Агентам

Бразилія


Brazil

Тури на відпочинок в Бразилию

Бразилія – ​​найбільша держава Латинської Америки. Це країна самби і футболу, найкрасивіших ы найяскравіших карнавалів у світі, непрохідних, але вкрай мальовничих тропічних джунглів.

Ще Бразилію називають країною контрастів. Тільки тут можна побачити, як пишні тропічні джунглі межують з величними горами та з мегаполісами, розкішні пляжі різко перетікають в пустельні плато, а водоспади шумлять поруч з тихими океанськими бухтами. Відпочинок в Бразилії до вподоби кожному, хто хоче радіти і насолоджуватися життям. Цю країну перетинає одна з найзагадковіших і найбільш повноводних річок в світі – Амазонка. Саме в Бразилії можна побачити найширший водоспад в світі, а також один з найбільших мегаполісів – місто Сан-Паулу.

Головна визначна пам’ятка Бразилії – це її багатюща природа. Тури в Бразилію купують через всесвітньо відомі пляжі, такі як Копакабана, Леблон і Іпанема. Інші пам’ятки Бразилії теж не менш відомі. Це гора Цукрова голова, яка зовсім недавно була визнана новим чудом світу, статуя Христа, що височіє над Ріо-де-Жанейро на горі Корковадо, водоспади Ігуасу, а також Національний парк Фос-ду-Іґуасу.

Курорти Бразилії дуже різноманітні і пропонують туристам поєднувати цікаві екскурсії з чудовим пляжним відпочинком. Туристична інфраструктура рік від року розвивається, тому і готелі і пляжі Бразилії, пропонують своїм відвідувачам найвищий сервіс. Наприклад, в місті Ріо-де-Жанейро туристи можуть оселитися в готелях всіх мислимих і немислимих категорій. Тут ви зможете вибрати, як унікальні дизайнерські готелі, побудовані  за проектами самого Філіпа Старка, так і знайти бюджетні, але дуже зручні апартаменти.

Тури в Бразилію подарують вам чудові можливості пізнати і проявити себе. Щороку курорти Бразилії завдяки своїй екзотичності та самобутності приваблюють сотні тисяч туристів. Кожен день в Бразилії – це пляжі, свята і веселощі незалежно від пори року. У січні температура тримається в інтервалі від 23°С до 29 °С, а в липні –  від 16 °С до 24 °С.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Рио де Жанейро

Країна: Бразилія

Рио-де-Жанейро – огромный бразильский город, лежащий на берегу залива Гуанабара. Он получил всемирную известность благодаря своим пляжам Копакабана и Ипанема, статуе Христа Искупителя высотой 38 метров, венчающей гору Корковаду, гранитному пику Сахарная голова, на вершину которого ведет канатная дорога, а также обширным фавелам – трущобам на склонах окрестных гор. В Рио-де-Жанейро проводится крупнейший в мире карнавал, посетители которого могут полюбоваться на ярко украшенные движущиеся платформы и танцоров самбы в эпатажных костюмах.

Барра-да-Тіжука

Країна: Бразилія

Барра-да-Тіжука – дуже своєрідний район Ріо-де-Жанейро, що місцями більше схожий на квартал Майамі, де переважають модні бутики, фешенебельні заклади, нічні клуби, де б'є фонтаном світське життя. У цьому районі немає властивих для всього Ріо вілл і затишних багатоквартирних будинків, тут весь простір заповнений блискучими висотками, великими торговими центрами, офісними будівлями. .

Іпанема

Країна: Бразилія

Район Іпанема розташований на півдні міста і вважається одним з найбезпечніших і найбагатших районів Ріо. І якщо Копакабана – народний пляж, де можна зустріти представників найрізноманітніших верств населення, то пляж Іпанема – більш ексклюзивний і спокійний – на ньому люблять відпочивати студенти, школярі, молоді пари, сім'ї з дітьми, літні люди. Іпанема – другий за популярністю (після Копакабани) пляж у Ріо-де-Жанейро.

Копакабана

Країна: Бразилія

Копакабана – це знаменитий чотирикілометровий пляж у Ріо-де-Жанейро. Він є центром безперервного руху, розваг, відображенням бразильського духу. Щодня тут збираються тисячі любителів позасмагати.

Леблон

Країна: Бразилія

Леблон є продовженням пляжу Іпанема і розташовується в благополучному районі Ріо, між лагуною Родріго-де-Фрейтас і мальовничою горою Два Брати (Morro Dois Irmãos). Це найбільш респектабельний пляж Ріо-де-Жанейро, де ховаються дружини місцевих багатіїв, а третину тих, хто тут засмагає, становить «золота молодь». Леблон помітно тихіший та спокійніший за Іпанему або Копакабану, цей квартал славиться на весь Ріо своїми дорогими шикарними ресторанами та клубами, в яких веселощі не вщухають до ранку.

Сан-Конраду

Країна: Бразилія

Сан-Конраду — один из престижных районов Рио-де-Жанейро, расположенный в Южной зоне города между районами Барра-да-Тижука к юго-западу и Леблон к северо-востоку, оба этих района также населены преимущественно представителями зажиточных слоёв горожан. Сан-Конраду пользуется популярностью у местных жителей и туристов как место для занятия дельтапланеризмом, также он известен своим «Fashion Mall» со 150 магазинами национальных и иностранных дизайнеров и полем для гольфа. Район застроен изысканными жилыми зданиями, ночными клубами и элегантными ресторанами.

Фламенго

Країна: Бразилія

Фламенго располагается между районами Катете и Ботафого на побережье залива Гуанабара. Вдоль прибрежной стороны района находится Парк имени бригадира Эдуарду Гомеша. Сейчас район населён преимущественно представителями среднего класса Бразилии.

Статуя Ісуса Христа

Відома статуя Ісуса Христа з розкинутими руками на вершині гори Корковаду в Ріо-де-Жанейро є символом Ріо-де-Жанейро і всієї Бразилії. Вважається одним із Нових семи чудес світу.

Висота статуї – 38 м, зокрема п'єдесталу – 8 м; розмах рук – 28 м. Вага – 635 тонн. Будучи найвищою точкою округи, статуя регулярно (в середньому, чотири рази на рік) стає мішенню для блискавок. Католицька єпархія спеціально зберігає запас каменю, з якого зведено статую, для відновлення пошкоджених блискавками її частин.