Агентам

Естонія


ESTONIA

Тури на відпочинок в Эстонию

Естонія – держава в Північній Європі, колишня республіка СРСР. Вона омивається водами Балтійського моря і Фінської затоки, до її складу входить більше 1500 островів.

Рельєф країни різноманітний: це і кам’янисті пляжі, і незаймані ліси, і численні озера. Естонія славиться своїми замками, церквами і фортецями на вершинах пагорбів.

Столиця країн – Таллінн дуже популярна у туристів завдяки добре збереженому Старому місту, музеям і телевежі заввишки 314 метрів, з оглядового майданчика якої відкривається чудовий краєвид міста.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Таллин

Країна: Естонія

Таллинн - это один из немногих европейских городов, который до сих пор окружен настоящей крепостной стеной и сохранившимися городскими воротами. Таллинн - это и Вышгород, город в городе, с его замком и Домским собором (13-15 века). Таллинн - это и Нижний город, окруженный поясом городских оборонных сооружений (сохранились фрагменты стен 13-16 вв.

Морозиво Balbiino

Компанія Balbiino відкрила в естонській столиці інтерактивний музей морозива.

Експозиція розділена на тематичні зали, присвячені історії виникнення улюбленого літнього десерту і технологічним тонкощам виготовлення холодних ласощів, а завершується екскурсія безкоштовною дегустацією різних сортів морозива Balbiino.