Як живе зараз туристичний бізнес в Харкові або «якщо почати бізнес у кризу, то далі вже нічого не страшно»
Знання цільової аудиторії знижки б’є
![](https://joinup.ua/media/2024/05/prw-header-target-audience-700x420.jpg)
Велика кількість заявок не завжди гарантує більший прибуток. Проте якщо ви більше дізнаєтесь про свою цільову аудиторію, то зекономите час і ресурси, а зиски зростуть. Практичні поради щодо дослідження дали спеціалісти Join UP!™, для яких це — частина щоденної роботи.