Агентам

Усе про страхування від невиїзду

ЯК ЗАМОВИТИ СТРАХОВКУ ВІД НЕВИЇЗДУ

Join UP! співпрацює з двома страховими компаніями: VUSO та «ІнтерЕкспрес», які пропонують однакові сервіси та умови для туристів.

При бронюванні туру система одразу запропонує вам і оформити страхування від невиїзду, Вартість такого поліса – 350 грн.

Також послугу можна додати до заявки в особистому кабінеті згодом, але не пізніше ніж за 48 год до початку туру за подвійним тарифом (700 грн*).

ВІД ЯКИХ РИЗИКІВ МИ СТРАХУЄМО

Страховий випадок – це подія, що призвела до фінансових збитків, пов’язаних зі скасуванням або зміною строків подорожі Застрахованої особи. Страховий захист поширюється на страхові випадки, які настали в період дії Договору страхування та після оплати туру.

Страховим випадком вважається:

 • Розлад здоров’я (травми, екстрені операції, інфекційні або гострі захворювання) туриста, строк якого становить більше 10 (десяти) календарних днів включно, зокрема 3 дні після дати початку туру.
 • Проблеми зі здоров’ям (травми, екстрені операції, інфекційні або гострі захворювання) у дитини Застрахованої особи (зокрема усиновленої) віком до 10 років включно, які почалися в період дії Договору страхування та продовжуються в момент початку запланованої подорожі.
 • Розлади здоров’я та тяжкі тілесні ушкодження у близького родича туриста, що вимагають дотримання постільного режиму на дату початку туру та протягом 3 календарних днів після дати початку запланованої поїздки у випадку відсутності інших дієздатних родичів*.
 • Смерть туриста чи його близького родича. На жаль, і таке буває.
 • Ушкодження, знищення, втрата майна туриста внаслідок пожежі, вибуху, стихійного лиха, впливу води чи інших рідин із водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем, сусідніх приміщень, систем пожежогасіння, а також протиправних дій третіх осіб. При цьому розмір збитків повинен становити не менше ніж еквівалент 1 000 (однієї тисячі) доларів США.
 • Неотримання або затримка у видачі туристу в’їзної візи до країни тимчасового перебування за умови своєчасного подання документів, необхідних для отримання візи, оформлених відповідно до вимог Консульства (Посольства) країни тимчасового перебування, та за умови, що раніше не було відмов у отриманні візи**.
 • Необхідність участі туриста в судовому засіданні та присутності в місці такого засідання.
 • Отримання туристом повідомлення про призов до лав Збройних сил для проходження військової служби або участі у військових зборах.
 • Стихійні лиха безпосередньо у місці постійного проживання туриста чи місці його перебування під час туристичної подорожі.
 • Офіційно оголошені у місці постійного проживання туриста або у місці заброньованої подорожі: страйки перевізників (передбачених договором туристичного обслуговування), народні заворушення, епідемії, терористичні акти.
 • Запізнення на рейс у зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), яким турист прямував до аеропорту (на вокзал) на території України, що призводить до неможливості здійснення подорожі у встановлені дати.
 • Запізнення туриста на рейс на території країни тимчасового перебування у зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою або поломкою транспортного засобу (крім таксі), на якому він прямував до аеропорту (на вокзал), а також внаслідок офіційно оголошених: стихійного лиха, народних заворушень, епідемій, терористичних актів.

Що додається в новому договорі

 • Відмова у перетині кордону країни, до якої запланована подорож або через територію якої проходить маршрут до країни, куди запланована подорож, прикордонними (митними) службами з будь-якої причини (за умови наявності та правильного оформлення всіх документів, необхідних для перетину кордону та за умови відсутності у Застрахованої особи обмежень щодо в’їзду до такої країни, в тому числі обмежень за медичними показаннями).
 • Відмова у перетині кордону України через неправомірні дії (помилки та/або упущення) працівників державної прикордонної служби України.
 • Медичні протипоказання лікаря-гінеколога для перельотів літаком під час вагітності (до 29 тижнів) у зв’язку із захворюванням або іншим ускладненням стану здоров’я Застрахованої особи.
 • Неможливість виїхати у подорож з України через загрозу життю у зв’язку з бойовими діями, розпочатими військами російської федерації або іншої країни-агресора на території місця постійного проживання Застрахованої особи в Україні.
 • Тяжке поранення (що потребує стаціонарного лікування) близького родича Застрахованої особи внаслідок воєнних дій.
 • Запізнення на рейс у зв’язку затримкою на кордоні України при бронюванні колективного трансферу від Join UP! з території України до аеропорту, з якого планується виліт.
 • Затримка рейсу в країну подорожі з будь-якої причини більше ніж на 2 години 00 хвилин від часу, вказаного в авіаквитку, за умови придбання туру не менше ніж за 24 години до часу запланованого рейсу та при умові, що зміни у розкладі вильоту стали відомі менше ніж за 24 години до вильоту.

Залишилися питання? Напишіть нашим менеджерам з Відділу страхування ([email protected]), і вони допоможуть усе вирішити.

Консультація зі страхових продуктів та інформаційна підтримка:

Страхова компанія «ВУСО»

тел .: +38 (067) 621-12-16, +38 (067) 628-73-51
E-mail: t[email protected]

Страхова компанія «ІнтерЕкспрес»

тел.: +38 (044) 287-47-16; +38 (050) 701 54 66; +38 (067) 442 53 11
E-mail: [email protected]
interexpress.com.ua