Агентам

Литва


Тури на відпочинок в Литву

Литва – найдавніша держава Східної Балтії. Відпочинок в Литві – це відпочинок у краї, де вдало поєднуються сучасні досягнення цивілізації, історична та культурна спадщина ы стародавні традиції та звичаї.

Це оазиси відпочинку, багаті джерелами мінеральних вод і пещені морським вітром курорти, своєрідної краси національні парки і дихаючі зеленим спокоєм сільські садиби. Замовивши екскурсійні тури в Литву, ви насолодитесь своєрідною природою і м’яким морським кліматом, хорошою кухнею, спілкуванням з доброзичливим і працьовитим народом. Нікого не залишать байдужим краса величного Вільнюса, стародавнього Каунаса і романтичного Тракая, а відпочинок у веселій Паланзі подарує незабутні враження.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Вільнюс

Країна: Литва

Вільнюс – столиця Литви, найбільше місто країни і одне з найкрасивіших і найнезабутніших міст Європи. Закладене на початку 14 ст. на місці злиття річок Нярис та Вільня, Вільнюс оточений покритими лісом мальовничими пагорбами.

Скіландіс

Скіландіс – не просто страва, а частина литовської культури.

Це щось на зразок ковбаси холодного копчення, що готується зі свинячого шлунка, який начиняють рубаною або перемеленою свининою.
У Литві цей продукт вживають окремо або додають в борщі, супи, салати тощо. Скіландіс можна скуштувати в багатьох ресторанах або купити в будь-якому супермаркеті.

Литва: Новини країни

Вільнюс. В гостях у казки

«Немає казок краще за ті, що створює саме життя»,  Ганс Х. Андерсен Казки… Ними ми зачитувались в дитинстві, мріючи якщо не про принца на білому коні, то точно про чарівну