• USD/UAH 27.0618.07.2019EUR/UAH 30.218.07.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Польща


POLAND

Тури на відпочинок в Польшу

Польща – така знайома і така незвідана

Здається, що Польща – це десь зовсім близько, і що життя там за своїм складом чимось нагадує наше. Проте, думка ця, схоже, помилкова, і щоб в цьому переконатися, потрібно терміново їхати в Польщу! У Польщі ви здивуєтеся зовсім іншій архітектурі, дійсно європейському способу життя, своєрідним традиціям і кухні. Усе перераховане вище вас приємно здивує і змусить повертатися в цю країну знову і знову. Курортні регіони країни діляться на дві частини: на півночі – пляжі і море, на півдні – лікувально-мінеральні джерела та гірськолижні спуски. Десь посередині розташовані пам’ятки Варшави, тевтонські замки, стародавні Краків, Познань і Лодзь, Мазурські озера. Усі ці місця можна вивчати нескінченно. Готові?

Стоимость по курортам

Польща I love I know

Зимові канікули

Опис курортів

Торунь

Країна: Польша

Торунь - город на севере Польши, расположенный на берегу реки Висла, где издавна пересекаются многие торговые пути. Родина Коперника, и крупный торговый центр в средние века, Торунь, кроме того, входит в список мирового наследия Юнеско и привлекает туристов со всего мира. В Торуне находится лучший архитектурный готический комплекс в северной Европе, с множеством многоквартирных домов, которым вернули их оригинальный внешний вид, церкви 13 и 14 веков, ратуша (сейчас музей), датируемая 13 веком, в которой позднее собирался польский сейм или парламент.

Лодзь

Країна: Польша

Лодзь - один з найбільших міст Польщі. Розташований в центрі країни, в 120 кілометрах на північний захід від Варшави. Своєрідною візитівкою міста є вулиця Петрковська, протяжність якої 5 км.

Кудова-Здруй

Країна: Польша

Кудова-Здруй - оздоровчий курорт, розташований на самому півдні Польщі, в Судетах, на кордоні з Чехією. Кудова-Здруй - великий центр санаторного лікування, відпочинку і туризму. У 1963 році курорт став міжнародним.

Гдиня

Країна: Польша

Гдиня - це дуже молоде місто. Воно ивникло після закінчення Першої Світової війни на місці рибальського села. Після 1918 року Польща отримує доступ до моря і приймається за будівництво нового порту.

Величка

Країна: Польша

Унікальне місце Величка - невелике місто, розташоване в 10 км від Кракова і Варшави - 330 км), став відомим завдяки соляним шахтам, які є скарбом світової культури і найбільш відвідувані туристами. Неповторність місця, яким є Велицького шахта, високий рівень послуг, безпеку і перш за все - унікальний мікроклімат гарантують хороше самопочуття і незабутні враження. .

Бохня

Країна: Польша

Бохня - лікувальний курорт. Соляні шахти в Бохні - найстаріші в Польщі. Курорт розташований в 35 км від Кракова, і в 315 км від Варшави.

Колобжег

Країна: Польша

Колобжег - сучасний курорт, один з найбільших на узбережжі польської Балтики, і відомий туристичний центр. Море і широкий дванадцятикылометровийй піщаний пляж створюють ідеальні умови для лікування і відпочинку в численних санаторіях і пансіонатах, розсипаних по місту. .

Леба

Країна: Польша

Невелике місто Леба здавна вважається одним з найзатишніших курортів на березі польської Балтики. Він настільки популярний серед відпочиваючих, що в центрі міста навіть був поставлений пам'ятник туристу. Втім, цей факт не повинен викликати подиву - в літній сезон в Лебе туристичне життя буквально б'є ключем, а багатюща готельно-розважальна інфраструктура може задовольнити смаки найвибагливішого гостя.

Люблин

Країна: Польша

мандрівників: 452

рейтинг:


Так уж сложилось, что этот очаровательный городок с богатыми культурными традициями и множеством архитектурных памятников туристы обходят стороной. И это совершенно несправедливо. Живописно расположенный на пологих холмах, утопающий в зелени, место принятия важных политических решений, один из крупнейших научных центров Польши - все это в полной мере относится к Люблину.

Криниця Здруй

Країна: Польша

Криниця - лікувальний курорт Криниця Здруй є одним з найвідоміших курортів Польщі, її ще називають жемчуженой польських курортів. Курорт прославився різноманіттям мінеральних вод, найвідомішою з яких є «Ян». Місто розташоване в східній частині Сондецьких Бескидів на висоті 560 -650 м над рівнем моря, біля потоку річки Кринічанка.

Гданськ

Країна: Польша

Місто під опікою Нептуна - Гданськ. Півмільйонне місто з тисячолітньою історією, морська столиця Польщі, що володіє великою кількістю цікавих місць і справді європейським стилем - саме так можна описати Гданськ - центр балтійської агломерації Труймясто (пол. 'Трехградье').

Вроцлав

Країна: Польша

Вроцлав - історична столиця регіону Сілезія, місто з надзвичайно багатою історією. Вперше Вроцлав згадується в літописі X ст. ; своїм багатством і значенням він зобов'язаний перш за все вдалому розташуванню і ролі посередника в торгових відносинах між трьома державами: Чехією, Польщею та Німеччиною.

Варшава

Країна: Польша

мандрівників: 6304

рейтинг:


Столиця Польщі є одним з найбільш охоче відвідуваних міст в Європі. Відвідування столиці, знайомство з її багатою та цікавою історією, а також культурою, це захоплююча подорож в минуле. Варто побачити найважливіші пам'ятки старовини і туристичні розваги.

Закопане

Країна: Польша

мандрівників: 4653

рейтинг:


На півдні Польщі, у підніжжя єдиних в країні гір альпійського стилю, лежить Закопане, "зимова столиця" Польщі. Це саме високогірне місто в Польщі (750-1100 м над рівнем моря), розташоване у вузькій котловині між Татрами і гірським ланцюгом Губалувка. У Закопане привертають туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, мальовнича дерев'яна архітектура, помилуватися якою можна на фоні височіючої над містом гори Гевонт.

Краків

Країна: Польша

мандрівників: 12817

рейтинг:


Краків - це місто велике і прекрасне з величезною кількістю будинків, жителів, базарів, виноградників і садів. Краків, королівське місто продовжує захоплювати прибувають в нього гостей. Завдяки милостивою до Кракова історії ми можемо до наших днів захоплюватися цією збереглася унікальною структурою міста.

Познань

Країна: Польша

Познань это современная метрополия, один из "студенческих" городов Польши. Здесь проходят крупные культурные фестивали и международные выставки. Несмотря на царящую в Познани деловую атмосферу (наследие торгового прошлого!), город может похвастаться многочисленными, ценными и зачастую необычными памятниками архитектуры и искусства.

Одноманітна різноманітність

Польща етнічно і релігійно дуже монолітна країна: більше 90% населення – поляки, католики, які говорять польською. Але ця статистична одноманітність зникає, коли ви по-справжньому знайомитеся з цією країною та бачите всю її різноманітність – географічну, історичну, архітектурну та кулінарну.

Знавці знайдуть в польській кухні сліди впливу сусідніх народів: литовців, угорців, українців, німців, білорусів, росіян, турків і навіть італійців.

Польща: Новини країни

Закопане. Начать год с драйва!

В новогоднюю ночь многие из нас «начинают новую жизнь». Обещают себе больше заниматься спортом, меньше тратить время впустую, есть здоровую пищу, больше путешествовать и отдыхать… Мы в Join UP! уверены,

Польша. Это будет драйвовая зима!

Зиму можно провести по-разному. Вариант первый – ежиться от холода, бежать как можно скорее домой, чтобы укутаться в два одеяла, и, считая дни до весны и сетуя на мороз, пересматривать

Польский викенд. Приглашаем в рекламный тур!

Часто мы грезим о чем-то далеком, не замечая, что совсем рядом есть вещи не менее прекрасные и интересные. Поэтому чаще оглядывайтесь по сторонам, умейте замечать особенные моменты и постоянно ищите