• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - дзвінки безкоштовні по всій Україні

Агентам

Албанія – трендовий напрямок цього літа

Албанiя – один з цікавих напрямків для літнього відпочинку, який вже кілька років поспіль набирає популярність, і ми в Join UP! доклали багато зусиль, щоб ви оцінили і полюбили цю красиву країну.

У ЧОМУ НАША СИЛА ПО НАПРЯМКУ АЛБАНІЯ?

1. КОНЦЕПЦІЯ FEEL LIKE A LOCAL

Упевнені, ви поділяєте нашу думку, що подорож – це не про напрямок, а про досвід, який отримує мандрівник. Про можливість в іншій країні прожити маленьке життя, відчувши себе місцевим. І щоб отримати новий неймовірний експіріанс, Албанія стане дуже крутим вибором – з її неквапливим ритмом, місцевими базарчиками з різноманітними фруктами, овочами та сирами – місцем, де можна влаштувати шопінг для найкрасивішого пікніка біля моря. З домашнім вином та фірмовим коньяком «Скандербег», які можна не лише скуштувати, а й побачити, як їх роблять. З можливістю подивитися, як ловлять рибу, або навіть приєднатися до процесу, а потім попросити приготувати ваш улов у найближчому ресторанчику. З опцією взяти в оренду машину у нашого партнера – Jona Travel і досліджувати найвіддаленіші куточки країни, насолоджуючись цією простотою життя біля моря.

2. ДОСВІД І ПАРТНЕРСТВО

Join UP!™ працює з напрямком Албанія з 2018 року, ми були одними з перших, хто відкрив цей напрямок для українців та продовжуємо виводити його до топ країн для літнього відпочинку. У цьому завданні нам допомагає наш партнер – приймаюча компанія Jona Travel LCC:

 • Працює з 1999 року і практично є першою приймаючою компанією, яка починала розвивати туризм в Албанії. На сьогоднішній день Jona Travel LCC – одна з провідних DMC в Албанії та Балканському регіоні.
 • Орієнтована на європейських туристів: Jona Travel активно працює з мандрівниками зі Скандинавії, Польщі та інших країн Європи.
 • У квітні 2016 року Jona Travel стала франшизою Lufthansa City Center, а це синонім високої якості на світовому туристичному ринку.
 • Професійні гіди компанії на зв’язку з туристами 24/7.

3. АВІА-ПАРТНЕР – FLYONE

Ми хочемо, щоб комфортний переліт вже був початком вашої подорожі. Літаємо до Албанії з Молдови з 12.06.2023 кожного понеділка.

Чому FLYONE? 

 •  Дружня цінова політика, яка дозволяє нам пропонувати мандрівникам тури за вигідними цінами.
 • Хороша репутація. Компанія працює ще з 2016 року, і за цей час FLYONE встигли полюбити мандрівники з різних країн. Сьогодні літаки компанії літають за 14 напрямками, а флот перевізника – це 5 авіалайнерів – 4 Airbus A320 и 1 Airbus A31.
 • Безліч додаткових послуг для пасажирів. Окрім постійного розширення авіапарку і списку напрямків, компанія також дбає про те, щоб поповнювати список послуг, покликаних зробити переліт комфортним.

4. ХОРОША ГОТЕЛЬНАЯ БАЗА

За п’ять років роботи з Албанією ми досконало вивчили її готельну базу та вибрали найзатишніші готелі, які підкорять вас співвідношенням ціна/якість:

 • Загалом в Албанії немає готелів старших за 10 років, адже туризм у цій країні – явище нове. Часто готелі належать конкретній родині, тому тут легко відчути, що приїхав до своїх давніх знайомих.
 • У багатьох готелях можна вибрати тип харчування all inclusive. Тутешнє «все включено» – це невеликий, але гарний вибір смачних страв, місцеві напої та алкоголь.
 • У нашій базі багато готелів, популярних у європейських туристів. Уже зараз у нас представлено 14 готелів, які ви знайдете ексклюзивно у Join UP!, і цей список поповнюватиметься.

Албанія з Join UP! – це саме той напрямок, який  чекали ваші туристи на це лыто. І ми переконані, що ви зможете оцінити всі переваги відпочинку в цій країні з нашим туроператором.