• USD/UAH 27.0618.07.2019EUR/UAH 30.218.07.2019
    • [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Азербайджан


Azerbaijan

Тури на відпочинок в Азербайджан

Азербайджан розташований в південно-східній частині Закавказького регіону, на заході Азії. На сході омивається водами Каспійського моря.

Площа території – 86,6 тисяч кв. км. Крім материкової частини в його склад входять численні невеликі острови Каспійського моря (Бакинський і Апшеронський архіпелаги).

Азербайджан – дуже й дуже цікава країна з шалено красивою природою, дивовижними історико-археологічними пам’ятками і заповідними зонами, працьовитим і гостинним народом, який неймовірно любить свою країну, самобутньою культурою і багатовіковими традиціями. Кухня Азербайджану, як частина традицій її народу, є однією з найцікавіших в країнах Закавказзя, вона цілком заслужено є неймовірною популярністю у всьому світі.

Стоимость по курортам

Опис курортів

Баку

Країна: Азербайджан

мандрівників: 7204

рейтинг:


Баку – одне з найкрасивіших міст світу, розташоване в західній частині узбережжя Каспійського моря. Ще з другої половини IX століття Баку став одним з основних міст Ширвану. Населення займалося ремеслами, торгівлею, рибальством, садівництвом і нафтовидобутком.

Габала

Країна: Азербайджан

Габала знаходиться в 15 км на північний схід від давньої Кабали і в 63 км від залізничної станції Ляки. У свій час він був центром Кавказької Албанії, а потім послідовно входив до складу держави Ширваншахов і Шекинського ханства. Місто розташоване в нижній частині ущелини гори Базар-Юрт і гори Туфан, в передгір'ях Великого Кавказу, на правому березі річки Дамірапаранчай, в 63 км на північний схід від залізничної станції Ляки (на лінії Баку - Тбілісі).

Плов

Традиційна святкова страва в Азербайджані

Азербайджанський плов буває декількох різновидів, однак готується він завжди за певними правилами – всі компоненти готують окремо. Оскільки рис є основою плову, то від якості його приготування залежить смак всієї страви

Азербайджан: Новини країни

Баку: Східний характер. Західні тенденції

Баку – це місто, яке дивує своїми контрастами. Тут зовсім поруч можуть розташовуватись будівля, якій кілька сотень років, і надсучасний височенний хмарочос. Це місто, де можна піти на пляж та

Щось особливе. Новий рік у Баку

На Новий рік завжди хочеться чогось особливого – незвичного, трохи казкового та захопливого. Тому так часто саме на зимові свята ми плануємо подорожі в нові країни – адже так ми