Дехто вважає, що саме в цій країні слід шукати секрет безумовного щастя. І це майже правда: кубинці в будь-яких умовах живуть і радіють «тут і зараз», вони природні і здатні завжди залишатися самими собою. А туристи тут можуть зразу вирушити на пляжі найкращого кубинського курорту Варадеро з широкою смугою чистого білого піску, який веде у таку ж чисту і теплу воду. Або взяти курс на мальовничі Плайя-Есмеральду і Санта-Лусію, а також численні острівці на кшталт Кайо-Коко, Кайо-Ларго і Кайо-Гільєрмо.
Шукачі пригод орендують на Острові Свободи машину і їздять всєю Кубою, вивчаючи унікальні природні парки, дикі пляжі і симпатичні колоніальні містечка. Наприклад, Сьєнфуегос, що знав піратів Генрі Моргана і Френсіса Дрейка і розбагатів в XIX столітті завдяки мігрантам-французам; батьківщину всією кубинської музики – від сона до сальси – шалене місто Сантьяго-де-Куба; набитий барами і ресторанами яскравий і буржуазний Камагуей, відомий мостами Матансас і Санта-Клару, де 1959 року легендарний Че здобув перемогу над диктатурою.
Під час відпочинку на Кубі ви зустрінете багато місцевих жителів. Життя середнього кубинця нелегке, але, незважаючи на різноманітність населення Куби, у всіх жителів країни є одна спільна риса: вони товариські і зазвичай дуже доброзичливі по відношенню до іноземців.
Кубинська кухня сформувалася під впливом гастрономічних принципів інших країн світу. Так, в ній простежуються елементи іспанської, африканської і креольської кулінарії.
Щорічно в різних частинах Куби проводяться фестивалі кубинської кухні, де збираються як кухарі-професіонали, так і поціновувачі місцевої кухні. На цих заходах можна дізнатися вишукані рецепти приготування кубинських страв і напоїв.
Багато хто приїжджає на Кубу заради дайвінгу – кращого в усьому Карибському морі. За різноманітністю підводних красот острів легко дасть фору і Галапагоському архіпелагу, і австралійському Великому бар’єрному рифу. Споти для занурень можна знайти по всьому периметру Куби. На півдні це гігантська дайв-зона Буканеро (біля берегів Сантьяго-де-Куба) і Сади Королеви з коралами, медузами, черепахами, тигровими акулами і залишками іспанських галеонів. На півночі – кораловий риф Санта-Лусії і морський парк Кайо-Пьедрас, де крім риб, медуз і черепашок, «мешкають» фрегат, буксир, літак Ан-24 і навіть ракетний корабель. На заході – Марія-ла-Горда з Долиною чорних коралів і Затока Свиней з сенотами – печерами на березі, заповненими солоною водою.
Звичайно, зараз можна скачати будь-яку музику в Інтернеті, але це не замінить вам тих звуків, які можна почути під час вистав у кубинських містах
Якщо ви любитель нічного життя, то Куба подарує вам можливість чудово провести час у відомих нічних клубах і барах. Кубинці знають, як влаштувати веселу вечірку. Якщо ви зібралися в один з багатьох нічних клубів, барів або на вечірку на пляжі, то скоро побачите, що кубинці – прекрасні люди з оптимістичним настроєм, які вміють відпочивати і вдень, і вночі/
Якщо ви шукаєте білі піщані пляжі, природні парки, цікаві міста і села, то на Кубі є все це і ще багато-багато цікавого.
Варадеро – курортне місто в провінції Матансас на Кубі. Розташоване воно на півострові Ікакос, за 140 км на схід від Гавани. Це одна з найбільших курортних зон Карибського басейну.
Маленький и чистый остров с прозрачным чистым морем, просторным белоснежным побережьем и стадами розовых фламинго. На Кайо-Гильермо — три пляжа, омываемых спокойным морем, общей длиной 4 км, среди которых особенно хорош живописный Плая-Пилар, один из лучших на всей Кубе. .
Кайо-Ларго розташований за 80 км на південь від гловного острова, майже в самому центрі кубинського архіпелагу. Довжина невеликого острівця всього 28 км, а ширина – 3 км, зате весь його південний берег – великий пляж з 20 км найдрібнішого білого піску. Постійних мешканців на Кайо-Ларго немає, якщо не рахувати, звичайно, яскравих птахів та ігуан; кубинці ж приїжджають на острів тільки для роботи в готелях (а живуть в невеликому селі Ісла-дель-Соль).
Кайо-Коко – острів у центральній частині Куби, відомий своїми курортами, які працюють за системою «все включено». Він входить у склад провінції С'єго-де-Авіла і є частиною ланцюга островів, що називаються Хардинес-дель-Рей. Островом керує муніципалітет Морон.
Гавана – столиця Республіки Куба, політичний, економічний і культурний центр країни, адміністративний центр провінції Гавана. Площа великої Гавани становить 726,75 км², місто поділене на 15 муніципалітетів. Гавана розташована на північному заході острова Куба, на березі Мексиканської затоки.
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie і з нашою Політикою конфіденційності