• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Договори та рекомендації

Шановні колеги!

Туроператор ТОВ «Джоін АП!», платник податку на дохід підприємств на загальних підставах, ліцензія: туроператорська № 1597 від 04.12.2015 р., керуючись законодавством України, публічно пропонує Туристичним агентам, котрі зареєстровані як господарюючі суб’єкти на території України, мають відповідний вид діяльності, та фінансове забезпечення своєї цивільної відповідальності (гарантія банку або іншого кредитного закладу) перед туристами, за винагороду надати послуги Туроператору з реалізації турпродукту шляхом заключення договору на туристичне обслуговування від імені, в інтересах і під контролем Туроператора, а також вчиняти фактичні дії, визначенні Агентським договором про приєднання, по забезпеченню надання Туроператором Туру і наділяється повноваженнями укладати договори на обслуговування тільки на умовах вказанних у Договорі на туристичне обслуговування. Всі інші договори не накладають на Туроператора ніяких зобовязань, оскільки укладені від імені Туроператора без належних на те повноважень (в такому випадку виконавцем послуг є Турагент), одночасного підтвердження замовлення і надання документів, що надають право отримати туристичний продукт не вважаються одобреними Туроператором угоди укладеної Агентом і Туристом.

Звертаємо вашу увагу, на те що з 18.01.2021 року Ви можете ознайомитися з новою редакцією Агентського Договору приєднання.

Згідно абзацу 3 пункту 10.1 агентам, котрі уклали агентську угоду у попередній редакції, немає необхідності у повторному переукладенні.

Агентський договір приєднання нова редакція від 18.01.2021 року

Звертаємо вашу увагу, на те що з 19.08.2016 р. Ви можете ознайомитися з новою редакцією Договору про приєднання.

Згідно абзацу 3 пункту 10.1 агентам, котрі заключили агентську угоду у попередній редакції, немає необхідності у повторному перезаключенні.

Агентський договір приєднання нова редакція від 19.08.2016 року

Усі бажаючі оформити договір у паперовій формі, можуть надіслати відповідний запит на [email protected] і отримати договір для підписання.

Усім Турагентам необхідно перепідписати нову агентську угоду, скориставшись спрощенною формою договору у звязку зі зміною організаційно-правової форми компанії Join UP!

Документи, що розміщенні на сайті – це публічна оферта, що містить умови і правила роботи турагентів з туроператором ТОВ “Джоін АП!” та його партнерами, до якої приєднується клієнт, підписуючи заявку на отримання доступу до системи «Join UP! Online».

Гарантії

Звертаємо Вашу увагу, що Ви зможете найти актуальну інформацію відносно переліку банків України, котрі знаходяться у стадії ліквідації та перелік банків України, в яких введено тимчасову адміністрацію на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Банківські гарантії від банків, визнаних неплатоспроможними, в роботу не приймаються.


Додаткові документи:

Договір з Туристом *
Договір на рекламний тур * (для України)
Договір на рекламний тур (для Республіки Молдова)
Заявка на бронювання

* заповніть текстові поля (активні) за допомогою програми PDF Reader

Змінна даних

Якщо після закінчення Агентського договору у Вашої компанії змынюється електронна адреса (для розсилок, виставлення рахунків), фактичне/юридичне місцерозташування, телефони або будь які інші реєстраційні данні, просимо, за для уникнення проблем з отриманням оперативної інформації, підтвердженням турів та виставленням рахунків, негайно повідомити про це у письмовому вигляді, написавши листа на фірмовому бланку з підписом керівника та печаткою підприємства на електронну адресу [email protected].

У разі втрати логіну або пароля чи при необхідності їх зміни, Вам необхідно надіслати заявку на фірмовому бланку з підписом керівника та печаткою підприємства на електронну адресу [email protected], вказавши причину втрати/зміни логіну або пароля, а також дату та номер діючого Агентського договору. Протягом 1-го робочого дня на Вашу електронну адресу, вказана при реєстрації буде надіслано новий логін та пароль.

З усіх питань звертайтеся:
Грицак Дмитро
тел.: (044) 303-99-99
в/н: 321
[email protected]

Додаткова інформація: