• [email protected]
    • +38 (044) 303 9 303
    • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

ЯК ВДОМА: тимчасове житло в інших країнах від Join UP!

Дім… Це слово завжди було найсолодшим та найприємнішим. І зараз це слово стало для мільйонів українців найважливішим. Багато людей через повномасштабне вторгнення росії були змушені залишити свої домівки та шукати нове тимчасове місце для життя.

Ми знаємо, як важко полишати рідні міста, але також впевнені, що у цей буремний та зовсім незрозумілий час потрібно мати місце, де ви будете у безпеці, де вам буде затишно і ви зможете спокійно працювати та проводити час з рідними.

Щоб допомогти тим, хто шукає житло за кордоном на довгий час, ми звертаємо вашу увагу на послуги наземного обслуговування та програму «Як вдома» . Ця пропозиція буде актуальної як для тих, хто вже тимчасово полишив Україну і шукає більш комфортний варіант довгострокового розміщення, так і для тих, хто зараз планує виїхати в іншу країну. Разом з партнерами в різних країнах ми запропонуємо вам варіанти житла у готелях та апартаментах. Також ми підготували для вас добірку житла в готелях та апартаментах Чорногорії, Іспанії та Грузії за спеціальними цінами.

Так, ми знаємо, що жоден найрозкішніший готель чи найближча до моря вілла не замінить рідний дім, але наші партнери зроблять все, щоб ви почували себе в іншій країні майже як вдома.

 
Програма «Як вдома»:

  • Ми допоможемо вам вибрати варіант розміщення у різних країнах, лишень напишіть своєму агенту про свої побажання. Звертаємо увагу, що з України до місця призначення вам потрібно буде дістатись самостійно. У вартість входить вибраний тип харчування та медичне страхування.
  • Ви можете забронювати проживання у Чорногорії, Іспанії та Грузії за спеціальними цінами мінімум на 14 ночей і до 60 ночей включно. Готелі та апартаменти ви можете знайти у підборі туру, вибравши тип програми “Як вдома”. Цей список ми будемо поступово доповнювати.
  • Також ми пропонуємо вам повний тур з Молдови (переліт + проживання + страхування), Естонії, Латвії та Литви (переліт + проживання) до Анталії, грецьких островів Крит, Закінтос, Корфу, Албанії, Чорногорії, Шарм-ель-Шейху, Хургади та Тунісу.
  • Ми вибирали для вас зручні номери, серед яких є студії з кухнями, щоб вам було комфортно тут перебувати навіть з малими дітлахами.

Ми впевнені, що зовсім скоро зможемо повернутись у рідний дім, де нас буде чекати мирне та щасливе життя. А зараз давайте допомагати одне одному та робити все, щоб Україна швидше перемогла!