• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

Час готувати лижі: зимова Туреччина з Join UP! Оновлено 30.12.2020

Туреччина — це не тільки багатоликий Стамбул і добре знайомі улюблені морські курорти.

Join UP! запускає зимові тури на гірськолижний курорт Ерджієс в центральній Анатолії. Літатимемо на крилах SkyUp з грудня 2020 по березень 2021 двічі на тиждень.

Що треба знати про Ерджієс

  • Гора й однойменний гірськолижний курорт Ерджієс розташовані в центральній Туреччині — в регіоні Кайсері. Гірськолижні траси прокладені на висоті 3400 м, а завдяки географічному розташуванню і кліматичній зоні комфортний мороз до -10 °C і яскраве сонце тут тримаються весь сезон, який зазвичай стартує в грудні.
  • На курорті більше 30 трас різних ступенів складності — від легких синіх для тих, хто вже засвоїв базові навички катання на лижах, до складних чорних для досвідчених і професійних лижників. Загальна протяжність трас — 102 км. Всі траси поєднані, і для катання діє єдиний скіпас.
  • Відпочивальників доставляють на траси 18 підйомників, всі гірськолижні спуски обладнані сніговими гарматами. Середня довжина спуску — 1 км. На нижніх і деяких верхніх станціях є кафе і ресторани.
  • Для дітей також встановлена інфраструктура: лижні ескалатори, санкові спуски і дитячі майданчики.
  • До історичної і найгарнішої частини Каппадокії з польотами на повітряних кулях — всього 60 км.

Які обмеження запровадила влада для безпечного відпочинку2

З 00:00 30 грудня (23:00 29 грудня за київським часом) для в’їзду в Туреччину туристам (включно з дітьми з 6 років) потрібно мати негативний результат ПЛР-тестування, зробленого не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону країни.

З 21:00 31 грудня 2020 року до 04:00 4 січня 2021 року у Туреччині триватиме комендантська година. Для туристів це нововведення означає ті самі обмеження, які є чинними під час звичайної комендантської години зараз: ресторани й бари в готелях працюватимуть, а туристи можуть пересуватись містом, маючи з собою паспорт та ваучер на готель.

Єдиний виняток: з 21:00 31 грудня до 10:00 1 січня туристам заборонено відвідувати центральні вулиці і площі міст, зокрема у Стамбулі — вулицю Істікляль і площу Султанахмет.

Підйомники на гірськолижних курортах Улудаг і Ерджієс працюватимуть у звичайному режимі. Однак ресторани і кафе в горах, поза територією готелів, працюють лише в режимі доставки на вихідних, після 21:00 в будні дні та в період з 21:00 31 грудня 2020 року до 04:00 4 січня 2021 року.

Умови пакетних турів Join UP!

SkyUp виконуватиме прямі рейси в міжнародний аеропорт міста Кайсері, що в 30 км від курорту Ерджієс, двічі на тиждень: щонеділі з 27 грудня та щочетверга з 31 грудня 2020.

До пакетного туру входить: авіапереліт і трансфер в обидві сторони, проживання і харчування на вибір, поліс медичного страхування, багаж вагою до 23 кг, спортінвентар (сума параметрів до 330 см, вага — не більше 23 кг).

Спортінвентар повинен перевозитися у чохлах. В одному чохлі — не більше одного комплекту. Додавати до комплекту особисті речі заборонено. Такий інвентар, як скейт, самокат, гіроборд, моноколесо, дитячий велосипед, циркове обладнання (обручі, кільця тощо) має перевозитися як окрема одиниця зареєстрованого багажу. У разі наявності батареї вона має бути від’єднана і перевозитися виключно в ручній поклажі. Потужність батареї не повинна перевищувати 70 Вт.

Проживання можна забронювати як в Кайсері, так і безпосередньо в Ерджієсі або в інших регіонах.

За форматом відпочинку будуть доступні і виключно гірськолижні тури, і комбіновані для тих, хто воліє поєднувати лижі з іншими активностями. До такої програми увійдуть лижі в Ерджієсі, Каппадокія з її ландшафтами та повітряними кулями, екскурсія історичним центром Кайсері з відвідуванням комплексу Хунат Хатун і цитаделі Кайсері, та шопінг.

Туреччина готова приймати гостей з України без тестування та проходження самоізоляції/обсервації. Станом на 24 грудня1, за даними МОЗ України, Туреччина входить до «червоної» зони — потрібна 14-денна самоізоляція після повернення до України або ПЛР-тестування для її дострокового припинення.

Нагадуємо всім нашим туристам, під час придбання пакетного туру та щонайменше за тиждень до вильоту уточнюйте у свого турагента актуальну інформацію щодо вимог та умов перебування у країні відпочинку і повернення звідти до України.

1Інформація оновлена 28.12.2020
2Інформація оновлена і додана 30.12.2020