• USD/UAH 29.3822.09.2020EUR/UAH 34.3922.09.2020
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Домінікана


DOMINICANA

Тури на відпочинок в Доминикану

У цю країну потрібно їхати за пляжами, якими століття тому захоплювався сам Колумб, середньовічними будівлями, спорудженими жвавими колонізаторами, і ромом, який ні в чому не поступається, а то і обганяє за своїми смаковими якостями кубинського конкурента. Любителям історії ні в якому разі не можна пропустити Санто-Домінго – домініканську столицю, стара частина якої добре збереглася і виглядає так, ніби нею досі править син знаменитого мореплавця Дієго Колумб

Стоимость по курортам

Весь день! Всю ніч! Все включено!

Ексклюзивний індивідуальний трансфер в подарунок

Домінікана

Літо цілий рік

Домінікана

Ваш музичний відпочинок

Опис курортів

Ла-Романа

Країна: Домінікана

мандрівників: 10201

рейтинг:


Гігантський готельний комплекс вищого класу в Ла-Романі розмістився на площі 7000 гектарів. У нього входять два поля для гольфу, що займають 21-й рядок у світовому рейтингу. На гостей комплексу також чекають: дайвінг, підводне полювання на велику рибу, заняття кінним спортом і великим тенісом.

Самана

Країна: Домінікана

мандрівників: 17049

рейтинг:


Самана — полуостров северо-восточного побережья острова Гаити в Доминиканской Республики. Территория полуострова — это пространство провинции Самана Доминиканской Республики. Рельеф полуострова горный.

Байяїбе

Країна: Домінікана

мандрівників: 17701

рейтинг:


У маленькому рибальському селі Байяїбе (Bayahibe) відкритий порт для яхт, звідки беруть початок екскурсійні маршрути на острови Саона та Каталіна. Чисті пляжі і блакитні води Карибського моря приваблюють туристів в готелі, розташовані неподалік. Море тут зовсім спокійне, а просто біля берега плавають невеликі косяки риб.

Кап Кана

Країна: Домінікана

мандрівників: 2327

рейтинг:


Кап Кана – це туристичний комплекс (район), розташований на східному узбережжі Домініканської Республіки, безпосередньо поруч з всесвітньо відомим курортом Пунта-Кана. Кап Кана є елітним районом для багатих. Для прикладу, середня нерухомість в Кап Кані коштує близько мільйона американських доларів.

Макао

Країна: Домінікана

мандрівників: 26803

рейтинг:


Макао находится примерно в 20 км от Баваро. Благодаря новой трассе и указателям, туда можно добраться довольно быстро и комфортно. На Макао вы можете взять урок серфинга или же арендовать снаряжение, если с серфингом вы уже давно перешли на «ты».

Бока-Чіка

Країна: Домінікана

Курорт Бока-Чіка розташований за 30 км від Санто-Домінго. Це захищена кораловим рифом лагуна, глибина якої не перевищує півтора метра, і білий дрібний, як борошно, пісок. Тутешні пляжі справедливо вважаються одними з кращих в країні.

Уверо Альто

Країна: Домінікана

мандрівників: 28106

рейтинг:


Регион Уверо Альто располагается на восточном побережье Доминиканской Республики. Береговая линия Уверо Альто до сих пор имеет много «диких» участков, поскольку отельные комплексы начали здесь строиться относительно недавно, около 15 лет назад. Может быть, именно поэтому регион пользуется огромным спросом у молодоженов, которые решили провести свой медовый месяц на берегу Карибского моря.

Баваро

Країна: Домінікана

мандрівників: 237497

рейтинг:


Найвідоміший і найшикарніший курорт Пунта-Кана – Плайа-Баваро – розташований за 25 км від міжнародного аеропорту Пунта-Кана. Перлинно-білі пляжі Баваро з лісами кокосових пальм справедливо вважаються найкращими в Домініканській Республіці і одними з найкращих у світі. Курорт розташований за 235 км від Санто-Домінго, недалеко від міста Пуерто-Плата.

Пунта Кана

Країна: Домінікана

мандрівників: 21169

рейтинг:


Пунта-Кана — наименование муниципального района и одноимённого курортно-туристического комплекса в провинции Ла-Альтаграсия, расположенного на юго-восточном побережье Доминиканской республики. Население района составляет около 325 244 человек. Пунта-Кана является одним из немногих мест с уникальными пляжами и белым коралловым песком.

Кухня

Кухня Домінікани настільки ж приваблива, як і запальні ритми меренге. Це суміш європейських, африканських і місцевих рецептів. Тут є буквально все: овочі, фрукти, м'ясо, риба і велика кількість морепродуктів.

У будь-якому разі, Домінікана не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста. Адже не дарма саме тут знімали знамениту рекламу «Баунті». Якщо ви вже бачите себе на теплому піску розкішного пляжу – бронюйте тур в Домінікану прямо зараз! Наші фахівці підберуть для вас найкращі варіанти відпочинку.

Домінікана: Новини країни

Домінікана. Провести зиму на пляжі!

Про кожен пляж Домінікани можна написати цілий роман. І в ньому буде багато описів фантастичної природи та красивих історій знайомств, а кілька розділів точно можна буде присвятити пляжним вечіркам, створенню

Домінікана. Singles Week у BARCELO BAVARO BEACH 5*

«All the single ladies, All the single ladies», – наспівували ми хіт Beyoncé, готуючи для вас цю новину. Наспівували і навіть трохи підтанцьовували, уявляючи, як цього року буде проходити вже

ЧайTime у травні. Додайте барв!

Ви любите яскраві кольори? Жовті соняхи, насиченого синьо-фіолетового забарвлення волошки, ніжно-рожеві бутони півоній,  яскрава зелена трава, червоні стиглі полуниці та жовтобокі персики. А ще – переливи моря – від блакитного