Агентам

Малайзія


Malaysia

Тури на відпочинок в Малайзию

Малайзія є багатонаціональною країною, в якій пліч-о-пліч проживають малайці, китайці, індійці. Найбільша частина населення – малайці, які є мусульманами і розмовляють індонезійською мовою бахаса. Малайці – також найбільш політично активні мешканці країни.

Це держава з величезними можливостями, які дозволяють зберігати її унікальну національну природну культуру, незважаючи на вплив процесу глобалізації, тому вона дуже швидко прогресує. Багатства країни відкриваються туристам вже з моменту прильоту на її землю в ультрасучасному міжнародному аеропорту Куала-Лумпура.

Тут розташовані: найвища будівля у світі Петронас Тауерс, третя за висотою телевежа у світі, найбільша мечеть в Азії, третій за довжиною міст у світі, найбагатший за представленими екземплярами акваріум «Підводний світ» і багато іншого.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Куала-Лумпур

Країна: Малайзія

Куала-Лумпур – це сучасне розвинене місто, що водночас зберегло самобутність етнічних громад. Найсучасніша архітектура Куала-Лумпура відома широкому загалу колись найвищими у світі вежами-близнюками Петронас, але далеко не вичерпується ними. У місті можна познайомитися з великою кількістю історичних та культурних пам'яток, цікаво відпочити в сучасних розважальних комплексах і зайнятися шопінгом в численних торгових центрах.

о.Пангкор

Країна: Малайзія

Остров у западного побережья Малайзии, находящийся примерно в 200 километрах к северу от Куала-Лумпура и примерно посередине пути между столицей и островом Пенанг, омываемый водами Индийского океана (Малаккский пролив). Пангкор принадлежит штату Перак. Остров отстоит всего в 2-х километрах от материка и соединяется к ним скоростным паромом.

о.Лангкави

Країна: Малайзія

Остров Лангкави – это самый крупный из 99 островов одноименного архипелага в Андаманском море на севере Малайзии. И остров и архипелаг находятся на границе Малайзии и Тайланда. Остров Лангкави является частью штата Kedah, и расположен на расстоянии 30 километров от материка.

о.Борнео

Країна: Малайзія

Борнео - это третий по величине остров в мире, расположен в восточной части Малайзии, это остров величественных рек, могучих гор, загадочных пещер, с которыми связаны многочисленные легенды о пиратах и охотниках за черепами. Малайская часть Борнео омывается Южно-Китайским морем, морями Сулу и Сулавеси (Целебесским морем). На территории острова великолепные песчаные пляжи, богатая природа, здесь проживают интересные самобытные этнические племена со своими вековыми традициями и культурой.

Селангор

Країна: Малайзія

Селангор расположен на западном берегу полуострова Малакка, на восточном побережье Малаккского пролива. Рельеф штата в основном равнинный, горы на востоке страны — хребет Титивангса.  Быстрым экономическим развитием Селангор во многом обязан своему местонахождению в центре полуострова Малакка, благодаря чему штат превратился в важный транспортный и промышленный узел.

Молоді кокоси

Малайзійські кокоси – величезного розміру, набагато більші, ніж тайські.

Малайзійські кокоси більше нагадують філіппінські. Тут вирощують як зелені, так і золотисті кокоси. Але все-таки, в Малайзії більше поширені золотисті.