Як живе зараз туристичний бізнес в Харкові або «якщо почати бізнес у кризу, то далі вже нічого не страшно»
Вільнюс. В гостях у казки
![](https://joinup.ua/media/2018/12/Vilnyus-3-700x420.jpg)
«Немає казок краще за ті, що створює саме життя»,
Ганс Х. Андерсен
Казки… Ними ми зачитувались в дитинстві, мріючи якщо не про принца на білому коні, то точно про чарівну паличку як у Гаррі Поттера, потаємний вихід через шафу в іншу країну, як у «Хроніках Нарнії» чи чарівну лампу з джином, як в Аладдіна. Саме зі словом «казка» ми пов’язуємо найкрасивіші моменти нашого життя. І саме казкового настрою і справжніх чудес ми так чекаємо на новорічні свята. Правда?
Ми в Join UP! дуже хочемо, щоб у вашому житті було якомога більше казкових подій. А ще ми точно знаємо, що казки до нас приходять тільки тоді, коли ми щиро віримо в дива і готові докласти трошечки зусиль для того, щоб вони ставались з нами і дорогими нам людьми. І ми вже зробили все, щоб вже найближчими днями ви могли опинитись в зимовій казці. Вам залишилось лише обрати тур і поринути в чарівні пригоди у Вільнюсі!
Подорож до Вільнюса з Join UP! це:
- Вильоти щодня! Зручний переліт за індивідуальним побажанням туристів літаками різних авіакомпаній і в зручний час.
- Хороший вибір готелів, розрахованих на будь-який бюджет. Радимо:
Tilto 3* | Mabre Residence 4* | |
Ratonda Centrum Hotels 4* | Kempinski Cathedral Square 5* | |
Best Western 4* |
- Насичені екскурсійні програми, які створювали так, щоб ви могли подивитися знакові місця відразу трьох країн. Як вам така пропозиція? Обирайте вже зараз один з турів з екскурсіями Вільнюсом:
- Просто неймовірні тури на Новий рік і Різдво!
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-2.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-7.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-1.png)
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-8.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-9.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-6.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Vilnyus-1.jpg)
![]() |
Марія Краєва керівник напрямку Литва
|
«Мені здавалось, що я потрапила в якусь напрочуд красиву казку з однієї з моїх улюблених дитячих книжок. І всім, хто любить чарівну атмосферу і передчуття казки, я наполегливо раджу прямо зараз забронювати тур у Вільнюс!»
Казка про подорож до Вільнюсу
У Вільнюсі, столиці Литви, на вас чекає дійсно багато казок. І ось кілька з них:
- Магія старого міста. Коли ви гулятимете тут, вам буде здаватись, що саме з Вільнюсу змальовували теплі та чарівні пейзажі для казок – таке тут все красиве і миле. Не забудьте також відвідати хоча б кілька з 60-ти музеїв міста, замок Гедиміна, Кафедральну площу, університет Вільнюса, ратушу і Ратушну площу.
- Чарівні камінці. У Вільнюсі ви знайдете багато місцевих цікавинок, які неодмінно захочете придбати. Тут і вироби з дерева та кераміки, бальзами та настоянки… Але найбільш захоплива і популярна річ – це прикраси з бурштину. Краса!
- Горщик, не вари! Литовська кухня дуже смачна. Але ми впевнені, що вашими фаворитами стануть «цепеліни» – картопляні зрази з різними начинками. З сиром, запашними грибочками, м’ясом… А якщо ще додати соусів – то просто неймовірна смакота! На нашу думку, найкращі «цепеліни» готують у закладах Вільнюса у Старому місті, тому не оминайте їх та зайдіть на ситний та смачний обід.
- Новорічна магія. На період свят це місто ну зовсім зачаровує. Гірлянди і вогники, прикрашені вітрини, скульптури, ялинки – Вільнюс стає ще затишнішим і невимовно красивим. Тож не забудьте фотоапарат!
![](/content/uploads/2018/12/Litva-Vilnyus-8.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-Vilnyus-9.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-Vilnyus-6.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-Vilnyus-2.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-Vilnyus-1.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-1.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-3.jpg)
![](/content/uploads/2018/12/Litva-2.jpg)
Не забувайте, що до казки всього кілька кліків, та бронюйте подорож до Вільнюса разом з Join UP!