Агентам

ua

Страхова компанія "ІнтерЕкспрес"

Перелік ліцензій Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ІнтерЕкспрес» на право провадження страхової діяльності та правила добровільного страхування Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «ІнтерЕкспрес» за посиланням.

Звертаємо увагу, що з 05 грудня 2022 року були внесені зміни до договорів страхування щодо розміру страхових сум згідно переліку:

Всі питання щодо договорів страхування можна уточнити у повідомленні в особистому кабінеті на Відділ страхування.


Звертаємо Вашу увагу, що вартість послуги страхування від невиїзду становить 350 грн на людину.

Для виключення спірних питань просимо Вас ознайомитися з наступною інформацією перед бронюванням страховки від невиїзду:

  • Якщо при бронюванні тура Ви відмовилися від страховки від невиїзду, то повернути її можливо за подвійним тарифом (700 грн*/ос.). Вам необхідно буде написати повідомлення в особистому кабінеті на Відділ страхування з проханням додати дану послугу.
  • Додати послугу зі страхування фінансових ризиків на випадок відміни поїздки можливо не пізніше ніж за 48 годин до початку тура за подвійним тарифом.
  • У разі повної оплати вартості бронювання:
    • видалення поліса страхування від невиїзду можливе тільки зі 100% штрафом вартості поліса;
    • заміна ПІБ туристів у полісі страхування від невиїзду за наявності ФПВ по попереднім туристам — тільки зі 100% штрафом вартості поліса.
  • Всі питання щодо страховок від невиїзду (додати, видалити, перевірити і т.д.) необхідно писати у повідомленні в особистому кабінеті на Відділ страхування.

ПрАТ Страхова компанія «ІнтерЕкспрес»
тел.: +38 (044) 287-47-16.
+38 050 701 54 66; +38 067 442 53 11
адреса: 01033, Україна, м. Київ, вул. Володимирська, буд. 69.
E-mail: [email protected]
interexpress.com.ua