• [email protected]
  • +38 (044) 303 9 303
  • (0800) 30 97 97 - звонки бесплатны по всей Украине

Агентам

S23. Старт раннього бронювання

Літо 2023. Яким воно буде? Напевно не знаємо, але робимо все для того, щоб воно було сповнене красивих та комфортних подорожей для українців.

І вже зараз розпочинаємо раннє бронювання*, бо плани та мрії — це дуже важливо в будь-які часи. Цього разу наша концепція — S23. Чому?

  S — SUMMER 23. Улюблені напрямки наших туристів, гарний вибір готелів для відпочинку, екскурсійні та тематичні програми – ми віримо, що літній сезон 2023 буде хорошим, і дуже активно до нього готуємось. Уже зараз ви можете знайти пропозиції за такими напрямками: автобусні тури до Анталії (Туреччина) з Києва та Дніпра, і Чорногорії з Києва, а також тури з вильотами з Жешува та Любліна (Польща) та Кишинева (Молдова): Анталія (Туреччина), Єгипет, о. Крит (Греція) з Кишинева, і вже скоро ми додамо автобусні тури до Греції, Італії та Болгарії з України.
  S — SAVE & SAFE. Раннє бронювання ми робили максимально вигідним та з дуже лояльними умовами внесення змін та ануляцій.
  S — STAY WITH UKRAINE. Для нас важливо підтримувати туристичну сферу у важкі часи, тому ми робимо все, щоб ви могли працювати продуктивно. Окрім раннього бронювання, ми готуємо для вас онлайн-марафони, заходи та промотури. Адже навіть коли ми розширюємо географію присутності бренду Join UP!, наше серце завжди з Україною та українцями.

Які вигоди отримуєте ви та ваші туристи?

 • Підвищена комісія для агентів. Чим раніше ви бронюєте тур — тим більше % вигоди.
  25.11-31.12 — 16%;
  01.01-31.01 — 15,5%;
  01.02-29.02 — 15%;
  01.03-31.03 — 14%;
  з 01.04 — базова комісія.
 • Знижки від готелів. У період раннього бронювання знижки від готелів можуть досягати 45%. Ідеальний час для туристів, щоб вибрати тур за дуже гарною ціною.
 • Гарантовані та ексклюзивні готелі. Ми подбали про те, щоб у вас був великий та хороший вибір готелів: у кожному напрямку ви знайдете фаворитів у туристів та готелі, які на ринку України є тільки в нашій базі.
 • Можливість забронювати те, що хотілося. У розпал сезону знайти номер в улюбленому готелі не просто складно, а неможливо. Раннє бронювання — це запорука того, що туристи зможуть вибрати саме той номер з Sea view або готель, в якому вони звикли зупинятися з року в рік.
 • Різноманітні акції, заходи та сюрпризи за напрямками. Адже ми хочемо, щоб ви завжди отримували більше, ніж очікуєте. До речі, у нас є ціла система винагороди для лідерів раннього бронювання, адже ми хочемо сказати вам «дякую» за вашу сміливість. Brave enough to be Ukrainian travel agent!

Які умови раннього бронювання?

Для нас важливо, щоб працювати з Join UP! вам було легко та просто. Тому пропонуємо дуже зрозумілі та приємні умови раннього бронювання.

Оплата

10% від загальної вартості туру в 1-й банківський день, решта — не пізніше ніж за 14 днів до вильоту.**

Ануляція

 • Більше 14 днів до початку туру — ануляція без штрафів за винятком заявок non refundable. Список таких готелів ви можете знайти в онлайн-підборі, вони позначені як «non refundable»
 • Менше 14 днів до початку туру — фактично понесені втрати туроператора

Зміни

 • Без штрафів будь-яка зміна зі списку, якщо до початку туру більше 14 днів: дати, туристи, готель, тривалість + за вартістю туру та % вигоди на момент запиту зміни
 • Зміни, менше ніж за 14 днів до початку туру йдуть за фактично понесеними витратами туроператора
 • Дозволяється одноразовий перерахунок вартості туру не пізніше ніж 14 днів до початку туру

Зміни здійснюються за умови, що готель не входить до non refundable***

Ірина
Мосулезна
керівник відділу продажів
та партнерських відносин

Ми продовжуємо жити, мріяти та будувати майбутнє. Дуже хочеться підтримати кожного нашого туриста і дати можливість жити своєю спланованою омріяною мандрівкою.

«Cподіваємось, що українське мирне небо скоро до нас повернеться, а поки не обмежуємо бажання подорожувати та пропонуємо здійснити мандрівки з країн Польщі та Молдови».

Віримо, що наступне літо буде сповнене подорожей, та кожного дня працюємо, щоб разом з вами наближати Перемогу і зберегти та розвивати туристичний ринок України.

*Раннє бронювання — заявки, створені з моменту публікації новини до 31.03.2023 з датою початку туру за цілорічними напрямками з 15.04, за сезонними — з дати початку польотної програми.
**Перший платіж – не менше 10% – має надійти протягом 2-х днів з моменту підтвердження (перший день – день підтвердження заявки). Сума рахунку буде зафіксована за курсом підтвердження на ці 2 дні. При дотриманні цієї умови всі наступні оплати приймаються за курсом на момент платежу. (Якщо заявка підтверджена у вихідний, святковий небанківський день/час, то на оплату є тільки наступний банківський день).
Повна оплата має бути здійснена не пізніше ніж за 14 днів до вильоту (у разі якщо 14-й день випадає на вихідний, святковий небанківський день, необхідність внесення платежу переноситься на попередній банківський день).
Якщо зазначені терміни не дотримані, то всі оплати приймаються за курсом на момент платежу, але не нижчим, ніж курс підтвердження бронювання.

***Заміна туристів можлива, але зі збереження мінімум одного з початкової заявки.