Агентам

J Forum. New Trends

Цей важливий день, який ми всі разом з нетерпінням чекали, настав – сьогодні ми відкриваємо реєстрацію на другий J Forum та із задоволенням розкажемо, що ж приготували для вас цього разу. Готуйтесь – у нас багато крутих новин!

New Trends. Для нас важливо бути новаторами та задавати тренди, щоб разом з вами розвивати туристичний ринок України та робити все, щоб кожен українець міг відвідати будь-який куточок світу з комфортом. Тому ми в Join UP! прагнемо, аби ви завжди були в центрі туристичних подій, чудово орієнтувались в усіх можливих нюансах, мали всі необхідні для роботи інструменти та знання і, звісно, завжди впевнено крокували вперед до нових досягнень. І тому вже вдруге ми проводимо для вас J Forum!

Що ж чекає на J Forum цього разу?

 • Продовження формату Форуму як масштабного майданчика для спілкування експертів, що так вам сподобався. Так ви зможете отримати максимум знань та плідно поспілкуватись з представниками туроператора та колегами. Форум – це можливість дізнатися щось нове не тільки про напрямки, а й про те, як вести свій бізнес.
 • Зараз ми вирішили зосередитись на кількох трендах зимового сезону – екзотичних напрямках, гірськолижному відпочинку та вікендах у країнах Європи. Про які ж країни ми говоритимемо? На вас чекає потужна хвиля інформації за такими нашими напрямками: Єгипет, Китай, Андорра, ОАЕ, Шрі-Ланка, Мальдіви, Куба, Мексика, Танзанія, Фінляндія, Катар, Словаччина, Болгарія, Грузія, Таїланд, Чехія, Кіпр, Індонезія, Франція, Іспанія, Італія, Бразилія, Домінікана, Австрія.
 • Ми знову поєднаємо серію семінарів, де ви отримаєте максимум інформації за напрямками та всі наші новини, а також круглі столи, на яких ви зможете поспілкуватись з керівниками напрямків та поставити всі-всі питання.
 • Тренінг по SMM. На вас чекає тренінг від нашого Head of SMM, яка розкаже вам, що це взагалі таке та чим social media marketing допоможе вам у роботі. Обіцяємо – ми дамо вам важливі інструменти, які зроблять вашу роботу ще ефективнішою.

Стежте за новинами J Forum Telegram 

Чекайте в містах та запишіть у свій щоденник важливі дати:

 • 04.09. Харків. Kharkiv Palace Hotel, проспект Незалежності, 2
 • 06.09. Дніпро. I Cultural Business Hub, проспект Дмитра Яворницького, 3
 • 13.09. Одеса. Bristol Hotel, вулиця Пушкінська, 15
 • 16.09. Львів. Lviv Arena, вулиця Стрийська, 199
 • 24.09. Мінськ. Crowne Plaza Minsk, вулиця Кірова, 13
 • 03.10. Київ. Тут готуйтесь до великого сюрпризу!

РЕЄСТРАЦІЯ


Детальну програму форуму ми надішлемо на ваш мейл, який ви зазначите при реєстрації, за кілька днів до J Forum у вашому місті. Нагадуємо, що звичні для вас регіональні зустрічі продовжуються у ваших містах в звичайному режимі.

 Звертаємо увагу, що ми додатково організовуємо регіональні трансфери, щоб ще більше бажаючих могло до нас приєднатись:

 • З Кривого Рогу та Запоріжжя до Дніпра
 • З Миколаєва та Херсона до Одеси. Реєстрація

Діоніс’єва Юлія

Head of SMM

Соцмережі вже давно перестали бути засобом виключно для спілкування. Кожного року все більше людей використовують їх для онлайн-шопінгу.

«Тут шукають, порівнюють та купують товари або ж замовляють послуги. Адже так значно зручніше, ніж ходити по магазинах. Сьогодні соцмережі для туристичного бізнесу – це дієвий інструмент для залучення нових клієнтів. Вони формують довіру й лояльність до компаній та, як результат, – допомагають продавати. На J Forum я розповім, що необхідно знати про соцмережі у 2019 році, аби вони працювали на вас. А ще поділюся фішками, які ми використовуємо в SMM Join UP!»

Вікторія Назаренко

керівник Харківського представництва

J Forum – це той захід, який об’єднує наших агентів незалежно від їхньої категорії.

«Зібравши найкращих профі команди на одній платформі, ми будемо ділитися своїми знаннями про наш продукт, навчимо продавати легко і головне з любов’ю. Познайомимо з новинками сезону 19/20. Порадуємо приємними сюрпризами. А ще – це привід зустрітися всім разом після гарячого літнього сезону, поділитися враженнями про свої подорожі, емоціями та відгуками туристів про відпочинок. Обговорити новини на ринку туризму. Та й просто обійнятися, випити чашку ароматної кави і зарядитися енергією до нового сезону. З нетерпінням чекаю всіх на нашому J Forum в Харкові!»

Ірина Мосулезна

керівник Дніпровського представництва

Ми з нетерпінням очікуємо черговий J Forum, бо для нашого регіону це грандіозна подія, навіть можна сказати – велике свято, коли є можливість зібратися на одному майданчику величезній кількості професіоналів нашої улюбленої справи.

«Коли кожен агент може особисто поспілкуватися з керівниками всіх напрямків, коли за один день можна отримати максимум інформації та завести ну ду-у-уже корисні контакти, ну і, звичайно ж – обмінятися досвідом зі своїми колегами, знайомими і просто друзями! Дніпро на низькому старті!»

Ольга Єрьомєнко

керівник Мінського представництва

J Forum – грандіозна подія в туристичній галузі Мінська! Я знаю, що агенти чекають на нього і запитують нас, коли ж буде нова зустріч, із задоволенням згадуючи минулий J Forum, що відбувся в лютому.

«Звичайно, це важливий і значущий захід, коли нам надається можливість зустрітися, підвести підсумки сезону, поділитися думками і враженнями про роботу та відпочинок. І, як і минулого разу, кожен агент може вибирати і особисте спілкування з керівниками напрямків, і відвідування семінарів, і спілкування за круглими столами, що дає прекрасний ресурс для отримання величезного багажу знань перед майбутнім осінньо-зимовим сезоном 2019/20. З радістю чекаємо всіх наших агентів у Мінську!»

Чому J Forum

Знаємо, що цей формат вам дуже сподобався – за результатами опитування учасників попереднього Форуму, ми дізнались, що:

 • 72% поставили оцінку «відмінно» формату Форуму.
 • На питання, який формат навчання подобається вам найбільше, 65% відповіли, що це формат Форуму.

Якщо ж говорити про попередній Форум у цифрах, то вони такі:

Приєднуйтесь до J Forum, дізнавайтесь про наші новинки та створюйте туристичні тренди разом з Join UP!