Агентам

Польща


POLAND

Тури на відпочинок в Польшу

Польща – така знайома і така незвідана

Здається, що Польща – це десь зовсім близько, і що життя там за своїм складом чимось нагадує наше. Проте, думка ця, схоже, помилкова, і щоб в цьому переконатися, потрібно терміново їхати в Польщу! У Польщі ви здивуєтеся зовсім іншій архітектурі, дійсно європейському способу життя, своєрідним традиціям і кухні. Усе перераховане вище вас приємно здивує і змусить повертатися в цю країну знову і знову. Курортні регіони країни діляться на дві частини: на півночі – пляжі і море, на півдні – лікувально-мінеральні джерела та гірськолижні спуски. Десь посередині розташовані пам’ятки Варшави, тевтонські замки, стародавні Краків, Познань і Лодзь, Мазурські озера. Усі ці місця можна вивчати нескінченно. Готові?

Стоимость по курортам

Польща I love I know

Зимові канікули

Опис курортів

Торунь

Країна: Польша

Торунь - город на севере Польши, расположенный на берегу реки Висла, где издавна пересекаются многие торговые пути. Родина Коперника, и крупный торговый центр в средние века, Торунь, кроме того, входит в список мирового наследия Юнеско и привлекает туристов со всего мира. В Торуне находится лучший архитектурный готический комплекс в северной Европе, с множеством многоквартирных домов, которым вернули их оригинальный внешний вид, церкви 13 и 14 веков, ратуша (сейчас музей), датируемая 13 веком, в которой позднее собирался польский сейм или парламент.

Сопот

Країна: Польша

Сопот - пожалуй, самый известный польский морской курорт. Он стоит на берегу Балтийского моря, окруженный сосновыми лесами и песчаными дюнами. Свежий морской воздух и прекрасные чистые песчаные пляжи привлекают туристов со всей Европы.

Лодзь

Країна: Польша

мандрівників: 379

рейтинг:


Лодзь – одне з найбільших міст Польщі, що розташоване в центрі країни, за 120 кілометрів на північний захід від Варшави. Своєрідною візитівкою міста є вулиця Петрковська, довжина якої – 5 км. Це цікаве і живе місто, повне туристів, які відвідують палаци колишніх фабрикантів, церкви і кам'яні будівлі в стилі модерн.

Кудова-Здруй

Країна: Польша

Кудова-Здруй – оздоровчий курорт, розташований на самому півдні Польщі, в Судетах, на кордоні з Чехією. Кудова-Здруй – великий центр санаторного лікування, відпочинку і туризму. 1963 року курорт став міжнародним.

Гдиня

Країна: Польша

Гдиня – це дуже молоде місто. Воно виникло після закінчення Першої світової війни на місці рибальського села. Після 1918 року Польща отримує доступ до моря і береться за будівництво нового порту.

Величка

Країна: Польша

Унікальна Величка – невелике місто, розташоване за 10 км від Кракова і 330 км від Варшави, стало відомим завдяки соляній шахті, яка увійшла до переліку пам'яток Світової спадщини ЮНЕСКО. Копальня солі у Величці наразі є і музеєм, і пам’яткою неповторної підземної архітектури та скульптурного мистецтва, і медичним закладом з унікальним мікрокліматом. .

Бохня

Країна: Польша

Бохня – лікувальний курорт. Соляні шахти в Бохні – найстаріші в Польщі – були перетворені на лікувальний заклад та унікальний музей шахтарської справи і солі. Курорт розташований за 35 км від Кракова і за 315 км від Варшави.

Колобжег

Країна: Польша

Колобжег – сучасний курорт, один з найбільших на узбережжі польської Балтики, а також відомий туристичний центр. Море і широкий дванадцятикілометровий піщаний пляж створюють ідеальні умови для лікування і відпочинку в численних санаторіях і пансіонатах, що розкидані по всьому місту. .

Леба

Країна: Польша

Невелике місто Леба здавна вважається одним з найзатишніших курортів на березі польської Балтики. Він настільки популярний серед відпочиваючих, що в центрі міста навіть був поставлений пам'ятник туристу. Втім, цей факт не повинен викликати подиву - в літній сезон в Лебе туристичне життя буквально б'є ключем, а багатюща готельно-розважальна інфраструктура може задовольнити смаки найвибагливішого гостя.

Люблин

Країна: Польша

мандрівників: 863

рейтинг:


Так уж сложилось, что этот очаровательный городок с богатыми культурными традициями и множеством архитектурных памятников туристы обходят стороной. И это совершенно несправедливо. Живописно расположенный на пологих холмах, утопающий в зелени, место принятия важных политических решений, один из крупнейших научных центров Польши - все это в полной мере относится к Люблину.

Криниця-Здруй

Країна: Польша

Криниця-Здруй – лікувальний курорт, один з найвідоміших курортів Польщі. Її ще називають перлиною польських курортів. Курорт прославився різноманіттям мінеральних вод, найвідоміша з яких – «Ян».

Гданськ

Країна: Польша

Місто під опікою Нептуна – Гданськ. Півмільйонне місто з тисячолітньою історією, морська столиця Польщі, де багато цікавих місць і є справді європейський стиль – саме так можна описати Гданськ – центр балтійської агломерації Труймясто. Десять століть бурхливої історії – і зараз Гданськ вважається другою після Кракова польською скарбницею культури.

Вроцлав

Країна: Польша

Вроцлав – історична столиця регіону Сілезія, місто з надзвичайно багатою історією. Уперше Вроцлав згадується в літописі X ст. , своїм багатством і значенням він зобов'язаний перш за все вдалому розташуванню і ролі посередника в торгових відносинах між трьома державами: Чехією, Польщею та Німеччиною.

Варшава

Країна: Польша

мандрівників: 8040

рейтинг:


Столиця Польщі є одним з найбільш охоче відвідуваних міст в Європі. Знайомство з багатою та цікавою історією Варшави та польською культурою – це захоплива подорож в минуле для кожного туриста. Тут варто оглянути найважливіші пам'ятки старовини, скуштувати страви відомої на весь світ традиційної польської кухні та провести вечір у театрі, філармонії або клубі з живою музикою.

Закопане

Країна: Польша

мандрівників: 6779

рейтинг:


На півдні Польщі, у підніжжя єдиних в країні гір альпійського стилю лежить Закопане – «зимова столиця» Польщі. Це найбільш високогірне місто в Польщі (750-1100 м над рівнем моря) розташоване у вузькій котловині між Татрами і гірським ланцюгом Губалувка. У Закопане приваблюють туристів не тільки лижні траси і пішохідні маршрути, а й своєрідний гуральський фольклор, мальовнича дерев'яна архітектура, яка має такий чудовий вигляд на фоні гори Гевонт, що височіє над містом.

Краків

Країна: Польша

мандрівників: 19354

рейтинг:


Краків – місто величне і прекрасне, з величезною кількістю архітектурних пам’яток, мешканців, базарів, парків і садів. Краків – королівське місто, що й донині продовжує зачаровувати своїх гостей, що приїздять сюди з усього світу. Завдяки милостивій до Кракова історії ми можемо і сьогодні захоплюватися унікальною структурою міста та його неперевершеними будівлями.

Познань

Країна: Польша

Познань это современная метрополия, один из "студенческих" городов Польши. Здесь проходят крупные культурные фестивали и международные выставки. Несмотря на царящую в Познани деловую атмосферу (наследие торгового прошлого!), город может похвастаться многочисленными, ценными и зачастую необычными памятниками архитектуры и искусства.

Одноманітна різноманітність

Польща етнічно і релігійно дуже монолітна країна: більше 90% населення – поляки, католики, які говорять польською. Але ця статистична одноманітність зникає, коли ви по-справжньому знайомитеся з цією країною та бачите всю її різноманітність – географічну, історичну, архітектурну та кулінарну.

Знавці знайдуть в польській кухні сліди впливу сусідніх народів: литовців, угорців, українців, німців, білорусів, росіян, турків і навіть італійців.

Польща: Новини країни

Концерт DakhaBrakha у Закопане – чудовий подарунок на Різдво!

Не знаємо, як ви, а ми ретельно стежимо за анонсами виступів гурту DakhaBrakha і бігом купуємо квиточки. Хоча ні. Спочатку розповідаємо про їхні виступи вам, а потім ідемо за квитками.

Закопане. Начать год с драйва!

В новогоднюю ночь многие из нас «начинают новую жизнь». Обещают себе больше заниматься спортом, меньше тратить время впустую, есть здоровую пищу, больше путешествовать и отдыхать… Мы в Join UP! уверены,

Польша. Это будет драйвовая зима!

Зиму можно провести по-разному. Вариант первый – ежиться от холода, бежать как можно скорее домой, чтобы укутаться в два одеяла, и, считая дни до весны и сетуя на мороз, пересматривать