька фактів з сотень, які ви дізнаєтеся тут! Подорожуйте зі змістом разом з Join UP!
Чаклуни і маги, які приносять удачу
Більшість жителів Сейшельських островів сповідує католицизм і є дуже побожними людьми. Співвідношення віруючих тут таке: католики – 82,3%, англікани – 6,4%, адвентисти сьомого дня – 1,1%, інші християни – 3,4%, індуїсти – 2,1%, мусульмани – 1,1%, інші нехристияни – 1, 5%, не визначилися і атеїсти – 2,1%. Але тут також поширена віра у надприродне, а також старих чарівних духів, яких тут називаються грис. Чаклунство заборонили 1958 року, але на островах, як і раніше, існує безліч чаклунів (бонхоммес), які лікують, готують приворотне зілля, проклинають і роблять заговори на прибуток, любов і удачу. Іноді просто цікаво поспостерігати за їхніми ритуалами, діями і навіть шатами, адже це – важливий і цікавий культурний пласт. А якщо хочете, то можете спробувати ці цікаві обряди на собі. Хоча вирушити в подорож на Сейшели вже само по собі є великою удачею!
У пошуках піратських скарбів
Пошуки захованих на Сейшелах піратських скарбів не припиняються й досі, адже морські розбійники з Мадагаскару відсиджувалися на тутешніх островах під час британських облав, використовуючи острови як природний «сейф». Легенди про скарби не дають спокою шукачам пригод, які знаходять в музеях світу піратські карти, роблять ксерокопії, а потім риють, риють і риють. Причому скрізь – на Мае, Ла-Діге, Фаркуарі, Альдабрі, Провіденсі, Муайені, Силуеті. На Муайені, кажуть, захований скарб ціною в 300 мільйонів англійських фунтів, але знайти його ніхто не може, оскільки він зачарований. А поруч зі столицею в піску виявили старовинні монети і золоті кільця. Найдавніше піратське місце – острів Фрегат, щоправда, зараз це – курорт класу люкс, але пошукати золото за бажання можна і там. Відправляйтеся на Сейшели в пошуках скарбів і нових вражень!
Пірнаємо глибше і дивуємося!
Сейшели – ідеальне місце для тих, хто любить відпочинок, пов’язаний з водою. Найкращим місця для занурення на Сейшельських островах – Anse Petite (Мае), Anse Lazio (Праслін), Anse Potates і бухта Коко на острові Ла-Діг: тут велика глибина відразу біля берега. За прекрасним снорклінгом треба вирушати на безлюдні острови Кокос і Феліче – там навіть можна погладити під водою черепаху або восьминога! Одне з головних місць для дайвінгу – Акулячий берег (Shark Bank) на відстані 8 км на північний захід від Мае з чудовою видимістю під водою: в глибинах можна зустріти рибу-лева і рибу-корову, сірого ската і морську зірку, рибу-жабу і рибу-бритву та навіть кумедних рибу-Пікассо і рибу-Наполеона. А на острові Дес-Рошес коралова стіна тягнеться під водами Індійського океану на тисячі метрів, прикрашена природними печерами і тунелями, вивчати які особливо цікаво. Затамуйте подих – ми занурюємося!
Що купити?
Популярними сувенірами з Сейшельських островів є вироби, сплетені з пальмового листя. До таких предметів відносяться: злегка грубуваті циновки, величезних розмірів капелюхи, шкатулки, кошики, плетені посуд і макети кораблів.
Традиційно популярними тут є й вироби з панцира черепах. У невеликих сувенірних крамницях ви зможете знайти величезний асортимент таких предметів. Однак не поспішайте купувати цю сувенірну продукцію, оскільки вивезення її з країни заборонено.
Сейшели – місце виробництва ексклюзивних коштовних прикрас. Приголомшливої краси корали, перламутр та чорні перли в оправах із золота або срібла мають просто надзвичайний вигляд. Вартість подібних виробів вкрай висока.
Традиційними Сейшельськими сувенірами вважають також раковини і корали. У сувенірних крамницях і спеціалізованих магазинах представлений величезний вибір подібних виробів за порівняно невисокими цінами. Краще купувати таку продукцію в спеціалізованих магазинах, в яких після покупки видається чек. Чек – документ, що дозволяє вивезення з країни раковин і коралів, в іншому випадку куплені речі вам доведеться залишити в будівлі аеропорту.
Роблячи покупки, обов’язково не забудьте про місцевий чай, який має особливий смак. Також гурмани будуть в захваті від сейшельських спецій і прянощів: ванілі, кориці, чилі, гвоздики, каррі і т.д.
Пальма любові
Цей сувенір можна привезти лише з Сейшельських островів. Коко-де-мер називають також «морським горіхом» і горіхом «пальми любові», а росте він тільки на острові Праслін. Оригінальна форма цього плода, що росте на пальмі, завжди запам’ятовується туристам. Деякі кажуть, що морський горіх схожий на серце, іншим же він нагадує сідниці. За незвичайною формою ховається дуже смачний вміст. Варто зауважити, що купувати його потрібно тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення та гарантію достовірності товару.
Острови щасливих людей!
Сейшельські острови – дійсно дивовижні! Тільки уявіть, до їхнього складу входять 115 островів, з них заселених – всього лише 33! Скільки ще островів ваблять своєю первозданною природою. Площа держави всього 455 км², а населення – 88 тисяч осіб. Іноді здається, що проживши тут пару років, можна перезнайомитися і подружитися з усіма місцевими мешканцями. Найбільший острів – Мае (25 км завдовжки, 8 км завширшки). Саме тут і розташовані столиця держави – Вікторія і міжнародний аеропорт. Інші великі острови – Силует, Праслін, Ла-Діг. На Сейшелах є безліч дрібних коралових островів, кожен з яких по-своєму прекрасний і унікальний. Художники і фотографи, які хочуть увічнити ці місця і пейзажі, часто завмирають від захоплення. Бо не захоплюватися Сейшелами просто неможливо! Відправляйтеся за щастям і новими враженнями з Join UP!
Усміхнені та доброзичливі!
Ви зрозумієте, як благотворно впливає на людей життя біля океану. На Сейшельських островах всі дуже доброзичливі й усміхнені. Воно й не дивно, кожен день слухати спів екзотичних птахів, їсти райські фрукти і дивитися на величні хвилі – ось воно просте щастя. Місцеві мешканці намагаються догодити кожному гостю, і провести запропонують, і місця покажуть, але не забувайте, що вони все ж розцінюють туристів як постійне джерело доходів, хоч і ставляться до вас зі щирою повагою. На Сейшелах розмовляють креольською мовою, яка являє собою суміш європейських мов з місцевими діалектами, а також англійською та французькою. Ними користуються в готелях, магазинах, банках і місцях розваг, пов’язаних з індустрією туризму. Також нерідко можна почути німецьку та італійську мову. За бажання цілком можливо знайти перекладача, на острові для цього існує спеціальна служба. Впевнені, що складнощів перекладу у вас не виникне, якщо ваше серце відкрите для пригод і неформального спілкування. Пізнавати світ так захопливо разом з Join UP!
Акула чи баракуда – це просто неймовірно смачно!
Тут хочеться їсти постійно. І не тому, що ви голодні, а тому, що просто неможливо відірватися від всіх цих чудових ласощів! На Сейшельських островах найкраща в цьому регіоні. Риба і рис – основні продукти, але тут також дуже популярні фрукти, овочі, трави та спеції. Вибір морепродуктів – величезний, саме тут ви зможете спробувати акулу, баракуду, восьминога, королівську рибу, рибу-папугу і ще багато інших. Не менш відомими стравами креольської кухні є дауб – солодкий соус; раугайле – томатний соус, що подається до риби або ковбаси; карі коко – м’ясо або риба з карі і кокосовим кремом; риба, маринована в лимонному соку, і бредесен – місцевий різновид шпинату. Ну дуже смачні острова!
Запальні танці і дивні музичні інструменти
На Сейшельських островах прижилися і своєрідно поєднались у щось неповторне різноманітні елементи африканської культури. Уряд заснував Національну школу музики і Національний культурний центр, метою яких стало збереження і поширення креольської культури і традицій. Тож, будучи тут, обов’язково спробуйте розучити сомбре моутія – типовий танець Сейшельських островів, в основі якого лежать африканські і малагасійські ритми. У місцевій традиційній музиці присутні європейські, індійські, китайські та арабські інструменти: акордеон, банджо, скрипка тут і снують поруч з макалапо (струнним інструментом), зезом (ситарою), африканськими шкіряним барабаном і бомом. Тож якщо додому ви приїдете з новим і незрозумілим музичним інструментом, та ще й почнете на ньому грати – це буде зовсім не дивно! Подорожуйте з натхненням разом з Join UP!
Не обійшлося на Сейшелах і без цікавих фактів
Тут ви дізнаєтеся дійсно багато чого цікавого! Наприклад, що гранітні острови – найдавніші з тих, що існують на нашій планеті. І що місцевий острів Альдабра – це місце, де живуть сотні тисяч черепах, тому він знаходиться під суворим захистом ЮНЕСКО. Цікаво, що один з островів зветься Фрегат, бо там живе однойменний птах, розмах крил якого може досягати 3 метрів, а в повітрі він може протриматися до 7 днів. Незважаючи на географічне положення островів, на Сейшелах не буває ураганів і циклонів. Тут панує суворий матріархат, а права чоловіка – пропорційні його заробітку. До речі, ви знали, що столиця Сейшельських островів місто Вікторія – найменша столиця в світі? І це тільки декілька фактів з сотень, які ви дізнаєтеся тут! Подорожуйте зі змістом разом з Join UP!
Чаклуни і маги, які приносять удачу
Більшість жителів Сейшельських островів сповідує католицизм і є дуже побожними людьми. Співвідношення віруючих тут таке: католики – 82,3%, англікани – 6,4%, адвентисти сьомого дня – 1,1%, інші християни – 3,4%, індуїсти – 2,1%, мусульмани – 1,1%, інші нехристияни – 1, 5%, не визначилися і атеїсти – 2,1%. Але тут також поширена віра у надприродне, а також старих чарівних духів, яких тут називаються грис. Чаклунство заборонили 1958 року, але на островах, як і раніше, існує безліч чаклунів (бонхоммес), які лікують, готують приворотне зілля, проклинають і роблять заговори на прибуток, любов і удачу. Іноді просто цікаво поспостерігати за їхніми ритуалами, діями і навіть шатами, адже це – важливий і цікавий культурний пласт. А якщо хочете, то можете спробувати ці цікаві обряди на собі. Хоча вирушити в подорож на Сейшели вже само по собі є великою удачею!
У пошуках піратських скарбів
Пошуки захованих на Сейшелах піратських скарбів не припиняються й досі, адже морські розбійники з Мадагаскару відсиджувалися на тутешніх островах під час британських облав, використовуючи острови як природний «сейф». Легенди про скарби не дають спокою шукачам пригод, які знаходять в музеях світу піратські карти, роблять ксерокопії, а потім риють, риють і риють. Причому скрізь – на Мае, Ла-Діге, Фаркуарі, Альдабрі, Провіденсі, Муайені, Силуеті. На Муайені, кажуть, захований скарб ціною в 300 мільйонів англійських фунтів, але знайти його ніхто не може, оскільки він зачарований. А поруч зі столицею в піску виявили старовинні монети і золоті кільця. Найдавніше піратське місце – острів Фрегат, щоправда, зараз це – курорт класу люкс, але пошукати золото за бажання можна і там. Відправляйтеся на Сейшели в пошуках скарбів і нових вражень!
Пірнаємо глибше і дивуємося!
Сейшели – ідеальне місце для тих, хто любить відпочинок, пов’язаний з водою. Найкращим місця для занурення на Сейшельських островах – Anse Petite (Мае), Anse Lazio (Праслін), Anse Potates і бухта Коко на острові Ла-Діг: тут велика глибина відразу біля берега. За прекрасним снорклінгом треба вирушати на безлюдні острови Кокос і Феліче – там навіть можна погладити під водою черепаху або восьминога! Одне з головних місць для дайвінгу – Акулячий берег (Shark Bank) на відстані 8 км на північний захід від Мае з чудовою видимістю під водою: в глибинах можна зустріти рибу-лева і рибу-корову, сірого ската і морську зірку, рибу-жабу і рибу-бритву та навіть кумедних рибу-Пікассо і рибу-Наполеона. А на острові Дес-Рошес коралова стіна тягнеться під водами Індійського океану на тисячі метрів, прикрашена природними печерами і тунелями, вивчати які особливо цікаво. Затамуйте подих – ми занурюємося!
Що купити?
Популярними сувенірами з Сейшельських островів є вироби, сплетені з пальмового листя. До таких предметів відносяться: злегка грубуваті циновки, величезних розмірів капелюхи, шкатулки, кошики, плетені посуд і макети кораблів.
Традиційно популярними тут є й вироби з панцира черепах. У невеликих сувенірних крамницях ви зможете знайти величезний асортимент таких предметів. Однак не поспішайте купувати цю сувенірну продукцію, оскільки вивезення її з країни заборонено.
Сейшели – місце виробництва ексклюзивних коштовних прикрас. Приголомшливої краси корали, перламутр та чорні перли в оправах із золота або срібла мають просто надзвичайний вигляд. Вартість подібних виробів вкрай висока.
Традиційними Сейшельськими сувенірами вважають також раковини і корали. У сувенірних крамницях і спеціалізованих магазинах представлений величезний вибір подібних виробів за порівняно невисокими цінами. Краще купувати таку продукцію в спеціалізованих магазинах, в яких після покупки видається чек. Чек – документ, що дозволяє вивезення з країни раковин і коралів, в іншому випадку куплені речі вам доведеться залишити в будівлі аеропорту.
Роблячи покупки, обов’язково не забудьте про місцевий чай, який має особливий смак. Також гурмани будуть в захваті від сейшельських спецій і прянощів: ванілі, кориці, чилі, гвоздики, каррі і т.д.
Пальма любові
Цей сувенір можна привезти лише з Сейшельських островів. Коко-де-мер називають також «морським горіхом» і горіхом «пальми любові», а росте він тільки на острові Праслін. Оригінальна форма цього плода, що росте на пальмі, завжди запам’ятовується туристам. Деякі кажуть, що морський горіх схожий на серце, іншим же він нагадує сідниці. За незвичайною формою ховається дуже смачний вміст. Варто зауважити, що купувати його потрібно тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення та гарантію достовірності товару.
Острови щасливих людей!
Сейшельські острови – дійсно дивовижні! Тільки уявіть, до їхнього складу входять 115 островів, з них заселених – всього лише 33! Скільки ще островів ваблять своєю первозданною природою. Площа держави всього 455 км², а населення – 88 тисяч осіб. Іноді здається, що проживши тут пару років, можна перезнайомитися і подружитися з усіма місцевими мешканцями. Найбільший острів – Мае (25 км завдовжки, 8 км завширшки). Саме тут і розташовані столиця держави – Вікторія і міжнародний аеропорт. Інші великі острови – Силует, Праслін, Ла-Діг. На Сейшелах є безліч дрібних коралових островів, кожен з яких по-своєму прекрасний і унікальний. Художники і фотографи, які хочуть увічнити ці місця і пейзажі, часто завмирають від захоплення. Бо не захоплюватися Сейшелами просто неможливо! Відправляйтеся за щастям і новими враженнями з Join UP!
Усміхнені та доброзичливі!
Ви зрозумієте, як благотворно впливає на людей життя біля океану. На Сейшельських островах всі дуже доброзичливі й усміхнені. Воно й не дивно, кожен день слухати спів екзотичних птахів, їсти райські фрукти і дивитися на величні хвилі – ось воно просте щастя. Місцеві мешканці намагаються догодити кожному гостю, і провести запропонують, і місця покажуть, але не забувайте, що вони все ж розцінюють туристів як постійне джерело доходів, хоч і ставляться до вас зі щирою повагою. На Сейшелах розмовляють креольською мовою, яка являє собою суміш європейських мов з місцевими діалектами, а також англійською та французькою. Ними користуються в готелях, магазинах, банках і місцях розваг, пов’язаних з індустрією туризму. Також нерідко можна почути німецьку та італійську мову. За бажання цілком можливо знайти перекладача, на острові для цього існує спеціальна служба. Впевнені, що складнощів перекладу у вас не виникне, якщо ваше серце відкрите для пригод і неформального спілкування. Пізнавати світ так захопливо разом з Join UP!
Акула чи баракуда – це просто неймовірно смачно!
Тут хочеться їсти постійно. І не тому, що ви голодні, а тому, що просто неможливо відірватися від всіх цих чудових ласощів! На Сейшельських островах найкраща в цьому регіоні. Риба і рис – основні продукти, але тут також дуже популярні фрукти, овочі, трави та спеції. Вибір морепродуктів – величезний, саме тут ви зможете спробувати акулу, баракуду, восьминога, королівську рибу, рибу-папугу і ще багато інших. Не менш відомими стравами креольської кухні є дауб – солодкий соус; раугайле – томатний соус, що подається до риби або ковбаси; карі коко – м’ясо або риба з карі і кокосовим кремом; риба, маринована в лимонному соку, і бредесен – місцевий різновид шпинату. Ну дуже смачні острова!
Запальні танці і дивні музичні інструменти
На Сейшельських островах прижилися і своєрідно поєднались у щось неповторне різноманітні елементи африканської культури. Уряд заснував Національну школу музики і Національний культурний центр, метою яких стало збереження і поширення креольської культури і традицій. Тож, будучи тут, обов’язково спробуйте розучити сомбре моутія – типовий танець Сейшельських островів, в основі якого лежать африканські і малагасійські ритми. У місцевій традиційній музиці присутні європейські, індійські, китайські та арабські інструменти: акордеон, банджо, скрипка тут і снують поруч з макалапо (струнним інструментом), зезом (ситарою), африканськими шкіряним барабаном і бомом. Тож якщо додому ви приїдете з новим і незрозумілим музичним інструментом, та ще й почнете на ньому грати – це буде зовсім не дивно! Подорожуйте з натхненням разом з Join UP!
Не обійшлося на Сейшелах і без цікавих фактів
Тут ви дізнаєтеся дійсно багато чого цікавого! Наприклад, що гранітні острови – найдавніші з тих, що існують на нашій планеті. І що місцевий острів Альдабра – це місце, де живуть сотні тисяч черепах, тому він знаходиться під суворим захистом ЮНЕСКО. Цікаво, що один з островів зветься Фрегат, бо там живе однойменний птах, розмах крил якого може досягати 3 метрів, а в повітрі він може протриматися до 7 днів. Незважаючи на географічне положення островів, на Сейшелах не буває ураганів і циклонів. Тут панує суворий матріархат, а права чоловіка – пропорційні його заробітку. До речі, ви знали, що столиця Сейшельських островів місто Вікторія – найменша столиця в світі? І це тільки декілька фактів з сотень, які ви дізнаєтеся тут! Подорожуйте зі змістом разом з Join UP!
Чаклуни і маги, які приносять удачу
Більшість жителів Сейшельських островів сповідує католицизм і є дуже побожними людьми. Співвідношення віруючих тут таке: католики – 82,3%, англікани – 6,4%, адвентисти сьомого дня – 1,1%, інші християни – 3,4%, індуїсти – 2,1%, мусульмани – 1,1%, інші нехристияни – 1, 5%, не визначилися і атеїсти – 2,1%. Але тут також поширена віра у надприродне, а також старих чарівних духів, яких тут називаються грис. Чаклунство заборонили 1958 року, але на островах, як і раніше, існує безліч чаклунів (бонхоммес), які лікують, готують приворотне зілля, проклинають і роблять заговори на прибуток, любов і удачу. Іноді просто цікаво поспостерігати за їхніми ритуалами, діями і навіть шатами, адже це – важливий і цікавий культурний пласт. А якщо хочете, то можете спробувати ці цікаві обряди на собі. Хоча вирушити в подорож на Сейшели вже само по собі є великою удачею!
У пошуках піратських скарбів
Пошуки захованих на Сейшелах піратських скарбів не припиняються й досі, адже морські розбійники з Мадагаскару відсиджувалися на тутешніх островах під час британських облав, використовуючи острови як природний «сейф». Легенди про скарби не дають спокою шукачам пригод, які знаходять в музеях світу піратські карти, роблять ксерокопії, а потім риють, риють і риють. Причому скрізь – на Мае, Ла-Діге, Фаркуарі, Альдабрі, Провіденсі, Муайені, Силуеті. На Муайені, кажуть, захований скарб ціною в 300 мільйонів англійських фунтів, але знайти його ніхто не може, оскільки він зачарований. А поруч зі столицею в піску виявили старовинні монети і золоті кільця. Найдавніше піратське місце – острів Фрегат, щоправда, зараз це – курорт класу люкс, але пошукати золото за бажання можна і там. Відправляйтеся на Сейшели в пошуках скарбів і нових вражень!
Пірнаємо глибше і дивуємося!
Сейшели – ідеальне місце для тих, хто любить відпочинок, пов’язаний з водою. Найкращим місця для занурення на Сейшельських островах – Anse Petite (Мае), Anse Lazio (Праслін), Anse Potates і бухта Коко на острові Ла-Діг: тут велика глибина відразу біля берега. За прекрасним снорклінгом треба вирушати на безлюдні острови Кокос і Феліче – там навіть можна погладити під водою черепаху або восьминога! Одне з головних місць для дайвінгу – Акулячий берег (Shark Bank) на відстані 8 км на північний захід від Мае з чудовою видимістю під водою: в глибинах можна зустріти рибу-лева і рибу-корову, сірого ската і морську зірку, рибу-жабу і рибу-бритву та навіть кумедних рибу-Пікассо і рибу-Наполеона. А на острові Дес-Рошес коралова стіна тягнеться під водами Індійського океану на тисячі метрів, прикрашена природними печерами і тунелями, вивчати які особливо цікаво. Затамуйте подих – ми занурюємося!
Що купити?
Популярними сувенірами з Сейшельських островів є вироби, сплетені з пальмового листя. До таких предметів відносяться: злегка грубуваті циновки, величезних розмірів капелюхи, шкатулки, кошики, плетені посуд і макети кораблів.
Традиційно популярними тут є й вироби з панцира черепах. У невеликих сувенірних крамницях ви зможете знайти величезний асортимент таких предметів. Однак не поспішайте купувати цю сувенірну продукцію, оскільки вивезення її з країни заборонено.
Сейшели – місце виробництва ексклюзивних коштовних прикрас. Приголомшливої краси корали, перламутр та чорні перли в оправах із золота або срібла мають просто надзвичайний вигляд. Вартість подібних виробів вкрай висока.
Традиційними Сейшельськими сувенірами вважають також раковини і корали. У сувенірних крамницях і спеціалізованих магазинах представлений величезний вибір подібних виробів за порівняно невисокими цінами. Краще купувати таку продукцію в спеціалізованих магазинах, в яких після покупки видається чек. Чек – документ, що дозволяє вивезення з країни раковин і коралів, в іншому випадку куплені речі вам доведеться залишити в будівлі аеропорту.
Роблячи покупки, обов’язково не забудьте про місцевий чай, який має особливий смак. Також гурмани будуть в захваті від сейшельських спецій і прянощів: ванілі, кориці, чилі, гвоздики, каррі і т.д.
Пальма любові
Цей сувенір можна привезти лише з Сейшельських островів. Коко-де-мер називають також «морським горіхом» і горіхом «пальми любові», а росте він тільки на острові Праслін. Оригінальна форма цього плода, що росте на пальмі, завжди запам’ятовується туристам. Деякі кажуть, що морський горіх схожий на серце, іншим же він нагадує сідниці. За незвичайною формою ховається дуже смачний вміст. Варто зауважити, що купувати його потрібно тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення та гарантію достовірності товару.
Острови щасливих людей!
Сейшельські острови – дійсно дивовижні! Тільки уявіть, до їхнього складу входять 115 островів, з них заселених – всього лише 33! Скільки ще островів ваблять своєю первозданною природою. Площа держави всього 455 км², а населення – 88 тисяч осіб. Іноді здається, що проживши тут пару років, можна перезнайомитися і подружитися з усіма місцевими мешканцями. Найбільший острів – Мае (25 км завдовжки, 8 км завширшки). Саме тут і розташовані столиця держави – Вікторія і міжнародний аеропорт. Інші великі острови – Силует, Праслін, Ла-Діг. На Сейшелах є безліч дрібних коралових островів, кожен з яких по-своєму прекрасний і унікальний. Художники і фотографи, які хочуть увічнити ці місця і пейзажі, часто завмирають від захоплення. Бо не захоплюватися Сейшелами просто неможливо! Відправляйтеся за щастям і новими враженнями з Join UP!
Усміхнені та доброзичливі!
Ви зрозумієте, як благотворно впливає на людей життя біля океану. На Сейшельських островах всі дуже доброзичливі й усміхнені. Воно й не дивно, кожен день слухати спів екзотичних птахів, їсти райські фрукти і дивитися на величні хвилі – ось воно просте щастя. Місцеві мешканці намагаються догодити кожному гостю, і провести запропонують, і місця покажуть, але не забувайте, що вони все ж розцінюють туристів як постійне джерело доходів, хоч і ставляться до вас зі щирою повагою. На Сейшелах розмовляють креольською мовою, яка являє собою суміш європейських мов з місцевими діалектами, а також англійською та французькою. Ними користуються в готелях, магазинах, банках і місцях розваг, пов’язаних з індустрією туризму. Також нерідко можна почути німецьку та італійську мову. За бажання цілком можливо знайти перекладача, на острові для цього існує спеціальна служба. Впевнені, що складнощів перекладу у вас не виникне, якщо ваше серце відкрите для пригод і неформального спілкування. Пізнавати світ так захопливо разом з Join UP!
Акула чи баракуда – це просто неймовірно смачно!
Тут хочеться їсти постійно. І не тому, що ви голодні, а тому, що просто неможливо відірватися від всіх цих чудових ласощів! На Сейшельських островах найкраща в цьому регіоні. Риба і рис – основні продукти, але тут також дуже популярні фрукти, овочі, трави та спеції. Вибір морепродуктів – величезний, саме тут ви зможете спробувати акулу, баракуду, восьминога, королівську рибу, рибу-папугу і ще багато інших. Не менш відомими стравами креольської кухні є дауб – солодкий соус; раугайле – томатний соус, що подається до риби або ковбаси; карі коко – м’ясо або риба з карі і кокосовим кремом; риба, маринована в лимонному соку, і бредесен – місцевий різновид шпинату. Ну дуже смачні острова!
Запальні танці і дивні музичні інструменти
На Сейшельських островах прижилися і своєрідно поєднались у щось неповторне різноманітні елементи африканської культури. Уряд заснував Національну школу музики і Національний культурний центр, метою яких стало збереження і поширення креольської культури і традицій. Тож, будучи тут, обов’язково спробуйте розучити сомбре моутія – типовий танець Сейшельських островів, в основі якого лежать африканські і малагасійські ритми. У місцевій традиційній музиці присутні європейські, індійські, китайські та арабські інструменти: акордеон, банджо, скрипка тут і снують поруч з макалапо (струнним інструментом), зезом (ситарою), африканськими шкіряним барабаном і бомом. Тож якщо додому ви приїдете з новим і незрозумілим музичним інструментом, та ще й почнете на ньому грати – це буде зовсім не дивно! Подорожуйте з натхненням разом з Join UP!
Не обійшлося на Сейшелах і без цікавих фактів
Тут ви дізнаєтеся дійсно багато чого цікавого! Наприклад, що гранітні острови – найдавніші з тих, що існують на нашій планеті. І що місцевий острів Альдабра – це місце, де живуть сотні тисяч черепах, тому він знаходиться під суворим захистом ЮНЕСКО. Цікаво, що один з островів зветься Фрегат, бо там живе однойменний птах, розмах крил якого може досягати 3 метрів, а в повітрі він може протриматися до 7 днів. Незважаючи на географічне положення островів, на Сейшелах не буває ураганів і циклонів. Тут панує суворий матріархат, а права чоловіка – пропорційні його заробітку. До речі, ви знали, що столиця Сейшельських островів місто Вікторія – найменша столиця в світі? І це тільки декілька фактів з сотень, які ви дізнаєтеся тут! Подорожуйте зі змістом разом з Join UP!
Чаклуни і маги, які приносять удачу
Більшість жителів Сейшельських островів сповідує католицизм і є дуже побожними людьми. Співвідношення віруючих тут таке: католики – 82,3%, англікани – 6,4%, адвентисти сьомого дня – 1,1%, інші християни – 3,4%, індуїсти – 2,1%, мусульмани – 1,1%, інші нехристияни – 1, 5%, не визначилися і атеїсти – 2,1%. Але тут також поширена віра у надприродне, а також старих чарівних духів, яких тут називаються грис. Чаклунство заборонили 1958 року, але на островах, як і раніше, існує безліч чаклунів (бонхоммес), які лікують, готують приворотне зілля, проклинають і роблять заговори на прибуток, любов і удачу. Іноді просто цікаво поспостерігати за їхніми ритуалами, діями і навіть шатами, адже це – важливий і цікавий культурний пласт. А якщо хочете, то можете спробувати ці цікаві обряди на собі. Хоча вирушити в подорож на Сейшели вже само по собі є великою удачею!
У пошуках піратських скарбів
Пошуки захованих на Сейшелах піратських скарбів не припиняються й досі, адже морські розбійники з Мадагаскару відсиджувалися на тутешніх островах під час британських облав, використовуючи острови як природний «сейф». Легенди про скарби не дають спокою шукачам пригод, які знаходять в музеях світу піратські карти, роблять ксерокопії, а потім риють, риють і риють. Причому скрізь – на Мае, Ла-Діге, Фаркуарі, Альдабрі, Провіденсі, Муайені, Силуеті. На Муайені, кажуть, захований скарб ціною в 300 мільйонів англійських фунтів, але знайти його ніхто не може, оскільки він зачарований. А поруч зі столицею в піску виявили старовинні монети і золоті кільця. Найдавніше піратське місце – острів Фрегат, щоправда, зараз це – курорт класу люкс, але пошукати золото за бажання можна і там. Відправляйтеся на Сейшели в пошуках скарбів і нових вражень!
Пірнаємо глибше і дивуємося!
Сейшели – ідеальне місце для тих, хто любить відпочинок, пов’язаний з водою. Найкращим місця для занурення на Сейшельських островах – Anse Petite (Мае), Anse Lazio (Праслін), Anse Potates і бухта Коко на острові Ла-Діг: тут велика глибина відразу біля берега. За прекрасним снорклінгом треба вирушати на безлюдні острови Кокос і Феліче – там навіть можна погладити під водою черепаху або восьминога! Одне з головних місць для дайвінгу – Акулячий берег (Shark Bank) на відстані 8 км на північний захід від Мае з чудовою видимістю під водою: в глибинах можна зустріти рибу-лева і рибу-корову, сірого ската і морську зірку, рибу-жабу і рибу-бритву та навіть кумедних рибу-Пікассо і рибу-Наполеона. А на острові Дес-Рошес коралова стіна тягнеться під водами Індійського океану на тисячі метрів, прикрашена природними печерами і тунелями, вивчати які особливо цікаво. Затамуйте подих – ми занурюємося!
Що купити?
Популярними сувенірами з Сейшельських островів є вироби, сплетені з пальмового листя. До таких предметів відносяться: злегка грубуваті циновки, величезних розмірів капелюхи, шкатулки, кошики, плетені посуд і макети кораблів.
Традиційно популярними тут є й вироби з панцира черепах. У невеликих сувенірних крамницях ви зможете знайти величезний асортимент таких предметів. Однак не поспішайте купувати цю сувенірну продукцію, оскільки вивезення її з країни заборонено.
Сейшели – місце виробництва ексклюзивних коштовних прикрас. Приголомшливої краси корали, перламутр та чорні перли в оправах із золота або срібла мають просто надзвичайний вигляд. Вартість подібних виробів вкрай висока.
Традиційними Сейшельськими сувенірами вважають також раковини і корали. У сувенірних крамницях і спеціалізованих магазинах представлений величезний вибір подібних виробів за порівняно невисокими цінами. Краще купувати таку продукцію в спеціалізованих магазинах, в яких після покупки видається чек. Чек – документ, що дозволяє вивезення з країни раковин і коралів, в іншому випадку куплені речі вам доведеться залишити в будівлі аеропорту.
Роблячи покупки, обов’язково не забудьте про місцевий чай, який має особливий смак. Також гурмани будуть в захваті від сейшельських спецій і прянощів: ванілі, кориці, чилі, гвоздики, каррі і т.д.
Пальма любові
Цей сувенір можна привезти лише з Сейшельських островів. Коко-де-мер називають також «морським горіхом» і горіхом «пальми любові», а росте він тільки на острові Праслін. Оригінальна форма цього плода, що росте на пальмі, завжди запам’ятовується туристам. Деякі кажуть, що морський горіх схожий на серце, іншим же він нагадує сідниці. За незвичайною формою ховається дуже смачний вміст. Варто зауважити, що купувати його потрібно тільки в ліцензованих магазинах, які можуть надати дозвіл на вивезення та гарантію достовірності товару.
Неймовірне місце для неймовірних людей
Сейшели – рай на Землі, місце зі снів, один з найнеймовірніших куточків нашої планети, де забуваєш про всі неприємності, проблеми і метушню. Тут час зупиняється, все навколо нагадує про те, як це чудово і дивно – просто насолоджуватися життям! Саме на Сейшелах починаєш краще розуміти себе та людей навколо і раптом усвідомлюєш, як це цінно – справжні почуття і спокій. Сейшельські острови вважаються улюбленим місцем для весіль, адже саме тут за статистикою створюються найміцніші шлюби. Так уже повелося. А ще тут збираються не тільки закохані одне в одного, а й закохані в моря і океани! Чудові Сейшели – прекрасне місце для дайвінгу та серфінгу. Відвідування екзотичних островів – це запорука гарного настрою, незабутніх вражень, самопізнання і просто розкішного відпочинку.
I Love I Know
Сейшели – літо завжди з нами!
мандрівників: 135
рейтинг:
Фрегат, или Фригит — остров в составе Внутренних Сейшельских островов. Расположен в Индийском океане, принадлежит государству Сейшельские Острова. Расположен в 55 км к востоку от
мандрівників: 430
рейтинг:
Берд – це один з сейшельських островів. Він розташований у найпівнічнішій частині архіпелагу. Дістатися до нього можна з головного острова Сейшелів –
мандрівників: 41465
рейтинг:
Маэ — один из островов Сейшельского архипелага. Расположен в Индийском океане, принадлежит государству Сейшельские Острова. Площадь острова — 155 км².
Океан біля Сейшельських островів населений різноманітними мешканцями і щедро прикрашений підводною рослинністю. Тут мешкають близько 900 різновидів риб, 50 видів коралів і близько 100 видів раковин
За хорошим снорклінгом варто вирушити на безлюдні острови Кокос і Феліче – там навіть можна погладити під водою черепаху або восьминога!
Побачення… Особлива зустріч, до якої готуєшся, яку уявляєш, прокручуєш у голові сотні разів, хочеш, щоб усе було ідеально. Зустріч, яка може перевернути все життя, і від якої завжди очікуєш «метеликів
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie і з нашою Політикою конфіденційності