Агентам

Латвія


LATVIA

Тури на відпочинок в Латвию

Латвія – зелена країна з піщаними пляжами, великими лісами і незайманою природою. Зі старовинними історичними та культурними традиціями, цікавою архітектурою і пам’ятками, від яких перехоплює подих. З розміреним життям в сільській місцевості, з сучасними містами, з ненав’язливими і гостинними людьми.

Перлина країн Балтії – Латвія – одна з країн Європейського союзу, що розташована в північній частині Європи на березі Балтійського моря. З давніх-давен Латвія була перехрестям шляхів, що вели із заходу на схід, з півдня на північ. Тому Латвія – багатокультурна держава, яка ввібрала в себе традиції багатьох країн, завдяки чому створилось унікальне середовище, подібного до якого немає ніде в світі. У Латвії комфортно себе почувають і знаходять цікаве для себе і туристи із Західної Європи, і ті, що приїхали зі Східних країн. Як інші європейські країни, Латвія може похвалитися великою культурно-історичною спадщиною, але тут вона своя – єдина і неповторна. А якщо ви будете уважними і не поспішатимете, то зможете помітити такі речі, які змусять ваше серце частіше битися від захвату.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Рига

Країна: Латвія

Рига – столица Латвии, расположенная на обоих берегах реки Даугавы в месте ее впадения в Балтийское море. Благодаря многочисленным музеям и концертным залам город считается важным культурным центром, также, славится своими деревянными зданиями и домами в югендстиле (он же стиль модерн). В пешеходном средневековом Старом городе для посетителей открыты магазины и рестораны, а на расположенной в этом районе оживленной площади Ливу – бары и ночные клубы.

Путра

Ця овочева і зернова каша з салом, копченим м'ясом або рибою по-справжньому ситна.

Хоча вона вважається простою народною стравою, у багатьох ресторанах можна знайти різні її варіації.

Латвія: Новини країни

Рига – місто з ароматом моря

Рига… неймовірна красуня на березі балтійського моря, яка вміє бути стильною, гостинною, привітною та незабутньою. Черепичні дахи, що створюють особливий затишок, шпилі на будівлях, які тягнуться в небо, звивисті вулички,

Новый год – в новой стране! Литва, Латвия и Эстония – теперь в портфеле Join UP!

Путешествия – удивительная вещь. Раз попробовав, остановиться уже просто невозможно! И каждый раз хочется отправиться в новую страну, куда-то, где еще не был раньше. Мы в Join UP! знаем вашу любовь